Какво искат жените?
Здравейте,
Нека да споделя нещо.
Какво искаш жените? На този въпрос клишето го знаем: сигурност, любов и всеотдайност, добър любовник, баща и съпруг, приличен материален статус. И когато имат всичко това, то пак не стига, все нещо липсва и не е наред и пеперудите започват да пърхат в стомаха....
Знам, сега жените ще кажат: "от хубавото никой не бяга"! Дали? Надали?
Три години след развода бившата ми съпруга ме цени и обича повече от всякога, много повече откакто бяхме семейни. Нещо повече раздава се на максимум, пази ми авторитета пред децата и най-важното прави го безусловно, без да има очаквания от мен. Дали това се дължи на факта, че след развода и оставих всичко и не я намразих, че не просто плащах издръжка, а правех много повече, че не я оставях сама да се бори в живота при трудни моменти, че бях активен баща, че бях до нея, когато беше болна, че и намерих нова работа, след като остана безработна по време на пандемията, че може да разчита на мене за абсолютно всичко, НЕ ЗНАМ.
Какво искат жените? Как ние мъжете да разберем, когато самите жени не знаят.
Христо

Коментари

1.   Попитай жена си, майка си, сестра си, дъщеря си, ако имаш. Едва ли отговорът им ще е : не знам.

2.   Чакам да кажеш защо се разведохте. Ти ли пожела развода или тя?

3.   Мда. Горе-долу това искат. Всичко, при това някой да го свърши вместо тях.

4.   Жените искат любов ,подкрепа ,уважение ,вярност . Точно това ,което и те самите дават. Имам предвид нормалните жени ,онези от изчезващия вид.

5.   Поредна тема за празнословно обобщаване. Кога някои хора ще осъзнаят, че всеки човек си е различен.

6.   Сам си отговаряш във 2рия абзац.

7.   Жените си менят настроенията редовно и затова искат много неща, голяма част от които са непостижими или дори налудничави.
Характерът на жената се обуздава с бой! Така е било от памтивека. Ако я беше нашамарил овреме, нямаше да ти изневерява, да я сърби за други и да върти жадно очички за по-надарени и "по-достойни".

Сега се чудиш накъде? Ами в руския има една думичка "шлюха". Ако искаш да приютяваш такава дома и си ок с това, давай. Но тя се раздавала за теб... Добре де, да продължава да го прави безкористно, тебе какво те бърка?

8.   Искат всичко и веднага.

9.   Дебел кур, сигурност и повод да те уважават.Твойта може и да те съжалява, а не да те уважава. След като си и оставил всичко и оше те държи като кученце, не виждам повод за уважение

10.   7, истинските мъже респектират с присъствие, слабите - с бой, защото не могат с първото.

11.   7 - шлюха е била майка ти, оттам ти е омразата към жените сигурно.

12.   Жените искат елементарни неща: искат закрила, опора и грижа. Това е тяхната природа. Те са създадени да бъдат обгрижвани, закриляни, обладавани и оплождани от мъжете. Жената е слабо същество, което не умее почти нищо, освен да задоволява сексуално мъжа, да ражда и отглежда деца. За да стои мирна една жена обаче и да не курвее, мъжът трябва да е на място и да не позволява тя да го разиграва. Жените обичат да изпробват търпението на мъжа, постоянно го тестват и изпробват дали е устойчив и дали отстоява себе си. Често се получава във връзките мъжът да изпуска контрола и тогава започват проблемите. Жена, която и се охлабят юздите непременно започва да си прави каквото иска и постепенно спира да уважава мъжа. За това е важно мъжът да пресече нейните опити да му танцува на главата, дори с грубост и сила.

Авторе, бил си прекалено добър, жена ти ти се е качила на главата, после се е качила на долната глава на някой друг, историята е ясна. изтървал си положението. Сега драпа от чисто материални изгоди. Номер 9 добре ти е написал.

13.   Жените искат елементарни неща: искат закрила, опора и грижа. Това е тяхната природа. Те са създадени да бъдат обгрижвани, закриляни, обладавани и оплождани от мъжете. Жената е слабо същество, което не умее почти нищо, освен да задоволява сексуално мъжа, да ражда и отглежда деца. За да стои мирна една жена обаче и да не курвее, мъжът трябва да е на място и да не позволява тя да го разиграва. Жените обичат да изпробват търпението на мъжа, постоянно го тестват и изпробват дали е устойчив и дали отстоява себе си. Често се получава във връзките мъжът да изпуска контрола и тогава започват проблемите. Жена, която и се охлабят юздите непременно започва да си прави каквото иска и постепенно спира да уважава мъжа. За това е важно мъжът да пресече нейните опити да му танцува на главата, дори с грубост и сила.

Авторе, бил си прекалено добър, жена ти ти се е качила на главата, после се е качила на долната глава на някой друг, историята е ясна. изтървал си положението. Сега драпа от чисто материални изгоди. Номер 9 добре ти е написал.

14.   Твоята изглежда непостоянна.
Всяка женя иска различни неща. Ако питаш мен: от мъжете в обществото искам нормално поведение и прилично възпитание. Нищо повече. А не като тръгна по улицата, някой да ми се е*ава, подсвирква, да ме "поздравява", ей, така, за подигравката и то без да съм направила нищо на никого.
От мъжът до мен искам вярност, честност, грижа, закрила и лоялност и мисля, че ги имам. Също и повече внимание. Други жени биха искали пари, екскурзии, секс, нежност и много неща.
Възможно е чувствата на бившата ти да са се засилили, когато си направил за нея всичко, което казваш, пък и нали знаеш: човек оценява нещо, най- вече когато го изгуби. Замисли се дали не й даваш нещо сега, което не си й давал преди, когато сте били заедно. Честно, твоята бивша ми изглежда от описанието като малко вятърничава личност.

