Жена "робиня" на мъжа си...
Здравейте.
Познавам едно момиче (жена) която има деца и има мъж с над десет години по-възрастен от нея.

Не е доволна от мъжа си, така са се стекли обстоятелствата, че вече не го харесва.
Но си стои с него.

А е млада, красива и може много бързо да си намери друг, на около нейните години, красив и т.н.
Но -- има деца, и сти стои с мъжа си.

Защо?

Възможно ли е една жена въпреки че е недоволна от мъжа си - мързел е, безработен е (или не се задържа дълго на една професия) , възможно ли е, въпреки всичко, тя да стои с него, понеже той й дава хубав секс, тя обича секса и с него й е по-сигурно, харесва го като размер и качества в секса т.н.

Възможно ли е, една недоволна от мъжа си жена, но обичаща секса, да живее с мъжа си само заради хубавия секс, който той й дава??

Коментари

1.   Това жените сте много пр*сти. Тя била с него заради хуя му, а пък ти питаш дали било възможно приятелката ти робиня да е с него заради това! Логика голяма. Думи нямам.

2.   Сексът за жените не е само секс, а емоция. И да, възможно е.

3.   Ти ли си този мъж?
Е, ще те разочаровам - в живота има и други, и по-важни неща от секса.
Зависи какви са и приоритетите, но едва ли стои с него заради секса. По-скоро заради децата. Деца без двама родители израстват силно небалансирани, травмирани и непознаващи живота...

4.   Защо я наричаш "робиня", макар и в кавички. Щом има деца от него и секса много й харесва защо да не стои с него. Тя трябва с твоите критерии ли да се съобразява. Много семейства след съпружески живот от няколко години започват за някои неща да не се харесват и трябва да се развеждат ли. Ами ако и новия мъж след време започне да не й харесва пак ли да се развежда. Но ето, тя е доволна от качествения секс с него, може би поради размерите му, и си живее с него. Спри да търсиш грешки в чуждите семейства.

5.   Еми мъжа ми пари не ми дава и секс не му се прави, но и аз седя с него.
След като тя си го е избрала, защо да не седи да гледат децата си. С деца може да се намери някой друг за секс, но несериозни.

6.   Много трябва да се развива и обича една жена, за да пожелае нещо по-добро. Жената много се страхува от самотата. Също и финансово на жената все още на повечето места се плаща по- малко. Патриархално общество. В Новата Земя това ще изчезне. Светът е толкова жесток, защото мъжете главно го управляват. А те нямат много емоции. И са научени да са ",готини" само ако проявяват сила или за някои дори жестокост.
Жената не може да осъзнае, че е точно толкова силна и достойна колкото и той.

Жените, които като мен искат свобода и уважение, на много места сме третирани като в Салем
Както са превледвали или убивали вещиците. Просто някои от мъжете всъщност са много слаби и страхливи, неграмотни емоционално, а за да прикрият това, малтретират и унижават жените.

7.   Струва ми се, че темата е писан от мъж, който иска да я чука, ама го е страх, че мъжът й може толкова добре да я задоволява, че той да няма шанс с нея.
Ако е така, авторе, както е приказката, ако слушаш жените, всички имат гениални деца от мъже идиоти.
В една връзка има и хубаво, и лошо. На тебе ли ще каже какво наистина й е на сърцето. Откъде накъде?
Не се бъркай, където не ти е работата. Ако искаше да изневерява с теб, щеше да ти е дала ясни сигнали, а не да трябва да питаш хората тук. Да, може напълно да я задоволява, може и да не я задоволява, ама това си е тяхна работа и теб изобщо не те касае.
Очевидно би искал само секс от нея и не мислиш за семейството и децата й. Е, познай. Тя трябва да мисли.

8.   Много жени в днешно време са така. Страх ги е да останат сами и стоят заради децата и общото жилище. Аз избрах да съм сама и трудно допускам хора до себе си, защото съм наранена. В един момент започва да пречи и се усеща. Според мен докато са малки децата поне до 12-13 г. новата връзка би попрещила върху образованието и възпитанието им. Това е мое мнения на базата на странични наблюдения. Възможно е и да не съм права.