Жена ми иска секс с друг пред мен
Привет ситуацията е следната жена ми сподели за своя идея да прави секс с друг мъж, а аз да ги гледам но без да участвам! Нямаме проблеми във връзката просто иска да опита! Какво мислите? Тя е доста секси и има доста ухажори! Моля ако можете споделете само пола си дали коментира мъж или жена!

Коментари

1-50 от 54

1.   Привет, според мен не я задоволяваш достатъчно а тя иска още. И в двата случая ще го направи, дори ти да не искаш. Поне така смятам аз. Какво да направиш...не и давай отговор, НО направи романтична вечеря, предразположи я, бъди ИЗКЛЮЧИТЕЛНО нежен с нея и я изчукай мощно, лижи я, напръскай я със сметана и я лижи като Ласи, импровизирай, недей само едно и също да правиш ! Сигурно няма да иска ако почнеш да правиш такива неща с нея. Успех брат !

2.   Перка се одавна с други и сега те тества….

3.   Пич, тая жена я пиши заминала. Щом е стигнала дотам че не само да фантазира, но и да ти го каже, тя смята да се шиба с друг независимо от твоето мнение. Това което иска е да ти го набута в носа и да те унижи. На всичкото отгоре си нямало да участваш.
Ако бях на твое място бих я изчукал 1-2 пъти като за последно и ѝ бия шута. Време и нерви за курви нямам.

4.   Това ако го допуснеш значи си загубеняк и чехльо без никакво достойнство...
М23

5.   С жена ми сме доста разкрепостени, правим какво ли не... Но за подобни идеи сме на мнение че е редно да си останат фантазия, колкото и възбуждащо да звучат.
Опитайте следното гушнете се плътно един в друг и си разкажете някоя история с ваш бивш партньор. Съответно ти на нея, тя на теб и вижте какво ще се случи. Сърцето ви ще тръгне ли да изкача слушайки как половинката ви се е отдавала, ще получите ли ерекция, тя ще се подмокри ли. След това се любете и вижте ще се концентрирате ли един на друг повече от всякога подтикнати от възбуда или ще губите концентрация заради чутото. След това преценете какво ще правите.

6.   Звучи сякаш е решила, че си стигнал следващо ниво за древно, китайско мъчение.

7.   Добра женичка си си намерил, пич, живи и здрави бъдете.

8.   Ужас! Сменяй патрона и слагай багажа й пред вратата и да се изнася с 200км/ч до летището и в друга държава направо!

9.   Жените като са курви, го извъртат, че са "разкрепостени" и едва ли не няма нищо нередно, че и ти трябва да участваш даже. Ако не се съгласиш, ще го прави зад гърба ти, даже сигурно и вече го прави. Повярвай ми, не ти трябва такава жена. Ще береш ядове тепърва. Жена и ръжда тръгнат ли, нямат спирка. Другият вариант е да продължаваш да си си путьо и цял живот да се правиш, че не забелязваш. Ако можеш да си преглътнеш и потъпчеш достойството де. Ако си путьо, няма да имаш проблем с това.

10.   Колко малко му трябва на един мъж, да гледа просто как любят жена му. М45

11.   От кой бардак я взе тази?

12.   Хора всякакви. Ако и на теб подобни изпълнения ти харесват, значи сте се намерили. Ако не - не сте един за друг. Лично аз предпочитам моногамията в една връзка. Да, имала съм и други партньори преди мъжа си, но откакто се запознах с него, е само той и така ми е добре. Нито искам друг мъж, нито искам той да бъде с друга. Само двамата, разнообразявайки с места, пози, облекло и т. н.
Ж34

13.   Кажи ѝ, че и ти си решил да пробваш нещо подобно-ти да го правиш с друга жена, докато тя гледа, без да учавства. Виж как ще реагира... Ако иска такива работи, но да продължи връзката си с теб, то тогава трябва и тя да позволи същото на теб, за да е по-справедливо.

14.   Тая не е за теб.

15.   То така се почва, първо жената ти я ебат пред теб без да пипаш. После и теб ще ебът пред нея без да те питат искаш ли.

16.   Кажи и да спре порното

17.   Всичките го имат това в себе си. На твоята и е цъфнало вече. Свършило ви е времето. Дори да се задържите още някакво време, знаците са си там - жена и ръжда тръгне ли...спиране НЯМА.

