Мъжете, които мислят само за секс, за мен са примитивни създания
От малка ей така ги нареждам и подреждам!

Значи не знам мъжът кога ще разбере че целият свят НЕ СЕ ВЪРТИ около едното му парче месо! Нито около 20-те лева в джоба му!

Крайно време е всички да си вдигнете гащите и да пийнете по една водица!
Секс, та секс, та секс. Минал през Мими, Лили и Надя, и вече като украшения си ги залепил на стената.

Животните са по- добре от вас наистина!

Ами има и индивиди като мен които пък се ОТВРАЩАВАТ от толкова ограничено мислещи хора!

Какво показва един мъж, който постоянно мисли за секс и тръгва след първата гримирана жена на улицата, или който търси все 16-годишни момичета в интернет?

ЧЕ НЯМА НИКАКЪВ КОНТРОЛ НАД СЕБЕ СИ! Че е като прасенце което тича в калта да се изцапа и после грухти колко е хубаво!
Като ми пишат такива момчета и просто ми идва да им тегля една ХУБАВА майна! На един като му отказах чак така ми се разсърди и дори се обиди хахахах!

Вие, сте като една лисица, която като не можела да достигне гроздето, и си казва"Ми ще потърся нещо друго не го искам това грозде"!

Един мъж от класа НИКОГА не би използвал жена за секс! Той би имал самоконтрол и дисциплина, би дал уважението, което иска да получи! Апък вие сте ми много смешни, вашите х*йчета ви управляват целия живот!

Изкарвате пари за да му угодите, тренирате за да му угодите, наранявате хората за да му угодите, всяка година си го мерите колко е, изпращате му снимки. ПРИМИТИВНИ СЪЗДАНИЯ!
Които са управлявани от едно парче месо! :D

АЙДЕ ЗАЩО НЕ ВЗЕМЕМ ЕДНА НОЖИЧКА И ДА РЕШИМ ПРОБЛЕМА?КЛЪЦ! НЯМА ГООО! КАКВО ПРАВИМ СЕГА?!!!

Коментари

1-50 от 59

1.   Малко подигравателно казано, но донякъде се съгласявам.

2.   1 мерси,но целта ми е по- скоро малко осъзнаване да има,а не да се подигравам, макар че така съм писала.
Нищо особено или хубаво няма в това хората да се използват или пристрастяват към секс. Мъжете най- много залитат към такива зависимости. Като всяка зависимост и това трябва да го борим.

3.   Ок, всеки с разбиранията си. Аз не виждам нищо лошо в секса, но вас жените, ви е гнус от това нещо. Затова и сте така озлобени, защото не искате да правите секс.
За мен секса, също не е най-важното нещо на света, но и не мога без него. Съжалявам да го кажа, но вие българките сте едни студени змии. В сайтовете за запознанства, съм получавал повече внимание и нежност от мъжете, отколкото от вас българките. И като каже някой, че няма по-красиви жени от вас, ме обзема отвращение.

4.   Българките нямат равни просто- злобни кухи лейки като авторката са масово.

5.   От колко години не са те е..ли, авторке? И пари да им даваш, пак не искат , нали?

6.   "Един мъж от класа НИКОГА не би използвал жена за секс!"
А какво ползва? Животни ли? Мъже? Добре, че майка ти не е мислила като теб, че откъде щеше да се пръкнеш тогава? Успокой се, теб нали не те ползват за секс.

7.   Ти па си едно извисено създание ...

8.   Трагично! Да се изтриеш от всички социални мрежи и да се отдадеш на пост и молитви в някой манастир, далече от цивилизацията, моме...

10.   Ха ха! Не мисля, че който и да е мъж мисли само за секс - мислят и за работата си, за хобита и т. н. Но ако млад, прав, здрав мъж не мисли за секс, то значи изобщо не е здрав и нещо му има. Друг е въпросът дали ще бройка бройки или си пада предимно по сериозни отношения. Но да мисли за секс - това е нещо напълно нормално и естествено. Проблем е не мисленето, а немисленето за секс.
Ж34

11.   Не знам защо си мислиш, че само за това мислят. Моят мъж не е от най-сексуални те, имат много занимания. Иначе всички си мислим.

