Изчезна просто така
Здравейте, моята история е следната:
Имах взаимоотношения с едно момче, с което общувахме от доста време (бяхме гаджета преди няколко години) и въпреки че се разделихме той не спираше да ми пише и така в началото на миналата година за пръв път от близо 2 години се видяхме, но видях, че той се е променил, не беше онова свястното момче, за което се бях обвързала преди време. Още на първата среща започна да ме опипва и да иска да правим някакви неща.Започнахме да излизахме от време на време, но усещах, че нещата не са окей, защото си слагаше телефона с дисплея надолу, не дойде на рождения ми ден, бях го поканила да празнуваме нг заедно, пак излезе с оправднанието че съм щяла да съм с компания и той да не ми пречел. Така продължавахме да се виждаме и понякога да излизаме на кафе или разходки. Веднъж ме покани на вечеря и докато вечеряхме го попитах (понеже знам, че ползва тиндер и ми беше казал, че го е махнал) защо го е решил каква е тази промяна и той ми каза ами тези от тиндер искат вечери всяка вечер подаръци а ти не искаш нищо.. това първоначално не можах да го осмисля, но накрая бях супер натъжена и въпреки това не му отдадох важност. Продължихме да се виждаме, но аз не исках да съм в ничията земя, в неизвестност какви сме и му казах, че това не е моето и искам нормална връзка, каза ми че и той иска и постоянно ми повтаряше да не го оставям, казваше ми че е супер навит да си излизаме и да видим дали ще ни се получи.Докато един ден спря да ме търси. Първо стана една седмица и аз му предложих да излезем, но той каза, че имал работа и на другия ден щял да става рано, влязох му в положение. На другата вечер му звъннах - изобщо не ми вдигна и от тогава вече трети месец не ме е търсил . Това за пръв път се случва да изчезне така изведнъж познаваме се от три години и още не мога да проумея защо го направи. Някой може ли да ми даде съвет как да постъпя обичам го и искам да си го върна, но и не искам да се принизявам да го търся пак..

Коментари

1.   За бившите само игнор.
Какво се връзваш на стара, претоплена манджа? Хората рядко се променят. Потърсил те е, защото си бивша, лесна рузерва. Пък и тиндерките не са се ловили явно от известно време. Няколко срещи докато клъвнеш и така. Това, което ти си приела да влюбен мъж, реален интерес, е просто скучаещ и останал на сухо мъж. Не ти вдига и не те търси трети месец, защото вече не е на сухо и пак е в играта. Няма какво да го връщаш, той никога сам не се е връщал, всичко е игра и илюзия. Поиграл си е с емоциите ти и си е заминал.
Друг път не се връзвай на мазнячи. Някой потърси ли те след година-две, сто процента търси само изгода, и то само за себе си
. Паразитизъм. Не бъди толкова лековерна, никой друг няма да пази сърцето ти освен теб самата.

2.   Моме, прочети няколко пъти какво ти е написал № 1 и го запомни.

3.   Ако го обичаш - потърси го. Какво имаш да губиш?

4.   ако има кола я надери с ключовете си във формата на
сърца, но гледай никой да не те види. Ако знаеш къде
живее вземи кошница с яйца и му нахвърляй по
прозорците. Вземи спрей и напиши името му на видно
място а отдолу „ размерът няма значение -обичам тъ"
Принтирай мъжки полов орган на хартия и отдолу
напиши,Издирва се и остави неговият телефонен номер"
Разлепи обявата в неговият квартал

5.   Номер 4, искрено ме разсмя!