18.   Честито,брато!!!!!Оженил си се за курвата на ма'алата!!!!!!

19.   Само преди 3-4 десетилетия жена, ако беше казала на мъжа си подобно нещо, щеше да яде зверски бой и никога повече нямаше да си и помисли да издумка подобна простотия и така да гаври мъжа си.

Ако баща ти е жив, попитай го (хипотетично) по негово време, ако се случеше да чуе такова предложение от страна на майка ти, какво щеше да последва?

А мъжете в днешно време се изкушават от мисълта да им бъде потъпкано не само мъжкото достойнство, но и човешкото - някой със сигурност по-надарен от тебе и по-млад ще чука жена ти, а ти имаш правото да седиш от страни и да гледаш! ;D

И се питаш "дали да го направя"!!!!

Пич, горе ти го казаха в прав текст - или жена ти вече ти изневерява, или иска да го направи официално, така че ти да си съгласен с изневерите ѝ.

И в двата случая трябваше да е яла страшен бой с тази разлика, че в първия случай трябваше да я изриташ от вкъщи, а във втория да я ограничиш много, много сериозно в контактите ѝ с други мъже.

Друг е въпросът, ако вече си станал джендър и за теб няма значение кой шиба жена ти.

20.   Ти това нещо жена-спътница в живота ли го наричаш?
За да ти го каже, значи няма никакво уважение към теб или страх, че може да те загуби.
Ясно е, че е незадоволена, но да иска да те унижава, е прекалено.
Ако трябва да четеш между редовете, това означава, че те смятат за бсолютен мухльо и пълен некадърник в леглото.
Имало е време, когато е могла да бъде с други, да си прави тройки, четворки и каквото ще, но да иска това от мъжа, с когото е създала семейство, е меко казано мерзост.
Разкарай я час по-скоро!
Жена съм

21.   Просто не я задоволяваш, както и повечето мъже не задоволяват жените си в сексуален аспект. Не ви пука за нашето удоволствие и нашата възбуда. Търси си по- качествен любовник от теб, но иска да те запази. Явно си финансово стабилен и/или й даваш разбиране в ежедневието. Друг е въпросът, че не е морално, но, вие, мъжете, особено българските такива, като не се научихте да мислите и за нас, това ще получавате.

22.   Жените винаги са били глупави и примитивни същества, но в днешно време в " цивилизования" свят им се дава много свобода и права, затова има и толкова разврат. Бялото европейско население постепенно намалява, докато прииждащите негри, араби в Европа и в частност живеещите в България цигани се множат. След години, когато арабите станат мнозинство в Европа, ще се свърши с феминизъм, еманципация и други подобни и жената отново ще е мачкана и няма да я имат за човек. От едната крайност в другата. Но все пак жената е най- добрият приятел на човека след кучето.

23.   Aвторе, авторе и ти си мислиш, че имаш жена? Вече не ѝ е достатъчно да ти изневерява, както е правила до сега, ами иска унижението ти да е пълно. Ако има останало нещо мъжко в теб, изхвърли я с шутове, ако не поне застани на вратата да събираш таксата от евачите, поне да имаш някаква полза от това животно дето си го взел.

24.   Номер 19, боят наистина би помогнал, ама жената те провокира нарочно и чака само да я докоснеш и хоп в съда. И нали е жена, слаба, беззащитна, ти оставаш бездомник и ще ти пие кръвта докато си жив.
В какъв побъркан свят живеем????

25.   Това е началото на предстоящите от оргии, които се въртят в главата на твоята курва.
Сега иска да един, после ще иска с двама негри а накрая може и кон да докара в апартамента.
На тая със сигурност шундата и е разпрана от ебане още преди да се запознаета. Наслука пич хахаха
М37

26.   На такъв въпрос бих отговорил с директен развод и да ходи да се е*е с който иска. Не, че не го прави и сега....

27.   И да я набиеш, тя ще си остана такава. Братовчед ми неговата курва я накара да скочи от втория етаж, заедно със сестра си. Лежаха известно време и изпочупени крайници в болницата после отидоха проститутки в Португалия. По-добре и кажи, че нямаш нищо против, само, че по-добре е да го прави за пари, за да си осигурите по-добър стандарт, води я във Франция да троши пламарки 2 години, направи едно половин милион евро и я пускай на пустопаш.