12.   Още една недоклатена, ако е истинска темата

13.   Пенке, не говори за месо, и двамата знаем, че щеш не щеш, веган ще умреш. Щом като си отсвирила и отчаян дечко, който се е унижил да ти пише, няма надежда за теб. Направо си вземи котка и я научи да изблизва риба от сливата ти. Това ще е буквално най-близкото до интимност, което бастун като теб ще усети.

Мод, четеш ли тези глупости или си вееш "месото" на вентилатора? Ако не си загрял, тука имаме баба-аутист с ножица. Тури ѝ малко усмирителната риза, поне да може да каже, че някой нещо ѝ е турил.

14.   Мило момиче, разбирам те. Но трябва да овладееш гнева си и това, че си наранена, ако искаш да имаш хубав и качествен живот. Прегръщам те силно!

15.   Е те това е българка до мозъка на костите си...
Не бих искала да те обидя, но за теб няма бъдеще с това мислене! Тебе са те убили, още когато си излязла на бял свят. Озлобена си, изпитваш не омраза, не отвращение, а бяс, който те изгаря. Не знам дали си прелъстена и изоставена или си просто заблудена овца. Но едно е от ясно, по- ясно- нямаш и не си имала никога късмет с мъжете. Утопията е до време. Човек с живота с опита които придобива, разбира, че романтиката е моментно усещане, което след първата целувка се превръща за едни в желание, а за други в Боже, прости ми. Аурата ти излъчва жлъч и бяс щом си помислиш за мъж. Бог да му е на помощ на този, който те доближи! Трябва да слезеш на земята и да промениш мисленето си, ако искаш да имаш нормален, човешки живот. Тялото ти, организма ти имат нужда от тези мъже, които хулиш. Без тях, ще стигнеш до лудницата!!!!
An Ji

16.   Не искам да те обиждам, но това, към което се стремят тези примитивни създания, изглежда на теб ти липсва. ОСОБЕНО ПО НАЧИНЪТ НА ПИСАНЕ, КАТО ГЛЕДАМ ИИИИ, ТИ ПОЖЕЛАВАМ МАЛКО СЕКС, ЧЕЕЕЕ......

17.   Тема провокация:D

18.   До модератор :моля тази гнусна отвратителна мъжемразка феминистична тема да бъде изтрита, а на авторката да й издирите IP адреса и да я баннете (тя е една и съща която ги пуска всичките тия помии, лежала е в лудница но са я пуснали предсрочно, заради привидно "добро" поведение), та да спре най после да излива гнусната си злоба и отрова към мъжете.

19.   Крайно време е тези неща да спрат да се възхваляват и на мъжете да спрат да им се кефят заради слабостите им.

20.   Хахахахаххахахахаха, пази боже от такава като теб в къщата

21.   Темата е писана от тежко комплексирана и грозновата жена, която всъщност е готова да си отвори краката пред всеки срещнат.

22.   Трябва ми жена като теб

23.   Една жена от класа никога не би питала един мъж "каква кола караш". По добре мъжете да мислят само за секс, отклокото жените да мислят само къде да паразитират. При паразитирането не се получават никакви взаимоотношения, докато при започването със секс може и да се получи нещо сериозно, тъй като това показва, че и двата индивида се привличат един друг на чисто биологично ниво, а не играят театър. Мел Гибсън като беше в България що каза че не иска даже да се запознава с българки. Ми щото претърпя страшна катастрофа в отношенията с подобно същество от руски произход, което беше на принципа на паразитирането и разбра за какво става въпрос. Точно жена която пита мъж каква кола кара от този момент си гарантира че на нея мъжът няма да гледа като на нищо повече, освен парцал за секс, който да захвърли след това.

Чорбаджията на курникът

24.   Съгласен съм, че тези дето мислят САМО за секс са олигофрени... Но и тези, които пък хич не мислят за секс (и от двата пола) след време ще пишат глупости тук как мъжете/жените не ставали и как всички са им виновни, че те са недъгави.. :)

25.   Сега ще ме нападнат и двата пола, но макар че съм мъж, съм съгласен, че повечето мъже мислят прекалено много за секс и другите страни на връзката почти не ги интересуват. Обаче и жените напоследък масово за друго и не стават. Не казвам, че секса не е важен, но мисля, че прекалено много се приоритизира.

