Притесняват ме украинските бежанки. (ж32)
От Украйна идват бежанци предимно жени и то млади. В България са над 20хил и не знам колко ще останат тук.
Не ви ли притеснява, че ще отмъкнат всички мъже както са отчаяни?

Вече чувам за международни компании при които мъже са "приютили" украински бежанки ама на всички е ясно за какво става дума. И то говорим за мъже с хубави професии като програмисти, финанисисти, инженинери.

На Украинките и без това им се носи славата, че са леки жени , а и са руси и светлооки. Отделно и рускини започнаха да бягат много от Русия.
Аз лично не искам допълнително конкуренция при положение, че качествените мъже са кът.
Вие какво мислите?

Коментари

1-50 от 145

1.   Аз лично като мъж, считам, че ти който и мъж да бъде с теб, ще е мега нещастен. Мислиш за путката си във време, в което жени и деца бягат от война. Никой никого не отмъква, но умствения ти багаж не ти позволява да го разбереш!

2.   Мисля, че ще ви свалят акциите, които и без това са прекалено високи.

3.   Ау! Ганки, кво стана милички? Нали бг мъжете не ставали за нищо?

4.   Проблемът не са ти украински а ти самата си си проблем щом не можеш да си намериш мъж. Много има върху какво да работиш върху себе си, концентрирай се върху себе си и не анализирай кой идва в България при кого спи и т.н..Каква конкуренция са ти, живеем в 21, хора си намират партньор на другия край на света и това ли ти е конкуренция.

5.   Мисля, че темата е измислена от по-възрастен мъж, който търси поредна провокация в този сайт.

6.   Тц-тц-тц!!!!! Да мислиш за путката си във време на война........... То бива сърбеж, бива меркантилност, ама то тва па на нищо не мяза.

Боже, защо има толкова безмозъчни жени в България?!!?!?!?!?!?

7.   Нали сме ганьовци, не ни мисли нас. Ето Ханс и Франсоа ви чакат с отворени обятия и всички доволни. Малко стана катонс предлагането и търсенето. "Аз не съм слугиня, ама като има по-млада украинка за конкуренция, ще взема да сготвя и изпера"....
Аз се надявам да ги "отмъкнат", че малко деца да се родят, защото нашите дами гледат кученца.
бла,бла

8.   Ххахаххахах ама 100% си мъж. Е, няма да си вдигнете акциите така, като пробутвате "конкуренция". Пробвайте се с тях, ако се получи- ок, харизваме ви на сребърна тепсия, дано ни отърват от такива комплексни и дебели. Но не вярвам...
А колко жалък мозък трябва да си да мислиш как да си наместиш "чурката" и да ползваш ситуацията на бежанци. Това са живи хора, бягащи само с дрехите на гърба, целият им живот е съсипан, всичко градено, уплашени са и съсипани.
Нещастник жалък си ти.

9.   Голяма част от тях вече имат деца, а са примерно още на по 20 години за разлика от нашите кучкарки, така че се съмнявам, че са най-добрата партия за по-младите мъже.

Да му мислят избирачките, които все не могат да си намерят "истински" мъж (който да е по-хубав, по-висок, по-умен, по-богат, по-добър като характер от тях, да не изневерява и да не е ревнив, а и да има време за децата, докато жена му ходи по моловете... хахах, късмет с тези претенции), защото старите ергени могат и да предпочетат изпаднала, но сериозна бежанка с деца пред някоя свърпретенциозна туземка.

10.   8, а като си помислим и че индивиди като този практически желаят смъртта на мъжете(съпрузите) на тези бежанки..

11.   На украинките им се носи слава на леки жени, а на българките - не.
Смях !

12.   И нещо да допълня: Номер8 се е изказала грубо, но съвсем намясто на фона на потресаващи коментари като (Ще увеличаваме намаляващото българско население с украинци):

14. То засега само украинки идат,които са доста красиви и темпераментни,така че ето ви един положителен резултат от
войната. Тъкмо ще пооправят малко леко мургавия ни азиатски генофонд.

15. 14, пък и ще се подобри съотношението мъже-жени и много мъже ще започнат да имат по-голям избор и няма да са
отхвърляни като сега. А украинките са ебливи, бая мъже ще задоволят.

17. Идат украинките, но с по няколко деца.

18. 17, ами тъкмо готов прираст. Таман няма да се мъчим да ги правим, ами си идват наготово с готови направени деца.

В този сайт се навъртат немалко същества, които възприемат тези жени, а и жените по принцип, за live stock.

13.   Значи за теб професията на мъжа го прави качествен или не?! Та ти самата звучиш като лека жена, която си търси спонсор!

14.   Абе, какво стана бе мамини сладки? Нали ганьовците бяха ниски и плешиви и ,,бягате крачета,, към чужденеция, че там ви правели ,,Евала,,? Не един мой познат много още преди войната си хванаха украинка или рускиня. Не знам колко са леки, но знам , че тия мои познати все още не са се развели или разделили, пък в България разводите и разделите са отдавна ежедневие.