Чингис Хан

29.   Трябва добре да прецениш. Това е декларация за пълно доверие в теб, а може и да те има за задръстен. С това да се убеди от реакцията ти, права ли е.
Аз преди години зададох въпрос на съпругът ми, как ли бих реагирала в този момент, ако някой си набие хуя в устата ми, докато той ме ебе. Сама се изненадах от себе си. Той просто се изпразни в този момент. После каза:
- Такова желание ли имаш? Да пробваме.
Не го очаквах този отговор. И един божи ден в нас дойде на сестра ми съпругът. Завари ни по организъм. Хукна да си отива, но моят го спря и каза в прав текст:
- Митак, ние сме баджанаци с теб. Жена ми има желание, докато се чука, да има и нещо в устата. Готов ли си?
Митко помисли, че се шегува, но аз тогава посегнах към него. Което го накара да ме попита, вярно ли. Потвърдих и след малко се оказах на хуят на съпругът ми, а митковия в устата ми. И не щеш ли мъж ми предложи:
- Митак, хайде да се сменим.
Нямах време да асимилирам думите му, оказах се този път с хуят на съпругът ми в устата, а митковия в путката ми. За два часа и половина ми разказаха играта. Бях изненадана от удоволствието, което получих. Когато останахме сами, той ме попита:
- Какво усети?
- Ще ти отговоря така- не бих отказала да се повтори.
След месец вече имах в репертояра си четири такива случая с още трима различни мъже. После почнахме да се събираме редовно със сестра ми, семейна оргия. По някога каним и някое и друго приятелско семейство.
При нас има пълно доверие и аз знам кой е съпругът ми, че всичко това го дължа на него. Винаги съм го обичала и уважавала и продължавам. Той е внимателен, много мил и любвеобилен с мен. Ако мислиш, че между вас го има това, можеш да ѝ направиш такъв подарък. Ти преценяваш.

30.   Автора е. Излязохте прави, че ми е изневеряла. Като я питах дали го е правила каза, че правила само свирки на някъв но това за нея не било изневяра щото нямало секс! Направила го понеже си поискал и настоявал. А като се замисля че ме целува с тая уста направо ужас... Отделно дето на мен не ми прави свирки. Просто не знам вече....

31.   Оставяй я да си чупи главата. Ще те търси след години, но ще бъде късно. После да не се чудим защо намаляване като нация. Държи те с лъжи, които не прави съвсем съзнателно - съзнанието ѝ е оправдание на подсъзнанието, както при много такива жени. А ти, като рационален и добър мъж ѝ вярваш. Не я слушай какво говори, гледай я какво прави, тя самата не е наясно, горката. Колко навътре си влязъл, имате ли деца, т.н. ? Разделяйте се.

36.   A ти искаш ли си?
И аз не пускам на мъжа ми, щото не ми показва желание, аз моето не му го показвам, защото ми е отказвал многократно и вече не го показвам.

37.   Веднага ти давам съвет, купи винце, направи една хубава гозба и седнете на уютна вечеря у вас. Повдигни темата за нейното желание и го обсъдете надълго у нашироко с максимум факти и детайли, НО СЛОЖИ СКРИТА КАМЕРА и запиши всичко - тоя запис ще ти е много полезен при евентуален развод, особено ако има какво да делите - апартамент, вила деца.... Не играй на сляпо ами се застраховай!!! Послушай ме и успех с новата жена

42.   Ние сме либерално семейство, но това което иска жена ти ми се струва недопустимо (правили сме разни неща заедно и винаги идвамата участваме) какво бих направил на твое място бих се съгласил уж да не участвам и като почнат ще се включа без да питам и то грубо

43.   Откъде ги намирате тези разпоретини? Като си е мечтала за тройка, да я е направила преди брака.
Ако и се чука наред стс сульо и пульо, да се развежда и да действа.

44.   Тежките времена са раждали истински мъже. А сега.. Ако бях аз, щях да изхвърля боклука от живота си отдавна, не да питам по разни форуми какво да правя.
И едно по не хуманно решение, щях да я докарам в Германия в някой бардак, да я пръскат от ебане и да й обирам оборота. А всяка нощ щях да идвам и да и свършвам в устата. Това заслужава боклука.
С такъв човек ли искаш да градиш бъдеще?
Съвземи се, ще ти е тежко ден - два, но ще запазиш поне някакво достойнство. Или не ти трябва такова нещо?

