Защо трябва да си убиец или крадец, за да си желан и уважаван от жените?
Гледам аз последното видео на Цанов с Митко Димитров. Човекът е шампион по културизъм, за което евала, постигнал е нещо. Но е и убивал. Бил е «мутра», а и е работил за такива. Видял е затвора отвътре, но въпреки всичко излиза доста бързо от там и започва да нагъва по 19 яйца или 19 кроасана XXL размер на закуска.

Темата ми не е, за да упреквам някого как си живее живота, а за да разясним защо в България (а и не само) жените се лепят като мухи на мед на подобни типажи?

Какво казва г-н Димитров за Георги Илиев? Всеки ден са пристигали при него сакове с пари. Всеки ден са се харчили огромни супи, по 1 милион (за справка Георги Илиев е убит август 2005 г.). Раздавали са се по 100 бона на фолк певици и певци и за кой, каквото сака. Митака потвърди, че Жоро като влизал в заведение и на жените им се подкосявали краката и всяка го искала.

Гледам аз Георги Илиев в нета. Мъж като мъж. Не бих казал, че е като фотомодел. Много мъже биха придобили съвсем друго, обаятелно и магнетично излъчване, ако им се дадат няколко милиона, а г-н Илиев е разполагал с много милиони.

Без жени и деца тези мъже не са останали.

Разбира се, това е само един от многото примери.
В предното му видео гост беше Стефан Чолаков. Още съвсем млад започва да прецаква държавата с укриване на контрабандна стока през границата и неплащане на мита. Също лежи в затвора, но явно основният му бизнес не е засегнат – човекът си казва, че си има достатъчно пари... Жени и деца бол!

Не мога да разбера – трябва да убивам и крада, за да имам достъп до топ момичетата в страната ли? Ако взема да убия няколко местни тариката и по този начин получа уважението на други тарикати, ще мога да си избирам от общия кюп, така ли?

Не мога да разбера, що за жени са българките?

Коментари

1-50 от 62

2.   Ама ти искаш топ жените, дето ще те муфтят за пари ли?! Жива глупост и ниска култура. Личи си, че искаш кифлочи и само дупка.

3.   Кои жени? “Моделките”, инфлуенсърките? Тези да, но има и други жени, само човек да има очи за тях. Аз съм образована, естествено красива и поддържана с правилно хранене и спорт жена. Мъжът ми е софтуерен инженер, кротък и добър, помага за децата и прекарваме максимално време сред природата винаги, когато можем. Именно за това съм си го избрала, никога не съм имала грам влечение (дори просто сексуално) към “лоши момчета”. Виж ако търсиш от момичетата/жените, които изброих в началото, критериите са други.

6.   Нищо такова не трябва.
Тези персонажи привличат един характерен тип жени, който съществува навсякъде по света и винаги е съществувал, вероятно от самата зора на цивилизацията. На теб тези за какво са ти?

8.   Преди много години, тогава бях на 16-17 закъсахме с родителите ми с колата в снега. И както бутахме, до нас спря скъп Мерцедес в светъл елегантен костюм и от него излезе красив млад мъж. Избута колата заедно с баща ми. Усмихна се и ни пожела приятен път.
Беше Жоро Илиев.
Дали всичко, което му приписват е истина, едва ли?
Бил е и много човечен към служителите си. Знам, от хора, които са работили за него.
Колко от вас ще слязат, за да помогнат сега?
Особено, ако са облечени в скъп костюм и се возят в нова скъпа кола?
Измисли някой друг, който да даваш за отрицателен пример.
Жоро Илиев наистина беше красив, имаше харизма, но белени човечен.

9.   Не е вярно, няма такова нещо. Аз съм си писал с две жени и като им споделих, че се занимавам с музика, те останаха приятно изненадани. Даже се зарадваха.

11.   Не, може и да говориш на развален български - грък, турчин, шиптър. И да имаш повечко пари за черпене. И да им говориш това, което искат да чуят - че е сладка, че тя е слънцето за теб и други подобни. И после гледай...

13.   Пич, не българката (скромните и обикновените жени ти не ги отразяваш) а искаш " топ момиче". Еми на нея " поддръжката" (за да е топ) е повече от твоята заплата за половин година. Какво да прави с такъв като теб, който не може да и осигури стандарта на който е свикнала. В този смисъл, като си "средняк" ще си избираш жена от твоята черга (класа). Аз като не съм нито красива, нито богата/ успяла не съм тръгнала да "въздишам" по някой "алфа" мъж и да се чудя що такъв не би се хванал с мен.
Аз знам, че не би се хванал, защото той има адски много избор и поне 1/2 от "неговите жени" ще са по-красиви, млади, умни, успели от мен.
Гледаш си чергата и си избираш от себеподобните си.

