Не, не съм педофил
Здравейте, направих заглавието малко по-провокативно за да се погледне темата от повече хора.

Както знаем, в България възрастта на съгласие за сексуални контакти е 14 години, тоест - ако момичето, примерно, има 14 години и аз правя секс с нея (на 28 съм), това не е педофилия и не е подсъдимо.

Та, от едно известно време насам търся начини да си намеря някое такова младичко и тясно котенце, 14 - 16 годишно да го разпоря, но малко трудно става това нещо, при положение, че имат вечерен час и са извън социалния ми кръг, нито по дискотеки ходят, всичко това заради възрастта, разбира се.

Ако има някакви такива места в интернет, където можеш да намериш разгонени 15-16 годишни (дори и циганче да е, стига да е хубава), бих се радвал някой да помогне.

Благодаря за вниманието!

Коментари

1-50 от 80

1.   Еми педофил си, ако не беше закона щеше и под 14г да търсиш.

2.   Педофил. Къде са органите на реда, модератори??? Някой? Ужас.

3.   Нормалните мъже не си падат по 13 годишни , дори не ги заглеждат . Нормалните мъже харесват жени .

4.   Абсолютен педофил, извратеняк и комплексар! Не можеш да си намериш истинска жена, защото всички те режат, понеже виждат какъв антисоциален убитак си. Затова си намираш малки и неопитни момиченца, за да можеш лесно да ги залъжеш.

5.   "Жените са к*рви, минавали са ги всякакви още от 14- годишни и имат какви ли не бройки!", оплакват се мъжете, а реално такива като тях са част от бройките на такива жени.
Мислите с половите си органи, но като поодъртеете малко, искате сериозна връзка. Хахахаха

6.   Невинаги законното е морално правилно.

7.   А защо не някоя младолика студентка на 18-23? Хем ще е по-зряла, хем в лице може да ти прилича на гимназистка. Пък може и да играете секс игри и тя да се облече като ученичка като ти е толкова кеф. Отбележи, че казах младолика, има такива, не всички на 18-23 изглеждат на 35.

8.   Която се навие на тази възраст да пусне на 28-годишен, няма да е малко, тясно ...., защото за нормалните девойки на 15-16 ти си един чичо в тяхните очи. Ако намериш желаеща, ще е някоя бая опитна за възрастта си и е спорно колко ще е тясна. Иначе в социалните мрежи.

9.   Пробвай в циганската махала!
Там на 10-11 раждат, значи правят секс от 9!
На 16 може и баба да е вече...

10.   Педофил си, разбира се. Иначе щеше да имаш приятелка и сериозна връзка или семейство на твоите години, не да си търсиш нониченца. Най-много на някой побеснял баща да му падне пердето и да те пребие.

11.   8 не знам какви са тези нормални девойки но като бях на 15-17 масово съученичките ни ходеха с мъже на по 30-35 дори.

12.   До 7: що пък точно от 18? Всички момичета почват да се чукат на около 14-15 и това е повече от нормално. Момчетата също. Кво толкова го дъвчете това 18 не мога да разбера. Не се правете на монаси и монахини, същите сте

13.   Абе да, ама много лесно ви съдят за изнасилване, такива. Достатъчно е момичето да се оплаче, че си я "подвел" и толкова. ЧЕстито - не си педофил, а изнасивач! Сигурен съм, че майка ти не би била горда.

А и още нещо - жените не са само една тясна дупка, дето да се зцвъкаш вътре и да бягаш ...

14.   Абе я млъкни ма 7. Зряла-вряла, айде стига глупости. Мъжете не искаме зряла та презряла та изгнила тиква, а сурово, свежо и прясно ягненце да се нагостим вкусно и да ни е кеф. Кога ще го разберете това? Какво й е хубавото на една дърта разпоретина с "опит" дето са я ебали 150 мъже преди теб и е лепнала какви ли не венерически болести?!? Ягнето требе да се яде прясно и свежо, преди да се е размирисало. Всеки нормален мъж иска 14-15 годишно девствено чисто момиче, което е още неопетнено и неомърсено от ничий к*р, а не дърта бабичка на 40, която са я минали 1000 кура преди тебе и не знаеш каква болест ще ти лепне. Младоликата студентка на 18-23 знаеш ли колко кура е изяла и колко сокове е обрала през живота си докато стане на толкова!? Ааайде не благодаря, ако това значи да е зряла, значи не искам зряла, да ви пикам на "зрелостта". Мъжете си искаме сурово младо ягненце.

