Защо мъжът ми не ми липсва
Здравейте!На 21 съм и съм омъжена.Накратко мъжът ми преди седмица замина за друга държава по работа и аз отидох в родният си град,за да не стоя сама,защото в града,в който живеем нямам приятелки с които да излизам и ще стоя постоянно сама удома.И откакто е заминал мина вече 1 седмица и изобщо не ми е липсвал,дори ми е досаден като ми звъни да си говорим на видеочат.И не ми е приятно да си говоря с него,дразни ме и ми е скучно.Постоянно излизам с приятелки и съм много щастлива,много повече отколкото за всичкото прекарано време с него.Преди като е заминавал много ми липсваше,дори плачех преди да заспя,не беше като сега.Според вас защо е така?Обикновенно като мине една година от връзката ми и започвам да се отдалечавам от човека,става ми досаден и скучен,омръзва ми.Дали е това причината?Иначе може да се каже,че изпитвам ревност,което е добър знак.Той е много добър мъж,нямаме никакви проблеми в момента помежду ни и се чувствам виновна,че не ми липсва.

Коментари

2.   Просто не го обичаш, а и никога не си го обичала.

3.   Лесно е да се разгадае какъв е проблема - приела си го за даденост. Понеже винаги е там и можеш да разчиташ на него, си престанала да го оценяваш и факта че всъщност много двойки нямат такива безпроблемни отношения. За справка прочети някоя от безбройните теми с оплакващи се мъже и жени в настоящия сайт.

Иначе всеки може да има нужда от лично пространство понякога, но това не трябва да е за сметка на връзката. Опитай да преодолееш съмненията си като се помислиш за каквито дребни жестове твоя мъж прави за теб, за щастливи моменти и т.н.

4.   Щом още на 21 ти е все тая за него... Те нещата са се изчерпали докато се омъжиш.

"Той е много добър мъж,нямаме никакви проблеми"

Това колко "добър" бил, е все тая за една жена. Всичко е до "тръпката", демек - рептилския мозък да търси секс и закрила. Това за жената е "любов". Тя не може да обича мъж защото бил добър, помагал и, отнасял се добре... Това са функции на прекалено "млад" еволюционно мозък, много рядко използван от жените. Такива са фактите защо се чувстваш така, вече дали ще ги приемеш и какво ще правиш по въпроса е друг въпрос... Не че не мога да се досетя.

5.   Еми , ние покрай деца се изнервяме например и ми е по-добре мъжа като е на работа , че понякога все забележки ми прави .

9.   Сега си усетила свобода да ходиш с приятелките си, нямаш задължения към мъжа ти.... Или си много млада и още ти се живее, или вече го приемаш за даденост. Според мен е първото -твърде рано си се омъжила.

11.   Авторката
Ами аз днес бях на косъм от смъртта,ако не бяха хора да ме закарат в болницата щях наистина сега да съм мъртва,имах късмет.Седях цял ден в болницата и се борех за живота си и когато казах на мъжа си той се държа неглиже и аз се почувствах така,всякаш не му пука дали ще съм мъртва,обидих се,защото ми е мъж,най-важният ми човек,а се държа безразлично и всякаш не му пука толкова,не беше притеснен.Нормално да не ми липсва имайки впредвид какъв човек е,вече всичко ми е ясно.Благодаря Ви за коментарите.И да,аз съм млада и спори,че съм съм облякла блуза,с която съвсем малко ми се виждат гърдите.И вчера ме ограничава,иска да се обличам като бабичка или мъж и да не съм секси.Има параноя,че се обличам за момчетата,за да ме гледат и харесват,а то изобщо не е вярно.Аз ходя отгоре с яке и дори не ми се вижда блузата.Не съм била мислела за него,ама то това е моето тяло,аз ли трябва да съобразявам моето облекло с него!Това е смешно.Не ми трябва такъв мъж,аз не съм мюсюлманка,а нормално европейско момиче като всички други.Просто се ядосах много тези дни.Заслужава да го зарежа.

12.   Тази тема е фалшива. Има огромна разлика между първоначалния пост на авторката и отговора и под номер 11.