14.   8, той и Пабло Ескобар е направил квартал с къщи за бедни и много колумбийци до днес го определят като колумбийския Робин Худ, ама това не му е попречило да свали самолет със 100-200 невинни на борда и да поръча 4000 убийства. Това са хора на крайности както в доброто, така и в злото. Не познаваш такива хора и имаш грешна представа за тях. Човек като Г. И. както може да ти помогне в снега, така може и да те очисти за дето не си си дал оборота на заведението. Не бъркай едното с другото. Бутнал колата на баща ти и вече край - не бил такъв, за какъвто го обявили. Колко трябва да си проЗД, за да правиш подобни изводи от такова нещо. То и мен всички, които ме познават, ме мислят за супер добър човек и с право, защото съм помагал много на много хора. Ама тези, които са се сблъсквали с тъмната ми страна, са били шокирани на какво е способен един "мил" и "тих" човечец. Аз може 10 г. да съм тих и да рина снега на бабичките безплатно, ама един път да ми кипне келя и коленете ти се сгъват назад.

16.   Видях го отблизо. За мен той е добър човек каквото искат да говорят за него.
Бил е на върха, имал е всички шансове да стане световен шампион, но се е намерил кой да му скрои шапка и да го натопи. Намерил се е кой да почерни бъдещето му.
Е, когато те смажат, когато ти отрежат крилата по най-аморалния начин, какво ти остава.
От онези, които наричате мутри, избиха свестните, а остана най-античовешката сган, която довчера управляваше България и продължава да управлява на административно и общинско ниво.
Пиши каквото искаш. Душата на човека е изписана на лицето му, чете се в очите му и няма как да заблудиш никого с думи.

17.   Кой е на 17 и тепърва открива живота. Какво качество са тези жени , които обикалят около такива мъже. Таканаречения wife material не кръжи покрай тези типяжи

18.   Това изобщо не е вярно или по-скоро е вярно, но отчасти. Ако говорим за един определен тип жени - да, вярно е. Но това са само част от жените и аз примерно не познавам такива, нито търся! Това, че ти търсиш такива си е твой личен проблем.

Второ, какво разбираш под "топ момичета"? Ако разбираш кифли от инстаграма или такива кълчещи се на дансинга в дискотеките - окей. Разбирам разочарованието ти, но от тези момичета друго не може да очакваш. Аз лично имам по-различно мнение за това кое е "топ момиче"! За мен едно такова момиче освен външност, трябва да може да предложи и още нещо за да искам да имам връзка с нея. Не си падам по несериозните неща, затова търся само сериозни отношения, а не повърхностни, временни. Да, като всеки мъж и аз първо се хващам по външния вид, но това не ми е достатъчно и след това търся истински качества, като доброта, отношение с околните /родители, приятели, деца/, интелект, цели в живота, поведение в обществото и тн... Тези неща, за мен, определят дали едно момиче е ТОП или не. Аз лично познавам момичета притежаващи тези и други качества, които спокойно бих определил като топ мацки и тези мацки са омъжени вече или си имат дългогодишни приятели и всички са нормални, подчертавам нормални мъже. Нито имат мутри около себе си, нито милионери. Водят спокоен начин на живот, имат си хобита и нормални интереси. Всички тези момичета имат в ПЪТИ повече качества от тн "топ момичета' които се виждат на повечето популярни места, като социални мрежи, дискотеки и скъпарски возила из центъра на София.

Така че в заключение ще кажа - да, има момичета които търсят действително такива мъже, но това са една определена прослойка от обществото, както и мъжете които се изживяват като мутри са също една определена прослойка от това общество. Около мен е пълно с нормални момичета и момчета, нормални дами и джентълмени. А това, че и двата пола не ги виждате и гледате само онази прослойка и я давате за пример, това си е ваш личен проблем!!! Променете си търсенето, критериите и определенията за 'ТОП' и тогава може да видите и по-качествените хора около вас, които не парадират с нищо, а се доказват в живота с лоялност, доброта и интелект!!!

19.   Зависи какво разбираш под топ момичета. Ако са тези, които от 18 годишни дават по 3000 лв за поставяне на силиконови гърди, по 5000 лв за ремонт на дупето им, на устата и пр, то е логично те да търсят богати мъже. Иначе откъде ще извадят хиляди левове за ремонта си при дерматолог? Мъжете им дават парите. Така че логично отиват при мъже с много пари. А у нас много пари се правят бързо предимно от престъпна дейност - и то от близо 30 години насам. Това даже си беше официална политика на държавата по едно време - например контрабандата. Сега са леките наркотици. Така че много правилно задаваш въпроса. Моят съвет е да се ориентираш към нормални момичета , които учат или работят, а не си ремотнират външността при дерматолози.