26.   Малии авторке… кой те е на*бал и зарязал :)) Миризмата на месото май ти е залипсвала … и колкото и да плюеш, пак ще тичаш и ще облизваш :))

27.   Много смешно! :D Аз като пиша, вие слънчица златни, защо не четете?

Написала съм /Мъжете които мислят САМО за секс/

А не МЪЖЕТЕ КОИТО МИСЛЯТ ЗА СЕКС! Всеки мисли за секс, и аз мисля за секс!
Но има мъже, които се възползват от жените, свалят им звезди колкото да спят с тях и после ги зарязват. Или постоянно си търсят секс за една вечер и бройкат без да им мигне окото, безразборно. ТОВА имам предвид!

Нямам проблем да ме критикувате, но моля ви четете и обмисляйте хубаво написаното! Недейте и вие да бързате да си правите заключения!
А номер 14, благодаря ти и аз те гушкам, но не съм наранена от никого.
На кой няма да му хареса жена, която ще му е вярна и няма да се поддава на манипулациите на другите мъже? Вие хем искате свестни жени, хем като видите такава, която уважава себе си, ВИ Е ЯД че не ви се дава!!!
За свестния мъж жена като мене, която на другите пощуряли за секс индивиди е трудна, ще бъде мечта! Добрият мъж иска такава която не се тръшва лесно в леглото!
Ами тези мъже, които искат да правят секс само със свестни жени и отхвърлят лесни и меркантилни момичета, шапка им свалям! Даже моля за аплодисменти!

28.   Както свестният и класен мъж иска добра и почтенна жена, която няма да му изневери, така и аз искам свестен и уважаващ себе си мъж, който има дисциплина и няма да изневери.

- От авторката.

29.   Абсолютно съм съгласна с авторката. За съжаление мисля, че тези мъже няма начин да се осъзнаят, защото за осъзнаване се иска да мислиш за нещо различно от секс.

30.   Ми на авторката основната и цел не е била да обиди, макар така да изглежда, а се извинява за някои нейни думи, че са примитивни създания. За това авторката се извинява и моли за прошка!

Те могат да станат интелигентни , но избират да действат примитивно. За всичко останало обаче, авторката се надява малко да се дисциплинират и замислят! Това е.
Живот и здраве!

31.   Никога не съм изневерявал и не бих го направил. Секса ми е важен, но по-важна ми е същността на жената. Не понасям изневярата. Не одобрявам секс за една нощ, приятели с привилегии и тем подобни. Спал съм само с жени, с които съм бил във връзка и съм обичал. Връзките ми винаги са били дълги и сериозни. Не бих тръгнал с коя да е жена, ако не съм сигурен, че е мой тип като същност, като духовност, като ценностна система. Авторката може да е рязка, но това е вследствие на натрупания конфликт между нейната същност и новото нормално. Духовен и чист човек няма как да остане безразличен в общество, в което масово се толерира посредственост, безотговорност, безразборен секс и липса на всякакви ценности и морал. В коментарите усещам нейното разочраование от обществените норми. За разлика от повечето потребители аз мога да видя зад острия език нейната красива душевност.

Честно казано бих излязъл на среща с авторката.

32.   27, ами ти защо се представяш за различни хора и от името на различни хора се защитаваш сама себе чси (30)? Май току що потвърди че си не само озлобена самотна незадоволена дърта кранта, ами си и параноидна шизофреничка с раздвоение/размножение на личността.

Мод, последен апел към теб (освен ако не си на наркотици) - направи нещо по въпроса с лудата, не виждаш ли какви закани отправя към мъжете??? Щяла да взема ножици и да клъцва разни работи... А на нея знае ли какво ще й клъцнат в ислямския свят, ако дръзне да отправя открито такива заплахи към мъжете?!? Най-малкото ще й клъцнат езика, за да спре да бълва тези зловонни "слова"!!!

