Жените не си избират насилниците! Стига глупости!
ГОЛЯМ МИТ! ТОВА Е ПОСТ ЗА ЖЕНИТЕ- ЖЕРТВИ НА ТОРМОЗ В ТЕХНИЯ БРАК!

Колко от жените В НАЧАЛОТО на връзката са знаели на 100%, че мъжът до тях ще се окаже ТОЛКОВА Различен, колкото се е оказал?

Много малко са жените, които ще кажат, че когато са ТЪРСЕЛИ СЕРИОЗНО обвързване, са избрали техния съпруг, защото се е държал като з*дник, на когото не му пука за никого!

Повечето жени, които познавам, познати и непознати, признават, че В НАЧАЛОТО НА ВРЪЗКАТА ТЕХНИЯТ ПАРТНЬОР Е БИЛ ГОТИН И МИЛ!
Държал се е като кавалер и е повдигал самочувствието им, карал ги е да се чувстват единствени и неповторими!
Други жени остават заради децата си! Жената се е влюбила в партньора най- вече заради хубавия начин по който я е карал да се чувства! И при мъжете вярвам, че е така!

* Има мазохистки, които си падат по насилници, както и мъже- мазохисти, които си падат по разкрепостени жени, но и те са изключение от правилото, а дори и там човек е гледал доброто повече!

Всяка омъжена жена е най- често очарована ОТ ДОБРИТЕ СТРАНИ и грижовност на нейния партньор, НЕГОВАТА СМЕЛОСТ в началото, на които се е възхитила!

Тя не се е омъжила ДОБРОВОЛНО за него, защото я е нарекал дебела и тъпа, и защото е казал, че за нищо не става!
Мъжът става агресивен и гневен много постепено, но сигурно!

ЗАЩО ТОГАВА ЖЕНИТЕ ЧЕСТО ОСТАВАТ ДЪЛГО ВРЕМЕ СЪС СВОИТЕ НАСИЛНИЦИ?

..... .

1/ Защото са привързани, защото СА СЕ ВЛЮБИЛИ в добрите им качества и са били един вид излъгани! Защото СА ШОКИРАНИ от реакциите на съпруга, и защото истински го обичат, продължават да вярват в доброто в него, опитвайки се отчаяно да направят всичко да си го върнат!

На тях им е трудно да повярват, че някой толкова добър е станал толкова сприхав и недружелюбен!

ТОВА Е ЗАБЛУДА, НО ЛЮБОВТА ВИНАГИ СЕ ФОКУСИРА ВЪРХУ ДОБРОТО!

2/ Защото мъжът със своята манипулативност е успял ПОСТЕПЕНО да я убеди, че грешката е в нея, а не в него!
Влюбената жена е по- замислена и анализираща всяка ситуация.

НЕПОДХОДЯЩИТЕ ЗА ВРЪЗКА МЪЖЕ ВИНАГИ ОБВИНЯВАТ ЗА ВСИЧКО САМО ЖЕНИТЕ! ОТ ТЯХ ТАКОВА НЕЩО КАТО "И АЗ ИМАМ ВИНА"- НЯМА ДА СЕ ЧУЕ!

ТОЙ МИЛИЯ, ЯДОСАН И ИЗНЕВЕРЯВАЩ, НЯМА ВИНА ЗА НИЩО БЕ! ГОРКИЧКИЯТ!

3/ Защото МЕДИЯТА е внушила на жените и мъжете като цяло, че злобата и агресията са нещо готино. А ТЕ НЕ СА!

4/ Защото мъжът е ИЗЛЪГАЛ жената за своята доброта и е криел истинската си същност твърде дълго време!

Жената е човешко същество и може да бъде заблудена КАКТО И ВИЕ!

ПоСтЕпЕнО МъЖъТ е СпРяЛ Да ГлЕдА На ЖеНаТа като на човек! Той е изтрил женската хуманност от съзнанието си и гледа на тях като на ВРАТ НОМЕР 1 за самочувствието и силата му!

Тогава жената в брака или връзката се чувства с двама различни човека- Един много мил и един много лош!

Това е защото мъжът НЕ МОЖЕ да си позволи за дълго да осъзнава, че жената е човешко същество и заслужава МИЛОСТ!
Неговият страх от собствената му слабост е толкова силен, че той живее само ако може да смаже!