20.   Браво, откри топлата вода! При мъжете социалното положение винаги е било по-важно от външния вид. Мафиотските босове не са харесвани защото убиват хора, а защото имат много пари и влияние. Дори жената, която е коментирала, че не харесва лоши момчета си признава, че излиза с програмист (тоест има пари).

21.   Съгласен с номер 14. Човек е толкова добър, колкото е най-голямата му лошотия! Едно побутване на закъсала в снега кола не отмива отговорността и вината за всичките целенасочени престъпления.

Колкото до темата на автора, то някои тук направиха грешката да се хванат като удавник за сламка само за това, че авторът е имал предвид красиви жени. Нарочихте го, че - едва ли не - иска най-долнопробните к*рви. Съмнявам се той да е имал точно това предвид. По-скоро е имал предвид среднохубавите жени. Нека не се лъжем - огромна част дори от привидно скромните момичета и жени се въргалят в чаршафите на съмнителни типове.

Друга грешка на някои коментиращи е това, че бъркат понятията "грозни и/или дебели жени" със "скромни жени". Много от грозните и дебелите жени са ужасно злобни, нагли, високомерни, лъжат, изневеряват, плетат интриги, мързелуват, не впрягат волята си да подобрят себе си, пълни са с комплекси за малоценност и им доставя удоволствие, ако се случи нещо лошо на друг човек (особено мъж или красива/стройна жена, поради завист). Това не значи, че и сред красивите и стройни жени няма подобни мухли, тъй като подлостта, високомерието и мързела зависят от същността на всеки един човек, независимо от пол и външност.
Свестни мъже и жени също има сред всевъзможни групи хора. Ясно е, че по-малък процент свестни има при най-желаните мъже и жени (но най-вече жените), тъй като до някаква степен те още от малки са се научили да получават обществено внимание и много други неща наготово, без да си мръднат пръста да вложат усилия да постигнат нещо съществено. Разчитат на наготово полученото от природата (жените обаче в допълнение биват облагодетелствани и от наличието на своя полов орган, който е основната причина мъжете да се интересуват от тях) и това обикновено в един момент им изиграва лоша шега, когато вече няма как да разчитат на все същата физика след определена възраст (основно при жените).

- Кифлоприземител

23.   3, със сигурност със софтуерния инженер не я карате на сол и вода, не, че не обичаш лоши момчета, избрала си си богат кротушко. Евала!

24.   Георги Икиев е бил хубавец, с атлетично тяло, с чаровна усмивка и само 5 лева да имаше в джоба жените пак щяха да му се лепят.
По нищо не отстъпва на холивудските красавци.Хубавите мъже в България са изключителна рядкост.

25.   Нямам представа кои са Цанов, Димитров и Чолаков, не ме и интересуват, както фолкпевците ,певиците, и проститутките, които са забавлявали мутрите по кръчмите и извън тях.
Всеки сам си избира средата и примерите за подражание. Ако интересите ти се простират само до подобни субекти, жалко за теб.
Вземи някой път погледай ей така, просто за сравнение, интервюта и попрочети за Георги Господинов, Веско Ешкенази, Йордан Камджалов, Мартин Пантелеев, Емануил Иванов, Евгени Генчев (сигурно не знаеш кои са, но си ги намери в нета). Мога да изброявам до утре хора, които са успели , световно известни и уважавани и без да са мутри, да крадат и да убиват, печелят достатъчно. За мен това са качествени и успели мъже. И не са останали без жени, само че жени от друга класа, не мутреси и чалгаджийки.

26.   Ти не искаш жена, а кифла, коя ще е с теб само докато имаш пари или докато не се появи някой с повече пари и по-скъпа кола.
Ако това ти и мечтата, около теб да е пълно с 18-20 годишни, които те имат само за банкомат и за трамплин за да се измъкнат от родното си село/градче и ако може за да им купиш апартамент в София, за да не се налага вече да живеят по евтини квартири или в общежитие, ами давай. Стани престъпник, купи си златен ланец и голям черен джип, гледай лошо и веднага ще си намериш поне няколко такива момичета.
Обаче, моля не ги бъркай с останалите жени, които учат, работят, грижат се за семейството си и изобщо не си мечтаят за мутри.

27.   Георги Илиев беше красив. Същото не може да се каже за брат му.
А за да може да твърдите, че жените се лепяли на мъже с пари и престъпен нрав, трябва да дадете някой грозник като Банов за пример.

29.   Айде, толкова симпатични жени има, повечето са заети. И повечето работят и имат нормални мъже. Зависи и ти какви жени харесваш и какво гледаш.