15.   Никога няма да ви разбера педофилите какво ви е толкова интересно в някакви пикли на 13-14. Моите извинения към всички четящи такива, ама те още дори не приличат на жени. Винаги съм предпочитал да съм с някоя 5 години над мен. Ако е някоя 14 годишна ще ми е мега cringe и ще се чувствам като татко й, на 22 съм btw.

16.   14 Педофиле, ИСТИНСКИТЕ МЪЖЕ оценяваме жените не само като едно парче месо! Ние искаме спътница в живота, с която да създадем семейство и която ще има достатъчна зрялост, за да може да се изгради пълноценна връзка с нея. Ние не искаме 14 годишни пикли, които още не знаят е*е ли им се или им се пикае. Моля, НЕ говори от името на ИСТИНСКИТЕ МЪЖЕ!!! Говори си само от името на ПЕДОФИЛСКОТО СЪСЛОВИЕ, от което си част! Ех, понякога съжалявам, че го няма Соца. Такива като теб отиват директно в Белене и там жална ти майка..

17.   За неуките урунгели, които не са харесвани от по-младите и злобеят по техен адрес пояснявам: Мъжът трябва да е поне 2-3 години по-голям от жената, защото жените започват развитието си по-рано и по този начин се компенсира тази разлика. Неслучайно по цял свят мъжете си търсят по-млади съпруги и приятелки. Това са нормалните, психично здрави и привлекателни мъже. Грозните и откачените, расли с лоши майки или без такива, се утешават с дърти мухлясали пачаври просто защото друг избор нямат и младите не ги искат.

От биологична гледна точка при мъж и жена набори жената е по-голяма с 4 години. Тоест идеалната разлика е поне 4 години в полза на мъжа. Вижте как изглеждат момичетата на 14 примерно, после вижте и момчетата.

Учите я тая биология бе, излагате се.

18.   На 14 г са си още деца в мисленето, в чувствата. Защо искаш да спиш с деца? Искаш да ги нараниш? Искаш да нямаш отговорности?

19.   Толкова много тъпи коментари и никой не адресира въпроса ми...
Как ми направихте цялостен портрет на личността, сексуалния опит, връзките и какви ли не неща още, изхождайки просто от един пост от няколко изречения в анонимен сайт :ХХХ
Нямам думи, някой даже ми каза, че не ми връзват такива на мойта възраст и за това търся тийнейджърки...
Аз търся именно тийнейджърки, щото ми връзват само такива около мойта възраст, бе!!!
Никога не съм спал с момиче на по-малко от 18 години и искам просто един път в живота да пробвам.

А към моралните експерти, ще ви кажа това, че ако ще и още 115 човека да ме определите като педофил, защото просто вие сте решили, че съм такъв, това не ме прави такъв и си остава само ваше лично мнение!!

Педофилите са хора, които правят сексуални действия със сексуално и психически неузрели индивиди, а 14 годишните, щом закона така е решил - са узрели и ако можете да ми докажете наистина защо НЕ СА узрели - слушам ви!
Но не с лично мнение, а с научни доказателства!!

Поздрави и лек ден!

20.   17, знаеш ли на един от най-красивите и желани мъже на света - Джон Тейлър от Дюран Дюран, жена му на колко е? Той е на 62 и все още е един от най-красивите и сексапилни мъже, и определено може да има всяка жена на света, дори и да не беше богат и известен, а жена му скоро ще навърши 70! Повярвай ми, и аз и много други млади жени и даже тийнейджърки бихме убили за да бъдем с него, но той - най-красивият и желан мъж, е избрал да има 70-годишна жена до себе си! Отделно познавам и други привлекателни и хубави мъже, на които жените им са големи, или невписващи се по някакъв начин в наложения идеал! Така че недей да генерализираш, моля те!

