Разделих се с нея и не искам друга...
Преди години нямаше и сам да си повярвам а щях да надуя егото си и да подкарам следващата. Но не и сега. Сега осъзнавам стойността на една жена и когато се разделих с приятелката ми разбирам, че я искам все още и не ми се занимава с други жени. Не ми се влиза в банални и тъпи свалки отново, докато си легнем, докато се напаснем. В момента има две жени и имат интерес към мен. С вече бившата ми така и не успяхме да се напаснем като характери и се карахме за много битовизми. Връзката приключи и тя ми липсва все повече. Но когато сме заедно все се караме и все намираме за какво да направим скандал. Тя вече няма чувства към мен и това е...

Коментари

1.   Много е тъжно, че мъжете толкова често не оценяват жените докато ги имат. Аз не знам как стоят нещата между вас, но може би трябва да размислиш върху това какви точно са били проблемите и имало ли е някакъв друг компромис, който е можел да ги оправи?

Ако смяташ, че ти си допуснал повече грешки, може би трябва да помислиш как да промениш нещо в себе си, а ако тя е допуснала повече, тогава от нея зависи какво да направи да се подобри.

И двамата сте били вкопчени в това кой е прав и кой е крив, за това сте имали все скандали. Човешкото его винаги разделя, защото иска винаги да е на неговата. То за това няма истинска любов, а само временна и после хората си омръзват.

2.   Връзката ви не върви, обаче ти не, решил си си и край. Спри се! Егоизъм, неприемане, делашки инат. Типичен български манталитет. Вземи си урока, почети как да се държиш, да имаш балансирана връзка без скандали и не забравяй, че никога не бива да се вкопчваш и идеализираш нещо!!!

3.   Ако тази жена се върне, ще се държиш ли с нея по същия начин?
Мъжете страшно обичат да се тюхкат и вайкат , когато някоя си тръгне. Искаш я сега, защото те мързи да сваляш, да хабиш усилия и да се мазниш.

4.   Номер 1, защо автоматично реши, че той не е оценил жената до себе си, може би тя не го е оценила?
Към автора: Липсват ти скандалите може би, искаш да се караш с някого. Влез в клюкарника (Фейсбук), там можеш да се караш с хората на най-различни теми. Не, сериозно, не разбирам как може да ти липсва човек, с когото постоянно си се карал и е повече от очевидно, че не си подхождате като характери? По-логичното е да търсиш жена, с която сте "на една вълна", и дори да се карате - да е рядко.
И само не започвайте с романтичните глупости, че е "любов". Не е любов, щом те кара да се чувстваш зле.

5.   Към автора
Разбирам те до болка. И ние преди два месеца се разделих ме.
Липсва ми всеки един миг.
Обаждаше се преди и това малко ме успокоява ше. Имах някаква нищожна надежда. Но вече не звъни. Лъже ме, че ще се обади. Уж ще се видим, а последният момент отлага, срещата. Ей такива неща, които още повече ме съсипват.
Съжалявам, че я познавам мамка му. Преди си бях по добре. Сега тегля. Много боли много боли.
Стискай зъби брат. Няма как никой да ти помогне. Освен тя самата.
Но няма да се върне защото сега, се, усмихва на друг.
Боже мили как ще го преживея и аз не знам направо.
И преди съм страдал, но този път е жестоко.

Волф

6.   И аз съм в същото положение. Не знам. Ти на колко си години?
Щом не ти се занимава значи си поне на 35 години.
И мен ме харесва една, но не мога с нея. Все се правя, че ми е интересно да си говорим по телефона, но истината, е че е мъка да водя разговор с нея. Тя е скучна, лаконична и нямам абсолютно никакъв интерес към нея. Но гледам уж да си отклонят вниманието. Тя иска да се видим, но измислям все възможни причини да я разкарам. Не я искам и това е. Не мога НЕ желая.
Искам си онова момиче, което ме караше да се чувствам жив и вдъхновен. Но я няма вече. Сигурно си има друг. Усмихва му се, целува го., прегръща го, обажда му се просто да го чуе как е.
Да не говорим за Секса. Тя е най секси жената, която съм срещал.
Обичам я. Но тя мен, вече не.
Аз я загубих. Не знам да ли някога дали ще си го простя.

