Как да си намеря успешна жена от висока класа?
Писна ми жени, които ме въртят на пръста си, а са просто квартални бръмчалки, държат се като абсолютни простакеси. Нямам татуировки, не слушам чалга, не нося златни ланци и анцузи и едва ли не за тях съм нищо.

Затова реших да си търся жена от класа, от висока класа. Но повечето от тях са от семейство с добро положение в обществото, а как да срещна такава, като работя в типичния офис?

С удоволствие бих се хванал с една амбициозна и успяла жена, дали със свои усилия или наследствен бизнес не е от значение. Стига да е възпитана и образована ще готвя и гледам децата ни, че дори и ще пера.

Всъщност аз имам и бизнес нюх, но причината поради коята нямам собствен бизнес е, че предпочитам да работя със съмишленици, а моите приятели са супер пасивни и търсят живот за заплати. А да развиеш бизнес у нас съвсем сам е лудост, нека не се лъжем. И не само у нас, всичките self-made хора са имали някакъв гръб. Сам човек е за никъде в едно общество. Така че бих се радвал да се запозная с жена с бизнес нюх и да развием семеен бизнес, но покрай мен жените са по-скоро като приятелите ми - доволни на едната заплата, без амбиции. Като им спомена за бизнес идеи и все казват ама не става, аме не е възможно и са дори не искат повишените на заплатите.

Коментари

1-50 от 59

1.   Ох, ако знаеш пък този тип жени колко недостатъци имат. Между другото такъв тип жена не би се хванала с някой на заплата.

2.   Тоест предлагаш домакински услуги и бизнес идеи в замяна на спонсорство? Според мен е наивно да мислиш, че такава жена ще се хване с теб, много нисък е шансът, граничи с 0. Помисли как сам да излезеш от блатото, а не как някой да те издърпа.

4.   не се отказвай, каквото и да ти говорят!
Има и успели жени, които ще те приемат и дадат шанс заради любов, а не сметки.
Просто не трябва да се дъниш и да я задържиш.
ТРАБВА да правиш много запознанства с жени.
Поне по 5 на ден.
Сещаш се че ако се запознаваш с нова жена от дъжд на вятър, пиленцето е малко вероятно да кацне/ на к.ра/:)

Вярно е че жените търсят по успели от тях мъже, но пък не е аксиома това.
Може пък да намериш такава жена, но с дете и вече да има занижени изисквания.

5.   Имаш шанс само ако си МНОГО хубав визуално. Топ гени. Лице, тяло 7/10 или нагоре. И добър в леглото. Тъй като тези жени имат пари, наблягат на физиката на мъжа и уменията му да ги задоволява.

6.   4, любов, любов, ама от къде да дойде тази любов, като тйо изобщо не е в такава среда. А дори да се види с някоя успяла жена, трябва да е или любов от пръв поглед, или трябва все пак да има поне някаква визия или харизма, че да се реши изобщо да се запознае и излезе с този мъж. Иначе то мъже бол, с какво точно той е по-различен, че да излезе с него точно? Само че това, че той искал успяла жена не е достатъчно. То и аз искам Алиса Шмид, ама тя не ме отразява нещо.

7.   6 аз визията я имам явнто, иначе нямаше обвързаните млади и секси колежки да ми се натискат.

8.   Жена съм. Е, аз не харесвам мъже с татуировки, ходещи по анцуг,носещи златни ланци, слушащи чалга. Не съм бръмчалка. Но не съм от толкова висока класа. Работя в офис на заплата. Харесвам нормални мъже. Но мога да готвя, чистя и пера. И да гледам децата си, ако ги имам някой ден. Не ми трябва мъж за това.

9.   7, ако е така намери си среда от успели жени и ако на някоя не и чак толкова важно мъжа също да е успешен и дава важност на визията,може и да стане номера.