Какви са някои ТЕХНИКИ, които мъжът използва, за да смаже психически жената?

- По време на спор- " За всичко си виновна ти! "
или
" НЕ НИКОГА НЕ СЪМ КАЗВАЛ ТОВА, РАЗБРАЛА СИ МЕ ГРЕШНО!
"
- За възраст или тегло - "Вече не си красива както преди"
- За интелект - "Много си тъпа, всеки знае, че грешиш! "
- За секс
- "Дължиш ми да спиш с мен или ще си намеря друга"
Или другата крайност- " Не си ми вече привлекателна, не те искам"

- * За децата- Ти си ужасна майка и съпруга! Виж се на какво приличаш! Не ги възпитаваш добре!

- За храна- Сготвила си ужасно! В НИЩО НЕ ТЕ БИВА!

- За приятели или колеги- Всеки мисли, че си тъпа!

- ---За всякакви интелектуални въпроси- ЖЕНИТЕ ИМАТ ТВЪРДЕ МНОГО ПРАВА! Еди коя си ми изневери и вече мразя ВСИЧКИ жени! ----

- За ФиНаНсИ- "Аз нося парите, така че АЗ КАЗВАМ какво ще става! "
- За контрол- Ще правиш каквото аз кажа или се махай!
- За лоялност- "Изневерих ти с тази, защото е по- млада и красива, а аз заслужавам най- доброто!

/ Това са само малка част от техниките, които неподходящите мъже използват/

Жени, такъв мъж иска САМО да спечели и не се интересува кой е прав!

/ НАСИЛНИКЪТ СЕ ЧУВСТВА ОПРАВДАН ЗА ДЕЙСТВИЯТА СИ!

Нарича се ЕМОЦИОНАЛНО НАСИЛИЕ! Кара ви да се съмнявате във всичко, което правите и да мислите, че само ако бяхте по- добри, той щеше да се държи добре. Била съм жертва на психически тормоз и знам какво е! Но това е заблуда! Добрият мъж се държи добре или поне не отрича истината!

:) :) :) :) :)

Така, а на старите ми познайници в този сайт- някои мъжленца, и една- две Жени (макар че не се знае дали наистина са жени)
, които ВЪЗВИРАТ като ми видят постовете

- Моят пост тук е базиран НА КНИГАТА на световноизвестен автор И ПСИХИАТЪР, който е познат в цяла Америка и който е работил лично с мъже като вас- Лънди Банкрофт- "Защо прави това? " Съветвам ви дори вие да я прочетете!

Можете сладки мъжленца да се молите поста ми да не достига до повече жени, нали така? Спокойно, ще поствам и вбъдеще! Отвратителна съм да! :) Хейтърите са добре дошли!

Изводът е един- ВСЕКИ ЧОВЕК Е ОТГОВОРЕН САМ ЗА ДЕЙСТВИЯТА СИ!
Никоя жена или мъж НЕ Е ОТГОВОРЕН/НА за лошите действия или враждебност на другия!

Всичко, което обясних се отнася И ДО ЖЕНИТЕ- И сред тях има индивиди, които се държат ужасно с партньора си! Ценете семействата и любимите си!

Дори когато човек греши, той заслужава МИЛОСТ!

Коментари

1.   Повечето жени имат много слаба преценка за мъжете, а уж се водят интуитивни. А и се водят от изцяло от емоциите и им харесва да си мислят, че мачото е големия мъж и дори да има недостатъци, специално за тях ще се промени. Към недостатъците на мачото са снисходителни, а към недостатъците на свестните мъже са критични, понеже техните първични емоции не могат да се стимулират от един свестен мъж. Това е характерно за първичните и неосъзнати жени, каквито са повечето. Просто праисторическата самка в тях има по-голяма тежест от здравия разум и трезвата преценка. Когато човек няма никой на горния етаж, единствено инстиктите го водят.

2.   Още едва книга на тази тема добавям към цитираната от авторката - "Мъжете, които мразят жени, и жените, които ги обичат" на психоложката и също жертва на емоционално насилие Сюзън Форуърд.

