15 годишна разлика
Ами незнам как да започна, освен с това че аз бях на 13 а той на 28. Аз бях все още дете, но го обичах с цялото си сърце и наистина исках да сме заедно завинаги, някой ще си помисли, че съм била с детското мислене, но не е така. С него бях 2 години и половина и точно когато си мислех че нищо не би ни разделило се появи неговата колежка ... и когато той не поиска да ме изчака да свърша училище, понеже фирмата, в която работеше беше до училището ми, и тръгна след неговата колежка, която като ме видя и си вдигна носа, чак тогава разбрах че всичко беше свършило, но и до ден днешен все още имам чувства към него. Моля ви кажете ми какво да правя, на 18 години съм, обичам новия си приятел но още си мисля за първият мъж в живота ми и незнам как да си го избия от главата.

Коментари

1.   Боже, още не мога да разбера как мъже на такава възраст правят секс с деца??!?!?

2.   Обичаш го вече 5 години и не си спряла да мислиш за него..
Според теб сега ли ще спреш? Не се опитвай да го забравиш и да си го избиеш от главата. Аз на твое място бих се борила отново да съм с него. Понякога първата любов си остава единствена.

3.   Ще го забравиш, още си малка... Времето лекува. Не ти трябва тоя. След 10 години няма да прилича на нищо, а ти ще си красавица.

4.   Номер 1.. е онзи ден пратиха един такъв в затвора. ДАНС защо не чете и тези теми тук не само в фрогнюз. Да го приберат тоз.
И.

5.   Момиче, след години, когато станеш майка и ако имаш дъщеря, ще разбереш това, което ти пиша сега. Не мога да разбера как така мъж на 28 години ще започне връзка с дете на 13. Та ти си била дете, а той????!!!!

Направо съм потресена и възмутена. Къде са били майка ти и баща ти?

6.   Колкото и да ти е трудно ще трябва да забравиш за този човек. Ако заслушаваше любовта ти нямаше да постъпи така с теб. Да наранеш чувствата на едно дете е жестоко. А ти явно наистина си го обичала, но в крайна сметка той не е последният мъж на планетата.

7.   Защо я упреквате! Аз все едно чета моята история, преди години и аз бях на 13 а човекът до мен на 27. Двамата се обичахме точно както пише в горните редове. След това се появи една позната и ми го открадна, борих се за него, но не го получих.

И малко инфо-никога не сме правили секс, защото той знаеше последиците, а майка ми и баща ми изобщо не знаеха за него така че.....!

А сега до авторката. Ако найстина все още го обичаш, приобщи се към новото му момиче и така постепенно ще се сближиш и с него и пламъчето може да пламне. Но ако мислиш, че няма да се получи, просто го остови и си изживей живота с новия си приятел!

8.   Dа поясня нещо не сме правили секс за тия 2 години и половина защото той смяташе, че съм твърде малка, а майка ми и баща ми не знаеха за това така че те нямат нищо общо ... аз съм си виновна за всичко (от авторката).

9.   Каква връзка на 13?
Не мога да повярвам.
На 13 трябва да ви вълнуват други неща, за любовта има време, цял живот ще ви занимава, но на 13 приоритетите е редно да са други!
Училище, музика, приятели, родители, първи влюбвания в съченика.....
Но не и връзка с чичко, секс и т.н.

Но не ви виня вас-децата, за всичко сме виновни ние - върастните.
Въпрос на възпитание, а в някои семейства такова няма изобщо - пълен самотек!!!
И ето го резултата.
Какво дете ще възпита това момиче на свой ред един ден?
Отговорете ми, най-бих се радвала да ми отговори авторката!

10.   Спокойно едва ли бих допъснала детето си да направи такова нещо и наистина не ми харесва коментара ви защото родителите ми са много свестни хора и съм на 100% доволна от тях а и моето дете без значение какво е бих го възпитала по начина, по който са ме възпитали мен, това че аз съм била глупава не значи че родителите ми са виновни и още нещо да уточня НЕ СЪМ ПРАВИЛА СЕКС С НЕГО!!!

11.   Той те е предал ти го забрави и насочи мислите си към новия ти приятел.

12.   А пък според мен си го идеализирала в детското си съзнание и си се вманиачила. Но ако имаш възможност да прекара6 1 месец с него, няма да го изтърпиш и ще се разочароваш. Продължи напред, това са наи-хубавите ти години!