Чингис Хан

15.   14, ти па не бързай да се радваш, не виждаш ли, че това е писано от мъж? На много мъже им дойде дюшеш тая тема, че да натриват носа на жените, че най-после и тях някой ще ги харесва. Ама трябва да си не знам какъв, че да не разбереш, че жена такава тема абсурд да напише. Да не говорим, че те украинките не се задържат тук, ами продължават транзит. А и да се задържат, каква е гаранцията, че ще пускат на всеки втори българин?

16.   Ега ти идиотската тема. На тези украинки са им летели снаряди над главите и са убивали хора, сривали са се къщи...Писалият/писалата тъпотията хабер няма какво е това война. Ако не дай, Боже стигне до тук, няма да мисли за гъза си и за мъже тогава.

17.   Напълно разбирам. Наистина украинките много лесно успяват да манипулират мъжете, биха приспали с всеки. Жени без морални ценности са. Има изключително много самотни майки украинки вследствие на точно това тяхно поведение. Познати, които ходиха там за известно време бяха удивени колко огромен брой жени с деца, но без съпруг има в Украйна.

Мъж с който имах отношения (признавам че беше отдавна 2018 г) прекрати с мен срещите, определи ме като консервативна и причината беше точно украинка с която започна нова връзка.
Друг пак личен пример. Като тийнейджърка рисувах и ходих на уроци по рисуване. Учителката беше украинка, наистина много добра в уроците и ми помагаше, но за тези 2 години в които имах наблюдения с кой ли не спеше, различни мъже на срещи и т.н отделно имаше 2 деца от двама различни мъже.

Украинките действително са леки жени, но мъже които търсят само да свалят жени за секс без намерения за връзка, ще го правят без значение с украинки или българки.

18.   17, много прозира слабата ти техника за обратна психология.

19.   Темата е очевиден и жалък опит за провокация.

На "авторката" ще кажа, че може да спи спокойно, защото никой нормален мъж, не би тръгнал да загражда тези нещастни жени като някакъв лешояд. По призивите и "смешките" за приютяване на украинки може да си вадиш заключения за какви долни същества иде реч. Такъв ли ти трябва бе, джанъм? Отчаян тип, който разчита на една огромна трагедия, на война; на жени, които бягат от смърт, мародерства и изнасилвания, оставили семейство и дом? За такъв програмист ли ще съжаляваш? Даже напротив - това идеален филтър кой мъж става и кой не.
Няколко мои познати мъже се включиха в забавата, уж да се правят на благородни и духовити. Само затвърдиха всеобщото мнение, което имаме за тях в компанията - и от мъже, и от жени. Такива индивиди и с пръчка не трябва да се пипат.

Интересно е, че този феномен, се простира чак до Китай. Там също закопняха за украинки из социалните мрежи и се наложи правителството да ги въдворява, тъй като предизвикаха голямо недоволство сред украинския народ. Война има, то се чуди къде да си го мушне... такива далеч. На всеки закопнял пожелавам поне по 3 засукани украинки да си ги взимат и да ни освободят от присъствието им, така всички ще сме доволни. Тия същите ще пипат и деца, ще изнасилват и безчинстват, ако няма кой да ги хване или да разбере... в момента просто ги е шубе от последствията, затова се ограничават с порнхъб, където се вихри трафик на хора и насилие, но злобарката си е злобарка.
Сега чакам да не ми публикувате коментара, няма да е за пръв път, сигурно защото не пиша колко долни курви са българките и друго в тоя дух.

