Какъв тип жена предпочитат мъжете ?
Жена, която има нуждата да не работи, мъжа да се грижи за нея. Такава, която не се справя със задълженията вкъщи, но мъжа дава всичко за нея
Такава, която работи вкъщи и извън вкъщи, но мъжа и пак не е доволен.
Според вас какво се харесва?

Коментари

51-70 от 70

56.   55, то и женомразките коментари не трябва да се публикуват тук, обаче не виждам "мъжете" като теб, които уж се обявяват срещу "речта на омразата", да се борят срещу нея на всички фронтове, а само срещу коментари като моя, които ви обиждат. Ако има женомразки коментари, мълчите като заклани п***и, но когато има мъжемразка коментари, тогава решавате да се правите на радетели на мира.
55, никъде не съм казала, че склададжията е критерий. Тази простотия я казваш ти и 53. Тя съществува само в главите ви. Нали се сещаш, че той не единственият мъж, който съм виждала през живота си. Цял живот гледам след какви п@рц@ланки се мъкнете и после оревавате цялата слънчева система, че жените били единствено какви си. Ми, че те и вашите меркантилни пръцли не са критерий за всички жени, а само за това, какви си ги избирате.

Black Sabbath

57.   Сабатке, който публикува твоите мъжемразки коментари, публикува и тия, които наричаш женомразки коментари. Не се сърди на писачите, а на... модераторът!

Даааа, видяла с какви се мъкнем! Страшна логика! Колко ли мъже си гледала с какви се мъкнат? Ти да не би да си обиколила цялата страна в гледане на мъже, които са обвързани? Поне един квартал на родния си град проучи ли? На каква възраст са проучените? Ученици ли или има и някой на поне 20 години? Ясно е, че повечето в тоя сайт не си ги виждала и караш по бакалски! Ако можеше да осъзнаеш как изглеждаш отстрани, нямаше да се налага други да ти го казват! Проблемът ти се решава с три стъпки:

1. приемаш, че нищо не знаеш за мъжете.
2. започваш да учиш.
3. продължаваш да учиш, докато си жива /последният път рано-рано си решила, че си готова/.

58.   Жена съм, но ето какво съм разбрала дотук от житейския си опит.

Когато един мъж търси жена е много важно за какво я търси.
За забавления, флирт и краткосрочни взаимоотнешения, вероятно стига да е хубавка, да не е супер тъпа и да умее да се забавлява.

А и мъжете сякаш са малко по-различни от нас. Те не търсят умишлено майката на децата си. Те по-скоро си я чакат.

И един ден при тях идва момиче, което първо харесват външно. Облича се със стил, изглежда чистоплътна, усмихва се приветливо. И те я харесват. Започват да я опознават.
И ето, че тя се оказва, че е интересна личност, с нея е леко, човек е. Не се превзема, не мърмори. Пък и е страстна.
Готово! Влюбени са.
Продължават. Тя се оказва, че е онази, на която могат да се доверят. Че им е приятел. Сигурни са, че ще ги подкрепи ако утре недай си Боже нещо се случи. Тя е самостоятелна - има работа, грижи се, учи, развива се.
Оказва се, че в секса е освободена.
Събират се да живеят заедно. Тя става още по-готина. Готви любимото им ядене понякога, въпреки че тя не го харесва. Гледа му децата, усмихва се, не го контролира, не го ревнува и не очаква той да бъде жена. Оставя го да си има хобитата, да си има мъжките моменти - било сам, било с приятели.

Момичета, за такава жена, мъжът прави всичко. Не защото е заставен, а защото наистина го иска. Защото я обожава. Защото тя го мотивира, успокоява, дава му свобода и нежност, зарежда го.
И тогава той става истински мъж... точно такъв, какъвто жените търсят.

Грешката на жените е, че те възпитават мъжете си, че опитват да ги променят, да им налагат. Да ги поправят. И те започват да се чувстват развалени. "Какво иска от мен? Явно не съм достоен за нея"
Мъжете нямат нужда от ремонт :) Само от обич, както и жените всъщност.

60.   Аз пък си търся злобно, пискливо и ревливо момиченце. Асексуално- веган, че да не вкусва месче и да забравя за бабалюгите. Всяка вечер сводка и морал колко съм грешен, простак и гамен. След речта- без вечеря и по леглата гладен и наказан. Сутринта се събуждам с поток от указания, оставям всичките си пари на масата и съм изгонен да изкарвам нови. И така 365 дни с един ден почивка на високосна година. Поздрави на BS!

