В защита на жените от тези чича, които ги обиждат за възраст!
Само на мъжете, които непрекъснато обиждат и принизяват жените за възраст и така нататък, да им кажа, че и те не падат по- далече!

ДА ЖЕЛАЕТЕ ДА БЪДЕТЕ С МОМИЧЕ НА ВЪЗРАСТ, В КОЯТО МОЖЕ ДА ВИ БЪДЕ ДЪЩЕРЯ, НИКОГА НЯМА ДА БЪДЕ ОКЕЙ И НЯМА СЕКСУАЛНА ПРИЧИНА КОЯТО ДА ГО НАПРАВИ ОКЕЙ!

* Плодовитостта на жената може да е до време, но и ОТГЛЕЖДАНЕТО НА ДЕЦА е подходящо само до време!

На може да си на 50 и да имаш дете от 20-годишно момиче! Защото ТИ ДАЛИ ЩЕ СИ ЖИВ ДА ГО ОТГЛЕДАШ?

Ако нещо се случи с теб и тя е твърде млада, дали няма да си намери друг след това?
Плодовитостта на жената не оправдава дори вашите години! За правенето на деца се изисква младост и от двама ви! Така е най- добре и за детето!

ЕДИНСТВЕНАТА причина, поради която бих приела връзката на мъж с много по- младо момиче е *само и единствено, ако наистина я обича и се грижи за нея! Ако не се възползва от нея сексуално и са щастливи заедно! АКО ИМА ИСТИНСКА ОБИЧ!!!!!!!!!!
А не някакъв чичка, който е тръгнал да се доказва колко е добър като забърсва млади и глупави момичета! Това е отвратително!

А на тези от вас, които обиждат жените за възраст,

САМО ДА ВИ КАЖА, ЧЕ И ВАШИЯТ БАНАН ИЗСЪХВА СЛЕД ВРЕМЕ!

Без виагра на 90% от вас СЪЩО ОНАЗИ ВИ РАБОТА СПАДА и не работи както преди! И вие вече на дадена възраст няма да можете да го вдигнете!

И по- младите мъже ще са по- способни от вас! Като вземат да ви болят разни неща, това младо и плодовито момиче дали ще издържи?

ТАКА ЧЕ МЪЖАГИ КОГО СТЕ ТРЪГНАЛИ ДА ОБИЖДАТЕ?!
АКО НЕ ОБИЧАТЕ И НЕ УВАЖАВАТЕ ЖЕНАТА ДАЛЕЧЕ ОТ НЕЯ!

Коментари

1.   Той и качеството на спермата започва да пада след 40 годишна възраст, а при някои и по-рано.

2.   От памтивека е било нормално възрастен мъж да забременява младо момиче и така ще си остане. А затова има много причини и една значителна част са от страна на жените.

Авторке, защо жените не избират млади мъже в разцвета на силите си за бащи на децата си, а? Говоря, когато сме на 20-33 годишни. Заради парите, нали? :D

Малки меркантилни кифли взели да обиждат мъжете за собствените си грешки. Като че ли чичака на сила й разкопчава панталона на Мис Меркантилка!

3.   Евала за хубавите думи .много точно казано!

6.   Пак ли ти?

8.   Много се забавлявах тук, преди време един комплексар беше пуснал тема как жените след 30 не ставали за нищо, как трябвало да раждат, забележете, между 15 и 20 и т. н. И когато някой го попита дали самият той не е на 14, че говори такива неща, гордо заяви, че бил на 35 и бил млад. Смяяяях! Значи тай на 35 е младеж, а жените на 29-30, са баби. Какво да ви кажа, някои хора и на 80 няма да им дойде акъла.

9.   8, не ставай смешна! Разбира се, че за раждане жените след 30 години са доста окъснели, ама доста!
Не знам що за разсъждения имаш, че да да сравняваш мъжете и жените по този показател?

10.   Мъжете се котират много по-дълго, това е безспорен факт.

Номер 1 писала, че качеството на спермата спадала след 40. Ми как да ти кажа на 38 съм, сравнително скоро си правих изследване на спермата поради друга причина. Спермата ми е като на 20 годишен и като количество и като качество. Всичко е много индивидуално. И имай предвид, че от 1 година не съм се занимавал с никакъв спорт, пуша, пия и т.н. Но нито либидото ми е намаляло, нито нищо. Има мъже, които и на 25 едва го вдигат, има и 60 годишни, които са машини.

11.   Сега проблемът е, че някакви мъже обиждат някакви жени за възраст, или че някакви мъже, излизат с някакви млади жени?

Жена, ти си тотално изтрещяла! Вижи си писанията! Все едно луд човек е писла!

Ти откъде реши, какви "сексуални причини" имало и нямало? Да не си в леглото, галвата и гащите на всички, че да си съдник? Или викаш, ти казваш кое е правилно и кое не! Аз имал проятелка, дето ми биеш шамари и настояваше, да и направя заднка шарен с камшик. Беше ми забвно отначало, ама после ми писна. На нея обаче и харесва. Сега е с друг. За мен е странно, но за тях си е норамлно.