10.   8 ами нищо лошо, мен просто ме привличат амбициозни жени. Това с готвенето и гледането на децата е добре, че го правиш и нямаш нужда от това, но умишлено го пиша, понеже една амбициозна жена ще очаква нещо в замяна, нали така? Няма да й стига само секса, както на един мъж. Жените сте по-придирчиви, факт!

12.   Ще ти кажа как-ЕМИГРИРАЙ!

13.   Успешна жена съм, но и мъжът ми Е. Намерихме се.

Та, да си дойдем на думата. Бизнес в България може и е постижимо, стига да знаеш какво правиш наистина. А такъв като теб никога няма да го погледна. Защо ли? Ще ми предлагаш да ми готвиш и чистиш? Нима не мога сама? Прислужница мога да си наема, секс се намира.

Приятелките ми ПОГАЗВАТ такива като теб. Миришеш и на комплекси.

Направи си адекватни изводи, господине.

14.   9 затова е темата, къде е тази среда? Хубаво, ще сменя работата, но не винаги на работа става нещо повече. Мисля, си, че е по-важно да посещавам фитнесите, заведенията и местата, където са тези жени например Бесо.

15.   ако не се запознаваш с Много жени, няма как да стане мой човек.
Миналата година съм се запознал с над 100 нови жени.
От тези 100, съм успял да направя някаква си комуникация с 50.
От тези 50 съм задълбочил разговора с 20.

От тези 20 съм излезнал с 10 жени. И така до секс и чувства съм стигал с 3 жени.

Ти искаш - харесаш някоя успешна жена, всичко се развива по мед и масло и успеваемост 100%.

НЯМА ТАКЪВ ФИЛМ!!!! Живота е курав.

ще си сърбаш попарата, ще действаш, ще пробваш и така

16.   Трябва да има какво да й предложиш. Хубаво тяло, секс всеки ден, хубава професия - ИТ, финанси, лекар, адвокат и подобни. Най-вече трябва да има взаимно привличане.

17.   14, как да сте в една среда, като вие сте различни касти? Тя нито ще ходи във фитнесите, които и ти, ако изобщо си няма фитнес зала у тях, нито ще ходи в твоите ресторанти, нито изобщо ще има твоите интереси. Там, където тя ходи и обикаля, ти има да бачкаш и фотосинтезираш цяла година, за да си го позволиш за ден. Тя такава жена ще се развява по 5* хотели в Доминиканската република или на Малдивите, ще вечеря в най-скъпите софийски ресторанти, където една вечеря е месечната ти заплата, та къде точно да се срещнете? А дори да започнеш връзка с нея, как си я представяш? За уикенда ще отиде до Париж и ти ще чакаш да ти плати самолетния билет и яденето ли? Като мъж няма ли да ти е малко неудобно жена да ти плаща тия неща? Или очакваш да си седите всеки уикенд вкъщи и да пиете кафе и сокче?

18.   В Бесо може да намериш някоя успешна жена, ама на мутренския фронт. Успешните жени искат успешни мъже - възпитание, образование, широка обща култура на различни теми, уважавана професия. Ти искаш да предложиш готвене и чистене, да не си икономка? Не казваш на колко си години, но според мен разсъжденията ти са наивни и детински.

19.   Леле доживях да чуя, че мъжете си търсят жените по професия, заплата и успехи.(озключвам жиголо, за тях е ясно) Вече съм сигурна, че ролята на мъжетв и жените е сщразменена в днешно време.

21.   17 какви касти те гонят, ние Индия ли сме?! Няма чак толкова голяма разлика в цената на фитнес в елитен квартал тип Изток и тази в по-обикновен квартал. Да, има и много скъпи фитнеси, но голяма част от истински успешните хора много добре си правят сметката и никога няма да се изхвърлят прекалено много за фитнес, при условие, че кой знае каква разлика няма. Същото е и в заведенията - дали ще отида на скъпарско заведение 1 път седмицата или няколко пъти седмично в по-достъпно такова все тая. И не съм без опит и знания, завърших в чужбина и съм живял в 4 страни и пътувал в много повече, не е като да няма какво да разкажа от преживяванията си.

