Тръпка, като ученичка.
Здравейте. На кратко, случва се нещо адски странно. На н брой години съм, инфлуенсърка с доста успешен профил. Това не ми е професия, просто забавление, което се превърна в успешно убиване на времето. Хората ме харесват ужасно много, снимките ми са невероятно популярни.След дълга неуспешна връзка, сега съм свободна. Преди 2 месеца се запознах в социалните мрежи със страхотен мъж. Невроятно излъчване, всичко в него е магия. Мъж от глава до пети. Проблема е, че той само ми пише, колко съм красива и т.н, но си седим на това статично положениею Някак си усещам магнетична тръпка, чувствам се, като момиче, Изключително странно за мен преживяване. Този господин е различен, не е като другите, не ми иска номера, не ми предлага среща, а само комплименти. Толкова мъже мога да имам в реалния живот, но този ми е, като бензин в кръвта. Защо жена на моите години изглупя така... Някак си считам, че с него сме ужасно подходящи, но явно така ще си седим, той ще пише, колко съм красива,а аз ще казвам благодаря. ...

Коментари

1.   Може да го е срам да те покани на среща. Друго, което ми хрумва - дали е свободен? Това също е вариант да ти се възхищава тайно и от разстояние.
Защо ти не го поканиш на едно кафе, за да пообщувате истински и да се опознаете по-добре?

2.   Ми като те вижда, че си инфлуенсърка, му е ясно колко ти е багажа. Ясно му , че ти пишат хиляди мъже. Ясно му е, че трудно ще се вреди.

3.   Или е незаитересуван или е играч, оставя те да се пържиш в собствен сос и само да ти подсвирне после сама да му дотърчиш.

4.   Абе какви "инфлуенсъри" сте вие, ако не можете един нормален разговор да проведете?
Мъжете са логични същества и предпочитат откровеността пред любовните флиртове и тн: просто му кажете, че го харесвате и прочие.
(Този мъж явно не знае как да насочи и ескалира отношенията след като сте му дали знак, че ви харесва да си пишете. А вие сте се влюбили в снимки и някакви си комплименти, което е малко трагично.
Ако искате семейно щастие, търсете главно УВАЖЕНИЕ и разбирателство, а не красота или дори пари, които вие явно си имате покрай рекламата на търговски марки. Късмет.)

5.   Поеми инициятивата и му предложи среща.

6.   Продължавай да си фантазираш. Само едно е вярно в историята ти, че наистина ти си изглупяла.

7.   Ако жена му разбере,ще ти оскубе екстешъните....

8.   Е, кажи поне как се казва профила ти, да те видим колко си хубава...

9.   Ами, авторке, ти така си се представила. Какво "друго" отношение можа да има един сериозен мъж към жена, и то на възраст, която се развлича като показва свои снимки?! За какво да говори с нея на една евентуална среща? 16-годишни момичето олекват, демонстрирайки, че търсят одобрение и комплименти, какво остава за зряла жена?! На първо място излиза предположението, че е глупава и суетна, на второ - че няма сериозни интереси, и на трето - че личният й живот е катастрофа. И в допълнение - че е силно фокусирана върху собсттвената си персона.

10.   Каква е тази тръпка като ученичка? Защо не е като директорка тази тръпка или като домакинка или тръпка така, както тръпкат ученичките (а как тръпкат те?)?
Иначе, първо го проучи, доколкото можеш, дали не е обвързан. После поеми инициатива. Може да се притеснява и да си мисли, че имаш много кандидат и не би се спряла точно на него. Ако се появи жена, естествено, се извини и оттегли, първо, защото не е морално и не е хубаво спрямо жена му и второ, защото такъв мъж не ти трябва.

Satanic Blasphemer!

11.   Тръпка ли или прехласване помъж със собствен бизнес. По стечение на обстоятелствата женен и с дете, нали? Много красива, но гледай жена му да не те разкраси хахахаха