И защо реши, че само мъжете търсят секс? Много жени също искат секс. Искат тръпка и забавни връзки. Не всичко е до брак и деца, бе жена! 2021-а стана вече!

Но най-смешното беше:
"Ако нещо се случи с теб и тя е твърде млада, дали няма да си намери друг след това? " - Ами какво да прави? Да седи сама 40-50 години сама и да страда по мен ли? Ако реално я обичам, ще искам да е щастлива, а не да изпадне в някаква брутална депресия.

12.   Избирайте млади мъже за бащи на децата си, защото от медицинска (генетична) гледна точка, средно статистически качеството на спермата при мъжете се влошава след 30 години и е голяма вероятността за не твърде здраво поколение, с намален интелект, сравнение ако същият този индивид ви заплоди да речем 5 години по-рано. Лошите навици пък съвсем влошават нещата. Ето защо се ползва сперма на студенти при избор на биологичен родител по каталог.

13.   Никой не е по- малко стойностен заради възраст! Обиди не трябва да има никога заради възраст и всяка жаба да си знае гьола! Само любовта може да оправдае огромната възрастова разлика. Моят приятел е с 5 години по- малък и той е най- големият дар в живота ми! Някои мъже обичат хубавите дами без значение на каква възраст са!

След 40 и мъжете и жените се променят, и качеството на половите им органи пада! Но защо мъжете не осъзнават това? Всеки човек е красив на всяка възраст! Всеки е достоен!

Но да се използват хората, за да се доказват колко "още ги бива", това е върхът на простотията!

Номер 6, винаги си добре дошъл при мен душичке!

-А.

14.   Номер 2, никой не ти ще парите! Те няма да ти купят акъл нито да ти купят сърце, така че дръж си ги! :)

15.   9, глупости на търкалета.
Влошаването на яйцеклетките започва чак след 35 при жените, така че на 30 години си е супер възраст за деца.
За справка, след 35 започва и влошаването на спермата пи мъжете, така че ако си хванеш хубава млада женичка и детенцето не прилича на теб - да не се чудиш, вероятно си имаш хубав млад оркат ;)

16.   Авторке, така е, но реалността е друга, колкото и да се правим на морални.

Ако си грозна и стара, ти си трето качество човек, освен ако нямаш някакви страхотни постижения в други сфери (наука, изкуство и т. н. ). Един от най-тъжните примери за мен е Бриджит Бардо - абсолютен секссимвол, муза на Пикасо и т. н. Сега е сбръчкана, с лоши зъби и сиви коси, явно не си е правила операции. Занимава се с изключително благородна дейност, не цепи басма на никого и благодарение на нейната организация имаме парк за танцуващи мечки в Белица. Знаеш ли какви са масовите коментари за нея? Че е гнусен дърт бабишкер и да ходи да се скрие нЕкъде. Тя вече няма значение, защото не е 10/10.
Светът се върти от секса и, респективно, красотата/младостта... това никога няма да се промени. Важи особено силно за жените, но и за мъжете. При двама души с идентични други качества, винаги ще избереш по-красивия. Хората сме интуитивно привлечени от симетрията, правилните черти и здравото тяло още от бебета.

Разбира се, това, че си млад, не значи, че изглеждаш добре или си здрав... всичко е до гени и грижа. Една красива и поддържана жена на 35 е далеч по-добре от дебело и криво момиче на 19. Хората, които говорят за младост, нямат предвид грозноватите момичета на 20, а хубавиците на 20. Така че е по-скоро до външен вид, отколкото до ЕГН. Грозните жени са ирелевантни на всяка възраст и тях ги искат много малко мъже, независимо кой набор са.

17.   Номер 9, не говорех само за раждане на деца. Той, твърдеше, че след 30 жените изобщо нямат право на социален живот, че трябва да се затворят вкъщи с котката, да живот гоблени и завинаги да забравят за неща като срещи, любов, секс и т. н.
Колкото до раждането на 15, не знам на теб как ти звучи, но за мен не е ок и по-добре да родя на 35, вместо на 15.
От номер 8

18.   Ако не беше този пуст мъжки нагон половината теми в този сайт и коментари от типа " мъже срещу жени" нямаше да ги има:))))

19.   Само прочетете номер 12... И такива индивиди тръгнали да ми говорят за медицински гледни точки и статистики, все едно ги разбират... Направо смях в залата - на по-късна възраст или с лоши навици се правели по-ниско интелигентни деца... Ти разбираш ли изобщо процеса? Очеизвадно не! Гените ти са си гени и на 20 и на 40 и ти ги предаваш все по един и същ начин. Като си прочел/а за качество на спермата, това значи колко на брой и колко активни са сперматозоидите в нея, а не дали правят умни или глупави деца... Тръгнали да мислят някои хора... Недейте, че ще ви заболят главичките... Потрес!