22.   Абе льохман ти тъп ли си бе? Моите набори на 22 още не са зрели и отговорни хора, ти ми говориш как 14 годишните разбирали какво се случвало около тях и били наясно със себе си. Те не знаят дали имат оргазъм, цикъл или са се напикали ти ми обясняваш как били зрели хора... Ми по твоята логика то и аз не съм психопат и убиец, ама искам да те хвана и да те направя на нищо. Какъв е проблема бе, аз не съм побойник или лош човек? Побойник е човек който му доставя удоволствие да се бие с други хора, аз не съм такъв. Аз просто искам да те набия да видя как е?

25.   Баш педофил си. Гнусно е че има хора като теб и трябва да те е срам. Може и да успееш да си намериш 14 годишна, но знай, че това ДЕТЕ е объркано, защото живеем в крайно сексуализиран свят и момичетата се поддавам лесно на такива като теб, от срам, че да си девствен е нещо излагащо. Самият факт, че би се възползал от едно неосъзнато ДЕТЕ, дете, което няма оформена личност все още и те възбужда- за психиатър си. За мен няма нищо по хубаво и елегантно от една зряла жена с амбиции, вече установена в живота. Но ти харесваш това което е лесно, защото повярвай ми, една жена 20 не би се спряла точно на теб (и ти го знаеш). На 28 да пишеш подобна тема в такъв сайт и да си търсиш изгодата само те прави смешен. Няма да се учудя да те видя след време в ютуб хванат от ловците на педофили.

26.   До 22.

Пичага, това че смесваш своите абстрактни представи за зрялост и отговорност със зрелостта, що се отнася до безопасни полови контакти, си е чисто твой проблем.

Аз все още твърдя, че секса с 14-15 годишна не носи риск за нейното психическо или физическо здраве, ти ми говориш за съвсем различни неща, как да водя диалог с такива хора.

27.   До 16 от 14: Изобщо не ми се обръщай на „Педофиле”, защото НЕ съм ти никакъв педофил, а нормален мъж, ясно ли ти е, дърта пачавро?!? И да, ще говоря от името на НАС ИСТИНСКИТЕ МЪЖЕ, защото аз съм точно такъв! Изобщо НЕ смей да пишеш какво искали истинските мъже от позицията на мъж, защото НЕ си мъж, а си ЖЕНА, и като такава никога не би могла да знаеш със сигурност, какво искат мъжете, ясно ли ти е? Само жените и особено дъртите жени говорите за "пълноценна връзка", "зрялост", "спътница в живота" и др. глупости и обиждате младите момичета на "пикли". С тези глупости тотално се издаде, че си жена. От никакво педофилско съсловие не съм част, колкото и да се опитваш да ме изкараш такъв, а съм нормален хетеросексуален мъж. Попринцип всички дърти мумии се опитвате да изкарвате всички нормални мъже "педофили" от яд, че предпочитат младите, свежи и секси мацета, а вас не ви бръснат за нищо и не ви обръщат никакво внимание. А младите момичета ги наричате "деца", "пикли" и др., защото се страхувате от тях като от ваша конкуренция, и се опитвате всякак да ги принизите от страх, че ще ви изместят и ще ви откраднат мъжете. Били незрели, били не знам си какви, абе я бегайте оттука, бе, дърти брантии увиснали! Мъжете не искаме зряло, а сурово прясно ягнешко!!!

28.   Ти си отвратителен. Остави момичетата намира и си търси жена да "разпориш" ако изобщо някоя се хване с теб.

29.   19- Ти сигурно и с овца не си спал никога в живота си. Що не вземеш да се пробваш? Може и да ти хареса? Също и с мъж, ако не си пробвал вече.

