Защо мъжете се женят за сериозни жени, а изневеряват с кифли
Здравейте! Мъчи ме един въпрос и ще де радвам да чуя мъжката гледна точка. Защо мъжете търсят скромна жена за брак, да им чисти, готви и да им гледа децата, а в същото време са привлечени от кифли. Имам много примери в живота, на които съм се нагледала и не мога да си отговоря. Да не говорим, че в 90% от случаите жената е по-красива и по-стойностна като човек.
Ж25

Коментари

1.   При жените е същото. Омъжват се за бета, изневеряват с алфа.

Чингис Хан

2.   Зависи какво имаш предвид под кифла. Ако е тип фолк певица, никакъв шанс да ме привлече. Ако е красива жена според моите стандарти и добра в леглото, пък макар и повърхностна, бих и ударил два ташака, ако не бях моногамен. Но съм прекалено съвестен за добро или лошо.

3.   Тук пак има изменяне на темата, типично за жена. Тя казва: "Да не говорим, че в 90% от случаите жената е по-красива и по-стойностна като човек.". Значи тя може да каже във всяка една сфера 9 жени и само един мъж. Но е пределно ясно, че има 90 процента от сферите в живота, за които не може да се сети и за 1 жена, какво остава за 9. Поредното извъртане типично за жена, дори и не си направих труда да прочета "същността" на проблема, за който тя пише.

4.   Номер 2, самият факт, че мислиш по този начин, не те прави нито моногамен, нито съвестен. По-скоро обратното.

5.   5, моногамен не значи, че си лишен от инстинкти и привличане.

6.   Еми - ти за какъв искаш да се омъжиш?
А какви те привличат?

Ето - и мъжете сме така.

7.   Отговорът е ясен. Мъжът иска сигурна и вярна жена, за да не му изневерява и да не донесе чужди деца в семейството. Изневеряват с кифли, защото са лесни и биха имали шанс с тях, докато сериозните жени биха ги отхвърлили и биха били верни на съпрузите си.

11.   Защото сериозните жени не изневеряват. Изневярата е присъща за хората, които не обичат и не могат да се отдадат само на един човек.

12.   Защото са мъже и не могат да се контролират. После изискват морал от жените. Хаха.

15.   Ако жената е наистина по-красива и стойностна, вероятността за изневяра е много по-малка. Ако жената не се старае в леглото по принцип, това може да е една причина, или пък мъжа да си е "играч" по природа.

Но истината е че доста съпрузи (независимо дали мъжа или жената), започват да приемат партньора като даденост след сватбата и това води до повечето изневери.

16.   Всмисъл, как така сериозни жени?