21.   Момичета, кътайте си пари за разкрасителни процедури и се поддържайте. Естетичната дерматология и пластичната хирургия вече правят чудеса. Не говоря за онези с цици като футболни топки и маймунски джуки. Винаги си осигурявайте гръп и лътайте пари за черни дни. Мъжете са подлеци и не може да им се вярва.

23.   Ама тия верно ги боли главичката :) Че 40 годишен мъж не е като 20 годишен мъж - безспорно. Аз първи ще си призная, че тялото остарява. Ама да ни обесняваш, че видиш ли ние сме твърде дърти щото "спермата ни остарявала", си е смешно.

Виж, разликата между 40 годишна и 20 годишна жена, е от земята до небето. Амортизацията при вас е много по очевидна и фрапираща. Дори и вие си го знаете. Айде поне за това да не се лъжем и да не изтъквам ефектите на простички фактори като гравитация, че крехкото ви самочувствие хептен ще рухне.

И както номер 21 ви убеждава, "трябва да си кътате парите за разкрасителни процедури". Ахъм, с неколко операцийки ще излгеждате като 20 годишни :) Тия жалки опити да върнете времето назад единствено будят съжаление и насмешка. Просто сме твърде тактични за да ви го кажем в очите. Но ти гарантирам, че нема мъж който да избере 40 годишна тунингована дърта чанта пред свежо 20 годишно парче.

24.   Много малко хора са запазени на 40г. , независимо от пола. Както и много малко мъже са успели да изградят добро финансово положение, дори и да са работили неуморно откакто са завършили училище, т.е. много малко мъже могат да компенсират напредналата си възраст, застаряващото си и вече несексапилно тяло с финанси, че да им върже младо меркантилно маце. А и не всяка красива млада дама е меркантилна, както си въобразяват някои злобни закъсляци. Да, това за тунинговането и според мен е леко тъпо меко казано. Каквото за жените, такова и за мъжете. Гравитацията влияе и на двата пола. Не само тя, а и още куп неща.

25.   19, може би имам нещо общо с медицината? :) Концентрацията им пада, броят на здравите намалява, а на увредените се увеличава. И да, лошите навици и средната възраст често водят до неприятни последици. Само един пример ще дам - навикът на пушене причинява значително намаляване на броя на сперматозоидите, както и намалява качеството на сперматозоидите и увеличава възможността за наследствени заболявания, като причинява увреждане на ДНК в спермата. За алкохол, наркотици, фитнес добавки и лекарства е същото. %-тът на увредени ДНК рязко се увеличава след 30-32 - годишните, въобще не говорим тук за 40-годишните и това са много скъпи изследвания и няма практика да се правят масово. Това си го пише в учебниците, а вие си лайте и се агресирайте тук, колкото си искате.

26.   Жена съм, но говориш все едно в България са се втурнали двайсет годишни да раждат от чичаци...
Аз съм на 30 с дете и нито една моя приятелка връстничка няма дете, а те не са една и две.... Не са се и разбързали....

27.   Ми не знам, номер 23, и аз виждам ОГРОМНА разлика между мъж на 20 и мъж на 40 години. Първото е, че много от момчетата на 20 години са много по- интелигентни и истински джентълмени, изглеждат също много по- добре и са много по- силни. С възрастта мъжът като че ли се вдетенява повече отколкото да помъдрява.

Това, което каза е същото и за мъжете, умнико! До сега не ми се е случвало 40 годишен да ми хареса повече от 20 годишен :) Но аз съм в 20те си години и не си търся sugar daddy. Така че за мен пък 20 годишните момчета са много повече мъже :)

ТОВА Е ВЯРНО И ЗА ДВАТА ПОЛА! Но аз съм със всичкия си и си търся мъж около моята възраст :) Докато ти се опитваш да стигнеш там където явно не можеш!

Добър опит ;) Но за манията на мъжете с малки момиченца си има една дума започваща с П и не искам да я казвам,
но за нея дори можеш да отидеш в затвора!

Там няма да те питат какво свежо парче търсиш, а дали си извършил посегателство! Надявам се да не стигнеш до там!

28.   Всеки човек изглежда добре на всякаква възраст и е просто необходимо никой да не бъде обиждан по толкова нелеп критерий. Но с тези социални медии и филми, мъжете си помислиха, че Инстаграм моделките са реални.

Човек без кусури не съществува! В медиите всичко е фотошоп и всякакви корекции по тялото, никой няма да остане вечно млад и всички един ден ще напуснем тези тела!

И никой не заслужава да бъде принизяван заради възрастта си! А всичко останало е точно ето тази думичка започваща с П, която не ми се иска да споменавам.

Вие мъже си помислете дали ще ви е приятно, когато най- накрая и ние започнем да ви преценяваме по толкова безсмислен и долен начин!

29.   Е тва като го прочетох , и за пореден път разбрах, че изобщо не познаваш мъжете :

" С възрастта мъжът като че ли се вдетенява повече отколкото да помъдрява. "

Но тва пък направо ме довърши :

"Но аз съм със всичкия си"

Както викат типичните "20 годишните джентълмени" - "а стиа уе. Верно ли'е, чуек" :)