31.   Истина е, че хубавите (за красиви да не говорим) мъже у нас са рядкост и получават доста внимание. Предполагам, че жена, чията основна цел са парите и статуса, няма да се лепне на красив, но по-скромен мъж... добрият външен вид ще е бонус, но няма да е основното. По-добре Г. Илиев, отколкото Пеевски, ама айде сега, не е приоритет. Имаше една тема по-назад - "Глупав човек с перфектна външност", та там споделих мнението си по въпроса. Парите, красотата, интелектът, хуморът винаги е по-добре да са налични, отколкото да ги няма.

Приятелят ми изглежда доста добре. Не е батка, не тренира, хората даже го мислят за гей, защото има женсвтена красота, работи във ВУЗ и е някъде около нормалната средна класа, няма кола и т.н. Лепят му се доволно и отявлени курви, и нормални момичета, както и мъже. Някои са толкова нахални, че директно се рекламират колко здрав секс правят, как изпуска и кога ще ги води у тях.
Та да, за всяко "качество" си има публика. Богатите и/или красивите няма да останат без внимание, просто кандидатите ще ценят различни работи.

Поради някаква причина не ми публикуваха предното мнение в тая тема - в огромната си част мъжете искат инстаграм и тикток резачки, въпреки че ги обиждате при всеки удобен случай, защото просто ги е яд, че няма да им пуснат. По-нагоре добре бяха написали всеки да се простира според чергата си. Аз дори няма и да погледна мъж, който е много над моето ниво, защото знам, че нямам шанс. Но вие не искате обикновените, по-грозновати момичета, нали така... В това няма лошо, всеки иска най-доброто възможно, ама нека поне да си го признаваме, а не да се крием зад хейт и възвишени морални фразички.

32.   Аз имам точен отговор на въпроса ти.

Жените харесват мъже, които на първо място си гонят целите,а не жените. Не си ли забелязал как като се правиш на по зает, те веднага клъват (защото не им обръщаш внимание,зает си с нещо по-важно от тях) , но в момента в който им обърнеш прекалено много внимание или си заебеш целите заради тях, вече се вледеняват, това е така защото един мъж трябва да направи така,че жената да го преследва,а В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ ТОЙ НЕЯ.

Жените не трябва да са основен приотет на мъжете!

Номер 20 добре го каза

" Браво, откри топлата вода! При мъжете социалното положение винаги е било по-важно от външния вид. Мафиотските босове не са харесвани защото убиват хора, а защото имат много пари и влияние. Дори жената, която е коментирала, че не харесва лоши момчета си признава, че излиза с програмист (тоест има пари). "

33.   По такива се лепят един единствен тип жени, тип, , куха градинска лейка, , И на малко хора им е известно каква цена плащат тези жени да бъдат с боклуци като Георги Илиев и брат му. И няма никаква човечност в тези боклуци, защото много деца са оставили без бащи и много майки без синове. Способни са да пребият човек за пет лева. А това е типично единствено за мангалите. А жените им са подложени ежедневно на ядене на бой, и унижение на публични места и прочие. Аркан на времето ежедневно е пребивал Цеца даже един път я острига за унижение. Тези хора са със страшно тежки комплекси, били са тормозени като деца, расли са в нездравословна средна и резултата е на лице. Кой в гроба, кой в затвора, кой се крие като мишка по чужбините, а жените им трошат вече други п&шки и им харчат парите останали след тях. По прости хора едва ли съществуват.

Чингис Хан

34.   Отвъд емоциите стой разумът, но отвъд! Никога няма да бъдем рационални същества като хора. Обаче тука става въпрос за корена на проблема, масата народ не чете и гледа и слуша тъпи реалитита. А да забравих да го кажа на техния език " нямам време да чета" и съчетано с хедонизма и егоизма така се ражда най- ниският слой на пирамидата на Маслоу. Някой ще каже, че това е избор и донякъде ще е прав. Лошото идва, когато тази маса пречи и натиска шепата умни и достойни хора борещи се да променят нещо. Последното видяно при хора, които реално познавам. Тука въобще нямам нищо лично против Митко Димитров или когото й да е. Просто тези хора не са нещо ново.

М26

35.   За всеки влак си има пътници, нали така? Такъв тип жени за какво са ти на теб? Както мъжете се лепят на красиви, но кухи и попвърхностни лейки, така и има и жени, които се лепят на такива типажи. Не знам защо се учудваш по такива въпроси.

36.   "Топ мацките" са определена прослойка от обществото. Мафиотите също. Авторе , даваш за извадка една малка част от обществото ни и изобщо не разбирам защо това те тормози , та си седнал тука тема да пишеш , тъй като нито си мафиот(подразбира се) нито си топ мацка..
Да се оправят.
Аз лично съм виждал една такава батка да завира гаджето си , подобна мацка в кофата за буклук , след като я е пребил от бой. Такива индивиди се харесват по между си и това работи на едно доста дълбоко психологическо ниво. В което нито а, нито ти имаме работа.

