Нямам късмет в любовта, а така силно ми се иска да получи
Здравейте, аз съм 19 години и ще ви разкажа за моя любовен проблем. Нека започна от там, че съм добра във всичко друго освен в това чудо наречено любов. До преди година имах само сексуални или по-точно сексуална връзка, защото ме беше страх от нещо по-серизно пък и нямаше много мъже на опашката. Та края на лятото реших, че стига вече със само секса и прекратих всичко решена да си намеря някой, който ме харесва и да знае какво иска и да не само за секса. Така от края на август до ден днешен срещнах 3-ма мъже. Единият искаше само секс, другият не знаеше какво иска, тоест в понеделмик ме харесваше във вторник не, а третият хареса най-добрата ми приятелка и сега имат щастлива връзка. Та ударих няколко камъка през миналите месеци. И един ден ден на едно мое стори отговори момче, с което се познавах и то беше бившо гадже на една моя приятелка(не ми е приятелка забивала ми нож в гърба много пъти, но пазим добрият тон. ) Та тази съответна приятелка ни запозна с него още лятото и аз си го харесах, обаче си казах как хубавите момчета все избират боклуци. И така те ходиха преди 6 месеца, той я заряза и по Коледа писа на мен. Излязохме на първа среща с него, след като няколко пъти му отказвах, защото ме беше страх и аз не знам от какво се страхувах. И нямах очаквания за тази среща казах си ще иска пак секс като вс други ти ще му откажеш и ще се прибереш. Да, ама не той реши да се разходим на 60 км от мястото, където живея и стигнахме до този съответен град, обикаляхме центъра му под дъжда, влязохме в колата и той ме целуна. И докато пътувахме си говорихме много и си паснахме май и той като мен. Имаше втора среща и тя мина добре само с целувка и то като ме закара до дома. И както обикновено се случва при мен щом всичко е добре, значи нещо не е наред. Той и преди да излезем на първа среща не ми пишеше през цялото време, но естествено това не го забелязвах тогава, а сега ми прави огромно впечатление, защото яката се влюбих. И друг проблем има не сме излизали от една седмица и знам, че може би има причина, защото за първа седмица е на смени и е уморен от ставането в 4:30, а и е го боли адски гърлото от няколко дни. Та се съмнявам и филмирам яката дайте съвет дали ще се получат нещата и си кажете мнението. Сигурно този текст има много правописни грешки, за което се извинявам, бързах.

Коментари

1.   Ами изчакай и не бързай. Може наистина да не се чувства добре, може и да има друга причина. Не бързай да си самовнушаваш за лошия късмет в любовта. Та ти си на 19 г, п, ред теб е целият живот. Не си слагай сама ограничения, самовнушения и прочие. Дръж се спокойно и уверено в себе си, пък каквото стане. Все ще намериш любовта.

2.   След многобройни неуспешни срещи и опити за връзка, мога да ти кажа че срещнах партньора на мечтите си на 27! И повярвай ми и аз като теб се страхувах че никога няма да срещна човек който да обичам и мен да ме обича, но се случи. И не е чак толкова късно : )
И ти ще го срещнеш. Може да е на 19, а може и да не. Общувай, развивай се и имай цели в живота, а любовта ще се появи в даден момент.