23.   Номер 8, какво против анцузите имаш? :) Това е спортно облекло, което е най-удобното такова за обичащите редовното движение. Като се замисля, в повече от половината дни съм на разходки из Гребната база и пловдивските хълмове по анцуг, или карам велосипед по анцуг или спортен клин до коленете. Сега в жегите ще започна да нося и къси панталони. За официални случаи си има официални мъжки панталони. А дънки не съм си купувал най-малко от 10 години. Предпочитам удобни спортни панталони.
За другите неща, които си писала, че не харесваш у някои мъже, съм съгласен. Но този тип мъже, които имаш предвид, са съвсем малка част от всички мъже.

- Кифлоприземител

24.   21, ми тогава какъв е проблема и защо пишеш въобще? Отиди, където трябва и зарибявай. Ама нещо не става май на практика, а? А и дори да я зарибиш, после тя ли ще те черпи през вечер по скъпи ресторанти и през уикенд в Париж? А лятото ще те мъкне в Дубай като някоя държанка ли?

25.   Не знам какво имаш предвид под висока класа,но аз съм виждал жени които се хващат с бедни мъже и вторите се възползват от първите вследствие на което се издигат в живота.Разбира се това са изключения от правилото но ги има и тези примери,ако не вярвате прочетете за джулиана гани и нейните мъже(всичките хрантутници които са я използвали за пари) и елена гигова с петко димитров(собственика на клуб 33 и син сити) който от охранител стига да собственик на заведения,така че не се отчайвай ако нямаш големи възможности,има го и този момент когато на богатите кифли им е писнала от лигави богаташчета и търся някое сериозно момче(разбира се пак изключение,но всичко е възможно)

26.   Радвам се, че има успешни мъже, които търсят успешни жени. Това показва, че такива мъже нямат страхове или мъжки комплекси и са уверени в себе си, искат достоен партньор. Браво, ще успееш да намериш, но имай търпение!

28.   Не съм съгласна с коментарите, според които нямало как жена от "висока класа" да се хване с някой, ако няма какво да й предложи в замяна.
Има много умни и успели жени, които се обвързват и отглеждат наркомани, алкохолици, мамини момченца и други видове комплексирани мъже.
Много от жените, които поставят кариерата си на първо място, неглижират личния си живот. И след определени години са готови да се хванат с някой само за да има кой да им чисти, готви и да гледа детето.

Това е моето впечатление. Но не знам къде може автора да намери такива :)

29.   Прави повече партита на яхтата ти лятото

30.   "Писна ми жени, които ме въртят на пръста си, а са просто квартални бръмчалки, държат се като абсолютни простакеси."

