Страдам по една любов
Ще ви разкажа една история накратко. 6 години изминаха от една раздяла, която за съжаление беляза живота ми. Приятелят ми преди 6 години ме напусна, тъй като беше зависим от родителите си финансово. Много се обичахме, много държахме един на друг. Но за съжаление не успяхме да заживеем заедно. Много се обичахме, никога не сме си изневерявали, защото и двамата сме много скромни. Ние сме от хората, които търсим любовта и тя е всичко за нас. Да, имали сме спорове като всяка двойка. Но никога не ме е обиждал или вдигал ръка. За нас всичко беше само и единствено любов. Целувка, прегръдка и много други неща бяха съпроводени само от чувствата. Нито аз, нито той срещнахме човек след раздялата ни. Още го обичам, той мен също, но смятаме че и за двама ни вече е късно за любов. Въпреки, че сме млади, минали сме 25 години. Аз все се сещам за него и ми е мъчно. Според вас смятате ли, че има възможност една любов отново да продължи? Въпреки, че са се минали толкова години.

Коментари

1.   Разбира се, че може да продължи, независимо колко време е минало, стига чувствата наистина да са толкова дълбоки, колкото ги описваш. От вас зависи. И защо смятате, че е късно? Някои хора се събират на 40, други на 50, трети на 60. Никога не е късно, ако е твоят човек, а вие дори сте още много млади, доколкото разбирам.