3.   Един въпрос към авторката: Ти имаш ли гадже/приятел/съпруг?
Отговорът на този въпрос ще хвърли малко светлина за основата на вижданията в твореца на този не до там коректен и нападателен текст. Защо некоректен и нападателен текст? - Защото се представя само едната страна на монетата. Ако смениш в текста думата "мъж" с думата "жена" ще се окаже, че доста хора могат да се съгласят с модифицираната версия. Първоначално жените са мили и добри същества, после показват истинската си същност: Нерви, лъжи манипулации, обезличаване, лични нападки, общо взето взимат цветовете на мъжа си за лична консумация.
Ответния отговор на тази помия жените я наричат психически тормоз. Както всички знаем, че жените много добре извъртат всички събития, думи в своя полза така и тук се вижда лесно този опит на извъртане на ситуацията в тази полза. Престанете с това разделение между половете- всички само губим. Не се подавайте на женските и медийните манипулации.

4.   Съжалявам, но ще се съглася с коментар номер 1. Не за да обидя жените, но просто с действия масово се показва, че е точно така, както е написал. Харесва им или не. Даже на мъжете би следвало по-малко да им хареса, особено ако са средно статистъчески мъже или още по-лошо, добри по характер.

5.   Жените може да не избират насилниците си, но голяма част избират да останат с тях след като въпросните си покажат зъбите. Причините са доста, но никога не са логични, само емоционални. Вярват си че могат да променят мъжа, не искат да се откажат от изгубеното време, обичали били и т.н.

№1 също е прав в известна степен, и това носи своите последствия.

6.   "Отвратителна съм да! "- такава си, като повечето българки- кухи лейки с претенции.

7.   Абсолютно така си е.
Преди години има връзка с такъв мъж и да, в началото беше мил, грижовен и прекрасен...докато не започна системно да злоупотребява с алкохола. Не стана за ден или два. В началото пиеше понякога, после по малко, но всяка вечер, накрая не помня дали изтрезняваше въобще, но пък колкото повече пиеше, толкова по-агресивен ставаше.
Как мислите, дали на 23, когато се събрах с него съм знаела, че 15 години по-късно ще си имам агресивен алкохолик?

8.   Избират да останат с тях. Води ги мантрата: " аз го обичам".
Българската жена не знае какво е любов. За нея любов е когато някой спи с нея, възбужда се от нея и т. н. Друга мисъл не вкарва в избор на човек. Че и деца раждат на такива.

10.   Само искам да вметна, че в момента на публикуването на този мой коментар, следващата подред тема в "Любов и изневяра" е "Приятелят ми се държи ужасно с мен"; толкова е иронично, че нямаше как да не го споделя.

Иначе съм съгласен с повечето коментари дотук, че немалко жени нямат добър усет за мъжете и се водят по инстинктите и емоциите си.

11.   Който иска може да приеме написаното, който не иска- не. Ако някой иска цяла статия за жените, може да отдели време и да направи! Аз съм жена и пиша статия за мъжете, която дори не е адресирана до тях, а до жените.
Напоследък мъжете са се втурнали до полуда да доказват колко лоши са жените и за всеки пример, който видят се хващат като за въдица.

Аз обаче виждам много по- малко мъже, които се притесняват за живота си или децата си, отколкото жени. Почти всяка жена вече е била жертва на контрол или сексуален тормоз.

Както каза един човек за постъпката със съпругата си:
"Тя ме нарани сякаш ми заби нож в сърцето! "
Това казал на терапевта си след като я намушкал в тялото с нож. Дори не изпитвал огризения, защото според него "заслужавала" това.

Колко от вас НИКОГА не са обиждали жена или не са се отвращавали от жените като цяло? Колко от вас никога не са искали да посегнат на жена поне в ума си?
Мили хора, насилието няма оправдание! Много мъже казват, че нямало добри жени, но като намерят една- или я използват за секс, за да си отмъстят на "бившите", или гледат на нея като на проста глупава домакиня.
Моля ви, не сменяйте тактиките, защото аз изучавам психиката и мисленето на насилника, а една от тактиките е отвличане на вниманието от проблема.
Няма по- отвратително нещо от това да причиняваме мъка на партньорите си нарочно! Няма достойнство в това, ако вие намирате- да си умреш с омраза и семейството ти да те запомни като насилник е най- тъжната и лоша участ!