20.   И аз си мисля, че темата е писана от някой мъж, който има българските мъже за златни, а плюе по българските жени, защото е поредният заблуден българин с фетиш към кифли, искащ сериозна жена, но не можещ да я намери в средите, в които я търси, а и явно няма какво да предложи на свястна българка и привлича себеподобни. Това вероятно е същият индивид, който говореше как азиатките били класи над българките и не знам си какво още.
Иначе, авторът сам си го нач*ква, защото тези украинки, за които говори, са с програмисти, финансисти и инженери. Значи, не са с тези мъже по любов, а вероятно заради парите им. Защо не си хванат някой средностатистически български мъж с 1000 лева заплата като са толкова свестни и добри украинките, за които говори? А и ако до момента не са си намерили мъже в собствената си държава и е трябвало да дойдат тук, че да залъжат някой отчаян Ганьо с фетиш към леки златотърсачки, значи явно наистина нещо им е сбъркано на тези жени, отделно, че една голяма част от тях са с мъже и деца или най- малкото са обвързани. Смятайте какви к*рви трябва да са, че мъжете им да се бият на фронта, пък те да се въргалят с нашите загорели Ганьовци. Не само, че не се притеснявам за повечето българските мъже, ами направо им пожелавам такива жени, защото мнозинството от тях винаги, ама абсолютно винаги, са си падали по разни к*рви, златотърсачки и подобни парцалани, независимо от произхода им. Българските мъже никога не са се интересували от душевността и качествата на една жена, винаги са искали "тупалки". Преди като станеше на въпрос и споменавах че съм била само с един (сега двама) или пък още по- назад, когато кажех, че съм девствена, българските мъже ме гледаха странно и с неприязън. Като споделях, че не пуша и не пия, също реагираха тъпо, някои даже са ми казвали, че съм "странна". Не знам българските мъже какво хубаво намират разни пияни жени, смърдящи на цигари и пепелник и с жълти зъби. А пък като научаваха, че не си падам особено по кръчми и купони, съвсем ме отписваха. Не ме имаха за човек, а понякога имаше и злобни подмятания, че съм задръстена. В училище даже си ме подиграваха и ме бутаха, за дето бях "задръстена" и "тиха". Сега, баче, аз се смея последна, защото в един момент българските мъже разбраха (а по- малките са на път), че с разни пиещи и размъкнати повлекани сериозна връзка няма как да стане и искат ли искат някоя "задръстена" и свястна, ама няма. Някои са отчаяни и пишат такива измислени теми тук, защото са крайно озлобени от собствените си грешни избори за жени. Все българските жени са им виновни, а не те, защото просто харесват к*рви. Няма свестни за вас, драги български мъже. Не ги заслужаватею а и свестните украинки няма да ви отразят, защато няма какво да им предрожете като качества, нито вие ще ги забележете, защото не можете :D. Надробихте си положението с леките и меркантилни повлекани, сега си сърбайте сладичко, сладичко и не мрънкайте. Сега мен ме търсят разни бивши съученици и колеги, много от които ми правиха тези злобни коментарчета, защото "били осъзнали, че съм свястна и добра", но тотално ги режа. Аз съм с чужденец, който е нива над повечето български мъже и съм с него отпреди парите му. И с предният бяхме по любов, а той изкарваше под 1000 лева. Искахте к*рви - получихте си ги. Авторът на темата говори за украинки- златотърсачки, които се били хванали с финансисти, програмисти и инженери, а не с някой обикновен българин. Забележете, толкова много е вкоренено това ви увлечение по кифли и златотърсачки, че когато пишете за някакъв идеал за жена, несъзнателно вмъквате качествата на точно такъв тип жени. Пичът от темата май беше писал за някаква виетнамка- масажистка, която прави масажи с хепи енд преди време. Ми, че това си е жена- к*рва, но издигането на такива жени на пиедестал, показва колко много ги тачат нашите БГ мъжлета, дори когато е очевидно какви са.

21.   19, и всичките украинки да отидат в Китай, пак няма да стигнат за нищо при това население и демографски дисбаланс - нали знаете, че в Китай все са искали момчета заради социалната политика за едно дете, която имаха.
А вашият коментар е отвратителен, вие изкарахте, че мъжете без жени са потенциални педофили, изнасилвачи и разбойници само защото искат да имат връзка с каквато и да било жена??? Тези мъже ли са виновни, че женските бебета масово се абортират по цял свят (като изключим Африка) или че младите българки също толково масово емигрират в чужбина, за да станат прислужници, барманки или... проститутки?

22.   По-добре украинка с две деца отколкото българка. Украинките си ценят мъжете и се грижат за тях. Освен това е БЕЗСПОРНО ,че украинките са по-красиви.

23.   Имам един авер от София, имаше на времето бизнес при мен на Скандинавието. Лятото ходеше на Влас да почива, в на сестра си хотела и там почна неговата украинска епопея. Боготвореше ги украинките. А те боготворят българските мъже, щото техните мъже са пияници и ги бият ежедневно. После си направи конекции в Киев, заряза бизнеса в Скандинавието и кооперацията, която строеше в София и заживя с украинка в Киев. Каза ми, че били големи домакини, вика едно копче скъсано да имам на ризата ми, не ми дава да изляза до като не го зашие.

,,Нашите наркоманки една пробита стотинка не струват сравнение с украинките,,. Това са негови думи. Всяка година ме кани в Киев да му отида на гости. Ако не беше сега конфликта можеше това лято да бръмна до Киев.

