Защо трябва да си убиец или крадец, за да си желан и уважаван от жените?
Гледам аз последното видео на Цанов с Митко Димитров. Човекът е шампион по културизъм, за което евала, постигнал е нещо. Но е и убивал. Бил е «мутра», а и е работил за такива. Видял е затвора отвътре, но въпреки всичко излиза доста бързо от там и започва да нагъва по 19 яйца или 19 кроасана XXL размер на закуска.

Темата ми не е, за да упреквам някого как си живее живота, а за да разясним защо в България (а и не само) жените се лепят като мухи на мед на подобни типажи?

Какво казва г-н Димитров за Георги Илиев? Всеки ден са пристигали при него сакове с пари. Всеки ден са се харчили огромни супи, по 1 милион (за справка Георги Илиев е убит август 2005 г.). Раздавали са се по 100 бона на фолк певици и певци и за кой, каквото сака. Митака потвърди, че Жоро като влизал в заведение и на жените им се подкосявали краката и всяка го искала.

Гледам аз Георги Илиев в нета. Мъж като мъж. Не бих казал, че е като фотомодел. Много мъже биха придобили съвсем друго, обаятелно и магнетично излъчване, ако им се дадат няколко милиона, а г-н Илиев е разполагал с много милиони.

Без жени и деца тези мъже не са останали.

Разбира се, това е само един от многото примери.
В предното му видео гост беше Стефан Чолаков. Още съвсем млад започва да прецаква държавата с укриване на контрабандна стока през границата и неплащане на мита. Също лежи в затвора, но явно основният му бизнес не е засегнат – човекът си казва, че си има достатъчно пари... Жени и деца бол!

Не мога да разбера – трябва да убивам и крада, за да имам достъп до топ момичетата в страната ли? Ако взема да убия няколко местни тариката и по този начин получа уважението на други тарикати, ще мога да си избирам от общия кюп, така ли?

Не мога да разбера, що за жени са българките?

Коментари

51-62 от 62

70.   63, има свестни, просто са ти скучни, авторе, и искаш "топ момичетата на България", които са си к*рви и пр*ститутки. Затова си хващаш "к*рви и пр*ститутки" и си ги заслужаваш, а като си ги заслужаваш, нямаш право да мрънкаш.
Аз като не пуша, не пия, не кисна по дискотеки, била съм с един, на когото съм имала шанс да изневеря и не съм, защото имам морал, к*рва и пр*ститутка ли съм, а? И избрах него пред мъж с много повече пари, а той няма дори кола и апартамент. Още ли съм к*рва и пр*ститутка? Има и други момичета като мен, но не ти хващат окото, защото не се обличат като поп- ф*лк к*рви. Ние сме обикновени момичета, ходим с дънки, тениска и кецове, а не с 20- сантиметрови токчета, къси поли, екстеншъни и пластове грим. Ползваме градския транспорт и ходим пеша, защото сме обикновени хора, а не разглезени принцеси, по каквито ти си падаш. Не се слагаме на мъже, защото е к*рвенско. Такива като нас цял живот се пазят за истинска връзка, а тоя ми циври тука, че в България нямало свестни, защото к*рвите и пр*ститутките - топ момичета на България - по които си пада, не му обръщат внимание. Ай, сиктир!
Явно ти не струваш и затова привличаш "к*рви и пр*ститутки".

От 60

71.   Първо, ясна е работата, искаш чалга курва, плеймейтка - топ момиче. Ами това е определена прослойка, която се занимава с богаташки синчета или шугар бащички, мутри, псевдофутболисти и подобни. Ако си бияч и агресивен също могат да ти вържат. Ти парцал ли искаш? А много от тунингованите нали именно чичакът/мутрата ще й покрие тунинга.
Ако говориш за свестни, но големи красавици- те не искат парите ти, ама се сещаш, че ако искаш жена тип Адриана Лима трябва поне да си Брад Пит? Българите масово са грозни, плешиви и запуснати, а искат жени моделки, ами не става.
Аз търся комбинация визия и характер, парите не ме вълнуват, сама си изкарвам доста, но и предлагам поддържана визия и добър характер, че дори сама предлагам пари. Но трябва да си много хубав, ама не татуиран и блъскан с химия, а тип Зак Ефрон. Надали изглеждаш така. Нали? Ама искаш топ жени?

72.   Какви софруерни инженври ви гонят. Тук говорим за бандити, побойници и бивши затворници не за домашни пудели.
Познавам няколко такива. Тези са другага крайност толкова скучни, праволинейни и неавтономно мислещи. Е има едно 15% изключения измежду тях но масово са сдуханяци и жените им също ако имат такива.
А за бандитите да на някой им се лепят доста жени, но пък голямата част от тях пък са едни безмозъчни гъски дето търсят някой по така да им начеше недоебаните шунди. Те някой и с мангали ходят де за пари де за без.

