Гадна изневаря от страна на жена ми
Здраейте скъпи читатели ще се опитам да бъда максимално точен и кратък. С жена ми сме заедно от 11 години познавах я от гимназията беше много скромно срамежливо момиче даже не съм виждал да пие кафе с момче. По това време нямахме никакви отношения освен “здравей/здрасити” дето се вика като се засечем по коридорите. След гимназията аз започнах да уча в София имах няколко гаджета но нищо сериозно после се върнах в родния си град започнах работа там случайно се срещахме пак разбрах, че не е обвързана. Започнахме да се срещнем не беше голяма любов но имаше хармония след около 7 месеца ходене си казах “Тихо скромно момиче защо да не й предложа брак” така и стана и се оженихме след 2 години ни се роди близнаци. Всичко беше обсюлютно нормално секс няколко пъти на седмицата битови проблеми тук таме кавги и всичко си беше ОК поне така съм мислел.
Преди 2 седмици случааааайно видях смс трафик в телефона й

“-пак на същото място ли?
-да
-Киро ще дойде ли?
-Не ти ли стига един вече :)))
- просто питам
- ще го питам не знам”

Направо ми дойде като гръм от ясно небе. Не стига, че ми изневерявала а и одгоре се впускала в групови изпълнения. Направо съм в безизходица ако остана с нея ще трябва да живея с този срам ако се разделя децата ще останат травмирани не знам какво да правя моля за съвет.

Коментари

1.   Измислица.

2.   Историята малко намирисва на скалъпена, но все пак да кажа, че ако един мъж се озове в подобна ситуация, не би имал никакви колебания, че трябва да разкара по най-бързия и безцеремонен начин жена си без да й остави никакво имущество. За издръжка на децата може да се помисли. Редно е те да са при майка си. А мъжът ще си намери нова приятелка, която да го задоволява.

3.   Ами те тихите и скромни момичета са така,ти не знаеш ли?Ако преди брака не са се налудували със сигурност си наваксват по време на брака.Тихите и скромни повярвай ми са най-големите мръсници.Казвам ти го от опит и наблюдения.

4.   Децата ти ще го приемат лесно. Особено ако са малки, ще свикнат. Ама ако вземете да се карате и дърпате, е тогава вече ще ги травмирате!

5.   Е какво пък толкова брат,ти каква вина имаш?Ако ти се чисти и пере и готви я гони,но ако си мислиш че и следващата ще е различна си в голяма лъжа вече.Сложи си я на оная ти работа и се впускай в неангажиращи връзки и преглътни истината.Човек да ти има и проблемите

6.   Нещо не ми стана ясно от този смс, че става въпрос за секс. Къв е тоя Киро? Ти от тия няколко оскъдни изречения съчини цяло порно.
Направо и кажи, че я подозираш и гледай реакции.

8.   Имаше един лаф, тихите води са най-курви.
Иначе това е пълна измислица, особено с тоя правопис. Аз не знам защо изобщо модератора я качва? Нали затова е модератор, като види, че е пълно с грешки и е написано като циганин първолак...

9.   Спрете вече с тези измислени истории! Хората имат реални проблеми, и имат нужда от истински съвет и подкрепа! Така опорочавате сайта!

10.   3, глупости на търкалета. Има и такива, но повечето скромни момичета са верни. Обикновено тези, дето лудуват, са си к*рви и преди, и по време на сериозна връзка. Стига сте се опитвали да изкарвате жените с много бройки супер свестните съпруги. Ако има такива, то те са изключение.

11.   Оф, пак ли женомразка тема... класическите прийоми и зле скалъпени алабализми.
Аз предлагам да ѝ изневериш с Киро. С нейните камъни по нейната глава.

12.   Ако е истина, може би не е трябвало да се жениш и да имаш деца от тази жена...

13.   И да е измислена тази история, това не значи, че в реалността не се случват такива неща. Аз лично познавам такава, с която се забавляваха двама. Завърши с развод.

14.   Проследия да си сигурен.

16.   Това е скалъпена история! Но е факт че тихите и скромни жени са най-големите мръсници! Факт е и че 90 процента от хората преживяват по някоя изневяра, а останалите 10 не знаят за това. И аз съм преживял. Девствената ми съпруга ми докара срамна болест след няколко години брак, по случайност след командировка... Айде ходете обяснявайте откъде се е появила... Та почти винаги се разбира по един или друг начин.

17.   А авторът какво е правил през тези години, гледал порно и държал жена си на сухо ли? Е, писнало й е на жената да се чувства пренебрегната и нежелана и открила щастието другаде.

18.   До 17. Смешен и жалък коментар. Как пък разбра какъв е автора. Хем авторката нещастна и пренебрегната, хем продължава да живее с ужасния си съпруг. Връх, просто връх.

19.   А ти какво очакваш. Взел си женичката без да я обичаш, понеже ти се видяла сгодна. Ми разбира се че като съзрее ще има нужда от страст и емоции. Ако я даряваш и само със задължителен секс по график отиде. Интересувал ли си се за мейните фантазии и желания. А ти своите споделял ли си. Връзката не е само подпис и деца . Като се жените по сметка (ще му гледа детето и няма ми изневерява , какво очаквате