30.   27, пълни глупости. И много мъже съм чувала да казват, че искат зряла жена и че едно момиченце на 20 години няма абсолютно нищо какво да им даде. Не всички мъже са промити от порното и с педофилски наклонности. И за справка, не съм "дърта", но не съм и първа младост вече - на 26 съм, но още ми искат лична карта навсякъде, защото съм с хубав ген. Прочети ми коментара под номер 20 - щом най-сексапилният мъж на планетата (виж в гугъл как е изглеждал Джон Тейлър през 90-те години) се жени за жена на 56 години, при положение, че може да спи или да се ожени за всяка красива моделка на 20, значи не всички разсъждават като теб и са със същите наклоности!!!

31.   27, а ти реално колко годишна е най-младата с която си спал, че твърдиш, че било яко с 14-годишна или само си чувал, че било яко да спиш с такава?

33.   12, всички момичета около теб ли са почнали да се ч*кат на 14- 15? Защото аз почнах на 21 и все още съм с първия си. Стига сте слагали всички хора в общия кюб с гнусните к*рви.

14, аз съм младолика студентка на 23. Още ми искат лична карта като купувам бира на приятеля ми или цигари на баща ми. Рядко ми дават над 20. Както написах по- горе: била съм с един и от 21- годишна водя полов живот. Не знам за какви невинни същества ми говориш, но на 14- 15 повечето вече са изяли бая п*шки, много повече от мен, а и част от тях изглеждат на моите години. Повечето пушат, пият, даже някои друсат, а аз не го правя. На това ако му викаш чисто, невинно, неопетнено и неизползвано, значи освен че си педофил или по- скоро ефебофил, значи си централно сбъркан в тиквата. На 14 троши п*шки, пуши, пие, вероятно друса, а този ги нарича невинни, чисти и неопетнени. А има жени 35 , които не друсат, не пият, не пушат, били са с няколко мъже и никой не им дава годините. Но в мозъците на т*пите животни като теб нещата стоят много еднакво: колкото по- голяма става една жена, с толкова повече мъже трябва да е спала. А ако е спала с много, значи в диапазона 14- 18 е била със загорели перверзници като теб, които им се бутат, ако не се досещаш. Но някои жени се пазим, просто ти си мъжка к*рва и не ставаш за повече от една нощ, а жените, които се пазим, дори момичетата на 14- 15, които също се пазят, ви разкарваме. Тези на 14- 15, които наистина са неопетнени, не само тялом, а и духом, понеже неопетнеността е предимно духовна, а след това телесна, не искат да са с дърт овехтял чичак като теб, който иска само да ги мине и чийто х** сигурно се държи на дъвки и течно лепило. Аз на тези години няколко такива като тебе разкарах. Това повечето мъже не сте хора. Мислите само с половите си органи, а жените като нас, не искаме мъжки б*клуци за една нощ. Пробвай да работиш нещо в сферата на платения секс, защото от няколко дни занимаваш целия сайт хормона си. А, между другото, и да имат цикъл, повечето момичета на 14, 15 и нагоре все още не са напълно развити нито в телата, нито в умовете, макар и да не са точно деца. Все пак, развитието, макар и бързо при тях, става с години, а не от днес за утре. Харесваш недоразвити все още полужени, значи си педофил/ ефебофил. Факт.

34.   Не искам дори да коментирам много и няма смисъл. Падение е единствената дума, с която мога да опиша такива постове.

35.   Отвратителна и гнусна тема. Как може така да се изказвате за деца на по 14-16 години? Наистина сте извратени и болни хора. После авторе, не се чуди защо никоя жена не иска да е с теб. Бог ще те накаже.

36.   Те такива мъже само това чакат- някой мъже няма да имат против да им се разреши и да изнасилват, ако може. Видяло се е, че българското законодателство не е много на страната на хората.

И с 5 годишни да им разрешат пак ще искат. Дано тези момичета имат добри родители и да ги предпазят от такова извращение.

37.   В чалготеките в провинцията, че и някои столични има точно каквито търсиш, но социопат като теб едва ли стъпва по такива места.