12.   Никой не избира насилника си, номер 5. Нито мъж, нито жена. Всички живи хора търсим любов, мир, разбирателство... Никой дотук не обърна внимание на една дума, подчетано употребена, от авторката, а именно - милост. Милостта е над справедливостта. Защити се, повали противника си и му подай ръка, за да стане. Това е милост. Слабият ще го рита, докато мърда! И пак ще си остане слаб. Друг е въпросът защо в лицето на жената, която те обича, вярва ти, разчита на теб ти търсиш врагът. Не те прави щастлив... добре... пусни я да върви по пътя си. Много е трудно измъкването от хватката на психологическия насилник, почти невъзможно е и трябва истински характер, за да успееш. 15 години живях с това, зная за какво говоря. Просто не можеш да се ориентираш в нечий сбъркан ментален интериор. Избягах по едни скъсани сандали и една година се хранех с това, което носеха приятелите ми. След това се сетих за съвета на Коко Шанел: "Когато си най-зле, сложи си червило и се стегни!" И всичко се нареди. Продължих образованието си, взех научна степен, смених работата си, наведох малко социална хигиена и бях готова вече и за нова връзка. Вторият ми съпруг по корем се повлече, за да ми излекува раните, които обаче все още кървят. Толкова бях наплашена, че се омъжих за него с предбрачен договор. Всичко е подписано, прошнуровано и заверено при нотариус. Аз вече доверие нямам на никого и той прояви разбиране, знаейки през какво съм минала. Нарочно бавя довършването на една книга, защото още помня как след премиерата на една друга бившият ми идиот ме преби от бой, задето съм давала автографи на мъже. А те хората се редяха на опашка, купуваха си изданието и искаха да му го разпише авторът, това е нормално, такъв е сценарият на тези събития... Пребивал ме е и защото веднъж се забавих, докато обиколя три магазина за продукти, че да му направя торта за рождения ден. Чакаше ме пред последния магазин и ме нападна буквално на улицата. Никой от минувачите не се намеси. А в началото.... в началото трепереше над мен. В началото казваше, че аз съм най-хубавото, което му се е случило.... Иначе, да не съм луда, че да избера за съжителство енергиен вампир?! Постарах се да отговоря на този зададен ми стандарт, да съм образцовата домакиня, най-любящата съпруга, най-толерантният партньор. Забременях по часовник след сватбата - на първия месец. Преби ме от бой, задето съм купила нарязан хлаб, а не цял и получих спонтанен аборт. Дори не дойде до болницата с мен. Помня, че като излязох след кюртажа се свлякох до един електрически стълб и се разплаках. Обадих му се и той каза: вземи такси. И след това така и не ме докосна повече. Целият си съзнателен живот дотук прекарах в очакване мъжът ми да ме прегърне. На празници ме целуваше по бузата или по челото - това беше всичко. По шест месеца лятото кукувах сама на вилата, той идваше два-три пъти за половин години, пиеше една напитка, спеше в отделна стая и си тръгваше рано сутринта. Така и не се запозна с приятелите ми, пропъди ги. Двор, ремонти, хамалогия - всичко сама жена съм вършила. И му бях вярна. Идва ми да се ритна отзад, но наистина му бях вярна. Надявах се, че ще прогледне. Винаги съм работила (професията ми е такава, че мога да я върша отвсякъде, трябва ми само компютър) и заплатата си до стотинка съм му я давала, а той ми отпускаше "джобни". Не повече от 20 лв. накуп. Т.е. за да си купя бельо, трябваше да питам. За едни гащи и сутиен да искам разрешение, след като съм изкарала с ума си няколко хиляди и съм ги превела по негова сметка. Млъквам, защото тази тема бръкна много дълбоко в неща, които искам да забравя... Ще каже някой сега: ами, тъпа си била, защо си търпяла? И пак ще повторя: когато си вътре в ситуацията, нямаш дистанцията, за да прогледнеш за истината; надяваш се, търсиш вината в себе си, не знаеш какво лошо си направила; чуваш гласовете на поколения баби, стрини и лели, които ти казват: "мъж ти е, ще тъприш". Слава Богу, че срещнах човек, който е достоен за любовта, която му давам. Но има пробойни, които и той с цялата си всеотдайност не може да поправи. Нещо много дълбоко в мен вече е счупено непоправимо. За тези неща трябва да има закони, и то ги има, но когато си жертва, трудно можеш да реагираш. А обществото ни прави това, което вие тука - съвети от типа: "Не си се окологъзила достатъчно и сама си си виновна". До ден днешен побеснявам, когато прочета или видя по телевизията как някой съветва жените да "спечелят любовта на мъжа" с някакви мусаки и прически. Ами, нещастнико, спечели ти моята! Но я спечели с мъжество, почтеност и доблест, а не с ритници! Чета този сайт като средно аритметически показателен за нравите "в наше село" и все повече и повече се отчайвам. Не мога дори да се обърна към форума със "скъпи сънародници", на езика ми е "племе неосъзнато". Ние сме вашите майки, съпругите ви, сестрите ви и майките на децата ви! Ненавиждам феминизма като замисъл и идея изобщо. Мъжът трябва да е мъж - дървата да цепи той, не аз. Жената - в детската и в кухнята, там е най-полезна. Но когато този мъж се превърне в чудовище, някой трябва да те защити. По празниците бях на фирмено парти на мъжа ми и като видях колегите му се втрещих. Оскубали си веждите, някакви телефони на коафьори си разменят, обясняваха ми как веднъж седмичо ходят на фризьор и маникюр, че косата трябвало да съхне на стайна температура, някаква гинко билоба пият сутрин на гладно и водорасли спирулина... Гледах ги, гледах ги, пък си поръчах една ракия. Ако ме разбирате....

