Как правите секс в толкова малки жилища?
За пореден път се питам как хората правят секс в толкова малки жилища? Масово българинът живее в едностайни или двустайни апартаменти. А и в къщите не е по-различно. Огромната част от тях са от соц времето и са строени с по-тънки стени и плочи. Дори къщата да е на два ката, то ако на горния етаж двама се лашкат, то тези отдолу ще се чувстват като живи воайори! Даже като си помисля, че много от семейстата живеят с баби и дядовци, направо тръпки ме побиват.

Как го правите ве хора?

Ако имате деца, те не ви ли чуват? А за възрастните да не говоря... Това направо е ужас! В голяма част от българските домакинства живеят няколко поколения под един покрив. ИЗЛИЗА, ЧЕ СЕКСЪТ В БЪЛГАРИЯ Е МИРАЖ!

То и затова има мъже, които отиват специално в чужбина да си отеб@т.

Сега като се замисля има и по-зле от нас – тези от жълтата раса. Тях пък хептен не ми го побира акъла как се оправят. В една стая живеят 3-4 поколения! Излиза, че млади и стари пъшкат на едно в една обща стая. Като си помисля в Турция какви съборетини има и те са на същото дередже. Гърците и те са с едни колиби... К‘во става и как го правят хората недоумявам?

Тея в Лондон и Амстердам също са набутани в едни кибритчийски колибки. Сигурно и затова там просперират червените фенери. То къде може да се свреш да го направиш, ако не на специално обособено за това място? Тука на изток поне има паркове и градинки, а тея там пустиняци, забити един до друг – г*з до г*з, и те са в плачевно състояние.

Е, чакам да разбера как го правите? И какво казвате на децата си, за да се отсрамите? Мама и тате се обичкат, няма да ни притеснявате? :D

Коментари

1.   Еми може и извън къщи , на почивка , когато децата ги няма . Не е толкова пъшкането както си го мислиш ..

4.   КАто заспят децата, тихичко под юргана. Ако жената е от тия, дето искат здарво блъскане, за да свършат, си помагат с ръчичка и така.

5.   Нощ, брачното ложе, а в него са брачните партньори. Мъжът си спи, а жената не. По едно време, тя започва да го бута и го събужда и го пита:
- Спиш ли, спиш ли бе?
Той в просъница ѝ отогваря:
- Мхммм, да.
А тя:
- Как можеш да спиш с тая заплата, която вземаш.

Та тая тема ми напомня за този виц. Как могат хората да правят нещо, което правят защото са хора.

6.   Съседа ми има режим, а мацката е гласовита. Нашето легло пък се удря в стената. Хахах не му оставаме длъжни, а и аз изкарвам по-дълго.

7.   Наслушал съм се на пъшкания и скърчащи пружини от приятели и съквартиранти. На хората просто не им пука. Даже като бях на гости при един приятел, той се затвори с приятелката си в стаята и озвучаваха цялата къща. Всички останали бяхме през една стена във всекидневната, включително и родителите му и се чудехме накъде да гледаме. Луда работа :)

8.   Когато има желание, има и начин. Е, не пищим като в порното, поне аз де. И комшиите не съм чувала ... а може би само веднъж на Св Валентин. Инак не само вкъщи може да се прави секс, не знам дали знаеш. Може и в колата, на поляната, когато е топло, на улицата, бе само да ти се иска.

9.   Много смешна тема. Авторе, през хилядолетията хората не само в БГ са живели цялото семейство в една стая. Как , според теб, е продължил да съществува човешкият род ? Ако човек има желание намира начини и място.

10.   Чукам приятелката ми докато наще са заспали някой път преди да са заспали се е случвало лесно е увеличаваме телевизора повече и тва е не се чува в другата стая пак и те гледат телевизия на високо апак и друго нещо логично се едно те не праят секс ....

11.   Всичко опира до желанието. Винаги има вариант. Банята, рано- сутрин или късно- вечер след последния филм, на вилата и т.н. и в 5- стаен апартамент да живеете, пак може да ви "прекъснат". Те, любовниците провеждат всякакви партизански мероприятия и пак са хващани на калъп, та какво остава по принцип.

12.   "Те, любовниците провеждат всякакви партизански мероприятия и пак са хващани на калъп, та какво остава по принцип. "

Е добре де, ама то досега никой не каза, че са го сгащили по без гащи с любовницата в килера на тъмно! Познаваш ли някой, който да си е признал да са го пипнали?
А и никой не казва, че е сварвал някои да го правят!

Затова казах, че сексът в БГ е мираж. Явно се случва само по празници и на Св. Валентин ;D

Като съдя от съседите, сексът е тема табу! Даже е несъществуващо понятие от техния живот!

Единствената у квартала, която съм чувал някога да го прави е Мис Варна от съседния блок лятно време на отворен прозорец ;D

Автора

13.   Авторе, като ти дойдат децата на главата и в огромно жилище да живееш, пак са лепнати за теб и щем, не щем ставаме много изобретателни. Спестяване охкането и пъшкането, а леглата задължително са от тези, които не скърцат, но има и други мебели, и бани, и вани и т.н.
И на почивка с децата пак правим секс. По-бавно и по-безшумно.