61.   60, е, стига, де, поне една салата с веган сиренце ще трябва да можеш да си нарежеш навън пред блока и скришом да я излапаш под балкона или поне един дюнер тайно да изядеш на улицата, но без месо, че веганката ще те надуши от вратата и ще те пляска със соева наденица през лицето.

57, стига с тези мъжки въртели. Големи въртели само и само да изкараш мъжете тези невинни агънца, които просто търсят любов, но не я получават, понеже жените са зли, гадни и меркантилни к*рви с ледено студени сърца и души. Да, всичко сме наследнички на Ержебет Батори...
Не ти трябват проучвяния, статистики, научни доклади и такива неща. Само фактът, че мъжете постоянно се оплаквате и тук, и на живо (имам много такива познати), и в сайтове като Фейсбук колко леки и меркантилни са станали жените, как изневерявали, как гледали само парите, е достатъчно показателен, че харесвате такива, защото ако не ги харесвахте, нямаше да се занимавате с тях, че пък и да се жените. Виж колко е простичко всичко и няма нужда от доклади, проучвания и статистики: не харесваш меркантилни кифли и к*рви - не се занимаваш с тях, харесваш ги - занимаваш се с тях, а мъжете точно това правите, но лошото е че изкарвате всички жени такива. Сега аз на мой ред да ви питам: цялата държава ли проучихте, целият континент ли, целият свят ли, че да обявите всички жени да меркантилни к*рви и кифли, понеже много често попадам на такива коментари в интернет и ги чувам на живо. Не може целият женски пол да ви е виновен за вашите несгоди. Някъде си къса връзката, за да попадате на тях и не може да обвинявате само жените за това. Да, масово от жените наистина станаха петокласни създания, но и масово от мъжете също не са стока. Мнозинството от мъжете се интересуват основно от гъзове, цици и секс, което си е абсолютният мъжки еквивалент на жените, интересуващи се от пари, дрешки и коли. Нима очакваш, че в нация, в която мъжете не стават жените да стават? Брех, от къде тази мъжка наглост да смятате, че ви се полага да сте повърхностни, обаче да имате истински жени до себе си? Мислите си, че висящите ви месца ви дават к*рбланш, обаче не е така.
Мъжете казвате, че жените сами сме си виновни, че попадаме на некачествени мъже, че такива харесваме, обаче същото вАжи и за вас. Истината е че си ви влече лекото поведение и предизвикателното облекло. Иначе, пак казвам, нямаше постоянно да се оплаквате от такива жени.

Black Sabbath

62.   За да е представителна извадката, най-уместно е да отговорят само търсилите и намерилите.
Познавам не един, и не двама, които се разведохс заради любовниците, но като поживяха 3-4 години с тях, най-после разбраха, нче имат еленови рога, а едната благоевградска пачавра дори си беше купила сватбена рокля. Шефът й би шута. Ожени се за един наркоман, после се разведе и сега пак си го слага с разни шефове, но е сама с двете си деца. Никой не я иска за сериозна връзка, колкото и пластични операции да има.

64.   В интерес на истината, харесвам една от тук пишещите жени и тя го знае отлично. И категорично не харесвам жените, за които тя редовно твърди, че мъжете харесвали. Въпреки, че тази съфорумка заявява как търси човек като мен и предполагам отдавна се е убедила, че съм търпелив, уравновесен, спокоен, отговорен и държащ на думата си човек, неспособен на лъжи и изневери, в крайна сметка не се случва нищо от нейна страна. Е, вярно, че съм адски стар, грозен, дебел и беден, дори девствен, както редовно твърдят няколко киселячки тук, но нали уж душевната красота била важна. :)

Истината е, че ако една жена в първите 1-2 секунди моментално не се плени от външния вид на един мъж, почти изключено е тя да го пожелае като мъж след това, дори и да го опознае и да е наясно с всичките му качества, които тя търси от години сред мъжете. Всеки - както мъже, така и жени - има право да харесва каквито пожелае хора от отсрещния пол, така че това е разбираемо. Но жените не искат да си го признаят и боравят със заучената реплика "Харесвам те, симпатяга си, впечатлена съм от теб, всичко е 6, ама нещо те усещам като Моя мъж". Някакви много редки изключения са двойките, при които жената първоначално не е харесала физически мъжа и после са се оказали в сплотена, трайна връзка. Много са обаче случаите, в които мъжът не харесва физически жената, но е склонен да свали изискванията си, защото е видял у нея определени душевни качества и решава, че те са му твърде ценни, за да изпусне късмета си с нея.