На теб хубаво ти е писнало, но първо, сам си допуснал да те въртят на малкия си пръст и сам си си виновен за тази си наивност. За тези неща можеш да обвиняваш основно себе си, защото от теб зависи кого ще допуснеш и доколко. Второ, кварталните бръмчалки явно са жените, които харесваш, защото ако не ги харесваше, нямаше да се занимаваш с тях. Има много обикновени момичета, но ти при бръмчалките си се забил. Защо? Повечето мъже се завирате в тях с цел някоя от тях да благоволи да ви отрази, на въпреки че не носите анцузи, ланци, не слушате чалга и пр. Надявате се на някакво чудо такава да оцени колко сте "добри" и "мили", и да остави лошите батки, а реално има доста обикновени момичета, които биха го направили, без да харесват батки и без да ви имат за подчовеци.
Реално пак основно ти си си виновен за таргет групата на жени. Смени я. Кой те набута при тях? Само и единствено ти, а че очакваш морал и човешко отношение от такива, пак е твоя грешка. Та те са оперирани от малки от тези качества.
По тематата: не знам къде да намериш успешна жена от висока класа, но да знаеш, че такава да се хване с теб е едно на милион, понеже такива жени искат успешни мъже на минимум около тяхното ниво. Такава, ако те вземе, има голяма вероятност да си позволи да те мачка и да те третира като прислужница, особено след като си толкова отчаян, че си готов да заемеш женската роля във връзката. А такива жени обикновени имат изявени "лидерски" качества, които често не са наистина лидерски, а се изразяват в това да лаят команди (има и истински жени- лидери, не го отричам). Такава има голяма вероятност да лае и по теб, а като добавим и факта, че има немалка вероятност да е властна.... ще ти кажа, че сам се поставяш в още по- неизгодна позиция. Ако не си прекалено пасивен мъж, ролята на домакиня едва ли ще ти хареса или поне не за дълго. То, по- добре е да сменяш квартални бръмчалки, отколкото да си прислужница на такава жена.
Част от жените от богати семейства са свестни, но там родителите могат да попречат такава започне връзка с теб. А част от богаташките жени са толкова глезени и арогантни, че по- добре да се хванеш с гей.
Ако все пак се случи да намериш успешна женствена жена, то тя няма да се чувства комфортно от това ти да си жената във връзката. Тя ще има чувството, че е във връзка с друга жена. Казвам ти го като женствена жена.
Наистина мога да ти пожелая успех в търсенето! Ще ти е нужно, понеже упадъкът го има и на техните нива, но е доста по- прикрит.

Satanic Blasphemer!

32.   24 що пък смяташ, че всички те са луди по Дубай и постоянно са там? Човек с възможности като походи няколко пъти пък му писне. А и има много по-красиви места от Дубай. Париж е хубав, но и той писва. Напротив, с мен ще обходи много по-красиви места, бил съм на такива.

А под класа имам предвид не да е супер богата непременно, колкото образована, изискана, амбициозна за бизнес (може и изкуство. Да работи за себе си. Ако е талантлива аз ще й пиша текстовете защото и това правя - пиша песни. Един екип мъж-писещ песни и жена певица не е никак зле. ;) За мен има тръпка, когато с една жена освен в леглото и работим заедно.

33.   1 какви недостатъци имат тези жени, дай пример? Вярно е, че не са от типа женички тип безгласни букви. Аз пък ще ти кажа, че тези които изглеждат на пръв поглед хрисими и "слаби" често крият ужасни характери. Това пък една жена целта в живота ме отблъсква, предпочитам жени със страст, която искат или са превърнали в кариера и направо начин на живот, дали ще е бизнес, занаят или изкуство.

34.   Авторе, тая работа няма да я бъде, а разсъжденията са ти детински.
Защо си и ти на една успяла жена? Какво ще и предложиш (освен готвене и чистене)?!
Мъже има толкова много и толкова сте лесни. С какво си по-добър от всички останали?!
Имам една такава приятелка - направена, с хубави дрехи и нейна фирма. Но си подбира мъжете - все едни успели костюмари. С някой loser дори няма да и хрумне да излезе.
Търси си някоя от твоята класа (без да се изхвърляш). Това,че някоя жена е успяла професионално, не я прави автоматично интелигентна, културна и изискана. Нито всички обикновени работещи жени сме "чалгаджийки", "бръмчалки" и т.н.т.
За да са наистина партньори двама човека, то те трябва да са от една социална класа и със сходни доходи.

35.   И какво ще предложиш на тази жена от висока класа? Един орган, който го имат всички мъже?
Просто кажи, че искаш да си държанка, няма срамно.

36.   32< казах го примерно, бувкалисте. Въпросът е принципен. Явно не схвана идеята. Нали си разбрал в кои фитнеси ходят, пробвай си късмета. Само че в живота не е като във фантазиите.

37.   Аз съм мъж на 31 от София.

Към номер 21,който предполагам е и автора на темата.

