Объркан съм
Разделих ме се преди 2 месеца.
По моя вина беше. Не е имало изневери.
Разочерована е.
Искала време, но не обещавала нищо.
Чува ме се от време на време.
Какво да правя?
Моля дайте съвет

Коментари

1.   Според моя скромен опит "искам време" означава само едно.... Има интерес от друг и чака да разбере какво ще стане там. Ти си опцията да не е сама после.

Поздрави

2.   Зависи какво си направил. Ако си я ударил, ако й крещиш... Нямаш особени шансове. Ако ти е било скучно и сте се разделили може и да ти даде друг шанс.

3.   Коментар 1 много прав, подкрепям го и аз мисля същото! Иска да пробва дали ще върже някой друг това означава преведено- искам време.Не я търси ако има желание ще ти пише!

4.   От Автора

Не съм я удрял.
Има много неща да се случат около нея. Продажба на апартамента копуване на друг обзавеждане и т н.
Каза, че тези неща трябва ли сама да ги оправя. Аз пък я разбрах по грешка. И събрах си багажа и си тръгнах.
Не мисля, че ще ми даде втори шанс.
От старият апартамент ще и останат доста пари, а новия ще го обзавежда. Ще има с какво да се радва и мен ще ме забрави, като куче. После за какво съм и?! Ще се хване с друг. Нали сега тя е голяма работа. Има пари ще има голямо самочувствие и ще търси някой много по готин.
Аз просто съм за нея история. Знам, че така ще стане.
Логически нямам абсолютно никакъв шанс с нея.
Преди имах, но не се издъних.
Жената не е виновна. Аз съм си изцяло виновен.
Затова ще си стоя сам и ще духам супата. Така ми се пада.
А някой друг ще направи севтето на новата и спалня.

5.   Искала време.... ох милата. Как пък едни и съши изречения ползват даже. Бягай с 200. Шиба се с друг, ама и той не е сигурен и я върти. Ама за да ме остане от двата стола на земята още те държи и те мотае.
Да не е кралицата, че ще седиш и ще я чакаш? Искала била време и ти понеже си винаги много отзивчив и разбиращ ще седиш и ще я чакаш?
Я и тегли една майна

6.   Да не се чувате. Ти ще си и резерва, любима тактика на бивши от всякакъв пол. Ще има да ти се мазни, да ти дасажда.
Трий и блокирай от всякъде. Продължи напред.

7.   Не се надявай на нищо, безсмислено е. Отпиши я. Държи те за дълбока резерва още, но ако ѝ провърви с друг ще спре комуникацията с теб.

8.   Блокирай я. Им друг, ти си резервна гума.

9.   В една връзка има и сладко и кисело. За първото няма какво да умуваме, но за второто, не успявате ли да го преодолявате- вечно ще бъдете в размисли и в изчакване. Ако си "счупил" нещо и си го осъзнал- поправи го.от значение е колко дълбоко е разочарованието на девойката и може ли да го преодолее за да продължите заедно пак.

10.   От Автора

Незнам вече какво да правя. Само се чува ме, но не се вижда ме. Копувала апартамент трябвала да го оправи. Предложих и да и помогна, но тя не иска. Според мен ще поддържа ме контакт докато не се появи друг. Ще излезе с оправданието, че не иска до себе си. И до няколко месеца ще се лъсне в истъграм с някой.
Човека ще е късметлия. Жена та си купи нов апартамент ще има и бая пари останали. Ще направи сефтето на новата и спалня. Можеше да съм аз това, но съм глупак. А сега да духам супата. Като не знам да ям папа ще ям кака. Баси колко съм бил глупав. Всичко е било пред очите ми, а аз ненормалника не прицених ситуацията. От дадох се на тъпите си чувства и ядох к у р а. А сега нека друг да я ч у к а аз да се чудя в коя посока да Тръгна.

11.   Не се занимавай повече да вариш да се събираш с някоя начупила 286 милиона пишки след тебе .... Гледал напредне курви бол.