Satanic Blasphemer!

15.   Зависи какво имаш предвид като крайна цел.
- Какво искат жените за да спят с теб ?
- Или какво искат за да имате несексуални отношения ?

Отговорите на тези 2 въпроса често са различни при повечето жени. Както виждаш жена ти те обича и уважава като приятел, но не и като сексуален партньор. За нея не коства нищо да отвръща с добро отношение на твоята добронамереност, но междувременно да ходи да спи с други.

16.   Мускули, татуировки и пари

17.   Мисля, че много обобщаваме мъже/жени и какво искат те. Отговорът е, че ние сме много еднакви, имам предвид двата пола. Всичко опира до ЧОВЕКА, а не до пола. Какво искат жените ? Да попитаме близо 4 млрд. жени. Всяка ще ти каже различно нещо, защото всяка е различен Човек. Същото е и с мъжете. Крайно време е да спрем да си хвърляме разни стереотипи. Може и да има нещо вярно в тях, било то поради налагане на общоприетото или е заложено в нас.

18.   До 9. Е, как го съжалява, след като го обича безусловно. Нещо пишеш без да мислиш. А твоята как те уважава....

19.   Поредният, който така и не е разбрал, защо жена му се е развела с него! Ами, трябвало е да се грижиш за нея по време на брака, а не след развода! Приел си я за даденост, и си сгрешил! Жената явно си е свястна, а ти едва сега си разбрал какво си загубил!

20.   До 18

Еми е така. Обичала го била. Тя може да каже много работи и да го накара да си мисли, че го обича. Нали са се развели, ако толко го обичаше щеше ли да е разведена с него?
Просто сега пряви всичко за нея, докато тя си се чука, с който иска.

21.   Авторът. На думи и обещания жените знаят какво искат, но на дела, вече е съвсем различно.
Раздадохме се, след 15 г. брак, защото в един момент спря да ме понася, за всичко и бях черен, фантазираше си някакъв розов живот без мен. Аз в изневяра не съм я хващал...
Не знам сега дали си има любовник, но с мен такъв секс прави, както никога до сега, дори и огромно желание и охота..

22.   В сайта има много теми подобни на твоята авторе, с тази разлика че във всички останали жената е била хваната в изневяра. Впоследствие като любовниците им бият шута, жените се връщат при мъжете си.

Звучи точно като и твоята да е поредната жена изпуснала питомното да гони дивото. 95% сигурно ти е изневерявала, обаче след развода любовника я е зарязал, за да не поема отговорности, особено щом има деца. Сега като е видяла че всичко са били празни фантазии е започнала да оценява теб подобаващо.

Ако настоящото положение те устройва - супер. Дори можете да се съберете отново, без да се жените. Но ако не обичаш да те правят на глупак - поинтересувай се какво всъщност е довело до промяната в поведението и развода ви. При положение че официално сте разведени, може и да си признае в крайна сметка.

23.   Aвторе, все си мисля, че бившата ти вече съпруга е изключително благодарна за настоящите ти усилия, със сигурност те уважава, но се съмнявам, че по време на брака ви си проявявал достатъчно често подобно поведение. И тя вероятно се е държала като теб: изгубили сте се по пътя. Следователно, стигнало се е до раздяла, тъй като любовта, както и всичко останало, е постоянна работа, ежеминутна борба: една моя приятелка казва: „Любовта е кирка и лопата: ежедневно бачкане“ и е доста права според мен. В крайна сметка, занамарена градина добри плодове не ражда. Сега тя е поела по своя път, запазвайки достойнство и държаща се на ниво: няма смисъл нито от обиди, нито от настройване на децата ви против теб. Виждам, че все още се срещате, което за мен говори за това, че тя е стигнала до извода, че не сте подходящи един за друг в рамките на сериозна връзка. Явно там се приемате за даденост.

Относно това какво искаме ние, жените, аз лично си намерих човека, когото търсех преди около три години, заедно сме от почти две. С него съм, защото е учтив, любвеобилен, честен, принципен, лоялен, грижовен, добродушен, работлив, скромен, идеен, романтичен и ценящ присъствието ми в живота му. Просто е истински. Противно на някои от коментарите, не, няма татуси, не кара скъпо возило, не притежава собствено жилище, не е богаташ, не е и мускулест. Просто винаги е до мен и се подкрепяме взаимно. Бих се радвала да създам семейство с този човек, тъй като зная, че, надявам се, не би предал моето доверие. И не бихме си позволили да се приемем за даденост. Истината е, че го обичам много. И той напълно заслужава да бъде обичан, тъй като е невероятен човек.

- Cupcake, Ж23

24.   Авторът.
До 23. Желая ти много щастие с човека до теб, но сега си на 23, пиши след 20 години как е положението.
Напротив, по време на брака обожавах жена си, демонстрирах любовта си ежедневно. Не е имала никакви проблеми. Ето, това е отдалечи с годините от мен и стана заядлива и раздразнителна. Когато поиска да се разведе, попитах защо? Твоята любов и грижа към мен ме задушават - това беше отговорът. Отдръпнах се, казах и че прекалено я обичам за да я гледам нещастна. Раздадохме се и не съм я оставил и за секунда в беда. Помагах без да се натрапвам и да го афиширам.
В момента имам любовница, чистачка, готвачка, секретарка, приятелка - жена 5 в 1. И тя не ми казва какво иска, а ме пита постоянно какво аз искам. Няма условия, няма очаквания от нейна страна към мен. Сега, разбирате ли разликата? Какво я промени - Не знам, а и не искам да знам. Така ми е добре, ама много добре.
Жени, пак ви казвам на думи го докарвате, но в живота друго се получава.