Нека да съм сам
Здравейте, на 30 станах и нищо хубаво не видиях от тия жени. Преди седмица една лелка дойде до нас и ми вкара оферта да ходя с нея в Дубай на почивка, за 3 дена, всичко тя ще плаща. Отказах и. Отделно ми се натискат някви момичета и като им обърна малко внимание го издокарват така че все едно аз ги преследвам. И след това ме гледат някво злобно. Все едно че аз съм натрапник а преди това те не ме оставяха да дишам. Почти вече съм решен, че няма смисъл да се занимавам, защото накрая филма е един и същ. Губят ми времето, а аз имам много работа за вършене. От всичко до сега преживяно, видяно, прочетено и осмислено си прави заключение, че няма смисъл да се занимавам с никоя жена. По-добре да си бъда сам и да си работя, и да се развивам, отколкото заради неорентирани жени да цикля на едно място и да мисля глупости които постояно им се раждат в главите. Аз бях до тук скъпи обелки. П. С. А и знаете Наполеон какво е казал.

Коментари

1.   През коя година го е казал това Наполеон? И казал ли го е изобщо?
Стой си там, за такива като теб все не се намират жени. Все някоя не те е оценила.

2.   Факт, така е в днешно време. Един мъж трябва да си гледа кариерата и свободата да я развива, всичко останало е след това. А относно жените, има много приказки... В днешно време тази е най-актуалната:

"If it flies, floats or fucks, it’s cheaper to rent it"

3.   Това си е твоят живот и може да си го живееш както ти хареса.

5.   Авторе, ако знаеш какво да правиш и си наясно какво търсиш в нежния пол, защо я пускаш тая тема? Върши си там работата и ги остави жените на тия, които знаем какво да правим с тях ;)

6.   Най-големие успехи в живота и работата дойдоха като се ожених и отимах деца. При мен поне беше огромен стимул.

7.   За да го споделяш тук, значи едва ли си толкова примирен с идеята да си сам, а и на кого тук му пука ти дали ще си сам или не? На никой. Сайтът е за търсене на съвети, а не за оповестяване на лични решения и то през анонимна аудитория. Аз да съм написала цял отделен пост, че например се записах на канго джъмпс, понеже гоня идеали?? И после само жените искали внимание... А ти какво правиш с поста си? Дириш внимание, защото ти тежи самотата, лошите избори и фетишът ти към к*рви? Нали знаеш, който каквото си направи, и боговете не могат да му го сторят, та и ти така.
И не ми обяснявай посредством Наполеончо какви к*рви сме жените, защото мъжете сте много по- големи к*рви от нас. Повечето мъже бихте спали с колкото се може повече жени, просто нямате тази възможност, ако я имахте, едва ли щяхте да се замислите за семейство. Порнографията и голите м@стии, с които ни заливат, също основно са заради вас, защото вие харесвате такива неща и такива ЖЕНИ, ако ми схващаш намека. Така, че не ми се прави на света вода ненапита.
Апропо, щом привличаш такива жени, значи и ти не си на много по- високо ниво от тях.

8.   Чат-пат можеш да отидеш при някоя бръмчалка за час или два, става ти едно лекичко и приятно, а разни пеперудки започват да ти се лепят сами, пък на теб ти е през дедовия. Наистина да имаш връзка е губене на време, ако в нея няма разбирателство и чукня.

9.   Просто не си срещал подходящата. Не слагай всички под общ знаменател. Ти така говориш по-добре сам, ама като минат години, като станеш на 45-50 и си празнуваш сам празниците, и недай си боже ти се случи нещо. Имаше сцена от един американски филм за Лас Вегас. Някакъв дядка цял живот е чакал да спечели джакпота и накрая успял и казва "цял живот чакам да спечеля, но сега осъзнах че няма с кой да го отпразнувам".
Горе главата, без паника всичко рано или късно ще се нареди.
Пожелавам ти успех.

В. А. М.

10.   Ти си ПРОСТО един женомразец, като бившият ми досущ, усещам те само от писанията ти. Как пък все нещо не ви харесва у жената, как пък все тя е виновната страна. Комплекси имаш също, защото пишеш, че искаш да се развиваш. Куца ти самочувствието. ; )

Иначе - сами сте си виновни, сами си го правите всичко това.

Тема тип "мрън-мрън", какви били жените. Номер 1 е прав.

И всъщност, авторе, НЕ, не искаш да си сам, лъжеш само себе си. :)

11.   Номер 10, не си разбрала правилно какво е написал авторът на темата. Прочети отново, за да ти стане по-ясно. Той е имал предвид това, че е по-добре да бъде сам, отколкото с някаква устатница, която е сърбала попарата на бившия си и сега мрънка и плюе по другите мъже. Моля те, не се припознавай в горните редове, тъй като нямам предвид теб, а по принцип такива жени, които все са си избирали нагли и прости типове и после оревават света поради собствения си погрешен избор пред кого точно да разтворят краката си! Ако жената не гласува с половия си орган за последното, няма да има нито първа среща, нито втора среща, нито опознаване, нито връзка.

- Кифлоприземител

12.   Номер 1:
На мен винаги ми се лепят жени, но винаги са мега зле. И не защото аз такива търся, а просто защото всички сте деградирали. Нямате цености и морал. Пълен траш сте всичките.

Номер 2:
Бате знаеш

Номер 3:
И така си го живея, но някои много се впрягат, че даже искат да сме заедно.

Номер 5:
Да знам, какво правите с тях. Въртят ви като мастий. И ви точат банковите сметки(ако изобщо имате такива, ако нямате от ваште родители точат). Браво пичове сте :D

Номер 6:
Бате ти си над 40 годишен, коментара ти не е адекватен.

Номер 7:
Много плосък коментар. Барометъра ти е дето са ти писали някви мангали и евентуално си излизала с тях. Чао.

Номер 8:
На проститутки не ходя.

Номер 9:
Всички са морално деградирали.

Номер 10:
Добре, че бившия се е отървал от тебе.

От Митака Автора

13.   Вече само жените си се наричат "нежният" пол.
ПО-груби и жестоки същества от жените няма.
Винаги лицемерни и двулични.
Винаги търсят изгодата, друго не ги интересува.
Никаква човечност, само безчувственост и интриги.
Не знам какво е казал Наполеон, обаче харата преди са се били усетили относно жените и въпрос на време е пак да ги върнат на мястото им.