Чингис Хан

24.   22, и българските жени си ценим мъжете си, но не българските кифли, по които си падате. Тези, които си ценим мъжете, биваме брутално подигравани от вас, а после същите вие пискате за нас, свестните. Вече съм го написала в коментар номер 20. Кифла вяма как да те оцени. Въпросът е че повечето български мъже сте прекалено глупави, за да го разберете и само се мъкнете по такива, докато режете нас, жените, с морал и семейни ценности.
Колкото до украинките - да, ако харесваш светли жени, вероятно ще намериш тях за по- привлекателни, но ти точиш лиги и по азиатки, които са не само с тъмни коси и очи, но и някои са с леко тъмни кожи. Иначе, аз съм виждала украинки, отделно ги дават по телевизията и като черти на лицето не са нещо кой знае какво по- специално от българките, да не говорим, че "Украинките са БЕЗПОРНО ро- красиви от българките" звучи също толкова повърхностто, колкото и аз да кажа "Скандинавците имат БЕЗПОРНО повече пари от българите" или "Скандинавците БЕЗПОРНО са по- високи от българските мъже", което показва, че си повърхностен и не търсиш любов и качества, а външен вид и някоя да ти слугува. И точно защото си повърхностен, не ти върни с жените. Няма как да искаш чувствена и духовна връзка, когато си падаш по мастии и външният вид е основното нещо, което гледаш. Но работата е там, че ти и маймуна би намерил за по- привлекателна от българките, просто защото си падаш по леки жени и си плащаш със страдание и понеже живееш сред българки (най- вече български кифли, защото ти се завираш в тях), с времето си нарочил българките за такива, пък видиш ли, всички останали жени по света, може би с изключение но някои западни, са "по- добри" от нас. Де що руски и украински шлюхи съм виждала да си лягат с най- различни мъже по Черноморието, когато родителите ми работеха там, но теб това изобщо не те вълнува, важното е просто да не е българка. И не казвам, че всички украинки и рускини са такива, но свестни едва ли ще нямерш сред тях, просто защото ти свестни жени не харесваш. Ти си повърхностен и харесваш леки жени.
Иначе, си хвани украинка с деца, но знай, че понеже ти не си баща на децата й, вероятно ще си с най- малко значение за нея и не заради друго, ами защото рядко се срещат жени, които да възприемат друг мъж, който не е баща на децата им, за също толкова важен и равнопоставен.
Успех, понеже горещо ще ти е нужен, поради твоите предпочитания за жена!

25.   Хахахаха!
Вземи си чужденец тогава!

26.   Първо, идеализирането на който и да е е нещо неправилно. Украинките били красиви, българките не. Ми това просто не е вярно. Има всякакви и тук, и там.
Второ, всичко в живота е въпрос на конкуренция, така че...
Трето, темата е фейк.
четвърто, украинките и рускините са големи материалистки в голямата си част поради хроничната мизерия в тия страни и това не съм го открил аз, та от тая гледна точка българските мъже с доход 1600 лева средна заплата въобще не сме им таргет. Сетете се за Кобилкина, вижте Капитонова. Алчни и хищни жени.

27.   Да, синеоки и руси са украинките, и също така са млади красиви и секси за разлика от вас българките... що, завиждаш ли? Явно ти си дърта дебела грозна тъмна и мазна бг циганка с огромни изцъклени кафяви очи и спластена мазна черна коса като намазана с грес и завиждаш на привлекателните млади сексапилни момичета от Украйна, че ти отмъкват мъжете... Ами така ти се пада. Така ви се пада и на всичките останали неблагодарни бг еманциПатки които така и не ни оценихте навреме българските мъже и сега идва по добра партия за нас. Много от украинските бежанки вече си имат деца а на тия които все още нямат ние ще им направим и постепенно нацията ни ще се изроди от циганска и ориенталска в славянска и европейска. Ще си намажем доста яко от тая война а вие побърканите феминистки и еманциПатки само ще гледате и ще си скубете косите от яд. Путин другарю мой благодаря ти за този подарък който ми направи, да си жив и здрав!!!

28.   Еее няма проблем. Аз съм със светла коса и сини очи и докарвам на украинка ;) :)
Авторке, хващай някой за ушите и си го зимай във вас. Стига се конкурира с другите жени. Ясно е, че винаги някой ще те превъзхожда с нещо.

29.   до 24
За какви духовни връзки говориш бе миличка??? Като по-голямата част от българките, до края на студентството вече имате по 7-8-10 бройки чепа изядени. Това ли са ти духовните връзки? Знаеш ли колко мъже са девствени до 30 годишна възраст и колко много мъже са правили секс макс 1-2 пъти през младежките си години, а съответно всяка една жена има в пъти повече бройки? Знаеш ли, че по-голямата част от връзките са приключени именно от вас жените, с оправдания като: "няма я тръпката вече", "прекалено съм добра за теб", "можем да бъдем само приятели", "имам нужда да си поживея, рано ми е за деца и сериозни неща", "искам да пътуваме наляво - надясно, а ти предпочиташ да прекарваш повече време вкъщи, демек - скучен си ми" и още и още...И след като прекъснете връзката, веднага отивате при някой батко само за секс. Знаем ви, знаем ви. Знаем и как още от ученички, показвате колко търсите духовните ценности, като лапате в тоалетните на дискотеките на по-големите батковци. Знаем, знаем...И това го правите не само пропадналите, ами и "уж" свестните момичета, отличничките и тн. Едно скромно момиче от гимназията беше девствена до започване на студентството, като дойде в София за 5 години навартя 3-4 сериозни връзки, а не ми се мисли колко още несериозни има... Тъй че знаем вашето търсене на "духовни" ценности,.....по-скоро духови ценности по ще ви подхожда.