Оставам с впечатлението че завиждаш на мутрите затова го пишеш това тук . Ама пак ще ти кажа, нито има причина да им завиждаш - нито да си с такава мацка ще те направи щастлив, повечето от тях не знаят къде се намират...визирам кифлите, не точно красивите момичета.

Преди два дни ми дойдоха на гости две мацки , едната беше абсолютен буклук, беше ходила с един известен български изпълнител, също буклук .Другата беше 1000пъти по красива , невероятно земна, разбрана и изобщо не я виждам да тръгне с някаква мутра. Даже съм я виждал как реже един такъв мамин хубавец на едно парти , дето искаше да я закара у дома си. Така че момичетата тук са прави,има жени и жени.

37.   Нищо не знам за Георги Илиев, сега за първи път отворих да видя снимки. Ами разкошен мъж е. И жена му е била красавица.

39.   Братле, не е нужно, но трябва да си смениш средата. Ако си в компания, в която разговорите се въртят около молове, дискотеки и кафета, не очаквай нещо различно. Преди време, докато бях студент се влюбих в момиче, с което работихме лятото на морето. Бях хлътнал доста сериозно, въпреки че и тогава осъзнавах дълбоко в себеси, че с нея сме доста различни. В никакъв случай не беше лош човек или кифла. Просто си падаше по живота - дискотеки, заведения и т.н. Аз не, че не ходех по такива места, но като цяло бързо ми омръзваха и никога не съм ги имал за кой знае какво преживяване, освен в един кратък период, в който се бях филмирал и се опитвах да се правя на такъв, какъвто не съм. Винаги много повече ми е харесвало да ходя сред природата и да пътувам, отколкото да кисна по заведения. Та, двамата работехме в един хотел и често там се мотаеше сина на собственика. Тогава беше на 30 години, но живееше като изтърван осмокласник - всяка вечер пиене, партита и т.н. Средата му бяха разни сутеньори и други мошеници на дребно или малко по-едро. Не работеше абсолютно нищо. Най-много да купи това-онова за хотела докато се насам-натам. Иначе имаше жена и дете, на която изневеряваше редовно с момичета, които прибираше естествено от дискотеките. Нали се сещаш моята колежка по кого от двамата си падаше. Всъщност, май имаше някакви симпатии и към мен, но не ме взимаше насериозно. Тогава ми беше много трудно и го изживявах доста тежко. След време обаче осъзнах колко много трябва да благодаря на Господ, че не ни е събрал заедно. Просто нейният и моят начин на живот са доста различни. Идеята ми като цяло е, че има свестни момичета и не са толкова малко, колкото симислим. Само, че са доста по-тихи и затворени, и трябва да имаш очи за тях, за да ги видиш.

40.   37, викаш щом е красив и богат, няма значение че е оставил хиляди хора сираци, вдовици и почернени майки.

41.   Въй - Ами на млад Сталин или Че Гевара снимките като видите, ще се подмокрите йептен, бре!

42.   До 41 и Сталин и Че Гевара сме ги виждали стотици пъти на снимка, но не са мъже, по които жените ще се прехласват.
Хайде, стига сте очерняли Жоро Илиев, да почива в мир. За него само хвалебствия съм чувала, един не съм чула да се оплаква.За първи път чета плювни по негов адрес тук.

43.   Аз ще ви разкажа нещо, което един приятел ми разказа.
Моят приятел ходеше на бокс много години. И ми обяснява, че като играеш с едни и същи хора, в един момент почва да става скучно, понеже си знаете пинизите. Та единият път видял някакъв нов, с примерно едно 10-15кг мускул повече от него (а той е доста здрав), още по-изчистен, целият татуиран. Решил да разцъка с него, вика "аз го удрям с всичка сила, тоя нищо не усеща". Звяр.
После някои други му казали, че бил някакъв дето тъкмо излязал от затвора. Няма 2 лева в джоба, буквално. Кара някаква раздрънкана кола за има няма 1000лв, дето някой му е дал, и тва е.

И ми вика......тоя, не можеш да си представиш какви хубави, 18 годишни куклички го чакаха пред залата. (не на група, ами 1 по 1, естествено)

Тук говорим за някакъв пълен психопат, дето кво ли не е правил. И на, приценски, красиви, от хубави семейства, младички, при него.

Така че, не е от парите. Не е и от статуса даже. От мъжкарското е. Жените се кефят на мъжкари, които са способни на агресия. Особено ако са и мега нацепени.
Е чети в древен Рим как жени (при това някакви благороднички) са ходели да се чукат с гладиаторите и са мастурбирали на задните трибуни, докато гледат кървища.