Виж като прочетох темата си помислих че се ебаваш, гледам че отговаряш, предполагам за теб е някак си логично това което го пишеш.

Не знам дали си наясно, но успешните жени си търсят още по успешни мъже. Това че тя има пари, не значи че ще плаща и за 2 мата. Тя си ги смята като нейни пари а не общи, както и всяка нормална друга жена.

"Мисля, си, че е по-важно да посещавам фитнесите, заведенията и местата, където са тези жени например Бесо. "
Не знам как точно това би помогнало. Аз имам доста пари, ходя по заведенията доста често, никога в ресторант не е идвала някоя мацка при мен да се запознаем докато хапвам, не знам защо ти си мислиш че това би било уместно. Аз лично доста съм се дразнел като сервитиорката ми даде фб-си или номера си на сметката (инстаграм също) просто защото не е уместно. Аз съм там за да хапна,да се видя с някои приятели, за да си търся приятелка. При това аз съм мъж. Представи си как би реагирала жена.

"Няма чак толкова голяма разлика в цената на фитнес в елитен квартал тип Изток и тази в по-обикновен квартал"

В Изток единственият фитнес за който знам е Есте. Картата за месец там е 450 лв. Реално Есте е известен с масажите си, който се плащат отделно. Ако искаш само масаж трябва да платиш за входа 70 лв (450 за месец) ако не се лъжа и отделно за всеки масаж.Доста мои познати са ми ги хвалили като най добрите масажи в София така че явно си струват. Ако не си струваха, нямаше да плащат тези цени.

"Същото е и в заведенията - дали ще отида на скъпарско заведение 1 път седмицата или няколко пъти седмично в по-достъпно такова все тая."

За теб може и да е все тая, това не значи че за мацката до теб ще е .

По горе спомена Бесо. Бесо съм бил, цените не са на луксозен ресторант. Там съм средни към ниски. По луксозен ресторант за мен е ЕСТЕ и някой други ресторанти по 5* хотели в София - като Маринелата. Ако те влече ходи по тези места, но не мисля че ще имаш успех. Не знам дали ти е ясно но хората който ходиме по тези места сме с коли по 150 000 лв и нагоре. Ако решиш да ходиш в ЕСТЕ направи си резервация, ресторанта е малък и няма да стане без предварително да си се обадил.

Понеже ти питаше как можеш да се запознаеш с таква жена- трудно понеже те реално не търсят някои извън тяхната среда.Всяка жена иска мъж с пари, когато и тя има го вижда като още по-нормално да очаква мъжа да има.След като не си нейният човек не знам защо си мислиш че тя би искала,търсила или би била отворена за комуникация дори с теб.

Последно да спомена - не знам дали си наясно, но за нас успешните хора има персонал - чистачка , готвачка, личен асистент. Тоест нещата който ти предлагаш да правиш за нея са вече заети позиции и тя не се нуждае от някой който да ги прави за нея тези неща. Както ти каза номер 8 (която работи в офис) дори на нея не и трябва мъж да ги прави тези неща.

Надявам се да съм ти помогнал.

38.   37, много добре му го обясни, но не мисля, че има смисъл. Той си е навил на пръста и си живее в някакъв негов си филм. По коментарите ми изглежда твърдоглавец, който ни приема, ни предава. Аз затова му казах да пробва и да се увери сам в практиката, че не е така, както си мисли. Но и тогава няма да се усети.

39.   Авторе, много се смях, благодаря:))))
Само да кажа, че твоят "бизнес нюх" явно е зависим от парите, идеите и способностите за реализация на други хора...тоест, ти си паразит който се опитва да се прикачи и засмуче. Не знам защо толкова "романтично украсяване" (според теб, де) в стил "ще чистя, ще готвя" т.н, повечето мъже чистят, готвят, това са нормални неща, не знам защо ги посочваш като "изключителни дарби".
Но да, развесели ме много ххахахха

40.   Според мен авторът има напълно сбъркана представа какво е това успешна жена. Доста плоско мислене

41.   Ти търсиш жена на милион. Доколкото те разбирам искаш успешна жена с кариера или собствен бизнес, която няма съвременните социални заболявания на съвременната жена. Ами такива са единици, ако въобще съществуват!