Ето го и двойният аршин, с който мерят мнозинството от жените. Безброй пъти съм чувал жени да заявяват как търсят мъж с качества, които на пръв прочит притежавам до едно (същото се е случвало много пъти и при мои приятели), но явно тези вечно търсещи разбиране, уважение и човешко отношение жени имат някое друго, дълбоко пазено в тайна изискване към мъжете, което си остава вечна загадка и което им "пречи" да харесат мъжете, отговарящи на 100% на техните открито заявени изисквания. Тяхното редовно оправдание е: "Сега не съм в настроение за мъже", "Сега имам много грижи на главата", "Сега съм се посветила да уча", "Много те ценя като приятел", "В момента кучето ми е болно", "Трябва ми време да те опозная", "Все още си лекувам душевните рани от раздялата ми с бившия миналата година" и прочее, а после ги гледаш същите как рязко на секундата намират време да се разкрачат за някой новопоявил се самовлюбен и държащ се грубо с тях ненадеждник, който ги опрашва още на първата среща и обикновено това се случва по желание на въпросните "много заети и нуждаещи се от дълго време за опознаване" госпожици. Когато биват щателно и безчувствено изчукани и зарязани от батките и осъзнаят, че сами са се вкарали в някакви смахнати филми с провалена завършителна сцена, отново припкат с мигащи очички при свестните мъже, за да им бъдат избърсани сълзите и да се оплакват на тяхното рамо от "поредния лош мъж". Облягат се на тяхното рамо, искат от тяхното време и внимание, но не и да са във връзка с тях, а само "отново с цел да се опознаят, ама мнооого бавно и задължително без интимности", докато една слънчева сутрин отново придобият грандоманско самочувствие и после пак (тайно от вдигналите ги на крака всеотдайни пичове) бързо скачат в кревата на поредната отрепка.

Между другото, в приложенията и страниците за запознанства най-грубиянски отнасящите се жени са тези, които в профилите си гръмко твърдят, че търсят обикновени мъже, способни на уважение, вярност и всички останали добродетели, които са споменавани от тях, явно присъстват в репертоара им само вятърничаво, защото действията им после въобще не отговарят на предварително заявените думи. Почти всяка една от тях (и имам предвид най-малко 95%) показват грозен език като на дъртите пияници от кварталната кръчма. Иначе много се напъват в профилите си да минат за нежни, романтични и земни същества... Стигат и дотам да твърдят как не искали мъже с пари, мускули и татуировки и не се били впечатлявали от тях. С малката подробност, че цял живот лично са си избирали точно такива типове и занапред нямат и намерение да сменят "сценария". Опитват се да заблудят себе си и нормалните мъже, но не успяват да избягат от сянката си, които упорито търчи подир противоположния тип мъже.

- Кифлоприземител

65.   Кифляк, проблемът при теб е, че тия качества, дето твърдиш, че ги притежаваш, само ти си мислиш, че ги притежаваш.
Имаш една от най-нереалистичните самооценки, които съм виждала през живота си.
Виждаш се като достоен млад мъж с потенциал и бъдеще, а всъщност си застаряващ киселяк, непостигнал нищо в живота си, живеещ с убеждението, че му се полага 20 годишна мацка, която да го боготвори.
Мисля че страдаш от нарцистично личностно разстройство.

66.   Номер 65, въпреки, че кифляци са мъжете, подир които ти си търчала и без успех да ги задържиш с половия си орган, нека Кифлоприземител ти отговори, за да ти станат ясно някои неща. Това женско мрънкане за "20-годишните мацки" го повтарят само и единствено съскащите киселячки тук. Ако въпреки това си си навила на въображението и ще противоречиш до откат, тогава си направи труда да пуснеш търсачката в действие и ще установиш, че Кифлоприземител никога не е писал такива неща. После ела отново тук и си признай, че си измисляш.
Нещо повече, Кифлоприземител многократно е писал, че е имал отношения с жени в христовата възраст, като е излизал и с жени над 40 години; просто по-младите от 33 години жени са били тези, които са го желаели, докато техните каки не са показвали искреност и уравновесеност и вместо това са предпочитали да боравят с лъжи и неизживени блянове по някакви бивши техни пръчове от пропиляната им в безразборно чукане младост.
Относно младостта, винаги съм бил откровен и също твоя (и друга женска) измислица са твърденията за "младост". Проектирате собствените си страхове и обвинения, самовтълпявате си, започвате да си вярвате на измислиците и после се чудите защо някой лесно ви приземява, опровергавайки лъжите ви. Друг е въпросът, че преобладаващата част от жените на моята възраст изглеждат 10 години по-възрастни от мен. При някои е ген, но при повечето се касае до вредни пороци като пушене, пиене, прекаляване с вредна храна, газирани напитки, може би и наркотици, полово предавани болести (поради безразборно чукане с гореспоменатите пръчове) и прочее.