45.   Имаш жена мечта! Забавлявайте се, животът е кратък! Ще ти хареса и на теб да я гледаш, а може и да се включиш.

46.   Това и е хрумнало от някое порно, дето я е изкефило.
С мъжа ми сме си говорили за тройки - без значение с друг мъж или жена.
Ама аз съм малко смахната. С жена няма да имам проблем, би ми било любопитно, но с мъж - ще ми е тъпо именно от това, че мъжът ми ще гледа. Ще ме е грижа дали няма да му е гадно. Тогава той сподели, че пък с жена щял да мисли за мен дали няма да ми е тъпо.
Затова си накупувахме разни играчки и така. Тройките останаха само като секси разговори или фантазии.

47.   И този човек си мисли, че има жена... Жалка работа.

48.   Всеки има сексуални фантазии. Това, че иска това, не значи нито, че не я задоволяваш, нито че ти изневерява, нито че не те уважава. В една двойка двама души могат да си правят каквото си искат, стига и двамата да са навити и да ги възбужда това. Тя просто те пита дали би ти харесал такъв тип секс понякога, освен нормалния. Ти пък й кажи какво би искал ти. Може пък ти да искаш да правиш секс с момиче и тя да те гледа или първо с момичето, после с нея... Говорете, изкажете си фантазиите. И бъдете искрени. Това заздравява връзките и брака, не го руши. Стига да няма сърдечни се и ревнуващия без смисъл.

49.   Аз бих се съгласил ако ако намери жена и за мен- да правя и аз секс пред нея (тях). Може и жената на паркньора и ако е хубава.
Иначе НЕ.

51.   Аз искам моят жена да ми каже същото. Много искам някой да я наебе, а аз само да гледам.
Но като и го кажа, се сърди. Направо ти завиждам, че жената ти го иска.

52.   21, по- добри и послушни любовници от вибратора и душ- слушалката НЯМА. А, да си поискаш секс на живо пред свидетел- съпруг няма нищо общо с липсата на качествен секс. Или може би, тъпкача е предварително проверен? Но, дами, без искри и пяна- темата е провокативно съчинена. Вие не сте такива мръсници, не ви минава през акъла да участвате в порно- театър.

