Колко време е необходимо за да задоволим партньора си в секс?
Здравейте! Младо, хубаво и девствено момче съм почти на 20 години от малък град и досега не съм го правил, а те първа ще ме предстоят някои неща....
Главният ми въпрос към жените:
1.Колко време преценяте, че едно момче трябва да ви задоволява в леглото?

Благодаря Ви за разбирането!
Дано администратора одобри това.

Коментари

1.   Не е въпроса само колко, а и как клатиш. Ако клатиш като флегматичен робот, и 3 дена да клатиш кел файда. А между другото ти първо си направи сефтето, пък после мисли за времето. Като за начало гледай да не свършиш на третото вкарване. Въпросът ти е все едно първокласник да пита как най-добре да решава интеграли. Първо научи таблицата, пък като му дойде времето ще мислиш за интеграли.

2.   Няма рецепта. Всяка жена е различна, както и всеки мъж.

3.   Нещата се случват много бързо като си харесваме и искаме партньора. При нас всичко е в главите ни и дългото времетраене не е гаранция за успех! Аз лично винаги ще помня онзи страстен секс, при който буквално се изпразних върху него след няколко тласъка и открих, че съм жена-фонтан! Бях влюбена, истински увлечена и точно с този мъж открих себе си и същинската си сексуалност. Беше разтърсващо изригване и невероятна емоция за мен и за него, впоследствие се случваше постоянно, винаги свършваме бързо и двамата. Омъжих се за него, защото разбрах, че страхотния секс е резултат от всичко, което ни свързва от самото начало. Някаква еуфория е още от първата целувка, не е било така с друг. Не съм искала толкова много никой друг.
Ако жена те иска, ще й е адски лесно и още по-приятно да свърши от теб, с теб, че и върху теб.
Аз се побърквам само при мисълта, че ще бъда с него и соковете и конвулсиите ни ще се слеят в едно, за наше най-огромно удоволствие.
Направи го с момиче, с което се харесвате, имате тръпка и много се искате. Такъв е моя съвет!

4.   Ако си възбудил жената добре за средно около 20 минути ще я докараш до оргазъм. Това е средното. Ако някоя си възбудил зверски може да получи оргазъм още докато и го вкарваш. Има други по-сложни - мокри са ебе им се, но докато ги докараш до оргазъм е голямо въртене.

И така...

М50

5.   Авторе, губиш си времето. Няма такива правила. На една и стига да свърши веднъж за 10 минути, друга ако не свърши 10-15 пъти все едно не е правила секс. Свят широк, жени всякакви.

7.   Качество > Количество :) Много е важно как клатиш, след това с какви габарити си и чак най-накрая колко време. Аз съм мъж на 22 години. Аз ги докарвам до оргазъм до максимум 10тата минута, повечето още на 5тата са готови (естествено има и изключения), само че на мен ми е доста дебел и това е огромен фактор, пък и съм доста опитен. Всички жени са различни и няма универсално правило... Правил съм секс със жена, която си падаше по насилие, шамари, скубане и т.н., която много трудно докарах до оргазъм, сигурно над час (тя си беше малко извратена и искаше да я малтретират и на мен ми беше малко cringe), правил съм секс и със жена, която буквално като й го набих 4-5 пъти след св*рка и беше до там. Номера е хем на моменти да си нежен, да чувства че я обичаш и същевремнно в един момент да започнеш да я блъскаш грубо да се чувства като играчка, след това да си по-умерен и общо взето да въртиш пози, начин на проникване (бързо, бавно, грубо, нежно) и така.. Харесват да им говориш мръсни неща, но не и някакви олигофрении. Разнообразие на пози и интензитет както казах. Аз обикновено след като се поцелуваме тук там ( :) ) започвам нежно, бавно и в един момент както е свикнала с темпото почвам да блъскам бавно, но на дълбоко с хубава чупка в кръста чак да се разтресе цялата, тва ги побърква, особено ако до сега не са били с теб и не го очакват, по-нататък свикват както с всичко се свиква в този живот. Бавно и надълбоко или бързо и не толкова дълбоко. Абе кво ти обяснявам, ти сам ще се усетиш или не... Иначе относно сефтето тези неща, че ще свършиш за 2 прониквания не са задължителни. При моя първи път аз издържах към 40 минути (тук влизат събличания, баране, целувки и т.н.. ) Иначе чисто от към блъскане 20 минути, само че аз като малък гледах много порно и от мастурбирането загубих чувствителност.. тоест свършвам по-трудно. Ръката е много по-тясна от момичето и в един момент свикваш и не усещаш нищо.. за добро или за лошо не знам, но издържам доста и понякога дори е проблем.