Какво се случва с връзката ми
Здравейте! Аз съм момче на 21. Преди малко повече от месец си хванах първата приятелка в живота ми. Всичко добре - пишем си постоянно, виждаме се, правим секс, имаме си голямо доверие и винаги си казваме, че си се обичаме. Тя винаги казва, че много държи на мен и, че аз съм нейното всичко и иска да амв завинаги заедно. Но преди ден- два един от бившите й приятели й прати полана в инстаграм..тя се разплака, говорих й сигурно половин час, че не е трябвало да го приема. В това време тя започма да качва сторита в инстаграм с нас двамата, за да го дразни уж. На другия ден реши да му пише защо по дяволите й е пратил покана, тъкмо го била забравила и т.н..казах й, че това от което най-много ме е страх е да я загубя (за което тя ми каза, че й е станало много мъчно). След което тя ми писа, че много ме обича, иска да сме завинаги заеднл, така сме си обещали..малко по-късно обаче ме пита нещо, от което ми се разтрепериха ръцете, пита ме "ами ако ти кажа, че се разделяме?" Казах й каква ще ми е реакцията и й звъннах пп телвфона, там ми каза, че се шегувала уж, за сега не съм я усетил да се отдръпва - даже идва да ме взема за работа и да ме прибира, като сме навън се държим за ръцете, целуваме се и т.н. Просто много ме е страх да ме я изгубя и търся съвет какво да правя са си я задържа максимално дълго.

Коментари

1.   Леле горкия.... жал ми е за теб. Момче, осъзнай се ! Отстоявай си позицията и изобщо не падай на нивото на такива фусти... Тва е жалко. Искала да му пише "точно те забравих"... Не не . Нямам думи. Късай с нея , тва е моя съвет. Виждам, че тва е писано преди месец, не знам дали избощо ще прочетеш този коментар, НО на 80 прцента съм сигурна, че сте разделени вече. Ако аз бях на твое място, честно ти казвам , в момента в който ми каже " ще качвам стори за да го дразня" директно й казвам чао фелиша
айде, стегни се

ж23

2.   Ще те остави. Въпрос на малко време.. Но е нормално. Трябва да страдаш доста, докато срещнеш подходящата. Не се притеснявай млад си. Още колко жени ще те нараняват майко мила докато се ошлайфаш. Ще ти дам един съвет.
НИКОГА АМА НИКОГА НЕ ПОКАЗВАЙ ЧЕ ТЕ БОЛИ ПРЕД ЕДНА Жена.

М40