Проблеми с приятеля ми
Здравейте, от доста време посещавам този сайт, основно да давам съвети. Но в момента аз съм тази, която има нужда от съвет. С приятеля ми сме заедно от почти година. В началото беше голяма любов, както уж е и сега. Започнаха обаче да се появяват много проблеми и започнахме да се караме през ден, в най-добрия случай през два. Още от 2рия месец връзка започнахме да се караме за някакви неща, в началото беше за интимния ни живот - той е страшен привърженик към това и 4-5 пъти на ден не ни мърдат. На мен ми беше доста и проблема беше, че аз съм трябвало да свикна, защото съм млада, а не съм на 40-50г. Сега проблемите са, че вечно аз не съм го разбирала и вечно съм си правела каквото искам (отказах му да спра цигарите като ми го заяви). Постоянно имам чувството, че вменява вина в мен за щяло и нещяло. Все проблема съм аз (в интимния живот, когато аз имам проблем някакъв и не съм достатъчно възбудена - не съм си била мислела за тия неща. Когато на него му спадне, а вече се случва доста честичко - аз съм била мърдала, много му било топло в стаята и тн). Цупи се всеки ден и аз трябва повечето пъти да се опитвам да разбера къде е причината. Най-често ми се сърди, че съм останала вкъщи при семейството си (а аз живея с тях), а не съм останала при него и майка му (там съм всеки ден от обяд до 2-3 пред нощта). Към майка си се държи по същия начин като с мен - започва да се заяжда и да ходи на въпреки и да отговаря и след това така обръща нещата, че ние да сме виновни. Не знам какво да правя. Иначе държи се с мен като принцеса, опитва се да се държи много добре и да угажда, ноо… много го обичам наистина. По неговите думи и той ме обича много.
Моля ви дайте ми съвет.

Коментари

1.   Това е сръдливко и ще ти очерни живота за години напред. Не се държи с теб като с принцеса, той е принцесата. Няма как да си изписала толкова отрицателни неща и сръдни и да завършваш с това колко те обичал и колко яко се държи с теб. Това не е любов, използване и нагаждане е. Ползва те да спи с теб, вечно те критикува, вечно мърмори, вечно недоволен. Уж мъж, ама детенце.
От такива по-надалеч, ще ти разбие психиката и нервите. Ти една година една си го изтърпяла, пъс какво остава 10-20?

3.   Звучи като детска игра вашето. Сигурно сте малки, ама колко пък да сте малки? Ученици ли ли сте?

Иначе послушай 1.