Гаджето ми спря да ми дава секс
Здравейте,аз съм момче на 27.Гаджето ми е на 19 и е модел.Много рядко се среща такава красота като нейната,наистина е нереално прекрасна,има перфектно тяло и лице.Аз и правя често комплименти,обожавам я,възхищавам и се,тя си има високо самочувствие,няма притеснения от тялото си и въпреки това не иска да правим секс.Нямам представа каква е причината да не иска.От началото на връзката ни правехме много секс,а сега няколко дни е много сексуална,а следващите няма абсолютно никакво желание и не се възбужда от нищо.Аз я хващам и опитвам да правя секс с нея,упорствам и тя постоянно ми казва,че не иска и да я оставя намира и дори се стига до физическо насилие от нейна страна и тогава я оставям намира.Говоря и неща,защото тя се възбужда от слушане,предлагам и интересни неща,но тя пак няма желание.Според вас какво да правя?Имам най-сексапилната жена,заради която съм денонощно твърд,а не мога да правя секс с нея.

Коментари

1.   Ама те красивите момичета не са за секс бе, тигре! Те са за да се показваш с тях в обществото.
Малко по-грозничките са за секс и извращения.

2.   Еми виж,бих ти предложил да смениш гаджето,незаменими хора няма на тоя свят другия ти вариант е да продължиш да си стоиш на сухо и да се оплакваш по форумите,ти си решаваш!!!

3.   Да не би в дние, в които не иска секс, някой да ти помага?

4.   Да не би да е била в цикъл, когато не е искала? Или просто не е секс играчка, която винаги е навита?
Явно не я привличаш вече.

5.   От това ,което виждам ,явно ти си другата крайност и си прекалено настоятелен. Щом се е стигало до там физически да се налага да те отблъсне ,май вината до голяма степен е в подхода ти. Не всеки човек е в настроение за секс всеки ден ,притискайки я само ще влошиш нещата. Също разликата ви е доста осезаема ,ти си вече възрастен човек ,тя тепърва навлиза в живота на зрелите хора ,на практика още си е с тийнейджърското мислене.

6.   Според мен, най-добрата опция, която имаш в момента е да поговориш с нея. Само тя може да ти обясни как стоят нещата и няма нужда да гадаеш. Комуникацията е ключово нещо във всяка връзка. Всъщност, това че я натягаш толкова много за секс, може да е причината, поради която ти отказва. Ако не стане с разговор спри да повдигаш темата известно време и виж как ще реагира. В най-добрия случай ще си поиска сама.

7.   Авторът

Аз не искам друго гадже. Ще се опитвам да реша проблема, ако не стане ще търпя явно. Ние правим секс вече 2-3 пъти седмично само. Аз съм сигурен, че не ми изневерява, щях бързо да разбера, ако това се случи. Не е в цикъл. Не знам дали не я привличам, тя постоянно идва да ме гушка, все пак изпитва чувства към мен. Не ми е казвала, че не я привличам или нещо да не е наред с външният ми вид. Аз съм средна хубост, поддържам се, имам добра хигиена.

8.   Момче? На 27?

9.   2-3 пъти означава през ден! Не е зле! Не насилвай нещата!

10.   Може би момичето иска да те тества дали си сериозен или с нея само заради секс. Съгласен съм с №6 че трябва да поговориш с нея, иначе проблемите между вас ще се задълбочат.