30.   Украинките безспорно са доста красиви. Или за да сме коректни ще се изразя така: В Украйна има по-голям процент топ красавици, отколкото в БГ. Куклички са наистина. Разбира се, има много курви сред тях, но има и много свестни жени. Познавам един пич, който се ожени за украинка. Неземна красавица, направо изваяна с една руса дълга коса, едни крака, едно ангелско лице. Значи, пред нея Натали Трифонова изглежда обикновена зъбла........ Когато я доведе в България преди години всички като я видяхме бяхме сигурни, че тая го ползва само за да се докопа до паспорт и, че ще му сложи 1000 чифта рога. 8 години по-късно те са щастливо семейство с 2 дечица, а той казва, че освен мила, добра, вярна, грижовна е и много добра домакиня и, че за разлика от повечето българки, изобщо не е мързелива. Оплаква се само от украинските и манджи, които не са му по вкуса. Така, че Ганки, с право се притеснявате, щото си знаете осраните задници. И все пак не забравяйте, че повечето са майки с деца. Иначе за младите момци е супер. След години ще има доста руси бонбончета за младежите!

31.   Аз се занимавам пряко с тях. През летния сезон като туристи, сега имаме 70 човека бежанци. Жени и деца.
Някои от легендите за тях..са да кажем верни, но с доста уговорки.
Дългосрочното им оставане в БГ е много под въпрос.
Понеже са наоколо от години, категорично твърдя, че специално украинките са по-чистоплътни от едни 50% от българките. Въобще с по-големи изисквания към всичко, свързано с хигиената.
За секса не знам, защото като го започнах тоя бизнес, вече бях женен.

32.   29, кои "ние", слънчице? Аз вече написах в коментар 20, че съм била само с двама, така че не знам кои са тези "ние", които сме имали 7- 8 и не знам си колко партньори. Не си измисляй глупости, защото нямаш аргументи. Повечето български мъже сте доста глупави и точно на жените, които чакаме до късно и имаме малко партньори, ни приписвате 20 като бройка, а к*рвите, които харесвате, ги имате за светици и си затваряте очите за техните к*рвенски изцепки. Затова и не ви върви с жените и си го заслужавате.
Пак да питам кои сме тези "ние", които сме прекратили някакви си връзки с някакви си аргументи като "тръпката я няма" и други глупости? С бившият ми се разделихме по взаимно съгласие, защото не си пасвахме като характери. Мъжете сте много смешни, когато почвате да си измисляте глупости, понеже нямате аргументи. Би било по- достойно, ако кажеш, че нямаш такива, вместо да си измисляш неща, които нито съм написала, нито са станали в моя живот.
Ще ти се да съм лапала на някакви си батковци, да съм имала 10 и да съм прекрятявала връзки с тъпи аргументи, че да излезеш ти правия, но не си. Знаеш, знаеш ти, но знаеш животите на к*рвите, по които точиш лиги и в това никой те се съмнява тук. Аз съм правила секс само с двама и под секс говоря и за свирки и анален, когато съм била сама, съм стояла на сухо, макар че и аз съм имала нужди. Но дискотека все още не съм ходила, а съм на 24, а като ме опипваха в даскало, скачах на бой. Да, де, ама ме подиграваха, за дето не се давах, не се обличах като малка проститутка и затова, че не обичам алкохоли, цигари, дроги и к*рвенско поведение. В университета също ме изолираха, заради това, така че каквото и да знаеш, то не е за мен, а за коврите, по които си падаш. За това, мой човек, българските мъже напълно си ги заслужавате и нямате право да мрънкате. Искахте ги, сега си ги получавате. Заслужено.
Викаш, като тръпката изчезне и жените си тръгват. И мъжете си тръгват или изневеряват, когато жената качи някой килограм или просто вече не е хубавата 20- годишна девойка, която е била. Или изневеряват, просто защото са "ловци и им е в природата" и за разнообразие. Вие същото бихте ч*кали де що подхванете, стига да можехте, особено преди да навършите 30- 40. Така, че вие, мъжете, не сте цветя, даже сте по- лесни и от жените. Само да ви се щракне с пръст и повечето сте готови, а изисквате морал от нас.
Питаш ме каква духовна връзка? Ще ти кажа. Духовна връзка, базирана на чувства, лоялност и уважение между двамата души, а не на база колко ми е як г*за или каква кола кара той. Да, де, но повечето български мъже държите основно на външният вид и то не какъв да е, а кифленско- чалгарски кич.
Я да те питам си с колко жени си бил, че така ни съдиш за бройките.

33.   Не ме притеснява грам, даже се радвам, че вечно онеправданият и недооценен български мъж ще има повече възможности. Така може да вземе да се погрижи за външния вид и здравето си, може да разшири общата си култура, може да преразгледа обноските и възпитанието си, може да потърси начини да изкарва повече пари, а всичко това е добре дошло за обществото. Само да не излезне накрая, че то и тая е като оная ахахахахах....