Филип

7.   Жените се караме с мъжете само, когато се чувстваме силно засегнати, като много често търпим много, преди да си отворим устата за спор/скандал. Поне при мен е така.
Ако сте се карали толкова често, то е било защото не си искал или не си могъл да оправиш нещо значително.
Мъжете рядко правите усилия да работите върху себе си, характера си и грешките си.
Има две жени около теб, казваш? Защо две? Вниманието на една не ти ли е достатъчно? Или си общуваш принципно с повече от една?
Според мен си от мъжете (повечето сте такива) , които оценяват жената до себе си докато им върви по свирката, като паралелно си се заглеждат и по други. При вас истински отношения и връзки рядко са възможни. Вие сте повърхностни.
Може и да греша, разбира се, не ви познавам и двамата, но така ми изглежда.
Може би се сещаш за нея само, когато си сам и си спомняш колко е била мила с теб. Може би ти е давала много шансове, а ти все си ги пропилявал. И сега може би ти се иска пак да и навлезеш в пространството без реално да има какво да и предложиш...просто, защото си свикнал да е на разположение.
Предположения много. Но нещо със сигурност не си направил както трябва. Или оправяш грешката си и поставяш света пред краката на това момиче , прекратявайки контакт с всички останали...или приключваш завинаги с него и стоиш далече, без да го притесняваш.

8.   Автора

Може би проблемът е че я ценях прекалено много и отдавна изчерпах връзката с прекалените си жестове, комплименти и подаръци. Просто прекалих, докато има жени които съм използвал само за секс и са били винаги съгласни с мен. Не знам сега какво ще правя. Не съм тинейджър и скоро правя 30. Дейтинга не е това, което беше преди и няма как да бъде. Обмислям да започна да се занимавам с някакъв спорт или да тренирам нещо. Много исках тази жена. Не знам дали ще мога да го преживея.

9.   До автора
Брат ще те питам нещо.
Как преодоляваш мисълта, че друг я чука?
Тази мисъл мен ме убива. Незнам как да спра, да, мисля за това
Като знам колко е секси бившата направо откачам.
Моля ако някой знае как да го преодолея това ще съм му много благодарен.
Помогнете ми, че една огромна дупка зейна в мен и нищо не може да я запълни

10.   Минали са 6 месеца, как си авторе всичко наред ли е?

11.   9 Прав си това е най-бруталното от цялата раздяла точно тази мисъл!
Мисълта, че се отдава на друг, че прави нещата който е правила на теб на него! Ужасно е не си сам това е най-големия кошмар на всеки мъж!
Решението да спре да ти пука за нея тогава няма да ти дреме с кой си ляга и кво прави! Само достатъчно време ще те накара да спре да ти дреме. И нова мацка която да ти влезне под кожата и после филма се повтаря с нея и така! Пичове запомнете нещо за да не страдате!
ТЯ НЕ Е ТВОЯ, ПРОСТО Е ТВОЙ РЕД! ТВОЯ РЕД ДА НАПРАВИШ ЕДНО КРЪГЧЕ! КРАСИВАТА ЖЕНА Е ОБЩЕСТВЕНА СОБСТВЕНОСТ НЕ ПРИНАДЛЕЖИ НА НИКОЙ МЪЖ ЗАВИНАГИ! ТЯ ВИНАГИ СЕ ОГЛЕЖДА ЗА ПО-ДОБРА ОФЕРТА ОТ СЕГАШНАТА! КОЛКОТО ПО-БЪРЗО ПРИЕМЕТЕ ТАЯ ИСТИНА ПО-ЛЕКО ЩЕ ВИ БЪДЕ! КЪСМЕТ!

12.   Авторът основа секта, набра членове и в момента обикалят из страната. И сега, както и преди да се включиш в стара тема след месеци или години, за да питаш автора как е, е тъпо. Човекът може въобще да не влиза в сайта, може да влиза, но въобще да не види написаното, както се одобряват по доста мнения наведнъж. Да не мислите, че някой ежемесечно влиза тук и почва преглед на всяка тема, която е писал?

13.   Щом е приключило, приключило е с причина. Не ти липсва тя, липсва ти сексът и близостта. Продължи напред с живота си, не бъркай в стари рани. Ще мине време, много неща ще се променят и неусетно чувствата ти към нея ще останат само спомен.

14.   И за какво съжаляваш след като изобщо не сте били един за друг не мога да разбера. Трябвало е много отдавна да прекратиш и да си намериш друга. Една от причините да си изчерпан в момента е, че си бил в неправилна връзка. Тя с нищо не те е зареждала. Естествено че нямаш сили за свалки. Откъде да ти дойдат. Нито напред, нито назад сега. Освен това усещам че си или уморен от жените, или отчаян от жените, или се страхуваш от жените. Затова си стоял във връзка, в която що годе там криво ляво изобщо е започнала и въобще не ти се влизай в друга. За какво са ти връзки. Както биха казали много мъже - ходи на платена да ти дойде малко живееца. Жена съм.