А авторът конкретно, нищо няма да направи. Те тези престъпните алфи не седят да мрънкат в споделито, така че това да пречукал някой квартален тарикат, че да му се отвори парашута са някакви фантастики за него.

44.   37 - Ами защо не взе и да прочетеш малко що за престъпна мутра е бил въпросният хубавец? Или не можеш да си напрягаш толкова мозъчето? По-лесно е да се гледат снимки. Жалкото е, че такива кокоши мозъци имат право да гласуват и избират управниците по красота, затова сме на този хал.

46.   Не мога да разбера що за женска пасмина се събра в тази тема?
Почнахте да възхвалявате Илиев сякаш сте му разкопчавали ризата и сте му лапали ч*па. И вие предоволно сте си набирали мангизи от отворения багажник на колата му.

Явно наистина в България важи правилото: „Не е лошо, че се краде, а е лошо, че АЗ не крада!“.

За някои коментиращи няма никакво значение, че милионите, които е раздавал са от рекет. И при мене всекидневно да идваха по 100 сака с пари и аз щях да раздавам един на „бедните“ фолкпевачки..., и по този начин да правя хората зависими и подчинени от мене. То с чужди пари благотворителност лесно се прави. Сега ще кажете, че парите били негови. Да, така е. Негови са си. Но и мене да не ме търси МВР-то и аз с 2-ма,3-ма авери с малко оръжие в ръце ще изтърбушиме целия град. Няма да остане чучко с бизнес, който да не си е „платил“. Някои явно умишлено пропускат тази лека подробност.

За съжаление почти никой не коментира по темата. Мисля си, че 41 май най-добре ме разбра.
Така е. Ще се подмокрят. И хайде да питаме номер 3 тя този програмист за какво го брой?

Ако пред тебе миличка застане мутра и до него твоят софтуерен банкомат, уверявам те последното нещо, за което ще се сетиш в този момент, е колко съвестно работи софтуерът му на работното място. Така ше се разтечеш пред вида на мутричката, че с челюстите си ще започнеш да тракаш пред него, а под тебе ше настане мазало.
Аз за разтекла се кифла пред вида на някой софтуерен инженер не знам. Но за много такива, които се разтичат пред мутри и мафиоти, да. И си личи защо си го взела – защото има някакъв приличен доход и е „кротък и добър”. :D

До 8. Случката ти нещо не изглежда много реалистична, но не това е най-важното. Цялото ти изказване е смехотворно.
„Бил е и много човечен към служителите си. Знам, от хора, които са работили за него.”
Аха. Забележително! (не очаквам да схванеш иронията ми)

16 –“Бил е на върха, имал е всички шансове да стане световен шампион, но се е намерил кой да му скрои шапка и да го натопи. Намерил се е кой да почерни бъдещето му.“
Не знам кой го е натопил. Участвал е в групово изнасилване на немкиня по времето на соца и логично отива в затвора. Искаш да кажеш, че не е еб@л, а е само гледал?

До 20 – „Мафиотските босове не са харесвани защото убиват хора, а защото имат много пари и влияние.“
Така де. Но това не оправдава жените. Защо са с мъже, които е очеизвадно, че убиват и крадат? Или парите са по-важни от всичко останало?

Това е идеята на темата – защо жените се лепят на такива, независимо че е ясно какви са? Защо ги кефи да са с тях, защо се разтичат пред тях?

От Автора

47.   46, тъпи въпроси задаваш.
Жените искат мъж с добри умения и приспособим, за да вдигне шансове им за оцеляване - техните и на техните деца.
Естествено, че ще предпочетат такъв, който може да убие пред такъв, който може да бъде само жертва.

51.   Щото само те имат непреклонен дух.
А това е, което привлича жените.

53.   46 коментар - " Явно наистина в България важи правилото: „Не е лошо, че се краде, а е лошо, че АЗ не крада!“."

Масово българите са с пробита ценностна система, 99 % от тях биха вършили престъпления, ако нямаше наказания, затова и държавата ни отиде на боклука последните 40 години (тъй като хората на върха не си плащат за извършените прегрешения пред обществото).
По едно време при соца дори и циганската общност е била свестна и работеща, и немаргинална до степента, в която е днес. А сега гледай какви неща правят - масово престъпници, не е нечувано бащи или братя да оправят дъщерите/ сестрите си и тн.