41.   Модератори, надявам се, че на подобни ip им завършват където е редно!

42.   Авторът е гнусен, в това спор няма, но мисля, че се приписва твърде много невнинност на 14-годишните. Ясно е, че са масово неориентирани за живота, но чисто сексуално, много добре знаят какво правят. На тия години аз бях изключително смотана, нямах идея какво се случва около мен, но всичките ми приятелки въртяха и сменяха гаджета много често с 10 години по-големи от тях. Говореше се за секс, караха се за мъже, ревности, както си трябва. Колко сме ходили да дебнем "батковци" по кафетата, да ги причакваме, какви интрижки и драми се плетяха, на една ѝ се скъсал презерватива, на друга ѝ закъснява, трета не знам си какво... на тема секс бяха съвсем адекватни и обичаха да го правят просто за удоволствие. Това беше преди 20 години, когато онлайн комуникацията едва навлизаше и всичко си ставаша "олд-скуул", нямаше информация на един клик, трябваше да говориш с по-големите за такива неща, голотии гледахме във в-к Чук-чук и т.н. Сега хлапетата са още по-отракани и развити, прави им се секс и проявяват интерес от много рано. Не мисля, че ако си легнат с доста по-голям, ще бъдат особено травмирани и покъртени до края на живота си. Гледам кварталната си компания, която споменах - вече с по 1-2 деца, нормален живот имат.

Мой приятел е учител. Преди време разправяше за практиката си в начално училище - момиченцата в 6-ти клас му се умилкват и хвърлят погледи. Шести клас. Класната им специално го предупреди как да подхожда и какво да прави. Явно не е било за пръв път или защото е някакъв неземен красавец. Морално ли е да се възползваш от това? Не. Но воплите и оплакванията за крехката детска психика колко е неформирана... малко множко ми идва. Голям процент от децата не са толкова невинни, колко си мислите, нито са толкова лабилни и загубени. Напротив - отракани и нахални са, търсят си удоволствия (не говоря само за секс изобщо) и силни преживявания. А по въпроса за физическите им дадености - сестрата на мъжа ми е на 15 и е по-развита от мен в момента, всичко си има. Това е до ген и биология, може би и храна. Ако не си отваря устата, може да мине и за 25-годишна, хич няма да разбера.
В хлапетата на тия години се предполага, че има свежест, приятна наивност, необременени от проблемите на възрастните и т.н. Всички знаем за Лолита и в какво е чарът ѝ.

Педофилията е секс с деца на по 3-5-9 години, сексът с момичета на 14 е неморален и говори за множетсво комплекси/личностни проблеми, но не е педофилия.

43.   Виж, пази си дълбоките щения за себе си и за себеподобните ти. Гледай само да не попаднеш в полезрението на полицията.На нас няма какво да ни обясняваш какви сме дърти жени, които говорели за връзки. Ти връзки не искаш , искаш цепене на сливи.Няма как да ти помогнем с адрес на девствени 14 годишни цепенячета. Между другото, след като сам не можеш да си намери сексуални обекти, говори за твоята социална импотентност.
Модераторе, отвратена съм от теб, за това че даваш трибуна на напълно пропаднали хора. Това говори много за теб. До колкото си спомням имаше малка дъщеря- някакви мисли в тая посока да ти идват?

44.   Докога ще допускате разни педофили в сайта, да си изливат перверзните и отвратителни щения! Прищяло му се на дъртака младо! Не си види увисналия задник, и шкембето, дето му виси от разпраните дънки, тръгнал ученички да търси! А не знае, че те още щом го видят, ще започнат да повръщат!

45.   14, в тоя живот няма значение какво искаш, а какво можеш да получиш със собствени усилия.
Ти може и самолет и яхта да искаш към 14 годишната, ама най-вероятно ще получиш просто един бой, от някой ядосан баща.

