Афера с омъжена МИЛФ-ка
Хора, пълни глупости правя. Мъж съм на 35, не съм някой младеж. Дамата е на 46, омъжена, с две деца, големият студент. Даже съм се занасял със снаха ѝ в компания на майтап.
С тази дама сме приятели от две години, в обща компания сме. Ходим по пътувания, екскурзии, кръчми. В компанията ни има вскакви хора, от 20 до 60, просто сме отворени.
С нея сме си имали някаква химия винаги, но си бяхме само приятели. Тя е щастливо омъжена, а аз избягвам да се занимавам с глупости. Всичките ни задявки сякаш бяха от тези, дето се знае, че ще си останат в сферата на шегите. Даже познавам мъжа ѝ, макар и бегло.
Да ама не. Преди половин година на една хижа подпийнахме малко повече и се изчукахме. Викаме си, станалото станало, без повече глупости, ще сме само пряители. Но след това пак ни засърбя, пак се видяхме. И вече няколко месеца луд секс. Говорили сме си, че няма как да имаме нищо, че тя има още да доизглежда едно малко дете, а аз трябва да си търся млада жена за семейство. И след всеки разговор свършваме в леглото. И не е само секс, разхождаме се двамата, излизаме и ни е много приятно. Не знам какво да правя. Мисля за сега да я караме така. Предполагам в един момент ще ни мине, емоцията ще се изчерпи и всеки ще си гледа живота. Беше ми гузно, че е семейна, но тя ми каза "на моите години всеки си има гадже".

Коментари

1.   Няма емоция, само нагон. Всичкото останало са фантазии, на които временно давате реалност, но дотам. Самата жена ти го е казала в непряк текст че не е сериозна с думите "всеки си има гадже". На подобен човек не бих имал никакво доверие.

2.   Авторе, правиш огромна, ама наистина много огромна грешка! На 35 си и продължаваш да се занимаваш с глупости. Ако наистина искаш да имаш семейство, трябва на секундата да прекратиш всякакъв контакт с тази жена и с подобни на нея. Аз направих подобна тъпотия, когято бях на 28. Няколко години се занимвах с точно такава МИЛФ-ка, както я наричаш. И знаеш ли какво стана? Ами, първо си загубих средата. Всичките ми приятели и познати се задомиха и си имат семейства. Свестните момичета на моите години през времето, през което аз се занимавах с глупости, също създадоха семейства. Сега отчаяно се мъча да наваксам загубеното, но е много трудно.
А това, че била щастливо омъжена е пълна измислица! Тя ли ти ги разправя тия неща? На 90% съм сигурен, че изневерява на мъжа си откакто са заедно. Ти си просто поредния в списъка, а най-вероятно има и още двама-трима заедно с теб, за които ти даже идея си нямаш. Хубавото е, че си загубил само 6 месеца. Съветът ми е наистина да прекратиш всякакъв контакт с нея моментално. Започнеш ли да отлагаш и да го оставяш за утре, ще потънеш дълбоко изключително неусетно.

4.   Хубаво я карате, само да не стане играчка-плачка. Доста подобни "приятелства" завършиха с бой, че и с убийства. Да не се прочуете и вие без да сте го искали. Но дори и да ти се размине, възмездието си знае работата и един ден ти ще си в ролята на мъжа ѝ.

5.   Ако не спрете сега, в един момент мъжът и ще разбере и ще и бие шута. После тя ще ти реве на твоето рамо, а ти ще се чудиш как да я разкарваш по вежливо. Казвам ти го от опит. Преди години имах такава авантюра, тя беше на 44, аз на 32.... Сексът си е секс, ама негативните последици остават за цял живот.
Омъжена жена, която ходи сама по почивки, екскурзии и хижи се знае какво търси... Въпросът е ти що не си търсиш жена за семейство?

6.   Ако не спрете сега, в един момент мъжът и ще разбере и ще и бие шута. После тя ще ти реве на твоето рамо, а ти ще се чудиш как да я разкарваш по вежливо. Казвам ти го от опит. Преди години имах такава авантюра, тя беше на 44, аз на 32.... Сексът си е секс, ама негативните последици остават за цял живот.
Омъжена жена, която ходи сама по почивки, екскурзии и хижи се знае какво търси... Въпросът е ти що не си търсиш жена за семейство?

8.   Не се притеснявай, и твоята жена един ден ще си има гадже на тези години.

9.   На тези години всеки си бил имал гадже ха-ха-ха, а на по-млади сигурно е имала по 5 гаджета.
Нали знаеш, вълкът козината си мени, но нрава не.
Каквото прави сега, го е правила и преди.
На нейните години съм, но и през ум не ми е минавало да изневеря на мъжа ми за 20-те години съвместен живот.
Е, като чета колко хора са сами и изобщо не могат да имат връзка, няма да те съветвам да прекратяваш връзката си с нея, защото тя е решила да мами съпруга си и тя да му мисли, ако той разбере. А ти, щом си опрял до женена жена с две деца и 11 г. по-голяма от тебе, явно си закъсал, но поне се оглеждай за по-добра възможност.