33.   31, малко мъже мислят така. Хубаво е, че слагаш обичта и уважението над всичко и, че не си губиш времето в нетрайни връзки. Това говори за теб, че си интелигентен и достоен човек, който мисли какво прави. Правилно си разбрал намеренията ми, макар наистина да отидох далеч, защото трудно се толерира това поведение, сякаш хората сме подметки.
Вдъхвате надежда , че човек може да бъде интелигентен и да има връзка без да се страхува.

34.   Авторке, защо се защитаваш сама от името на различни хора? Хашът ти е 97d3b453b2, по него се познават всичките твои коментари. Излиза че освен побъркана изтрещяла, самотна, загоряла за "месо" дърта шизофреничка, си и адски неграмотна по компютърни и модерни технологии. Ха сега де, сгащихме те на тясно, какво правим сега?!?

35.   "Но има мъже, които се възползват от жените, свалят им звезди колкото да спят с тях и после ги зарязват."
Чакай малко, къде отиде безгрешната преценка на българката кой мъж става и кой не?

36.   31 - За да излезеш с авторката ти трябват тенекиени гащи , че може да ѝ се прииска по някое време да ти го резне. Не знаеш накъде ще избие красивата ѝ душевност. :)))))))))))
Всъщност коментар 31 най-вероятно си го е писала сама.

37.   Коментарите, които аз съм писала са 2, 27, 28, 30 и 33!

ТОВА СИ ЛИЧИ, че са мои отговори и в единият от тях нарочно съм писала в трето лице!

А ТАМ КЪДЕТО ГОВОРИХ В ТРЕТО ЛИЦЕ Е ОТГОВОР НА ПРЕДИШНИЯТ КОМЕНТАР КОЙТО МЕ ПИТАШЕ ОТ ТРЕТО ЛИЦЕ!

Другите коментари са на ДРУГИ ХОРА и мен не ме засягат! АКО ТЕ МЕ ЗАЩИТАВАТ това е техен избор защото виждат смисъл в поста ми! Вие обиждате тях а не мен като твърдите че са мои коментари:D

Вие акъл имате ли или вече съвсем е изчезнал?!!! ТОЛКОВА ЛИ НЕ МОЖЕТЕ ДА ИЗПОЛЗВАТЕ МОЗЪК И ДА ЧЕТЕТЕ ПРАВИЛНО БЕ ХОРА?

Или май много ви е яд, че има хора и мъже, които НЕ СА КАТО ВАС, а ценят истинските жени???? Много невероятно ли ви се струва, че не всички мъже се стремят да пропаднат и да мислят само за секс и трева???

МНОГО ЛИ ВИ Е ЯД ЧЕ ИМА ЖЕНИ КОИТО ЩЕ ВИ ОТКАЖАТ С РАДОСТ ДА СПЯТ С ВАС?
МНОГО ЛИ ВИ Е ЯД ЧЕ ИМА МЪЖЕ КОИТО УВАЖАВАТ И ОБИЧАТ ЖЕНИТЕ?

Ми не са всичките женкари и секс маниаци! БРАВО!

38.   Въобще нямам нужда да се защитавам от вас тъй като аз съм си ВЕЧЕ защитена :) Свястна жена съм, когато ме обичат съм вярна, готова съм да ударя мъж, който се опита сексуално да ми посегне! Изтривам и игнорирам сексуално обсебени хора. Никой никога не е успявал да ме използва за една вечер в леглото си у тях. И дори са ми целували ръка за тези неща!

Да се защитавам от кого? :) Някакви мъже които нямат никакъв контрол и са сексуално зависими, но не искат да се лекуват?
Вие не ми мислете моите грешки, а вашите!

МА ВЪОБЩЕ НЕ МЕ Е СТРАХ ОТ ВАС!

Аз си имам достатъчно свестни мъже в живота и вие на малкият им пръст трудно ще стъпите! :D Айде чао!

