Тя винаги е онлайн
Здравейте
Притесняваме един факт от доста, време
Приятелката, винаги е онлайн в месенджър
Сигурно пише с някой иначе защо да е онлайн.
Какво да правя
Моля помогнете

Коментари

1.   Такова нещо като "приятелката" НЯМА! Или ти е гадже, т.е. секс с познато момиче, или ти е любовница, т.е. просто див секс, или ти е жена, т.е. семейство. Ще те розачаровам, като ти кажа, че в днешно време огромната част от жените са общи, т.е. твоята "приятелка" е "приятелка" и на ПОНЕ още един!

2.   Статуса,който показва в Месинджър че си онлайн не показва само за Месинджър.Дори да не се ползва телефона и само да е пуснат интернета показва онлайн статус.

3.   Някои жени постоянно говорят по телефона или чатят с някого. Просто са си такива, не бих се притеснявал, работи над себе си, не можеш да преправиш другия насила.

4.   Параноята не е добър приятел. Имах един приятел, който постоянно следеше една жена, която ухажваше да ли е онлайн, и постоянно ми надуваше главата с тия негови терзания, че си пишела с други. Една жена, решили да ти изневери, няма какво да е спре. Но това няма да остане и неразкрито. Старите хора казват: ,,Шило в торба не седи,,

Чингис Хан

5.   Спокойно, това е бъг на фейсбук, показва те на линия дори и при изключен интернет, случва се при влизане от месинджър и от компютър, така и не можаха да го оправят този проблем.

6.   Стига да си свързан с интерент и да имаш активна апликация от FB, ще те показва онлайн. Ако си от хората, дето не позлват редовно тея апликации, телеофнът ти ще ги "приспива". FB ще те дава, като "неактивен" тогава, мака да е възможно, се обадиш.
Ако си от тея, дето не спират да ровят във FB, то е ясно - ти си винаги вътре и телефонът ти ги държи отворени, следователно в учите на FB си перманентно "активен".

Моя съвет е, ако има притеснения, просто да говориш с приятелката си. Ако се притесняваш от изневери, то не е добре.

7.   Всичко свърши тази Жена.
Разделих ме се.

8.   Ръжда и жена тръгнат ли няма спиране.

9.   Няма жена, която да не си пише с поне още 10.. нямай такива илюзии за напред.

10.   Месинджър е активен, дори когато четеш новини, гледаш филми или само разглеждаш фейсбук. Активен е, когато нещо правиш на мобилния. Изобщо не е нужно да пишеш, можеш само да разглеждаш или да четеш.
Моят е активен от 7 сутринта до 1 след полунощ, когато си лягам.
Ползвам месинджъра само за контакти с 2-3 приятелки.