Татус на бившата му
Здравейте! Със сегашния ми приятел сме заедно от 5 месеца. Прекарваме абсолютно всеки ден и всяка вечер заедно.Изключително близки сме,и чувствата ни са много силни. Но аз имам един проблем… С бившата му приятелка са били заедно 4 години,разделили са се месец преди да тръгне с мен. Та той има на ръката татус с нейното име ,което ми е изключително неприятно,освен него двамата имат еднакви татуси на пръстите,което означава че има двс татуса свързани с нея. Наистина много ме боли от този факт ,започвам да плача и да си мисля че не ме обича истински. Не знам как да подходя и какво точно да му кажа,за да му обясня че не ми е приятно да виждам името на бивашата му постоянно.. все пак е с мен. Не ми е удобно да подхвана тази тема,защото все пак е от скоро с мен и ще си помисли че искам да го контролирам,но той май няма намерение и за в бъдеще да направи нещо с тези татуси било то да ги махне или да ги преправи… С какви думи да подходя как да му обясня и права ли съм? Не мога да бъда с човек който иска да запази името на бившата си върху него… Били ли сте в подобни случаи и как сте постъпвали? Плюс това тя го иска още.. и ме плаши факта че не иска да я махне защото ако не се получи с мен ще се върне при нея …

Коментари

1.   Съжалявам, че ще ти го кажа, обаче щом е бил 4 години с нея и само след месец тръгва с теб... още я обича. Как може ти самата да тръгнеш с някого, знаейки, че 4 години е бил с друга?
Аз имах близо 5 годишна връзка. Разделени сме от около 2 години. Не съм имала връзка през тези 2 години, нито дори съм се занимавала с някого. Просто още не съм го преживяла и ми е рано и не искам да наранявам никого.

2.   Моят има образа на една негова бивша на лявата гърда

3.   Татуировката е нищо. Може да се махне, но не можеш да я извадиш по никакъв начин от мислите и спомените му. И от това, че ще сравнява всяка с нея. Тръгнал е с теб, за да я забрави по-лесно и да преодолее самотата. Твърде е възможно да се върне пак при нея. С притискане и сцени на ревност само ще ускориш това. Ако не можеш да го понесеш, раздели се с него.

4.   Хахаха, пари да ми дават, няма да си направя татуировка, а хората дават пари за това...

5.   Едно време пандизчиите си татуирваха имена на гаджета……. Примат, който не може да събере две и две…… Хубаво ще си татуираш име на жена на тялото си, ами утре като са надупи на друг, какво ще и носиш името цял живот на тялото си ли….?

Чингис Хан

6.   Буахахха...абе къде ги намирате тия селинджъри...Да не е мангал или да е бил в затвора? Ебаси простотията...то е смешно чак. Тоя по обява ли го намери или просто го подмяташе вятъра по улицата :)))))

Значи...гледай сега...хващаш го тоя неандертал за ушите и го водиш в някое тату студио. Задрасква името на бившата и си татуира твоето отдолу. С времето там ще стане като лексикон на четвъртокласник, ама да не ти пука- като ще е гарга, да е рошава. И като ще е простотия, идиотщина и мизерия-до шия да е!

(п.с. още ми е смешно само като се опитам да си го представя каква картинка е)

9.   По- леко, съветници. Това е като при асовете в бойната авиация- всички трофеи се отбелязват на видно място. Ако си добра и ти ще се появиш някъде по "корпуса". Тегобите са ти несъстоятелни докато си обгрижвана и специална за него.