Стиснат любовник
От три години имам връзка с женен мъж. И двамата никога не сме имали намерение за по сериозна връзка. Но все повече се разочаровах, че за този период от време той не прави елементарни кавалерски жестове и то поне за специални поводи - рожден ден, осми март.. Нито пък предлага да ме изведе на кафе или ресторант. Няколко пъти съм му го казвала и нищо. Не съм меркантилна, но такова държание убива всякаква връзка. Иначе държи на мен и ме търси постоянно, но с такова отношение започвам да се чувствам не като любовница, а като жена, "забърсана" на улицата

Коментари

1.   Хвани си някой друг, който да те цени, ако очакваш по-добро държане, какво очакваш да ти кажат тук? За този ти си нещо странично, има си с кого да празнува свети валентин, осми март и тн. Виж, за рожден ден - това е вече друго нещо, ако знаеш, че другия държи на това. И не те води и на заведения? Извинявай, но ти явно наистина си за него нещо като безплатна проститутка.
Не можеш ли да си намериш по-нормален човек? И ти ли изневеряваш или си някоя застаряваща, която не може да си намери нещо по-добро?

2.   Три години връзка с женен?Че и алчна!Не е ли нахално хем да се мешаш в семейството му хем да искаш и подаръци?Осъзнай се!

3.   Еми, трудно се плащат сметките на две жени и деца.

4.   Кви кавелерски жестове към " любовница" на женен мъж?( по- подходящи на мястото на любовницата щяха да са други определения, ама няма да ми одобрят коментара). Ясно, че за жените няма никакви морални граници, но за сметка на това стават още по- нагли. И най- изпадналата жена на улицата иска кавалерски жестове, но първо трябва да си заслужиш уважение, ама по този начин няма как да стане. Нещо сте повредени жените, дори и тези с най- лекото поведение, имат куп претенции.

5.   Тъпо е че го сподели даже. Колко самотни мъже има, а ти се хвана с женен човек. Глупави жени еййй много глупави. Държал на нея молити се, но 3 години нея води на кафе. А върви да го разбереш това.

6.   Защо мислиш че за него си по-различна от някоя забърсана на улицата ? Никоя себеважаваща се жена няма да стане любовница и той го знае.

7.   А този твой женен любовник в коя сфера работи? Мислиш ли, че има изобщо добри доходи?
Къде трябва да те изведе, нали някоб познат на жена му ще ви види, и край с брака му, а вероятно е с доста омесени финанси с жена си и затова бе иска да се развежда.
А за 8-ми март мъжете подаряват цветя не само на жена си, но и на дущеря ск и предполагам, че въпросният любовник има именно дъшеря и вече 3 жени накуп му идвате много. Предполагам също, че вече минава 53 г. , защото там бякъде мъжете осъзнават, че започват да остаряват и стават още по-големи егоисти и скръндзи.

8.   Той е женен мъж, който гледа на тебе като удоволствие през свободното време. Не знам защо имаш големи очаквания.
Но ако продължаваш с него, прецени много добре дали си заслужава.
Пожелавам ти успех.

В.А.М.

9.   Каква връзка убива такова държание, вие връзка нямате...

10.   Защо не намериш свободен, те мъжете са си стиснат. Моят мъж като се женихме ми предложи да си разделим документите, дето бяха 20лв, но не ми светна тогава.

13.   Кавалерски жест към любовница ли?Ама ти сериозно ли,нали не ни будалкаш?

14.   Ти СИ жена, забърсана на улицата! И друго отношение и не трябва да очакваш.

15.   Авторке, не знаеш явно правилата на играта, която играеш. Тук няма подаръци, вечери и почивки. Има секс. Това се подразбира. Съгласявайки се на връзка с женен мъж, трябва да си наясно, че ти си развлечение. Ако си ОК с това и джентълменът за теб също е "развлечение", то нещата могат да продължат определено време. Аз не съм пуританка и не те съдя, понякога хората имат нужда от разнообразие и приемам това, въпреки че съм омъжена и няма да съм очарована мъжът ми да се развлича по този начин.
Така както ти не готвиш на любовника си, не му переш чорапите и не му гледаш децата, а това е задължение на друга, така и той прави подаръци и води на вечеря тази друга. Всичко е честно. Човекът не е стиснат, а играе по правилата.

16.   Нямаше да коментирам ама не се сдържах .Той не ви обича ,даже не ви и уважава, иначе би ви подарил цвете ,или поне нещо за рождения ви ден. Използва ви само за секс ,учудвам се че има още толкова тъпи жени .Ама на вас ако ви харесва продължавайте !

17.   "Чувствам се не като любовница,а като жена,забърсана на улицата"-и каква е разликата,че аз нещо не я виждам?С какво превъзхождаш ти една забърсана на улицата жена-с морал ли,с достойнство ли,с какво?Човека си дава парите там,дето трябва-в къщи,на жена си.Мръсник е,но е умен мръсник.Намерил си е лека жена,чука си на аванта.Повече не чакай и не се надявай.

18.   Ей т'ва жените и измислените ви морални дилеми край нямат.

Ти си сексуална изтривалка от години, знаеш го, ама искаш да лъжеш себе си, че не си, чрез ирелевантни жестове. Евала.

Братан.

19.   Благодаря за коментарите и съветите! Със сигурност не е алчност да поискам цвете за осми март ,разходка или дребен жест за някой празник.При положение, че сме от толкова много време заедно. И продължавам да се учудвам на себе си как може да съм с такъв и изобщо има явно толкова такива типове мъже. Които въпреки че държат на една жена им се свидят дребни жестове, които биха я зарадвали.

20.   Едно си баба знае, едно си баба бае.
Авторката колкото и доказателства да ѝ се представят, продължава да си фантазира че омъжения държи на нея. За пореден път доказва че жена като си науми нещо, акъл не може да ѝ се налее.

21.   Добре де, нали си получаваш оргазмите, какъв ти е проблема?
Любовницата е за секс и само секс, започне ли да третира любовника си като съпруг, спира да бъде любовница и любовникът бяга. Тя трябва да живее без очаквания, без изисквания и без подаръци и в нейните ръце е съдбата и - да реши, кога да скъса с любовника си, веднъж завинаги.
Пише ти бивша любовница

22.   Ама какви жестове, този иска само да те корми кат риба, да та пълни кат ягни-багни и т.н. Да не те обича, че да ти подарява нещо?! Нещо си си въобразила.... Ку-ку..

23.   Човека вероятно го е страх, че някой може да ви види. И теб би трябвало да те е страх, ако си омъжена.

25.   Авторката.
Много ви благодаря за всички коментари и съвети!

26.   И какво стана с твоя любовник? Заряза ли го вече или той се промени?