Искам да чукат жена ми
Здравейте от известно време имам една фантазия, която много ме възбужда а именно как някой чука здраво жена ми докато аз гледам! Тя също донякъде е ок с идеята и каза, че ако си хареса някой ще ми каже. Тя е много секси и привлекателна красавица също би ми харесало и да се изпразни вътре в нея-тя много обича! Проблема е там, че незнам наистина ако се случи как ще се почувствам и дали няма да ми е кофти после, със смесени чувства съм!

Последно "Жена ми иска секс с друг пред мен" или "Искам да чукат жена ми"?

http://spodeli.net/story.php?ID=164525

Реши най-после тя ли иска или ти искаш да я "чукат" (ебати грозната дума)?

Коментари

1.   Вие двамата трябва да си решите, според мен е някак странно. Но връзките са различни. Но ако някой ден ти стане криво не си го изкарвай на нея.Тя в крайна сметка не те е лъгала. Така че помисли добре... :)

2.   Авторе, скоро май ще пуснеш и една тема "Искам да ме чукат, а жена ми да гледа"?

3.   За да не ти е кофти този който ще чука жена ти трябва да чука и теб. Дай и пример.

4.   "Измислена тема" ... окей. Мод, ще кажеш ли, че и аз имам фантазии за ... трети да речем? Няма да навлизам в подробности какво точно си фантазирам. Във всички случаи не съм би.
Мнението на жена ми ... ще обобщя като "променливо".
Моите терзания ... Преди всичко да не попаднем на гаден, неконтролируем тип. И ... със свършването ми, внезапно свършват "специалните амбиции". Та си мисля за "предварителна проба" - трети само да ни гледа (безобиден чикиджия). С едно на ум ... Точно това не съм го обсъждал с жена ми, но до доколкото я познавам, от доволно дългото ни съжителство, не би отказала безусловно. Последното го казвам като подсказка към автора.
Още към автора - уточни смело защо си пуснал втората "различна" тема, за да успокоиш модератора, че темата ти не е чисто чекиджийска! Или наистина е такава?

6.   Браво на мода, че го разкри този аутист. Дано някой го хване него отзад, да млъкне накрая девственячето.

7.   Автора умри ве мой ебахти отвратителния човек. Мода даже и да не ми публикува коментара поне той ще прочете от страничен човек отвращението, което и той изпитва към теб. Урод извратен гнусен.

10.   Автора. Няма ли желаещи?

11.   Пълни глупости...