Двете му жени, менка ни на 2 години
Аз съм първата, дълга връзка с години. Градихме и се лишавах от всичко само и само да успее. Да но парите не му понесаха, хванах го с нея и той я избра пред мен и бебето ни. После набързо и направи и на нея едно и хоп раздяла. Дойде моли ме, съжалява, наговори ми как тя го извъртяла. Смирен и разкаял се уж, аз глупачката му простих. Обичах го още въпреки всичко, парите го промениха той се самозабрави. Не трая дълго нашето второ събиране. Скандали, обиди, заплахи беше ад. Тръгнах си с детето след поредния бой за нищо. И днес на първи януари разбирам, че пак се събрал с нея.
Явно иска и тя да опита. Не знам смятам, че сме големи глупачки, деца ни направи зарязва ни, мени ни, бие.
Но защо пак нещо ме жегна? А знам, че с него не става и тормоза е голям. Унизително е да ни мени така, всякаш сме вещи. Като знам как я нареждаше, сега сигурно реди мене.
Ама защо ме жегва бе, лудост ли е? Тъпа съм и се ядосвам на себе си.
Искам да продължа напред, на чисто. А пък вътре боли. За какво за побоищата ли, за униженията ли?
Хора вразумете ме. Как може да ми е тъпо от това?

Коментари

1.   Бягай далеч от мъж който ти посяга момиче! Той НЕ те обича! Себе си обича само! Мъже има много, ще си намериш друг - имай малко себеуважение!
Гледай себе си и детенцето. Знаеш ли какво е да растеш в подобна среда?! Надявам се детето ти никога да не научи.
Аз съм дете на такива родители - скандали, бой....пълен кошмар. Това се отразява подсъзнателно при решенията ми през целия ми живот - липса на доверие, невъзможност за изграждане на връзка, несигурност. Аз никога няма да имам свое семейство. Каквото и да решиш трябва да е с оглед в каква среда ще отглежда детето. И струва ли сте нещастни заради един егоист.

2.   Защо не си живетеете петимцата заедно, хем и ще си помагата. Може и да ви хареса.

3.   Не е едно нещо според мен. Донякъде те жегва за това че си се вързала за 2ри път на приказките му. И понеже това ти смъква самочувствието, започваш подсъзнателно да мислиш че ти си причината за проблемите, че не си била достатъчна и т.н. А реално въпросния мъж е нарцисистичен социопат и нищо повече. По-важното е да продължиш напред, вместо да губиш време и енергия в мисли за него. Живота не чака.

4.   Не се събирай с него повече и с времето болката ще отмине. Чувстваш се излъгана, но ще мине.

5.   Само мога да кажа... "Из дневниците на една жена"
Толкова е банална темата, че ако беше умен, красив и се държеше на теб, сигурно сега щеше да имаме тема как ти липсвало нещо, как си искала да опиташ нещо друго и т. н....

6.   Живот като от чалга песен. Мъжът се кефи на харем, а ханъмите му вярват, търпят изневери, бой и други предимства от живота си с него. Сигурно ще е супер красив, богат, готин, богат, надарен. Ако не е нищо от това, сте страшно загубени наистина. Че и деца сте направили от тоя.
Щом сега ти е тъпо, има някакъв напредък. Намери си друг.

7.   Божкеее жена. Радвай се че си се отървала и си жива, че за 2 месеца що жени се изтрепаха от мъжете им, та и няма да лежат дълго в затвора... Този човек е болен мозък. Сипи си една чаша вино и се наслади на живота. Ти трябва да празнуваш. Свободна си. Нито е в живота ти, нито те преследва нито ти чупи прозорците или заплашва детето ви. Да си бере кахърите там със другата. Много жени нямат сила да си тръгнат от такива мъже...

8.   Изобщо не ми е жал за жените, като ви чета темите, ама изобшо. Бил я, псувал я, не знам си какво, ама тя му простила, а сега пак се бил върнал при другата. Заебал ги двете с деца.
Ще му кажа евала, че не го разиграват. Кой ви е виновен, освен вие самите? После ревете, че мъжете са боклуци, а в съшото време точно това искате.
Екстра ми е сам, 90 на 100 от жените сте тотално не добре с главата. Нищо, че все ви бият, тормозят и не така нататък.

9.   После иначе плюят мъжете, че ходим на платени, а пък вие жените при какви ходите, то няма какво да се каже. Нека ме плюят, то думите са глас в пустиня, като се имат предвид делата.

11.   И в следващия момент се пише тема "жените не си избират сами насилниците" - хахаххахахахахаххаахаахах

Мацка, ако не друго, поне вашите теми от този тип тук, служат за еталон на мъжете, как трябва да се държим с вас, за да тичате подир нас и да ни прощавате всичко. С добро не става! Време е всички да го приемем.

Ако е добър и примерен мъжът ти, накрая най-много ти да го набиеш, за това, че не е изхвърлил боклука, да му изневериш и да му родиш чуждо дете, за това, че е закъснял с 5 мин да се прибере, а на онзи изрода, всичко му е простено.

Баааахти дъното дето сте всичките. А лошото е, че тук не говорим за някакви чалга фльорци, а за средностатистически жени! Не им го пише на челото, ама и те са такива! Е, на! Гледайте ги!

Е как да вярвам после, че жените заслужавали равни права???? На, гледай кво правят като ги имат. То не, че не са ги правили и когато са ги нямали де, ама поне малко от малко по-рядко, по-скришом, имало е последствия и т.н. Пък сега....правят те на клоун и гък не можеш да им кажеш.
Когато една жена е объркана, това означава, че просто няма силен мъж до нея, да й казва какво да прави.
Не можете бе мацки! Приемете го. Не можете сами да вземате адекватни, дългосрочни решения. Не ви се получава. Мерите, кроите по 1000 пъти, и накрая като тръгнете да режете, пак накриво излиза.
Няма нищо лошо или унизително в това да си признаете, че не ви бива във вземането на решения и да делегирате тази отговорност към мъж.
Пуснете го това его, всички ще бъдем по-щастливи.

12.   7 - Болен мозък бил? А тия двете дето му се подлагат, че и раждат от него, какви са? Много умни ли?
Авторке, има една много верна приказка- докато има балъци, ще има и тарикати. Такъв сте си го избрали, такъв си го харесвате, теглите си от акъла. Глупостта се заплаща, жалко само за децата ви- с такъв баща и с такива тъпи майки.