Когато вече нищо не може да се направи...
Естествено ще прочетете "още една " от историйките, жалко, че това което пиша е моята реалност.
Преди 5 години срещнах момиче, но момиче точно от мечтите ми с всичко, тяло, характер, точно както съм си я представял.

Разбира се колкото и хубаво да беше, аз имах чувството, че не е достатъчно, започнах да я лъжа за дребни неща, да се занимавам с други момичета, да и казвам, че искам да скъсаме..

И реакциата и беше непрестанни молби, примири се с всичко и го приемаше.. приемаше всичко до последната подробност. Докато един ден не се осъзнах, казах си, че това момиче никога не би ме излъгало за нищо и би дало живота си за мен и това е уникален късмет и трябва да се променя. Промених се и 1-2 г. всичко беше като приказките буквално.

Докато един ден я хванах в лъжа, не можех да повярвам дори.. на това момиче вярвам толкова, че на снимка да го бях видял нямаше да го повярвам. Простих и, последва пак лъжа, пак лъжа...

Правя всичко възможно да продължим, но просто имам чувството, че нещата ми се обърнаха. Пробвах да се разделим, но не мога да не мисля за нас и какво е било и, че може би правя грешка.

Дано всичко за напред е наред, но човек почне ли с лъжи трудно спира от личен опит го казвам, не вярвам да изкараме много. Всичко дадох от себе си за това момиче през тези години, сега ми е толкова гадно, че ми се иска да не я познавах и да не я бях срещал.

Коментари

1.   Всичко на този свят се връща - вече си се убедил от личен опит. А питал ли си се на нея какво й е било докато ти си се държал като задник? Сега е твой ред да страдаш!

2.   Приятел нали знаеш като те имах те ранявах като ми вярваше те лъгах като ме молеше не чувах като си тръгна съжеявах. Хектор

3.   Ами защо просто не се разделите? По-добре ще е и за двама ви. Ще пострадате известно време, но ще мине. По-добре така, отколкото да живеете в лъжи и болки и двамата. Личен опит. Успех!

4.   Зависи каква е лъжата!
Иначе - остави я, тя сигурно те е лъгала винаги, само се е правила на божа кравичка!
Понякога точно уж перфектните момичета са най-лъжливите и фалшивите. Почвай на чисто с друга!

5.   Ж29: Подкрепям № 4

6.   И какво толкова те е излъгала, мистър Искреност?

7.   От автора до номер 6. За мен лъжата си е лъжа, без значение за какво и поради каква причина! Доста странно обръщение?
Когато те излъже човек от никога не си очаквал, вече представите ти за него се променят на секундата и става друг.
А и за мен лъжите са като симптоми за нещо по сериозно!

8.   Преди 3 години един така и мен лъга. Прощавах всичко, защото го обичах и чаках момента, в който да му върна всичко. След около година се отдалечихме. Започнах да лъжа за почти всичко. Беше ми кеф да гледам как страда. Погледах го 2-3 месеца и просто го зарязах. Всичко рано или късно се връща. Хубаво е, че си го разбрал. Може да ти е простила, но за момента.

9.   Автора до 8. Ясно много добре си направила... нямам думи.. сега как си? По - добре ли е като си му го върнала?

10.   До Автора: Да ти кажа честно сега се чудя защо не го зарязах веднага, но тогава се чувствах страхотно, може би, защото го обичах, а той ми се подиграваше.

11.   Автора до 10. Незнам, може би ако си го зарязала тогава е най - добре и за двамата... поне ако е станало при мен така. Относително е всичко! Вярвах, че има различни хора, вярвах, че има вечна любов... при всички е едно и също. Няма значение какво ще направиш след като всичко се е изпарило!

12.   Авторе, Вечна любов има, макар и рядко, но трябва да намериш точния човек, с който да я споделиш!