39.   Явно си прекалено млада, някой младеж те е прецакал (или пък просто не ти обръщат внимание) и сега си решила да си отмъщаваш на всички мъже. Аз лично съм срещал много повече жени, които са решили да се нахвърлят върху парчето ми месо и то без да съм го предлагал. Да, заможен съм и не изглеждам зле, но не мислиш ли, че може би поне един път и аз бих искал един интелигентен разговор, вместо нескопосани флиртове, които водят до същото, от което се отвращаваш? Та, според твоята логика, какво да им клъцнем на тези жени? Истината е, че има доста мъже, които просто искат да намерят някоя да им пусне за една нощ и аз познавам такива, но нито един от тях не е изнасилвач - т.е. желанията са взаимни. Да не говорим, че секса за една нощ не е изобщо толкова зле в сравнение с начина, по който жените използват мъжете. Те не само искат секс - те целят да се залепят за мъжа, възможно най-бързо да забременеят и после да окупират живота и парите му. И да, не всички жени са такива - това е факт. Но и не всички мъже са сексуални маниаци. Явно ти липсва опит с мъжете и компенсираш с агресивно поведение. Така само ще отблъснеш свестните момчета, то това си е личен избор.

40.   Ако питаш мен, номер 39, ако на мъжете едното нещо им се кастрира, много престъпления ще изчезнат!
Те няма да имат избор вече освен да уважават жените иначе дори няма да могат да говорят с тях. На жената какво да отрежеш, че да се промени?
Ние си оставаме каквито сме.

Но повечето от мъжете са контролирани от нагона и банана си и вършат ужасни неща заради това! Насилват, убиват, изневеряват и контролират, използват. Жената в последствие е станала такава също, но мъжът е първоначалната причина защото винаги той е искал секса повече!

Но не е безнадеждно! Той може да се промени но е измамен от социалните медии!

За да им се помогне, е хубаво на маниаците за секс за тяхно добро да им се отнеме парчето месо! Тогава вече ще станат истински хора и мъчителната жажда за секс ще ги пусне!

41.   Никой не е длъжен да се съгласява с мен. Но аз нямам намерение да мълча по такива важни въпроси!

42.   40 - ако един човек е престъпник дори и да му отрежеш оная работа той пак ще намери начин да извършва престъпления. В крайна сметка не му е нужно да те изнасилва, за да те хлопне с тухла от гняв, нали така? Такива разсъждения са детински за мен. Така е - хората са такива каквито са. Има мъже, които се интересуват предимно от секс и има много жени, които се интересуват предимно от финансовите възможности на мъжете. Ние не можем да съдим и да премахваме типовете, които на нас не ни харесват. Има си влак за всеки пътник.

43.   То си има, но защо не казваш истината? Колко деца и жени пострадаха или бяха убити?

Това е причината да пиша винаги. Достатъчно се изговори колко били глупави жените. Трябва да има все някой, който да говори и, че няма нищо правилно в това да бъдат потъпквани.

Ако беше остроумен щеше да видиш, че мъжете мразят хем к*рвите и ги обиждат, казват, че искат свестни жени.
Хем обиждат и жените, които са свестни, че не им вървят по гайдата.
Една жена, ако изневерява ще я съсипят от обиди, но ако е свястна и дисциплинирана- пак, защото не иска да спи с тях. Извод, че такива"хора" не заслужават нито едните, нито другите.

44.   Грешна е идеята, че мъжете по природа мислят само за секс. Прочетете малко книги, да разберете, колко често мъжете са мислили и правили секс. Имали са по-смислени занимания от това и не са се предлагали на всяка жена. Всъщност е точно обратното. В модерно време нещата тотално са объркани и това е резултата. Караш на чикии с години или спиш наред. Навсякъде около теб има секси облечени момичета все едно се предлагат докато могат. Това те увлича лесно и повечето не се усещат, че е глупаво. Лицемерно е жена да задава подобен въпрос.

45.   37: "ТОВА СИ ЛИЧИ, че са мои отговори и в единият от тях нарочно съм писала в трето лице!"

Ахааа, а защо си пишеш в трето лице?!? Казах ти, само лудите и шизофрениците говорят за себе си в трето лице! Умря циганката дето я хвалеше, и почна да си се хвали сама:):):)

Мод, смятам че този цирк продължи достатъчно дълго и е крайно време да спреш да събираш гледания, и да изтриеш тази ОЧЕИЗВАДНА провокация!

46.   Мъжете са различни от жените, не само на външен вид. Всичко е заради естествения отбор и еволюцията на мъжа и жената.