53.   От 52 коментара, не видях нищо разумно, нищо човешко. Пълни простотии на хора недорасли, недоразвити. Хора с примитивно мислене и претенции за морал, без да познават смисълът на думата.
Човекът е единственото същество, което осъзнава това което вижда, чувства, усеща с разумът си. За разлика от животните, които вършат всичко по инстинкт. Социалният начин на живот и възможността за различни контакти ни прави и избирателни. Това в ансамбъл с химията ни води до различни реакции. Една от тези е полигамията. Обвиняват мъжете, че са женкари, курвари и какво ли не, което в още по- засилен патос се отнася и за жените. Нещастници които се вживяват в ролята на умници, на супер мъже и ... те могат да си врат пишлетата на всякъде, но ако една жена поеме повече от един хуй, тя е парцал, боклук и какво ли не. Светът е свидетел на какви ли не извращения, резултат на "мъжка" кадърност. Особено ние българите, мъжете ни се смятат за най- големите любовници, ебачи и свалячи. Всъщност това са най- комплексираните мъже в света. Точно този им комплекс ги прави арогантни, цинични и тирани.
Аз имам щастлив брак, не се хваля, искам да кажа, че има и свестни мъже, интелигентни, успяващи, мъже които не се перчат с курове по 30 см и секс по 5 часа. След един доста дълъг период от брачно съжителство и ние като всички останали станахме жертва на рутината. И двамата го осъзнавахме, че това може да доведе до катастрофални последици. И макар да правехме редовно секс, го правехме от нужда до оргазно насищане и лека нощ. Така в един момент и аз издрусах на моя: - Дали ако ме наебе някои друг мъж, ще ми е по- добре? Тогава съпругът ми отвърна:
- Без проба, няма как да се произнесем.
Не бих го оставила за нищо на света и бях готова да продължа да си живея с неговият хуй. Докато не попаднах на един, които още като го видях и ме обля гореща пот, разтекох се и казах на съпругът си:
- Искам е тоя да ме изчука.
- Що не, ако смяташ, че ще ти е добре. Ще го уредя.
Едвам се сдържах да не се изсмея. Но не бях права. След известно време го доведе и го сложи да седне до мен. Говореха си за жени и за секс. Онзи каза:
- Отдавна го мислехме, но до сега не сме имали случай.
Съпругът ми се засмя и отвърна:
- Сега имаме и двамата тази възможност.
Там бяхме четири семейства, по нощите двете семейства си отидоха, ние останахме. Със съпругът ми бяхме гости, домакинята ни предложи да останем и да нощуваме там. Беше от ясно по- ясно, какво ще се случи или може да се случи. Така в един момент се стигна и до секс. Флиртовете ни бяха доста показателни и съпругът ми предложи:
- Виждам, че ти допада и си готова. Ще те оставя насаме с него, ние с нея ще идем оттатък.
- Не, не, искам да си тук. Иначе не бих могла да го направя. Моля те!
Съпругът ми прие, обърна се към домакинята, която явно беше нетърпелива и попита:
- Нещо против да останем с тях? Тя иска да сме заедно.
- За на с не е проблем. Ние с мъж ми го правим и в присъствие, по- забавно е.
Така бях наебана от един, които виждах за първи път в присъствието на съпругът ми. Той също се забавлява с домакинята доста успешно. След тази случка между нас се настани нещо повече от доверие. Установихме, че този тип срещи ни правят и по- агресивни в секса, върнахме се в младежките си години. Огънят пламна с нова сила помежду ни. Дори мисля, че сексът ни е доста по- силен, емоционален сега. И ако съм била с някого винаги завършвам със съпругът ми, той ми е като черешката на тортата.
Но за това човек трябва да бъде доста интелигентен и да си въобразява, че хуят на съпругът ѝ е нейна собственост и обратното. Човек е свободно същество, което осъзнава действията си, околната среда и ако е умен се справя с живота.
Лоредана

54.   Автора е да уточня, че иска не с кой да е а с някой надарен с голям. Наскоро се запозна с един чернокож и ми спомена, че и бил навит.
Предлага ми да го покани и да го направи с него, много искала да опита и да разбере дали е вярно това за техния размер! Фантазията и включва аз да и държа краката отворени или косата да не и пречи докато му прави свирка неща от този сорт!

55.   Тя вече ти е изневерила и си търси начин да легализира отношенията си с него, като ти ги приемеш.
Как можеш да я търпиш и да се унижаваш така?
Защо си с тотално смачкано самочувствие? Тя ли те смачка така?
Мен черните ме отвращават. Миришат на мокър помияр, когато се изпотят и от тази миризма на повечето около мен и на мен самата ни се повръщаше. Ако живееш в чужбина сигурно ти се е налагало лятно време да се сблъскваш с такива и тази миризма е ужасна.
Много от тях са носители на ХИВ или хепатити Б или С.
По-добре се тествай, тествай и жена си и след 3 месеца пак.

56.   И се събуждаш, а то- краката ти отвити!
Авторе, нямаш нито жена, нито секс.

59.   №52 е от тези които обичат да си измислят разни историйки, с допълнение на крайно детайлен диалог като от евтино порно. Най-често са включени роднини, но тук се е ограничил/а във фантазията.

60.   Имах предвид №53 за измислиците. Не знам дали продължава да си вярва че някой се връзва на евтините историйки.

От 59.

61.   Така като гледам само ти и ти (53 и 59) в процентно изражение в темата, си Окей с фетиша размяна на местата. Нека си остана комплексар с тиранични разбирания. Имам и някакви леки съмнения за истинността на случката и особено в частта си със съгласието на другата дама- наблюдател. Подготвила терен, кърпи и презервативи. Нали го направихте с презерватив като отговорни хора?

63.   до 53,
Браво за откровения отговор. Това беше най-смисления отговор по темата. Жалко, че се намесват доста комплексари, които не могат да си преодолеят комплексите и затова критикуват това, което не разбират.
Ако това подобрява сексуалният ви живот, е супер! И се радвам за вас

1-50 от 54