46.   Това, че едно деяние не е наказуемо, не го превръща в морално оправдано.
Т.е. много е вероятно да си педофил. Тази ниска граница от 14 години е сложена, защото това е времето, в което част от малдежите и девойките окриват своята сексуалност. Помежду си! Никога никой не е слагал 28-годишните в сметката, защото се предполага техните морални задръжки да работят.

47.   Модераторе, защо нарочно не ми публикува коментара!? Да не би да си жена и затова да не ми публикуваш коментарите? Отговорът ми към 30 беше много смислен и съдържателен, и искам да бъде публикуван!!!

Мод: ти спиш с малолетни, а аз да ти публикувам коментара. Да бе, как пък не?

48.   Модчо, оставяш педофилчета да върлуват тука, модчо сладичък.

49.   Доста отвратителни хора има. Хубаво е, че по такива сайтове може да ги видим. Да си знаем и да не живеем в заблуда. Гледаш го на улицата, уж нормален човек, а отвътре прогнил психопат, който си мечтае да съсипе живота на някое объркано дете.

50.   42-Най-адекватният коментар!!! Браво!

51.   Извратен Гнусен Педофил, такива като теб трябва да се пребиват с камъни!

52.   Бахти гнусния тип, честно.. Това е извратено и болно.. Наистина болно поведение, като тези дето си сменят пола, а дори и хомосексуалистите и тяхното е болно поведение (не ги упреквам), но тук говорим вече и за извращение.. Просто думи нямам. И още по-чудно ми е какво толкова харесвате в тези ДЕЦА ? Аз съм на 22, трудно бих се хванал с някоя 18-19 годишна дори, камо ли под тази възраст (там вече играе и поведението нали, но чисто визуално също са като деца по дяволите..) И какъв е тоя зор девствена, та девствена.. Първата ми приятелка беше девствена, голям праз - разлика никаква, единствено за което се радавх беше, че е попаднала на мен и аз като човека, който съм ще постъпя добре с нея, а не като повече да се хващат с разни мачовци, да ги чукат с болка някъде, я в кола, я в тоалента и след години да съжаляват. И впрочем, за въпросното момиче и до ден днешен съм приятел (макар и да не сме заедно), и до ден днешен разчита на мен, говорим си (дори й давам съвети за сегашната връзка), и отново ми е благодарила как съм се отнесъл с нея при първия й път, че наистина не съжалява, че го е направила с мен. Ама ей такива като теб, съсипват съзнания, животи и всичко, аман.. Не в затвора, за гроба си.

53.   Патологичния случай ганьо. Като и все същото плюене по жените. Тук вече не е онзи сайт сподели, станало е свърталище на отхвърлените от целия свят ганьовски търтеи. Напускай народе. Какво няма да си пръскат шкембетата от яд по жените като те не стават и за африканските племена.

54.   По целия свят "нормалните и привлекателни" мъже си търсели млади жени... Млади, ама на 20-22, не на 14. Авторче, доста си агресивен и в мисленето, и в коментарите си. Не само 14 годишната, ами и дъртата пачавра няма да ти върже. Ти иначе се успокоявай, докато раздаваш квалификации, в същото време ориентираните мъже на твоята възраст градят семейства.

55.   Искрено пожелавам и на автора, и на хора като 17 и 27 да ги гледаме след време заловени от Ловците и изобличени в ютуб! Защото това са не просто "загорели чичаци", които просто си търсят младо, а нагли и зли хора, които се опитват да оправдаят нравственото си заболяване с безумни доводи. И между млада жена и 14-годишна има огромна разлика! Аз на 14 не знаех къде се намирах. Много по-късно идва съзряването при повечето, вкл. и полово.

От 20 и 30

56.   До14/27-по-гнусни коментари от твоите не съм чела.Искал видите ли прясно Ягнешко...хем си прост,хем си нахален,а за капак си и неграмотен.Агне,не Ягне.И имам новина за теб-тия 14-15 годишните момичета,дето ще ги гледаш през крив макарон и те искат млада и свежа плът,млади и готини,свежи момчета,не някой дъртак като тебе.Младото иска себеподобно,освен ако не се продават,разбира се.Мечтай си,жалък нещастнико,мечтите са безплатни.Че не вярвам да си някой,който даже финансово може да си позволи да си плати за каквото бълнува.