34.   Честно казано да си хванеш украинка с дете, на което баша му р умряло във войната и го гледаш, има повече смисъл, отколкото да гледаш на някоя наша селянка чавето дето не знаеш от кой мангал или престъпник е.

35.   Програмист:

Знам за украинци и украинки на хотел в България. Работих 3 години за ЕПАМ и имам доста познати там. Епам е беларуско/украинско/американска компания и влязоха на пазара в България доста ударно (и честно казано с агресивния си рекрутмънт вдигнаха доста заплататите тогава).

Убитите в Украйна цивлини са около 1,200 , военните около 2000 - руснаците доста некадърно действат там и дават повече жертви. Предвид ,че масата бежанци се насочват към Полша - войната там едва ли ще промени много дейтинг маркета тук. По-скоро рускини може повече да се насочат насам - жертвите от руска страна са над 12хил.

Украинките така или иначе си се женят за българи - поне при ИТ-тата. Който е работил по проект с Украинци/Руснаци/Белорусци знае. Паспорта за ЕС е привлекателен за тях и мизерията там е по-голяма. Поне докато работех за ЕПАМ през 2-3 месеца имаше някоя украинка или белоруска която се жени за българин - много от ХР-ките там бяха точно украинки.
Тогава чак съжалих ,че съм вече женен :-). Иначе е истина ,че украинките са по-красиви от българките.

36.   Леле леле канва злоба и камва омраза срвщу жвните. Навъртяли били бройки. Ясе едно пък вие мъжете не сте.
Украинките били майки с по две деца. Тук птново смях. От кого да роди българката, от повечето, които казват "аз не се чувствам готов, не ми се нагажира сериозно и т. н ли.? И да, по-добре котки, птколкото дете без бащина фигура или още по-лошо, бащина фигура, която в зарязал майката да гледа детето сама, защото видиш ли е решил, че нв му се занинава. Или тя не е достатъчно добре финансово, че да гледа и него. И да, има свестни жени, но яие определено не се оглеждате в тях. Тук има един коментатор, който във всеки втори коментар обяснява, че жената се стремяла кън по-добре. Ами, рязбирра се, не пич, нали ще ражда евентуално. Природно й е заложено да търси яинаги по-до рото. Та в този ред на мисли и вие търсите по-доброто и не се примиря2ате с всяка или бъркам? 24 се изказа доста точно, само, че веднага някой реши, че е дебела и грозна. Не е задължително. Повечето ми приятвлки, които са красиви, са необвързано, защото Ганьо като ги види и си казва "тая не е на моето нияо, ще имам много конкуренция и ще ми откраднат", т. е, супер неуверен и пасивен.
И още нещо. За съжаленив българките се даваме най-евтино. И то не като материална стойност. Търпим всякакяи простотии и подигравки без изисквания. Хайде да видим дали някоя украинка, рускиня или западноевропейка ще ви изтърпи за повече от един секс. Ами не. Ще си имат съответните изисквание. Ще искат отнпшеное, внимание, загриженост и всеотдайност във връзката, което в много от мъжете липсва. Ще искат и добре осигурен материално мъж, а като гледам какви са сметкаджий голяма част от тях, просто не го виждам не с украинка, ами изобщо с жена. Нека иддват и да ги отмъкват. Няма да е загуба.

37.   И сега една лична история. Жена ми е украинка, над седем години заедно, роди ми две деца, отлична домакиня, гледа си децата, гледа и мен, като я сравня с други жени - ами класи над тях е. Отделно че е красива и умна. Сигурен съм, че има всякакви сред украинките, но като цяло са по трудолюбиви и грижовни от българките. Знам че не това искат да чуят българките, но това е положението, отделно че тези жени не се свенят да раждат и гледат деца, неслучайно сега гледате жени с по 2-3, та и повече деца да бягат от войната. Българките не щат и да чуят за повече от едно дете, ако случайно имат две, чакат орден майка-героиня и доживотна признателност от държавата. Просто сравнението не е в полза на нашенките, но истината е, че хората са различни и не е много правилно да обобщавам, правя го и съзнавам, че не е много редно:)

38.   30, и българките са били красиви някога.
Сега има твърде много дебели, защото не сме толкова бедни вече, а и нацията е застаряла като цяло - ние сме на последно място по % от населението под 30 в ЕС!!! А и сме се стопили като маса.
Не раждайте деца и яжте само бързи закуски, а после се чудете защо мъжете точат лиги по рускини, украинки и не знам си какво.

39.   Поне ще оправим малко съотношението бели-черни, че досега циганите имат основен принос за раждаемостта. А и доста от тях ще заминат по- на запад скоро. Тук едва ли ще се задържат като се стопли.

40.   Много интересно - българките били грозни, гадни, гнусни, но надути. ОК, има такива със сигурност и то не малко. Но как пък баш българските мъже, които са част от тази нация, от този генетичен фонд, от тая култура и всичко българско, са снажни, приказни и най-чудесни? Как е възможно при единия пол да е така, а при другия на 180 градуса? Не споделяме ли общи черти най-малкото? Или просто на господата се е паднало генетичното и нравствено тото? Това не е възможно просто. Все едно да кажеш, че ромките са черни и грозни, а ромите - чистички и привлекателни. Как става тъй? ;) Тука просто се хейти на поразия без никаква мисъл.