13.   Още веднъж намеса в подкрепа на авторката, под всяка дума на която се подписвам. Как постъпва достойният мъж? Когато види у жената емоционална нестабилност, той не сипва сол в раната, а намира начин да помогне. Така правят приятелите. Без значение мъже или жени - помагат си. Когато си болна, той поръчва храна по телефона. Когато си преуморена, организира кратка почивка някъде сред природата. Когато той е претоварен - купуваш билети за театър или правиш чай, или и двете. Когато някой го обиди, ти го прегръщаш и той те прегръща, когато си наранена. Тук, в тази игра, няма извиване на ръце, няма победители и победени. Само тогава се печели война. А иначе... останалото са битки и те не са важни; те само ти пият жизнената енергия и нищо не печелиш, губиш - собственото си щастие губиш. Това не може да се разбере от среднобалканския субект - битките не са важни! И аз мога да ти сложа мухоморки в супата или да ти прегриза гърлото, докато спиш. Мога. Обаче какво печеля?
Разболях се много лошо миналата пролет. Не исках да ходя в болница (то кой ли иска!). Съпругът ми седна до леглото, подаде ми легена, в който повръщах кръв, и ми каза: "Аз ще остана до теб и ще ти държа ръката, докато умираш. Но! Ако искаш да виждаш любовта, която е в очите ми, позволи ми да извикам линейка. Каквото и да решиш, с теб съм до края". Ясно е какво реших! Реанимации, приятели, даряващи кръв, той заряза фирмата си и спеше буквално на една пейка пред интензивното. Щом ме изписаха - веднага на вилата на приятели в Родопите, чист въздух, възстановяване. Започна нов бизнес, за да мога аз да почивам повече. Е, как да не избереш живота? Разбира се, че ще избереш живота! Три неуспешни опита за самоубийство имах с предишния ми мъж. Плаках в "Пирогов", когато ме върнаха втория път. Отворих си очите и само като разбрах, че още съм жива, си промуших гърлото с иглата от системата... Даже няма и да следя темата повече. Но ако има момичета, които се чувстват насилени, измамени, манипулирани, ще ви дам съвета на моята баба. Тя беше мъдра жена и казваше така: "Който си е твой, той си те чека, бабе!" Повярвайте ми - някой ви чака. Някой, който много ви обича! Не се страхувайте от пътя! Пътят нагоре е за смелите, слабаците са се окопали в ниското.

14.   "Мъжът става агресивен и гневен много постепено, но сигурно! "
"НЕПОДХОДЯЩИТЕ ЗА ВРЪЗКА МЪЖЕ ВИНАГИ ОБВИНЯВАТ ЗА ВСИЧКО САМО ЖЕНИТЕ! ОТ ТЯХ ТАКОВА НЕЩО КАТО "И АЗ ИМАМ ВИНА"- НЯМА ДА СЕ ЧУЕ! "

И как става така, че мъжете СИГУРНО стават по-агресивни и гневни с времето, а видиш ли, жените нямат никаква вина в това?
Нали било психарско, да казваш, че нямаш вина за нищо? Е? Ти го правиш! Мъжете ставали лоши, ама жените нямат връзка с това! Уат!?
Ти буквално прилагаш манипулациите, които казваш, че мъжете ползват, в собствения си пост! Нищо чудно, че аверите на бившия ти те наричат тъпа. :D

Имам и още един въпрос, понеже все споменаваш "неподходящите мъже". Като са толкова неподходящи, как пък всичките са се уредили с жени???? Познавам толкова пичове, дето дори не би им минало през ума да се държат лошо с жена, и или са девствени на възраст 25-35, или почти не са имали жени в живота си. А през това време "неподходящите" ви правят дар мадан.