55.   По-неосъзнатите жени особено дискотечния тип (а хората като цяло са неосъзнати) масово гледат само мъжа да е мъж в животинския смисъл като при маймуните. (Като нямаш съзнание, нормално е инстинктите да взимат връх) Ако е хубав, перде, силен, гледа лошо и общо взето е тип примат, значи става. Ако има и пари и власт още по-добре, но те не са основното, иначе Бил Гейтс и Доналд Тръмп щяха да са доста по-желани. Ама че убивал, ама че бил престъпник, ама може и тях да ги побийва от време на време, а ако не е накеф и да ги разфасова в куфар - голям праз. Почти никоя няма да се замисли, че един мъж може да е силен, успешен и добър съпруг и баща, без да се налага да убива и мами, а с акъл, професия, образование, ценностна система и чисто човешки качества. А и друго си е да се изфука пред приятелките си с големия "мъжкар". Междувпрочем и мъжете не са ли същите? Дай им една фитнес кифла и стой, та гледай. Шерше ла фам, са казали французите. И все пак при жените е по-силно изразено това дискотечно поведение.

56.   Сбъркана ценностна система вследствие на слабо образование и възпитание, или изобщо липсващи такива. В обществото на примати на почит е грубата сила.

57.   Прости хора, се радват на прости хора. Какво да ти кажа - как па и една мутра не се хвана с лекарка, професорка, директорка или нещо такова? Все се хващаха с едни "миски", дето някой после ги правиха шефки и адвокатки, но преди това си бяха кухи тръби. Нали знам и гаджетата на мутрите из моята махала - от тъпа по тъпа. Имаше една хубава, която и се точиха, ама момичето от смеейстов на висшисти, бащата не е пропадняк, майката е издавала стихосбирки. Един я покани на среща, после каза "тя тая мноо устата, мноо глупости приказава!!!". Аз съм си говорил с момичето - говореше основно любовта си към планините, за актьорско майсторство и мечтата и беше, да стане или педиатър или актьор. Избра медицината.
Ама видиш ли - на протоватата мутра, му върви простовата мутреса.

Та това искам да кажа - простите мутри си намират прости жени. Все пак, от едно котило са!

58.   Много смели "мъжлета" имало тук? А кой избра мутрата, която ни управляваше 12 години? Жените ли? Ни една жена не познавам, която да му фен
Защо не крякате срещу живите мутри?
Защото знаете, че са оцелели са мутрите, които са избили другите мутри.
И кой е по-простият? Този, който си избира да го управлява мутра или избраната мутра?

59.   №33, "Кой в гроба, кой в затвора, кой се крие като мишка по чужбините"

Нали сам се хвалеше как си избягал в скандинавието, мишко?

60.   Не съм чела цялата ти логорея, но ще отговора на това:
Не мога да разбера – трябва да убивам и крада, за да имам достъп до топ момичетата в страната ли?

Ами, там ти е грешката. Искаш "топ момичетата" на България, а те са еквиваленти на Златките (Г)Ни Лото (а.к.а. Николета Лозанова), Нора Недкова, Гулияна Джани и други нискокачествени жени, преспали с десетки мъже, подмокрящи се до петата от престъпници, които често не са особено интелигентни. Много малко БГ мъже си падат по нормални прилично изглеждащи и прилично държащи се жени с някакъв морал и някакви цели в живота, които, да, не са като да станат космонавти, но са много по- стойностни от това да си сложат силиконови ц*ци при наличие на нормални такива, да направят уста тип "маймунски г*з в размножителен период" и да вържат някое "престъпно копеуе, чуеек", за да го вържат с дете, което дори не е ясно на кой от всичките баджанаци е и носи изключително неблагоприятният генетичен микс от к*рвенски и престъпно- мутренски гени. Естествено, вие няма как да имате Жълтата Златка, защото тя е прекалено на високо в йерархията на шитлайфа в Чалгария, затова гравитирате около нейни бледи подобия.
Да, щом искаш да привлечеш някоя Кафява, посрана имитаторка на Златка, трябва да станеш престъпник, да шофираш пиян, да се състезаваш по улиците с "беенвенцето", да блъскаш във фитнеса като животно, да гледаш лошо така, все едно си с разстройство, а наоколо няма къде да се изтропаш, пък те напира, да киснеш в миризливите дупки, наречени чалготеки и най- малкото да се занимаваш с наркотици. Тогава, живот и здраве, ще се докопаш до "топ момичетата на България", защото цялата драма е че такива не те отразяват, нали? Сиреч, мъжете като теб, които са мнозинство в България, си падат по лъскави "топ момичета", което значи к*рви и пр*ститутки.
И аз не мога да разбера що за мъже сте българите... Не искате свестни, а к*рви, а после мрънкате по форумите.

61.   До 3, с тази професия трудно ще бъде буен, липсва му тестостерон. От тази липса се появява верижна реакция от недостатъци. Да не говорим, че на 99% от работещите в софтуерната сфера им липсва емоционална интелигентност. Аз лично познавам няколко такива двойки. Жените им си търсят точно подобни от заглавието, клатят се с тях, правят си кефа и после обясняват, че това е било грешка. Да, номер 3, и ти като 99% от жените с такива мъже, не си с него поради мъжките му качества. Понятни са ми тези неща.