Истината е, че българите, като цяло, сме изтеглили късата клечка и по манталитет, и по външен вид. И, колкото и да не им се харесва на някои, Ганките изглеждат по-добре от Ганьовците. Най-красиви ли са българките? Пфф, никога... пред нас са останалите славянски народи, северняците изобщо не ги коментираме, чак след това може да сме ние с известен напън, но толкова набити, нискочели и криви шкембелии, не съм виждала в никоя друга държава.

номер 19

41.   36.Щях да получа удар докато го прочета текста.....

42.   Авторът най-вероятно е мъж, който цели провокация.

Факт е обаче, че украинките са по-красиви от нашите момичета, няма спор. Аз дойдох да се похваля, че вече опраших една :D

43.   Вие сте много прости да мислите, че в тази ситуация, която и да е от тях ще се задържи тук. Тук са само да точат социалните, които и българите не получавахме през пандемията, че и от преди това. Веднъж в живота е шанса да си "бежанец" и всички ще се изхързулват към Германия и северните територии. Дори да си ИТ-шефче тук, пак си клушар на техния стандарт там и няма да ти вържат вече - било 'квот било. Вече не им трябва "златен" паспорт за достъп до ЕС, злият Путин им го уреди вместо загорелите плондири тук. От друга страна, лошата новина за местните психоПатки е, че си оставате на стартово положение. :Д

44.   36, разбира се, а и как българка да поиска повече деца, като българинът ще започне да мрънка, че не била толкова хубава като преди, защото - нека си го кажем - след едно, две, да не говорим за повече деца жените често не са същите, дори и след положени много усилия, а масовият български мъж държи жена му да е топ от топ, иначе ще тръгне по други жени. Как българка да поиска повече деца като тези деца искат пари за отглеждане. Българските мъже хем мрънкат, че било повърхностно жените да им гледат портфейла (а те да искат хубавица, не е повърхностно), хем с тези мизерни заплатки искат да издържат жена с две- три деца. Мързи ги да се издигат в кариерата или по- скоро просто не могат, искат жената да си стои вкъщи и да гледа децата, искат да е хубава и поддържана, но пари за такива "глупости" не дават. Искат жената да е къщовница, но повечето от тях, особено от по- младите, не могат да поправят дребни неща. "Бащинството" им се изчерпва с това да си донесат мизерната заплатка, да се проснат на дивана и да ядат и после защо няма дисциплина сред подрастващите. Защото масово от българските мъже се вълнуват най- вече от себе си. С годините шкембетата им скоростно набъбват, а ги мързи и да гледат и така си дебелеят и грознеят. Масово от тях пушат и пият, а с децата си често се отнасят грубо и просташки. Да не говорим, че повечето български мъже често са егоисти, изневеряват за спорта и защото било нормално за мъж да изневерява. И как да искаш още деца от такова?!
Иначе, пак повтарям, че като по- млади българските мъже си умират за леки жени, но в един момент се питат къде са свестните. Или ги развалихте, или ги изгонихте от България. Напълно си заслужавате положението, драги български мъже.

От 32.

45.   Само не зная защо хора като 32, 33 и 36 се оплакват - вие сте имали много по-голям избор като жени да си намерите някой свестен, а все сте избирали прасета, никой не ви е виновен.
Лошото е, че при мъжете нямаш и кой знае какъв избор.
Примерно има някакви нормални момичета, но те срамежливи и не можеш никъде да ги срещнеш след училищната възраст примерно. А по местата, където ще срещнеш жени, само по-нахалните кифли ще видиш, понеже тия девствените, скромните, трудолюбивите и прочие си лягат със Сънчо май... не може хем една жена да е пасивна и да не дава никакъв сигнал, че харесва някого, хем да очаква, че ще я вземе някой от класа, ако изобщо някой я забележи.
Имам някаква далечна братовчедка, знам, че тази била много добро момиче и прочие - ама от толкова честност и тъпота... сега се е хванала да издържа някакъв безработен, е, поне най-сетне си е хванала някакъв, та било то и на дърти години. Та това ми е мнението за послушните момичета, които чакат случайно да срещнат някого, гледайте да не се хването от отчаяние накрая с последния случаен тип.
Постоянно виждам тъпи съвети по този форум към мъже и към жени да разчитат случайно да срещнат някого като партньор, наистина подозирам, че доста от тези хора ще си останат с чакането, трябва сам активно да се пробваш да си промениш живота, а не да се надяваш отгоре всичко да ти падне.
Така че има защо да се притесняват българките, ако наистина украинките или рускините, или каквито и да са било, с които българите може да общуват са по-отворени и не са супер взискателни.
А българките, които се женят за чужденци, масово го правят за парите и за да могат да ги командват, така че не ми ги хвалете, да, сигурно има много истински любовни истории, но повечето едва ли са такива, по-скоро играе роля парата.