А ти, авторке, вземи попрочети за римските гладиатори. И за това как жените ги слагали на задните редове да гледат, пък те там си бъркали в путките, докато гледат насилие. Да не говорим, че е било фраш с жени на високо социално ниво, ходещи да се чукат с гладиатори. Ами всичките модерни MMA бойци? Че те нямат 2 лева да се усмихнат повечето, играят за никакви пари, и не могат да се отърват от жени.

Време е да си признаете - жените обичате насилието. Привлича ви. Възбужда ви. Това е супер установена и неудобна истина.

15.   В България имаме стара традиция да нападаме жертвата и да оправдаваме насилника, както добре личи и от коментарите!

16.   На ВЛЮБЕНИТЕ жени или както аз ги наричам разгонените.. еднокрак-еднорък-едноок пиян пират им изглежда като принц, а вече по-късно започва мъглата да им се вдига и да виждат какво чудовище им е насреща.
Също съм забелязал, че дори да предупреждаваш една ВЛЮБЕНА жена, че има нещо съмнително в избранника й, тя по-скоро ще те убие отколкото изобщо да се замисли какво й говориш... а после ревът по форумите, ама защо?
ГОЛЯМА ЛЮБОВ, голямо нещо, ама това е реалността. По-добре я приемете.

17.   Ами то вече по новините и навсякъде случаи жени биват убити от бившите си или съпрузите си. Това е проблем.

18.   Този пост не съм го написала дори за мъжете. На вас няма да ви е хубаво да напишете писмо до някого и някой друг да го чете. Вие просто се опитвате да оборите истината като натрапници.

Но всеки втори или трети мъж вече е имал ограничителна заповед или е бил привикван в полицията заради сексуален тормоз.
ТОВА ГОВОРИ ДОСТАТЪЧНО!

А също гледайте да не стигнете до арести, защото много от вас са се проявявали като насилници и хейтъри поне веднъж!

19.   НОМЕР 3, да имам приятел, който беше най- добрият ми приятел от години! Той прочете постовете ми и каза, че се гордее с мен! Защо ли? Защото е ставал свидетел на всякакви издевателства и тормоз! Дори да не ми беше гадже, той беше най- добрият приятел, когото някога съм имала и беше до мен!

И знаеш ли какво? Всичко при нас е общо! Парите са общи, храната, домакинската работа я вършим заедно! Аз като не се чувствам добре, той иска все да ми готви или прави чай! Никога не ме е оставял сама!

Уважавам го страшно много и той е най- голямото ми вдъхновение в живота! Така че какво искаше да докажеш не знам!

И какъв е той за мен? Той е най- ценният мъж когото съм срещала! Нещата не тръгнаха със секс или използване, а бяхме най- добри приятели 2 години!
Всички алфове и мъжаци с голяма сила и контрол над жените могат да се факат! Никога приятелят ми не ме е насилвал или обвинявал за пари, никога не ме е карал да чистя! Аз го правя доброволно! Засрамете се че не сте и вие такива!

20.   Извинете, ако се проявявам като някакъв съдник, аз също имам неща, от които да се срамувам, не съм била най- добрия човек, но насилието и контролът нямат нищо общо с това какви са жените.