13.   от авторката: Въпреки всичко което стана вече съм на 20 и живея с него и съм спокойна простихме си всичко и сега сме заедно и до номер 12 - изтърпях го повече от един месец и да ти кажа нямам проблеми :). благодаря на всички които са дали мнение :)

14.   zdr MILO MOMICHE!МНОГО ПО-ГОЛЯМА от теб бях(21) когато се запознах с бащата на детето ми...той беше 16г по-голям от менМН.МЕ ОБИЧАШЕ НО НЕЗНАЕШЕ КАК ДА МЕ УВАЖАВА..10Г ЖИВЯХМЕ ЗАЕДНО..само първите няколко дни беше добре..после се почна ходене по мъките...РЕВНОСТ,КАВГИ,ОБИДИ...СТРАХУВАШЕ СЕ ЧЕ НЯКОЙ МОЖЕ ДА МЕ ОТКРАДНЕ ОТ НЕГО,БЕЗ ДА МУ СЪМ ДАВАЛА ПОВОДИ..А АЗ СЕ ПРЕВЪРНАХ В ,,ПЕПЕЛЯШКА,,СТАНАХ МУ СЛУГИНЯ ТЪРПЯХ ОБИДИТЕ МУ ЕЖЕДНЕВНО...И ЛЮБОВТА СИ ОТИДЕ..КОГАТО ВЕЧЕ СЕ ЧУВСТВАХ СЪСИПАНА ОТ САМОТАТА И ВСИЧКО КОЕТО МЕ ЗАОБИКАЛЯШЕ МИ БЕШЕ БЕЗМИСЛЕНО.. ЕДИН ДЕН МИ КУПИ КОМПЮТЪР.........ТАМ НАМЕРИХ СПОКОЙСТВИЕ,започнах да си пиша с разни хора,четях този сайт и се успокоявах когато четех и по-лоши неща..с течение на времето се убеждавах че когато намериш,,СПОКОЙСТВИЕТО,,ставаш СИЛЕН..Събрах сили и смелост и го напуснах..РОДИХ СЕ ОТНОВО И ЗАПОЧНАХ НОВ ЖИВОТ ОТ НУЛАТА..(живеехме в село и там всички се познават и все си мислех че ще ми се смеят...но УВИ)ДОРИ ПОСЛЕ БЛИЗКИТЕ МЕ ПОЗДРАВЯВАХА...Избягах от селото взех си квартира в града и си заживяхме с детето,,СПОКОЙНО,,.Сега намерих ,,ЛЮБОВТА НА ЖИВОТА СИ,,сега не ми отварят сутрин вратата да ми казват,,к.рво днеска къде ще ходиш да се е..ш?защото години наред слушах такива простотии,дори понякога ми се е искало да го права..та поне да бях виновна..НО ГОСПОД ме е пазил СЪВЕСТА ДА МИ Е ЧИСТА...Па в неговите очи мн.важно каква съм...ЖИВОТА МЕ НАУЧИ ОТ МАЛКА ДА СЕ БОРЯ САМА...проблем ми беше че не исках да оставям детето си без баща...НО И ТО СЕГА Е ПО-ДОБРЕ а и хората са казали по-добре сам отколкото зле придружен..и нали приказката за ,,пепеляшка,, си я спомняш....СЕГА МОЯТ ПРИНЦ ГО НАМЕРИХ ИЛИ МОЖЕ БИ ТОЙ МЕ НАМЕРИ..ДОРИ ПОНЯКОГА МЕ Е СТРАХ ДА СИ ПРИЗНАЯ ЧЕ СЪМ ,,ЩАСТЛИВА,,Е ...НЕЩАСТНА СЪМ КОГАТО ГО НЯМА НО СЕ ОПИТВАМ ПО НЯКАКЪВ НАЧИН ДА СЕ ПРИМИРЯ,ЗАЩОТО РАБОТАТА МУ ТАКАВА.....Р.S.ОТ НАЧАЛОТО СИ МИСЛЕХ ЧЕ РАЗЛИКАТА ВЪВ ВЪЗРАСТА НЕ Е ОТ ЗНАЧЕНИЕ....НО СЪМ ГРЕШАЛА,ПОСЛЕ ОКАЗВА ОГРОМНО ЗНАЧЕНИЕ...ТАКА ЧЕ ОПИТАИ СЕ ДА ЗАБРАВИШ ТОЗИ,,ИЗРОД,,АКО СЕГА МУ ПРОСТИШ ТОЙ ПАК ЩЕ ГО НАПРАВИ...ПОСЛЕ ЩЕ СЕ ПОЯВИ НЯКОЯ ДРУГА...И ТАКА ТВОИТЕ ГОДИНКИ ЩЕ МИНАТ В НЕРВИ,ПРОШКИ И СЪЖАЛЕНИЯ... ТВОЯТ ПРИНЦ НЯКЪДЕ ТЕ ЧАКА...ПОТЪРСИ ГО! УСПЕХ!