73.   Говориш, сякаш само мутрите и престъпниците имат жени и приятелки. Огледай се - пълно е с нормални двойки, нормалните мъже излизат с нормални жени и обратното. Това, че ти си се фокусирал само над утайките и техния живот, си е твой проблем.

74.   Еми нашенки малко си залитат по крайностите, обаче нямат много представа какво е читав мъж. Масово читавите мъже са отбягвани и зацапвани с клеймо на кофти мъже. Или ще търсят някакъв дебил дето агресия и се прави на велик, дето ще е лошото момче с 90% измислени филмарщини, или някакъв сдухам бобър дето знае перфектно език или разбира от компютри и изкарва пара(Доброто момче). Тъжната действителност за вас кифльоци е, че нито първи вариант е мъж, нито втори. :). Имаме предвид набор от качества, които може да затвърдят мнението на хората, че един мъж е мъж.

75.   "колегите му софтуерни инженери", тестостерон".. Ти явно живееш на Марс :D Уникално голям % са такива кашкавали и шушумиги, че нямам реч да опиша.
Добре, че точно ъи познаваш малцинството от мъжкари. Ти даже не осъзнаваш какво е понятието и значението "тестостерон". Мъж с тестостерон в софтуерната среда е пълен оксиморон като явление. Ограмоти се.

65 за тебе е.

77.   До 65 - Смятам Майка Тереза, Илон Мъск, Отец Иван, повечето хора на изкуството, лекарите, мед. сестирте, учителите, хората със страст, хората работещи като асистенти за болните, учените, работещи за човечеството и други, за нещо повече от себе си.

В никакъв случай, не считам поредния корпоративен мишок, дето е заковал високоплатена работа, защото по-цял ден кибичи на компютъра, за да пише команди и код, за да може корпорацията за милиарди долари, да стане корпорация за билиони долари, за по-висш от мен ... или от котката ми.

Прости ми, героите там са им шефовете, дето са работили по организацията, около даден бизнес модел, а програмистчето просто следва инстуркции. "Ууу, ама знам формулата на Фурие, ууу смятам интеграли ууу" - Ти и всеки втори висшист, нещастник такъв. Без голяма корпорация, да ти тъпче задника, докато ти спомагаш, да тъпчат нашия, щеше да си научен сатрудник в БАН за 800 лева. Ама дойдохте на върха на модерният капиталзъм и просто чукнахте кьоравото. Нищо специално няма в тези "по-висши" самогъзници.

Дай сега нова глупост! Ще ми кажеш, че бягате маратони, органиирате благотворителни събития и се борите за правта на хорат в България, нали?

Не казвам, че всички са такива, но нека погледнем истината в очите - повечето сте просто високоплатени бизнес дрони.

78.   Ех, 75, прав си, само ти си ограмотен и си запознат с понятия, и само софтуерните инженери са "кашкавали и шушумиги", не можеш да намериш такива сред представители на други професии :D Щом това те прави щастлив, злобей си в анонимен форум срещу нищо неподозиращи хора, които се справят по-добре от теб в живота, пък било то и живеейки на Марс.

79.   75) Викаш друго си е да ходиш да береш ягоди в чужбина и да се лишаваш от всичко, за да може като дойдеш в България да се правиш на голям гъзар в Плазата, а? Само ако знаеше колко нищожни, малки и смешни сте такива комплексирани хора като теб в моите очи. Той живота ще те оправи, такива като теб рано или късно свършват жалко :)

80.   Тези като номер 75 са същите дето 4 години учат неща колкото "за дипомата", ходят да се друсат, да мятат салфетки в дискотеките и после реват че държавата им била виновна че са прости. МИ НЕ ВИЕ СТЕ СИ ВИНОВНИ, ЧЕ СТЕ ПРОСТИ И БЕЗПОЛЕЗНИ! Такива хора осъзнават колко са нищожни и страдат от комплекс за малоценност, затова единственото нещо, които бълват е злоба. Искрено съжалявам такива нещастници :)

81.   Авторе, като ти чета разсъжденията, ти или си някой провокатор, който не може да превъзмогне, че някоя кифла не му обърнала внимание, или си някое много объркано дете на прехода. Звучиш ми на не повече от 20-25 години. Нямало свестни жени. Все едно някое младо девойче да каже, че нямало свестни мъже. Като те прочете клетото девойче нищо чудно това да реши. Отвори си очичките, млади момко, и се огледай на улицата - пълно е с хубави, млади, свестни момичета и момчета, които мутра са виждали само на сериала "Под прикритие". Излез от филма и влез в реалния живот, и ги остави тези измислени напудрени мадами, след които тичаш. Толкова хубави млади момиченца има, които умират за някое добро и сладко момченце, а ти си тръгнал да завиждаш на мутрите и кифлите.

82.   Номер 6 казва, "колегите му софтуерни инженери" имат тестостерон. Как точно знае. Например моята колежка не знае, че имам много тестостерон.

51-62 от 62