21.   Номер 18, по-полека с женските преувеличения, тъй като вдигаш пушилка безсмислено и се излагаш пред всички с тези твои твърдения! :) Как всеки втори или трети мъж (според теб) бил с ограничителна заповед и привикван с полицията за полов тормоз, след като 2/3 от младите мъже дори не са били с жена нито един път? А преобладаващата част от всички мъже са необвързани и рядко някой от тях е бил с повече от една жена в живота си. За сметка на това, огромна част от жените се праскат безразборно с много малка част от мъжете, т. е. истината е, че малко на брой мъже чукат голям брой жени.
Ако чак толкова искаш да натиряш някакви мъже за насилници, то си оправи математиката, недей да боравиш с преувеличения и отправяй обвиненията си само и единствено към тази много малка част от мъжете, които действително са насилници и които са тези, съзнателно избрани от жените да влизат между краката им. Повечето мъже не са допускани от нито една жена между краката ѝ; мнозина не са стигали дори и до първа среща поради повърхностното мислене на съвременната българка с грандомански изисквания и вирнат нос, така че и сама можеш да си отговориш на въпроса кой решава и разрешава онова щръкналото на точно определена малка част от мъжете да влиза в онова вдлъбнатото на много от жените.
Друга женска глупост е стоенето при един насилник с продължение на години, дори и да нямат общи деца. Никой никого не задържа при никого. Всичко е личен избор и трезва преценка кое го устройва повече. Щом някои жени ги устройва да стоят при насилник, вместо сами да се издържат далеч от такъв, значи така са преценили, че ще им е по-малко гадно, отколкото да работят. Аз не одобрявам насилието, но не одобрявам и съзнателното търпене на насилник от страна на жената и мрънкането ѝ "Аз съм жертва". Да, като осъзнаваш, че си жертва, си стягаш багажа и си живееш спокойния живот отделно и да ти е мирно после на главата. Стига да имаш желание и да го сториш наистина, а не да търпиш като безгласна струна, да се оправдаваш и да чакаш съжалението на всички останали. Много жени си патят поради собственото си бездействие.

- Кифлоприземител

24.   Твърде много жени си падат по "готини" лекета.
Ако си бяха взели обикновен смотаняк, никой нямаше да ги пипне цял живот. Имам един приятел програмист, взема нещо от сорта на 10 хиляди като заплата, но нали не е супер висок, мускулест и нахален, още не може да си намери никаква жена.

25.   Авторке, не е лошо да се говори по тези теми. Една или 2 жени да се замислят и да прекратят тормоза, пак е нещо. Дори само из коментарите да се разрови човек, ще намери потресаващи истории от сорта "той ме бие, тормози, дали нещата ще се оправят".
Не е лошо обаче и жените да разсъждават по-трезво, доколкото е възможно и отрано да разпознават признаците на насилие. Ма обичала го! Никаква обич не е това, по-скоро зависимост и комплекси, че не ставаш, че никой друг няма да те погледне, че не никого не му пука за теб. Също е его, нежелание да признаеш, че си се провалила и стокхолмски синдром, 1 вид, ако изтърпя всичко, той ще ме обича пак като в началото... Ето я 12/13, израснала в насилие и неспособна да различи нормалното от ненормалното поведение, щото й бил казал хубави думи в началото. Знаеш ли кога ще стоя сама 6 месеца и ще чакам някой да ми даде пари за гащи, които на всичко отгоре сама съм изкарала???

26.   Поздравления за поста!

28.   Съжалявам, че ще го кажа, но въпреки че съм жена, всички такива жени, които познавам са меко казано глуповати. На тези мъже им личи от сто километра, че не са окей и колкото и да ги разубеждавам, нищо не работи. Те ги били обичали, а мъжете им сега ги тероризират по цял ден.... Умът ми не го побира как е възможно да останеш при такъв човек.

29.   Аз като се държа добре и уважително с жените си седя сам и ми говорят колко съм бил учтив, после отиват да се чукат с някъв от дискотеката дето ги нарича курви, шмърка амфети и им насинява очите. После не, те жените не си го избирали. Ай сиктир, никва симпатия нямам вече за бити жени. Аз не бих ударил жена и от толкова уважение и респект си пропилях целия живот сам, щото докато на мен ми разбравяха колко мил и уважителен съм на други мъже им направиха деца, семейства и т. н., а тва че една стара приятелка от университета ми звъни разревана в 3 през нощта и после се гримира в синьо да не си личи мъжа и как я е гримирал е друг въпрос.

Тва с "мъжа трябва да е мил и учтив" и тем подобни е за да видят кой е истински мъж и кой е безмозъчен женчо (като мен, признавам си) който ше седне верно да им бъде платоничен приятел (i. e. гей терапевт и емоционален тампон). И съответно ако покажеш с учтивостта си че си безмозъчен женчо значи не очаквай друго освен да си умреш сам. Аз девствеността си я изгубих на 27 когато ми писна и почнах да се държа като всички останали алфа мутри които цял живот ми се разправя че били "лоши".