46.   Аз съм украинка, омъжена за българин и живеем заедно вече 15 години. Имаме и две деца. И честно да си призная не ми се коментират простотии. Просто нивото е много ниско, но ако трябва да бъда откровена ще кажа, че не познавам друга нация, която да оплюва така себе си както българската, мъже срещу жени и обратното.

47.   45 не се оплаквам. Само констатирам факти от наблюденията ми върху поведението на по-голямата част от мъжете, което не значи, че съм отчаяна. Има и светни, но те са рядкост. И от двата пола.

48.   45, не се оплаквам, оплаквате се вие, българските мъже, заради собствените си грешки.
Иначе, съм си избрала прекрасен чужденец за мъж, който - бих казала - ме носи на ръце, уважава ме, защитава ме, но е и силен характер и държи на принципите и позицията си. Той е водещият във връзката ни - нещо, на което държа и в никакъв случай не значи да джавкаш команди, както повечето български мъже си мислят и се изживяват като големите шефове. Имал е тежко детство и е мъжки характер, а не мрънкало като повечето български мъже. Джентълмен е, а не простак като същите. Бившият също не беше лош човек, тъкмо обратното, но и той не е чист българин. Това са мъжете, които съм си избирала и не знам за какви прасета ми говориш. Никъде в предните си коментари не съм написала, че съм харесвала или избирала някакви си мъже. То изобщо не става на въпрос за харесваници и избираници, а за ежедневни отношения и за това, че бидейки в училище, в университета или в някоя компания, с мен са се отнасяли тъпо, защото не пуша, не пия, не играя казино, не си лягам с който ми падне, защото изгубих девствеността си след 20 по собствено желание и заради това, че държа на принципите си и морала си, цял живот масата български момчета/ мъже се държат свински с мен, често се държаха дръпнато, а и са ме обиждали и съм отнасяла и по някое по- сериозно бутане, кофти коментари и пр., докато се държаха готино с по- разюзданите повлекани. Спаси ме фактът, че учих в елитно училище, иначе редовно щях да ям бой, само защото не бях раздърпана повлекана и едва ли някое момче щеше да ми се притече на помощ. Така, че не знам за какво избиране на какви прасета ми говориш. И дето се вика: 'га искахте к*рви, не ревахте. Сега ревете от тях и че няма свестни. Ами, свестните ги унищожиха българските мъже. Или и те станаха к*рви, понеже също искат да са приети от вас и харесани или като мен се хванаха с чужденци и не щат да чуят за българин повече. И не съм с приятелят си, заради парите, както написах в предните си коментари. Повечето българки, които се женят за чужденци - поне тези, които знам - го правят, заради отношението, а не заради парите. Иска ви се да е заради парите, за да успокоите себе си, че вие, българските мъже, сте едва ли не съмвършени, и че проблемът е само в българките, но не е така. Защото чуждестранните мъже няма да мрънкат, че жените им не са наготвили или не са изчистили нещо, или защото са решили да си облечат нещо по- семпло, а не дрехи като за проститутка, няма да я приемат за даденост, няма да я обиждат каруцарски, когато не са съгласни с нея. Те са много по- способни но любов и грижа и рядко сред тях се намират такива простаци, които да нападнат жена, просто защото не я харесват. Това е типична балканска черта.
Иначе, българските мъже сте станали много пасивни. Чакате жените да дойдат при вас, а същевременно искате къщовница, а вие да сте водещите. Съжалявам, пич, но тези жени, които поемат инициативата, обикновено са мъжкарани, пък и дори с токчета, маникюр и прическа. Като искаш свястна и трудолюбива жена, поеми инициативата ти да отидеш при такава. Срамежливите много биха се зарадвали, но вероятно ще се паникьосат, защото са свикнали на гадно отношение, а не на мъжко внимание. Поне аз бях така и донякъде все още съм. Като дойде мъж при мен и ме заговори, ми се иска да го наритам или да избягам особено ако ми направи комплимент. Защитна реакция е след годините на гадно отношение към мен, просто защото не бях готино к*рвенце. Само, че българските мъже сте станали толкова мързеливи, че няма накъде. Чакате едва ли не на готово. Нищо, вървете при украинките. Аз изобщо не се притеснявам за вас, тъкмо обратното - описала съм ви.

От 32

49.   Ти сега едничката радост искаш да им вземеш на тия мъже. Бива ли такова нещо

50.   Аз наскоро опраших една рускиня от Ленинград. Жената облечена с костюм ме посрещна. Ухаеща на жасмин, подържана, културна любезна, смирена, женствена. Я стига глупости! Къде Ганка ще гони тая класа? Не можеш от дърво, където е създадено за да бъде направено от него мотика, да направиш цигулка.

Чингис Хан

1-50 от 145