- Кифлоприземител

67.   Да стоиш и да се хвалиш в анонимен сайт, колко си добър и велик е сигнал за голям личностен проблем.

68.   65 бля бля бля, женски простотии на търкалета дрънкаш и ти го знаеш.
"Кифляка" няма никакъв проблем, просто ви изкарва кирливите ризи и вашите проблеми на жените и ви ги навира право в лицето точно, както и трябва. То пък нали твоята самооценка е много "реалистична", та дрънка. Мислиш се за готина 20-годишна мацка, на която й се полага милиардер да я гледа цял живот, и че едва ли не целия живот е пред тебе, ма само в твоята глава хахаха. Дърта киселячка нещастна, ти лично какво си постигнала в твоя живот, че да държиш сметка на другите, не искаш ли и ти също млад, снажен младок на 20? ! И стига си си измисляла диагнози, не си доктор.

69.   Дам, точно нарцистично личностно разтройство е диагнозата на КП.
В трето лице ед. ч. само такива имат тенденцията да се изказват за себе си.
Че и си пише подкрепящи коментари от името на други потребители.
КП пак изгуби самообладание и се разкри.
Плюене по другите и самохвалство в анонимен сайт - достатъчно основание за заключение, че човекът е дълбоко огорчен и нещастен от живота си и търси поле за избиване на комплекси.
Аз към доктор, КП, мога да ти дам и направление даже.

70.   68, явно не си много умен.
Кифляка на 45 е сам, кисел, та чак горчив, живее под наем, не е постигнал нищо през живота си и плюе нон стоп срещу жените - и ти си мислиш, че това е човек, който няма никакъв проблем?
Иначе мен не ме мисли, имам прекрасен човек до себе си и да, той все още е в късните си 20 (не за дълго).
Да ми е жив и здрав, много си се обичаме, пък ти ако щеш завиждай, все ми е тая.

71.   68 (кп) пак се включваш с другите си самоличности да се само/защитиш?
Човек, примири се със себе си вече. Никой не ти е крив, че за почти половин век нищо не си направил за живота си. Жена няма как да върже на стар ерген на твоята възраст, на квартира, даже една шофьорска книжка не можеш да изкараш, ама с мечти за дизайни за коли...
Така че: приеми се, успокой се, така и така ще си бъдеш сам, поне за себе си нещо направи. Виж там поне някоя селска къщичка да си купиш, да имаш къде на по- стари години да си скриеш главата. Пък и някой зеленчук поне ще изкарваш за собствена консумация.

72.   Съскащите горе може да дишат спокойно. Някой в една съседна тема твърди, че ме познава извън Интернет, следователно (ако тези нейни/негови твърдения са верни) ще може бързо да обори всичките ви измишльотини, които съскате по адрес на КП. :)

- Кифлоприземител

73.   Към номера 69-71: този Кифляк или КП в момента под леглото ви ли се намира? Често ли го виждате около себе си? Какво символизира той за вас?

Смятам, че до няколко сеанса ще открием корена на нуждата ви да воювате с КП или Кифлякът. След това можем да се насочим към това да ви превърнем в горди, независими и самодостатъчни хора, на които не им трябва Кифляк, за да се чувстват такива. До следващата седмица!

75.   Харесвам женища- ала бело и дебело. Да се тресе и вее на морскя бриз. Да се носи като шамандура на повърхността. Да е говорилня като радио- точка или като Блек Сабат. Да е мрънкач- мотиватор като скандинавска феминистка. Да е боец- за образец като кака Мара от Долна Бара.

