Искам да си го върна!
Добре, преди месец писах тук, че не съм влюбена в гаджето си и всички ме заляхте с коментари да го зарежа, въпреки че ми свалял звезди. А какво да правя сега, когато вече се влюбих, а той не ме иска и просто си тръгна?? Много ме боли. Мислех, че мога без него и че ще ми е по-добре без него, но се оказа обратното. Така свикнах с него, че ме боли и нищо не ми се прави без него. Той дори каза, че няма смисъл да се виждаме и че нямала бъдеще връзката ни. Доказах му, че вече може да разчита на мен и че го обичам, но след дъжд качулка. Сега не знам как да си го върна, моля за съвет, той е прекрасен човек, а аз съм голяма глупачка, че го изпуснах.

Коментари

1.   Заляха те с такива коментари, за да може той да е свободен и да не се занимава с някаква неориоентирана, неблагодарна шматка. И ти го направи, понеже си неориентирана, неблагодарна шматка.

Имаше и хора, дето ти писаха да внимаваш, и да си благодарна на това, което имаш, а не да гониш пеперудите в стомаха, ама.....

Не ставаш за връзка. Щом търсиш съвети от непознати в интернет, че и ги слушаш, то баси.....утре ще подходиш така и към други въпроси във връзката си и ще се водиш по чужд акъл.

И как си му доказала, че можело да се разчита на теб? Я да чуем.
С действията си, точно обратното си му доказала. Че си шматка и си мислиш, че винаги може и по-добре. Не, на теб не може да се разчита, защото се водиш от ирационалните си емоции и акъла на непознати в интернет. Това са фактите.

Айде, приятно сърбане на попарата. :)

2.   Ти може да искаш много неща, но за любов и за връзка трябват двама. И щом той не те иска, не можеш нищо да направиш. Освен да потърсиш друг.

3.   А така! Киселите коментатори в сайта дето на всяка манджа подправката им е "Зарязвай го!", "Бий му шута!" сега видяхте ли докъде я карате? А на хората търсещи съвет, като сте объркани и ви дават мнения и съвети, не ги копирайте директно, а сравнете дали това е което искате да направите реално и какви са последствията.
За авторката и хората като нея...продължавайте да си гоните някакви измислени приказки и да търсите проблеми, където ги няма! Не била влюбена, сега вече е влюбена изведнъж...Не знаете какво искате и нормалното не ви стига. Браво на момчето, че вместо да увеси нос или да почне да се моли си знае цената и си хваща пътя без да се занимава с безсмислици!

4.   Ами порасни и не се дръж, 6ато дете в 3 клас, което не знае какво иска.

5.   Ами значи новините са добри. И това очаква всяка на твое място, която се е помислила за голямата принцеса и много важната. Всъщност си обикновен човек, но си се помислила за нещо повече от пича, защото ти е свалял звезди.

Сигурно вече е и с друга.

6.   Остани малко сама със себе си, за да осъзнаеш на къде въривш и какво искаш и тогава влизай във връзки. Стига пита за щяло и нещяло непознати в интернет. Поеми отговорност и мисли със собствената си глава. Пробвай и ще видиш, че не е толкова трудно и винаги ще намираш правилните отговори за СЕБЕ СИ!

7.   Това е част от израстването. Уроците, които всеки учи в живота. Следващият път като те обича свестен мъж, няма да го изпуснеш. Не съжалявай за този, разминали сте се..

8.   Много злобни мъже тука. А забравяте, че и от вашия пол има същите, които си зарязват свестните приятелки, а после реват за тях. А, да, забравих... на мъжете всичко им е простено и всичко им е позволено.