Раздяла след връзка с женен мъж
Здравейте.
Да, всички ще ме обвините ..
Винаги съм била против такива отношения с женен мъж, а и да не говорим, че почти всеки ден засичам жена му и детето.Да, сгреших и той ми каза бягай от такива като мен. Вначалото когато почна всичко това преди три години въобще не го исках да го срещам, той ми пишеше и аз не му отговарях мина време, но той продължи и аз въпреки това много се дърпах мина време.Не е лош човек, привикнах към него свикнах бих казала.Отношенията с жена му не вървят добре, има много неща, да със сигурност и аз съм една от причината.Ако мога да върна времето, не бих имала отношения с този човек.Имаше периоди, в които известно време не се търсихме.Имам чувства към него, но знам че нещата между нас няма как.
Даже бих казала, че се радвам, въпреки че ми липсва.
На той щом изневерява на жена си, ако той е с мен и на мен ще изневерява и никога няма да мога да му имам доверие…такъв мъж не ми трябва.Искам го, но такъв живот не!!!От няколко месеца с жена му се разделиха и започнах повече да се виждаме и аз още повече започнах да привиквам към него, за което толкова съжалявам.От няколко седмици той се опитва да си оправи отношенията с жена си и ние прекратихме всичко.
За което се радвам, гадно ми е че не е до мен сега, но има много причини поради които ние няма как да сме заедно и аз от началото го знаех, но аз съм си виновна че си пропилях времето по него, като знаех че между нас няма как да има дългосрочна връзка.Но има и много минуси в този мъж , а моята представа за мъж не е това което е той!!!!Увлякох се по-него, не знам кое толкова ме впечатли……
Но най-добре е той да е с жена му и с мен да няма нищо.
Ако той не се сдобри с нея той пак ще продължи с мен да има нещо не знам, но така предполагам, а за мен това не е хубаво …намам бъдеще следователно няма смисъл да си губя времето с такива хора …
Има ли някой от вас преминавал през такъв етап от живота си …
А толкова съжалявам, че преди два месеца един толкова добър мъж който бих казала че може да даде много за мен, го отрязах и то по-гаден начин и сега ми е гадно, че на грешни хора давам време, а тези които значат много повече на тях им обръщам гръб….

Коментари

1.   Човека не е виновен че ти си имала свободно време за губене. Като гледам си съгласна и още време да му отделиш, а той живота не е 500 години - напротив, 40-50 съзнателни, и минават много бързо....

2.   Ами късмет имал този свестният мъж, че не се хванал с теб, авторке.

3.   Каквото човек си направи и триста дявола не могат..

4.   "Има ли някой от вас преминавал през такъв етап от живота си …"

Ами в България е пълно с жени като тебе. Според теб как се казва на жена, която спи с женен мъж??? А?

И от тази гледна точка, разбира се, че ще изпуснеш свестния. И добре, че е така. Никой свестен не заслужава прикрита ур*спия до себе си. Не че нещо, но нали не мислиш, че той трябва да е с развалена жена, само защото ти трябва да си с някой, който не е к*рвар (като твоя любовник)?

И още нещо: Ти как ще се чувстваш, ако си семейна и имаш дете от мъжа си, а той кръшка с по-млада от тебе? На всичкото отгоре даже да я виждаш през всекидневието си и да не знаеш какво става...

Хубаво ще е да чуя отговорите ти.