Само към мъжете
Здравейте, имам едни запитване към мъжката част. към мъжете във връзка!

Знаете ли реалната бройка на жените до вас, ако да и ако тя е по-голяма от вашата, то това притеснява ли ви? Имате ли наранено мъжко его, и би ли било основателна причина за раздяла?

Коментари

1.   Жена ми е била с 0 мъже преди и по време на мен, аз с 1 жена - първата ми любов. Някои ще кажат "от къде си сигурен", но си имаме 100% доверие и съм абсолютно убеден. Така се случи, че от малки намерихме любовта за цял живот. 17 г. сме заедно вече и да не казвам голяма дума, ама смъртта ще ни раздели. Просто сме сигурни един в друг, преминали сме през много трудности и знаем какво искаме, колкото самонадеяно да звучи. Гледам другите жени и всеки път се убеждавам, че моята си е най-свястна. Не си представям да погледна друга по начина, по който гледам на нея.

2.   Авторе нима мислиш че ще намериш мъж, който да ти пише "жена ми преди мен е била курва"???????
Няма да намериш такъв! Не защото няма омъжени бивши курви, а защото мъжете им нямат проблем с този факт и не биха се занимавали да ти се обясняват.
Аз познавам 4 бивши проститутки, които са омъжении обичат мъжете си и са им верни, повече от 7-10 години. Мъжете им знаят какво са работили жените им преди това, даже двама от тях всъщност са били клиенти на жените си, а сега имат деца първолаци от тези жени. И НЕ, тези мъже никога не биха ти писали.

3.   Първо ми трябваха няколко прочита на въпроса, за да схвана контекста. Ама моля четете преди директно да пишете. Реалната бройка на какво? Може би на сексуални партньори е имал в предвид автора, който е на около 14г. ми се струва.
Истинския мъж не пита такива неща жена си. Всичко, което се е случило в живота на жена ми е, за да стигне до мен и другото да е в минал живот. Нито аз я питам, нито тя мен. Аз съм и единствения. Край.

4.   С последната с която бях аз съм осмия

5.   Абе то си има формула бе пичове. Питате я, тя обикновено казва 2-3 и това го умножавате по 5 или по 10. Грубо ще получите бройката горе долу.

6.   Да. Щом тя ми казва, че са 6 бр. От които две са жени. Им вярвам. Но тя ми е първата и единствена. И имаме дете с нея. Иначе ще трябва да карам на онаниране. И си я обичам и уважавам без краи. М 46г

7.   И аз като номер 1 намерих момичето на живота ми, чиста като сълза и двамата бяхме девствени и се влюбихме толкова силно един в друг, че никой и нищо не можеше да ни раздели както и сега. Единствена е тя за мен и съм се убедил милион пъти само като погледна другите пошли и арогантни жени без почти никъв морал. Тя е нежна мила и ме слуша, тя е жената на мечтите ми и единствената ми любов.

8.   Която и жена да питаш, ще каже, че ти си и втория. Не заради друго, ами няма как да каже, че си и първия, понеже ще разбереш, като си легнеш с нея. Ако я нямаше пустата ципа, щяха да казват, че си им първия.

9.   Като във вица:"Колко мъже си имала преди мен??? Само ти. Кълна ти се в двете си дъщери. "!!???

10.   Първите ми 3 от които имам деца, бшха девстевени..
Сега тази е имала 4 преди мен.
Не ми гърми, колко салама е пекла във фурната си., само д ане ми лепне нещо..че тъьна й майка на която и да е жена..

11.   Нямаш работа да питаш жена си с колко е била преди теб, нито тя да те пита теб такива неща. Това няма и значение.
Моят приятел не съм го питала "бройката" му, нито той ме е питал за моята. Ако ме попита ще му кажа истината, въпреки, че неговите ще са по-малко от моите предполагам (срамежлив е).

12.   А ми не е готино да имаш много бадженаци. Макър в днешни времена това да е много трудно избежно. Един ден като станем халифат и почне да играе калъча, филма ,,Бадженаци с мераци,, много бързо ще приключи.

Чингис Хан

13.   Сегашната с 1 преди мен. Бившата ми е имала трима.

14.   Най- добре жената да е девствена. Ако питаш жени като 11, ще ти кажат, че няма значение факта, че я е минал един отбор заедно с резервите и треньора, ама значение има с колко е била, дори и да не е девствена. Ама една жена разпечатана ли е от друг вече... за качествена съпруга трудно става.

16.   Четири години бях във връзка с жена, която в трудните години на прехода се оказа, че е била "момиче на повикване". "Дейността и приключва" след като нейн колега- учител я "поръчва". Аз разбрах след обръщение към мен "баджанак как е" и разяснение. Тя се направи, че той се припознал, измислици и като не и се получи в последствие изпадна в психически срив- истерии, оправдания колко труден живот е имала. Но не това беще повода за нашата раздяла.

17.   Като се запознахме , аз бях на 23 девствен , тя беше на 16 и каза че е била само с един преди мен. Днес, 17 години по-късно , и с 2 деца сме си влюбени един в друг както и тогава . Та бройката вероятно няма значение...

18.   Ако ми каже, или подозирам, че е ебана от много мъже, гледам да я унодя и се махам.

19.   Моята беше девствена, но призна че е правила свирка на някакъв преди мен. Та имайте едно на ум, че долу и да е здрава ципата не е гаранция.

20.   Е нали сега е с теб , ти нея ли си чакал само ? И защо изобщо я питаш .
А защо и да не е била с двама , ако го казва . Аз само с толкова съм била ...

21.   Сигорен съм, че съм и първия. Но ми споделя, че при моя липса в командировка извън страната. Въпреки, че съм и купил вибратор. Ми е изневерявала само с двама. Но не е останала доволна. Но и в момента има приятелка с която се среща. И по този начин никога не им се налагало да масторбира. А аз съм и верен и много доволен от жената. Секса ни е един два пъти седмичнои всичко е ок. Тя е на37 аз на 45

22.   Хирургичната интервенция я има вече и у нас срещу 1600 лв. всяка жена може отново да стане девствена, така че темата вече е безпредметна.

23.   Моята е била с мнооого мъже преди мен само за година преди да се срещнем си призна за 5-6 не ми се мисли кво е било едно време като по-млада.Иначе тя брой само сериозните връзки преди мен 2.Но аз го разбрах веднага и без да ми каже че е голяма бръмчалка по секса-няма задръжки безсрамница е духа,лапа иска сама да и свърша в устата и сама поиска да я чукам в дупето.Абе има си и плюсове да не е девствена хахаха с една дума.Като се замисля на никой който си е поискал не е отказала май но карай да сме живи и здрави хахаха.