57.   Най-после да прочета някакъв малко от малко по-адекватен коментар на жена; имам предвид н.42.

Всяко момиче, което получи менструален цикъл, вече не е дете, а млада жена!

В обществото законодателят се явява най-мъдрият и опитен от всички останали. Законодателството ни е писано от хора на 50-70 г. с голям опит и познания от различни сфери на живота и са определили 14 годишнината като законовата възраст за навършване на полова зрялост. След като един индивид е полово зрял, то ти нямаш никакво право да му се мешаш в сексуалността и да го спираш да търси сексуален партньор.

Въпрос към моралистите и непедофилите – вие на каква възраст учите човешка полова система в училище?

Да ми казвате „а ма да ама то е така, ама пък не е морално...“ и други такива е безмислено.

Много неща не са морални, но се правят, без да се санкционират от никого:

1) Не е морално жените да се продавате, но го правите.
2) Не е морално децата да започват полов живот, но те го правят, а родителите никъде ги няма!
3) Не е морално, а и е незаконно, непълнолетни/малолетни да събират еротични снимки и порновидеа на свои наборки и да ги разпространяват/продават.
4) Не е морално, а и е незаконно, същите тези според вас деца да изнудват свои връстнички/връстници с порновидеа и снимки и да ги рекетират. Родителите къде са?
5) Не е морално децата ви да пушат и пият алкохол, да се друсат, но го правят. Родителите къде сте?
6) Не е морално жените да ставате полигамни и да изневерявате на партньорите си, но го правите безнаказано.
7) Не е морално жените да правите „пазарене“ с половите си органи и да изнудвате, но го правите ненаказуемо.
8) Не е морално младите жени да се изнесете от България и да търсите някой по-богат от българина мъж и да отидете наготово в неговото ложе да се подпичквате.
9) Не е морално да не искате да раждате и да отлагате за последния момент, но го правите безнаказано, застрашавайки живота и здравето на детето.
10) Не е морално да се качвате на главите на мъжете за щяло и нещяло и да злоупотребявате с търпението ни, влючително и да ни рекетирате – „или ще стане моето, или ще разбия семейството и няма да ни видиш повече с децата. И между другото ще те осъдя за издръжка и ще ти взема апартамента“. Но вие го правите най-безцеремонно и безнаказано.
11) Не е морално целенасочено да си търсите мъже от други вероизповедания и от други култури, с които да си начешате междукрачието, но вие го правите безнаказано. Това са наши исторически врагове като турците например. Но има и по-лошо – секс с африканци! Жените много добре знаете, че това е равносилно на извършване на престъпление спрямо българския генетичен код, но вие го правите безцеремонно и даже ни се хвалите.

Много неща има неморални, да не продължавам да изброявам.

Не е морално младите жени да си биете шута от България и да си търсите начин да се уредите, чрез красотата и междукрачието си, но го правите, нали?

Не е морално и да чакате всичко наготово!

Не е морално да си здрава и права с две ръце, два крака, уши, очи, език и да не вършиш нищо.

Не е морално да си безработна, мъжът ти да те издържа, а ти да се сваляш по телефона с други мъже.

Всичко това не е морално, нали?

А относно секса с лолитки:

Да, не са емоционално съзрели, но и много жени на 20-30, а някои и по-възрастни са емоционално нестабилни. Не са изградени като личности, но и много възрастни жени не знаят къде се намират и не се държат адекватно за възрастта си. Да, психически са недоразвити, но и много възрастни жени са психически неуравновесени.

Колко пък ще да е неморално да спиш с 14-годишна, предвид че ги знам на какво приличат и какво им е възпитанието?

Аз знам за много по-неморални неща, които стават в обществото ни, но никой не си е мръднал з@дника да направи нещо по въпроса. Даже напротив – масово хората пречат да се случат положителните неща.

1-50 от 80