76.   Сабатче мило и приказливо, нека ти го нарисувам от името на мъжете! Хората се оплакват от онези, които не харесват. Логично е да четеш из Фейса оплаквания "колко леки и меркантилни са станали жените, как изневерявали, как гледали само парите". От нормалните ли да се оплакват хората? И казано ли е, че ако си имаш жена, не можеш да се оплакваш от тия, които изреди? Тия, дето се оплакват може и да си имат жена, която не е такава, но пак да се оплакват от този тип, защото ги дразни поведението им.

По-горе ти го казаха - когато обиколиш повечко мъже и ги опознаеш, тогава говори! Засега си млада и самодоволна, но и също толкова незнаеща нищо за мъжете. Ама иначе "говори истини за мъжете, които те не са свикнали да чуват от жена"... Моля ти се! То по тая логика аз мога да заявя, че жените масово се възбуждат от това да взривяват сгради, облечени в костюм на Хълк. И да разправям, че която жена не се хареса в новото си амплоа на сексуална девиантка, "не е свикнала да чува такива истини за себе си от мъж". От теб сме чули само една истина за мъжете - че съществуват. Да, вярно е! Има такова нещо, наречено "мъже". Останалото са си твои религиозни вярвания. Уважавам религиите, но нека се върнем към науката, по която ти знаеш малко, да не кажа нищо! И понеже не знаеш нищо по темата, предлагам да спреш да ни заливаш с псевдонаучни статии, които са толкова ценни, колкото статия в жълт вестник. Знаеш къде е изхода от сайта, нали?

77.   76, пак мъжки манипулацийки, как мъжете харесвали само свестни жени, ама те жените, понеже са лоши и горките мъже не случвали на любов. По- добре се спри, защото е много гнусно да извърташ нещата по този начин. Гнусно е за жена, но е още по- гнусно за мъж.
Хората се оплакват от тези, които им вредят по някакъв начин, а и тези мъже тук, във Фейсбук, а и в реалния живот се оплакват, че на ТЯХ им изневеряват и че ТЯХ ги използват. Те не се оплакват, че на третия им братовчед на съседа от горния етаж някоя му е изневерила или го е използвала. Те се оплакват от първо лице. Защо? Защото харесват леки жени и защото, ако не ги харесваха, просто нямаше да се занимават с тях. Защото мъжете са тъпи и повърхности и най- важното за тях е външният вид и защото най- важното за тях, по отношение на жените, е да си легнат с някоя. И това не са нито религиозни, нито псевдонаучни глупости, а факти, защото пак казвам - ако не харесвахте леки и повърхностни жени, нямаше да се занимавате с тях и след това да се оплаквате от тях, но вие тях харесвате и тях гоните. Не толкова друг е въпросът, че мъжете са също толкова повърхностни, колкото и тези жени, от които се оплакват и просто няма как да привлекат нещо по- качествено. Няма да мине този мъжки к*рвенски номер да мрънкате, че от жените не става нищо, а да изкарвате себе си послушни говедца, които просто търсят любов, защото това не е така. Истината е че за упадъка на жените голяма вина имат самите мъже, защото почти никой от тях не се дръпна от лекото им поведение и курвенските фотоси в интернет и по телевизията, почти никой мъж не се дръпна от пошлите им дрехи през топлите дни, нито на факта че си лягат, с който си поискат. Жена да щракне с пръсти и мъжете са готови да си легнат с нея, дори и да не е нещо кой знае какво на външен вид, защото самите мъже са лесни. Всички много им се радвате на к*рвенските снимки в интернет и плакнете око на живо, което ви прави директни участници в упадъка на жените. Не може хем да се радвате на к*рвалъка, хем да се оплаквате от него. Всяко действие си има цена, както и вашата радост по масовия к*рволък. Ето, сега свестни жени почти не останаха, но и защо да остават, когато вие не ги забелязвате? А ако се съберете с такава, започвате да я приемате за даденост. Е, освен на думи, тогава ги уважавате, но на думи всички мъже сте приказни принцове. И аз съм Снежанка.
Та, не харесвате леки и меркантилни жени, но само на думи. Действията ви показват точно обратното.

Black Sabbath

78.   Сабат, но по нейно желание вече наричана Снежанка /"ако това е така, аз съм Снежанка" - значи си Снежанка :Д/, предупреждавам те! Когато видиш стара жена да ти носи ябълка, не я яж! Въобще не приемай подаръци от непознати жени или хора! И предай много поздрави на джуджетата - кефят ме тия лилипути!

51-70 от 70