Ген, който подтиква мъжа, който го притежава да прави секс с много жени, бързо се разпространява в генофонда на популацията, защото такъв мъж би забременил много жени и би имал много деца. Така всички тези негови деца от мъжки пол биха имали същия ген и същото желание за секс с много жени.

От друга страна жените имат ограничен брой яйцеклетки, могат да раждат по едно дете на всеки 9 месеца, след което трябва да губят време и ресурси в отглеждането му, следователно успешни са тези, които избират внимателно мъж, който да остане с тях и да им помага при отглеждането на потомството.

Това е фундаменталната разлика между мъжете и жените, която ти очевидно не разбираш.

Как може аз да съм мъж и да мога да разбера женската гледна точка, а да ме наричаш ограничен, докато в същото време ти не можеш да разбереш мъжкото мислене и си озлобена към мъжете, а се смяташ за неограничена? Очевидно е, че ти си ограничена от тялото си.

47.   "Коментарите, които аз съм писала са 2, 27, 28, 30 и 33!"

1, 17, 19 също са твоите. В 1 си отговаряш на темата от името на друг човек. В 2 си отговаряш на 1 от името на трети човек. В 17 пък сама си пишеш, че е провокация.

Точно над номера на коментара има едно номерче hash и от него се разбира кои коментари са твои. В случая твоя хаш е 97d3b453b2.

54.   Никой не ти е виновен, че подбираш и попадаш на такива "мъже". Или ти друго освен секс не можеш да им предложиш?!

55.   Напротив. Повечето ми приятели са били мъже и имам чудесни хора в живота си, 54! Аз съм много благодарна за тях:) Не са всички мъже с едно мислене и не всички мислят като вас. Има такива, които са много извисени и от които аз съм научила много! Те са тези, които ми помогнаха да бъда силна.

Дано и вие един ден да осъзнаете, че да робувате на подбудите си е нещо непристойно и че няма нищо за похвала в това. Нищо мъжко. Истинският мъж е господар на себе си, а не Роб на нещото между краката си :)

56.   Нещо ти куца от психологична гледна точка. Или си в ограничена среда, или се филмираш от разни промивки. Не е нормално една млада двойка да търси и вярва в разбирателство, тези неща се случват като хората остаряват, а като са млади се пръскат от клатене, това е! При всяко едно поколение е било така, днес глобалистите мислят по друг начин и доста ефективно си прокарват идеите. Трябва да си имаш приятел, с който да се думкаш поне няколко пъти месечно, ако това се случва годишно или повече време, вие сте трагични и не трябва да бъдете заедно. Всички момчета, които са в такава връзка със секс за Бог да прости, да късат и да си търсят стабилни момичета. Съвет От човек в опит. А ти конкретно си с някакви неразрешени проблеми в главата си. Едва ли някой нормален мъж би се занимавал с теб. Съвсем нормално е мъжете да искат тези неща. Не виждаш ли, че това са природни инстинкти. Ти що за трагичен човек трябва да си, да отправяш укор към природата.

57.   Към Номер 40...от доста време насам не съм чел такова човекомразие и гнус към мъжкия пол. Защо? Ако си била изнасилена или бита от мъже, то си има законен начин да си потърсиш правата и ако имаш доказателства, въпросния насилник влиза в затвора. Само че и вие говорите едно а правите друго. Искате уж свестен мъж, появява се такъв с добри възможности и тръгвате след известно време да спите с някаква пълна отрепка и да си съсипвате семейството.

Наистина не мога да повярвам за какво самозабравяне и човешка гняс става дума в коментарът ти. Ми тя и жената може да бъде осакатена и доживот да я боли от тия факт.

Злобата в днешните жени е проблема във връзките. Един мъж няма да тръгне да бие една слаба, женствена и послушна жена. Под послушна се има предвид такава която да не пречи и да не се опитва да контролира мъжа излишно. Бити са малодушните душички и мазохистките. Както и врящите от злоба. Но обикновена слаба и женствена жена няма как да бъде бита.

Лицемерно е да се оплаквате че сте бити и да си стоите с насилника и когато полицията дойде да ви помогне. Да отказвате.

1-50 от 59