Девствен на 26
Ето и моята история. На 26 съм, девствен, вече съм се отказал от жените. Омръзна ми да се занимавам с жени, които не проявяват никакъв интерес обратно.

Бях и в добра форма, интелигентен съм, но не съм някой супер красавец. Жените имат твърде много опции в днешно време, след появата на тиндър и социалните мрежи стана почти невъзможно момиче да ти обърне внимание. Всяка има някакви нереални изисквания, вече трябва да имаш пълния пакет.

Стигнах до извода, че ще остана сам. Ще се радвам да чуя вашите истории относно тази тема, какви са впечатленията ви?

Коментари

2.   Всяка седмица се появява поне по една история като твоята тук, може би използвай търсачката, за да прочетеш старите теми. Истината е, че има страшно много самотни жени, но те са още по-смотани и от мъжете, така че да ги срещнеш в реалния живот е трудна работа, предполагам, че повечето си киснат вкъщи след работа и нямат кой знае какъв социален живот. Напоследък съм забелязал, че баровете по центъра в София са предимно пълни с мъже или с двойки, по дискотеките е сходна ситуацията, запознанството е минало онлайн, което е много зле за мъжете, тъй като според статистиките жените там се борели само за малък брой като процент атрактивни мъжки профили.
Може би се ориентирай към някоя украинка, от няколко дни са плъзнали в тиндър.

5.   Въобще не се отчайвай. За всеки влак си има пътници. Който търси намира. Върши си твойте работи, в които си добър, развивай се. За жените винаги ще има време.
И запомни никога не се предавай.
Пожелавам ти успех.

В.А.М.

7.   Любовта е слабост и грешка в преценката. Иначе решението на проблема ти е ясно, особено ако живееш в София/Варна/Пловдив/

8.   Не се занимавай с родните шафрантии. Момичетата в БГ се изродиха - от малки пикли са се саучили да гледат парите, жилището, колата на мъжа. Аз не съм попадал на девствена 20 годишна... Всички са ги клатили за пари.

10.   Аз именно до 26-годишен бях девствен (точно тогава започнах връзка, продължила 4 години), като това не беше рядкост сред младите мъже преди 15-ина години, тъй като и тогава жените имаха ненормално високи изисквания към мъжете. С тази разлика, че сега са още по-ненормални.

- Кифлоприземител

11.   Коментари 2 и 5 са много добре написани. Не се предавай, но приоритет бъди ти за себе си ! Все някоя ще ти обърне внимание и ще видиш дали тя те иска. Друга опция е някоя чужденка. Имах гадже гъркиня, доста са отворени и приветливи. Украинките също не са зле, даже има тема тук ''Страх ме е от бежанките украинки'' хахахаха. Така, че споко. И аз търся ама не си давам зор, а гледам първо себе си ! Айде успех !

М23

12.   Успокой топката, ще се намери и твоя човек. Аз също загубих девствеността си късно, мислех си, че ще продължи едва ли не вечно, обаче намерих човека, точно когато най не съм го търсил и то най-неочаквания човек. И така вече 11 години. Има много свестни момичета, за които вярвам ще си интересен.

13.   Погледни статистиката от преброяването - във възрастта от 20 до 40г. мъжете са ЗНАЧИТЕЛНО повече от жените. Дори 1 мъж в повече в социума доста накланя везните в полза на женския пол, а в случая говорим за десетки хиляди мъже в излишък, всеки от които се надпреварва да предложи повече от другите за да може да има някакъв шанс след години опити да успее да се уреди с кварталната баничарка. Не е лесно. Сметките са против средностатистическия мъж.

Освен това в сила вече е и ефектът Тиндър, при който баничарката няма нужда да се омъжва за Пешо счетоводителя от нейния град, който да речем е леко нисичък, с очила и средна работа в лице. Тя може да отвори тиндър и да си поръча готин пичага от Пловдив, който на другия ден вечерта ще я разбие от наслада. За какво й е Пешо??

14.   Не е нужно да оставаш сам. Не заслужаваш това. Също така недей слуша в коментарите кво ти говорят, че само те баламосват. Положението е брутално. Аз съм в подобна ситуация и противо всичките в другите коментари - просто няма спасение. Не знам как да Ви го обясня, но е такъв светът.
Моят план Б е да пробвам с мъже. Съветвам те и да пробваш, абсолютно нищо не губиш. Пък ако някой каже , че било грях - еми щом Бог не ни е направил да ни харесват жените, значи не е грях. В живота в самота няма геройство. Просто си нямата и на идея за ква депресия иде реч.