62.   До 39 - Говориш с почетен гражданин на скандинавието, дето се хвали с 4000 евро заплата, което си е един обикновен доход и ако през 2002-а беше впечетляващ в България, днес е по-скоро ... висок, но нищо специално.

63.   47: "Жените искат мъж с добри умения и приспособим, за да вдигне шансове им за оцеляване - техните и на техните деца.
Естествено, че ще предпочетат такъв, който може да убие пред такъв, който може да бъде само жертва."

Да де, ама то това е важало по времето на Римската империя и Средновековна Европа. В Наполеонова Франция, Австро-Унгарската империя, Англия е имало съдилища, полиция, централни власти, които са раздавали правосъдие. Даже векове преди това ги е имало. Спорове между двама са се решавали в съдилищата от време оно. Дори тука по времето на Османската империя разправиите са свършвали в конака, където турчинът е раздавал правосъдие. Колкото по-близко идваме към настоящето, толкова "повече" полиция и затвори е имало. Повече закони за всички. А относно препитанието - от доста време насам на всеки му е дадено свободното право да работи и да става предприемач, а и да притежава частна собственост, която се пази от закона. Т.е. мъжът няма нужда да е като животно-убиец, което да ходи в гората и да ловува и да убива и краде от вражеското племе, за да изхрани и защити семейството.
Така че логиката би следвало да е обратна - колкото по-кротък и интелигентен е даден мъж, толкова по-малко проблеми, сбивания, кървища, полиция, арести, затвори и тегави моменти за момето. НОО...

Мометата избират мутричката, наркоманчето, бабаитчето. От какво има да се пазят в днешно време? Че то в БГ по закон, ако стреляш към някого дори при самозащита, он може да те съди и да лежиш в панделата, нищо че той е влезнал в дома ти или е тръгнал да ти налита на бой. Има си закони и правосъдие. Каква е логиката на жените тук?
Номер 43 даде много добър пример.

51 каза за непреклонния дух, което според мен е така. Но с него хората свършват или в гроба или в затвора и се връщаме на горната хипотеза за мъжа, който може да навлече само ядове на половинката си.

До 60 - Не се излагай. Къде видя свестни? В България няма свестни момичета. Всички са "к*рви и пр*ститутки".
А примери за това безброй!

От Автора

64.   До 39. Смешник! Ти Скандинавието си го виждал само в гугъл. Сигурно, ако ти разбереш, че там масовката бачка за между 1500 евро и 2000 евро ма месец ще се гръмнеш. А Ганьовците масово берат гъби и малини в Англия за по-малко пари. Завистта ви изяде Ей! Ама за това ще сте все последни, щото все в чуждото канче гледате, до като вашето си остава празно.

Чингис Хан

65.   Я елате да видите на моя съпруг, софтуерен инженер, дали му липсва тестостерон :) Или пък на колегите му софтуерни инженери. Или пък на приятелите му софтуерни инженери. Или пък питайте жените им. Много ви е яд на всеки, който смятате за нещо повече от вас - дали ще е програмист, защото има пари, дали ще е някой татуиран бивш затворник, защото има мускули. Дълбоки комплексари сте се събрали тук и все в чуждата паничка гледате, затова вашите седят празни. Да ви е хрумвало, че сами трябва да си ги напълните и даром нищо не идва? Жалка картинка, нарисувана от мамини момченца с психични отклонения.

66.   65, не ставай смешна.... Защо да ни е яд, радваме се за теб, само че в друга тема поговори повече за себе си, със сигурност на софтуерния инженер няма да му е приятно жена му да го разнася по форумите, а и лесно и бързо може да провери всичко, което пишеш - нали е софтуерен инженер!

67.   "Така че логиката би следвало да е обратна - колкото по-кротък и интелигентен е даден мъж, толкова по-малко проблеми, сбивания, кървища, полиция, арести, затвори и тегави моменти за момето."
63, по-голяма глупост не бях чувала.
Качествения мъж не е безопасна игла, каквато ти описваш.
И повечето от тия безопасни игли са безопасни игли само с другите мъже, а вкъщи избиват комплексите си върху физически по-слабите жени и деца.

Качествения мъж е мъж, който може да защити семейството си, а не такъв дето чака жена му да му реши проблемите.
И това, че е опасен не значи че се бие по улиците и прави скандали и кървища - значи, че МОЖЕ да го направи, ако се наложи да защитава себе си или близките си.
А такъв неможко, който и себе си не може да гледа и да защити - не ми го хвали, тоя не е годен за оцеляване, камо ли да помогне на някой друг да оцелее.

1-50 от 62