Трудно е когато обичаш човек на когото не му пука за теб
Здравейте, мили хора
Пиша ви с сълзи на очите... тук мога да споделя това което ме мъчи.
аз съм на 21 а моята любов е на 33 (голяма разлика и в години и в акъл) с мисълта за него ставам, с мисълта за него лягам. По цял ден мисля за него, нямам търпение да го видя, да го прегърна, да го целуна, да му се порадвам... Наистина не си представям живота без него. Влюбих се като глупачка. Докато един ден не осъзнах че на него не му пука за мен. Не знам какво се беше случило, така и не разбрах, но с течение на времето той започна да се държи така, сякаш ме е приел за даденост. Все едно му беше дали ще съм с него или не. Прави каквото си поиска, какво ли не съм виждала и чувала
обиди от сорта на какво ли не. Много ме наранява с постъпките си.... излизаше с момичета и нарочно се отбелязваше в фейсбук нашите познати да ни коментират. И много много неща е правил а уж не искал да страдам. Тези неща изобщо не ги очаквах. Заедно сме вече почти от една година.
Не спирам да се чудя къде отиде мъжа от преди, мъжа в които се влюбих така лудо, доброто, милото. Не мога да разбера какво толкова направих, че да заслужа тези думи и това отношение. Той е целият ми живот! Никога не съм го наранявала така! Искам само да ме обича и да бъде щастлив... Толкова много ли искам? ...
Сега съм объркана и отчаяна не знам, какво да правя да бъда ли с този човек още..
Просто не мога да си обясня как така изведнъж тази голяма любов се превърна в това - една развалина. Не мога да си обясня как след като обичаш толкова много един човек, след време вече не ти пука за него. А този човек продължава да дава всичко за теб. Не мога и не мога да си отговоря. Как ей така от нищото всичко свършва. Поне да имаше някаква смислена причина... Не знам.
В момента съм болна... не мога да се оправя с седмици а той казва че съм го оставила сам като куче.. и щял да ходи някъде да се забавлява не го разбирам. Винаги съм до него и правя всичко възможно да е добре, но явно той по друг начин го разбира. Имаше случай в които бях изпаднала в истерия и бях няколко дена на успокоителни. Той се разкайва за всичко но пак прави едни и същи неща... Моля ви напишете ми съвет какво да правя. Благодаря ви предварително :*

Коментари

1.   Той е егоист и обича само себе си. Затова и те наранява непрекъснато и те обижда. В началото се е държал добре, за да те хване. Вече му е все тази и смята, че си му в кърпа вързана. То е и така, де. Как ли пък ще стоя с мъж, който ме смята за бърсалка.

2.   Ти не си влюбена в него, а в представата си за него.
Това, което виждаш сега, е истинският му аз, който е
"едно голямо леке". Той не те заслужава! Разкарай го!