Когато миналото те дърпа на зад ,а ти се инатиш
На кратко първият ми брак се разпадна след 10 г връзка.Той все работеше и нямаше желание даже да говори с мен.Аз пари така и не видях все нещо се чупеше по колата му и живеехме с нашите той като на хотел.Имам дете на 8г разделихме се когато детето беше на 2.Тогава се появи любовникът ми само секс и толкова.Осетих ,че може да иска повече и си обрах крушите (уговорката не включваше чувства).Пак се виждахме дори когато бях сама ,но с женкар работата не ми хареса.От 5 г съм в друг град на 150 км далече от миналото.Пишехме си с миналото понякога все ме молеше да се виждаме за единият секс.Не сме се виждали от както заминах.Тук създадох семейство с любящ мъж които знае за миналото ми.Знае и че още комуникираме ,но аз не прекрачвам границата.Имам дете от настоящият си партньор.Не дели децата.Щастливи сме ,но миналото все ме търси да се видим пак .Все отказвам защото наистина нямам нужда от него.Той все казва че ще ме чака и бам... Ти беше най добрата и те обичам.Знсе че точно заради това се отръпнах.Жал ми е за жена му ,че му роди две деца а той още се чуди как да си го завре някъде.Мъжът ми знае ,че съм със слаби ангели и че този човек ми е слабост.След нова година му изпратих подарък ключодържател с надпис за спомен.Блокирах му чата.Миналото ми не би ми се обадило никога .Не искам да се връщам в онова време когато не зачитах мъжа до себе си.Когато отивам при родителите си на гости понякога се засичаме в града ,но аз съм с мъжът си и той не може дума да каже после разбира се ме моли да дойда сама или аз да му кажа кога той да дойде.Аз го излъгах ,че ще дойда някой ден да се видим да разнообразим ,но го лъжа за пореден път,искам да го видя липсва ми понякога ,но съм си намерила това което търсех и не искам да го развалям.Предпочитам да съм нормална семейна жена вместо да се лутам по чужди легла.Как да го обясня на миналото си като той все ме чакал (сигурно с някоя качена на Хуя).Искам веднъж за винаги да разбере ,че няма да се поддам и да спре да ме търси.

Коментари

1.   Щом си написала "Хуя" с главна буква - значи ще се върнеш при миналото си само за едното е.. не, мъжът ти ще разбере, ще те изрита, и ще е прав.
.
И след 3 месеца тука ще ревеш : мъжете са боклуци, те са виновни....

2.   "Аз го излъгах ,че ще дойда някой ден да се видим да разнообразим ,но го лъжа за пореден път,искам да го видя липсва ми понякога"...И след това "Искам да спре да ме търси". Нямала нужда от него (женкаря), блокирала го, обаче след Нова година му изпраща подарък? Миналото я дърпало назад , а пък продължава да комуникира с него? Не станаха ли много противоречията?
Или историята е тъпо измислен фейк или авторката е толкова глупава, че в действителност не знае какво иска и какво прави. Третата вероятност е тази, за която пише №1.

3.   Прочети си написаното. Хем обещаваш на човека, че някой ден ще го потърсиш, хем питаш как да не те чака. Казваш му, че той вече е в миналото и го забравяш. Луда работа.

4.   Просто го оставяш блокиран и спираш да се занимаваш и аз имах едно такова минало, което след толкова години ми каза, че съм била съкровище и ме бил изпуснал (сигурно пак с някоя на хуя си), но не съм вече наивното момиче и не му вярвам. Блокирах го и така и остана.

5.   Жена съм, но не разБирам жените.
Или сте прости, или се правите на такива. Значи, един мъж или иска само да Ви чука, или иска да има по-сериозни намерение към Вас. Средно положение няма! Ня - ма!
Не знам кое му е трудното да го разберете.
В случая, "миналото ти" просто иска де те чука, да прави секс, да те ебе, или както искаш го наречи. Няма никакви сериозни намерения към теб. Пък ти си седнала да се тръшкаш за него.