Любов или заблуда?
Здравейте! Дойде и моят ред да пиша в този форум.
Ще се постарая да не разтягам много локуми, а да карам по същество.
Та, ето какъв е проблема... от близо година имам връзка с мъж, който е по-голям от мен с 9 години, живеем в различни градове, но пък често се виждаме. Но от скоро започна да се държи странно, някак си дръпнато, отчуждено. Вече не ме търси толкова често, така както преди, а когато ме потърси разговаряме само за секс. През последните няколко седмици идва, само когато му се прави секс, иначе не идва, а когато получи това, което иска става, облича се и си тръгва. Имало е случаи, в който когато му откажа се цупи и продължава с това, което той иска да получи сякаш не ме чува, а когато го получи не ме търси с дни. Веднъж не се е заинтересувал аз дали искам да правя секс точно в този момент, защо винаги трябва да става на неговото? Нима аз съм една безгласна буква?
Когато сме с моето семейство се държи прекрасно с мен, а когато отидем при неговото семейство забравя за моето присъствие... все едно не съществува.
Наскоро му бях предложила да дойде да живее с мен в София, а той ми отвърна, че съм искала да го отлъча от семейството му, било егоистично от моя страна да съм го карала да зареже семейството си и да ме последва.
Твърди, че ме обича, а последно време не го усещам това чувство.
Любов или една голяма лъжа е всичко това?
Моля ви, дайте ми съвет! Вече не издържам. Не мога да продължа да играя в ролята жена на повикване.

Коментари

1.   Няма любов отсреща авторке, колко по-ясно може да бъде. За сметка на това биваш използвана за секс и от време на време ти пуска по някоя емоционална въдичка, че да не го зарежеш съвсем.

А най-вероятно си има и друга, която зарибява, но все още не е стигнал дотам да спи с нея. Затова те държи изкъсо, докато не дойде време да те отреже съвсем.

2.   Както си предположиа... ти си безгласна буква.
Ползва те за секс. Мисля, че и сама си го осъзнала, но не ти се иска да го признаеш пред себе си и другите. Вие реално нямате връзка, само използване.

4.   Авторке, и сама си си отговорила вече на въпроса. Просто те е страх от това да не се окажеш сама, а не бива, защото по-добре да си свободна душевно и физически, отколкото в оковите на страха и подчинението.

- Кифлоприземител

6.   "Веднъж не се е заинтересувал аз дали искам да правя секс точно в този момент, защо винаги трябва да става на неговото? Нима аз съм една безгласна буква? "
Като не искаш няма да си събуваш гащите и да му даваш. Защо се държиш като безгласна буква? Поведението ти показва, че си жена без достойнство и самоуважение. Когато ти самият не се уважаваш не можеш да искаш да те уважават и другите. За любов пък да не говорим, тя съществува само във въображението ти. Отвори си очите и съзнанието и го зарежи, защото когато той го направи ще страдаш много повече.