Искаш нормална комуникация с жена, независимо от доброто ѝ финансово благосъстояние, с която да чувстваш любов и разбирателство.

В съвременното устройство на англосакския социален инженеринг такова нещо не ти се позволява и няма да го получиш. А причините ти ги изтъкнаха по-горе, включително и 37.

Ако не виждаш, че обществото функционира програмно, а жените са онази част от него, благодарение на която офчеството бива лесно контролирано и манипулирано, то вземи и си отвори очите. За това си има достатъчно научна литература защо по-лесната част за манипулация е жената и как да ги използваш в своя полза.

Нормални междуполови връзки е имало последно преди 89-та година.

В голяма степен родителите ни са се намирали по любов, харесване, привличане, умения и пр. Сега това са изключения в обществото.

42.   37 е типичния софиянец, дето си мисли, че като живее в това огрухано село София и е вече гоУем. Я виж Истанбул или дори Атина за да видиш какво е истински голям град.

43.   Само като чух, че ЕСТЕ се смята за престижно заведение и щях да припадна. Леле, ако това са ви луксозните заведения в София не знам какви трябва да са ви каварталните кръчми. Там плъховете, които притичват в кухнята са с размерите на котка. Жалкарска работа.

44.   42, е нали и ти искаш същото като енго в женски вариант. Защо така го плюеш? Защото мнението му не ти се хареса ли?

45.   Ако автора го бива в креватните изпълнения и е млад и красив, нищо чудно да се вреди при някоя 50-60 годишна дама с възможности. Естествено в качеството му на креватна играчка. Тогава и сметките ще му плащат и в хубава къща ще живее, а може и да го уредят да се види "управител" на нещо си там ;)))

46.   Вижте какво правят редица актриси и певици в Холивуд и по света, когато станат на 40-50 години. Хващат си добре сложени младоци за любовници, понякога и с цел само да ги оплодят заради гена им и после ги разкарват, за да не ги издържат нататък. Дори и наш'та Мария Илиева така тактически подхождаше в последните няколко години, надувайки корема от различни младоци. Тази Мария Силвестър също си хвана един млад държанчо да му плаща всичките сметки срещу джижи-биджи в кревата.

Но ме съмнява, че подобна жена е годна на дългосрочни сериозни отношения. Имат си много личностни "особености", които им пречат да се държат като женствени жени. Бил съм с две такива, една от които едва я изтраях две денонощия и си тръгнах. Беше си въобразила, че може да си позволи лукса да ме командори, само защото имаше известна фирма и няколко десетки хиляди лева месечен доход.

- Кифлоприземител

47.   46 не че нещо, но автора едва ли изглежда като Жесус Луз - един от младите любовници на Мадона. А и те се запознават с тях покрай работата си и макар да не са милионери, те са в обща среда, защото са я хореографи, я композитори, я танцьори и т.н. и участват в нейни проекти. Автора няма къде ад я срещне тая успешна жена. Отделно че такава връзка е временна и приключва за няколко месеца. Авторчето дори да се докопа до някоя богата лелка, тамън да си помисли, че докосва Господ за топките и ще му бият шута.

48.   Аз само да питам какво точно предлагат в това ЕСТЕ ( престижно или не все тая), че искат 450лв. САМО ЗА ФИТНЕСА?!?!?

49.   48 масажи със свършване сигурно.

През годините с мъжа ми сме живели до Докторския паметник, до Александър Невски, Яворов, Мусагеница, Княжево, Лозенец, Иван Вазов, Люлин (не си спомням коя част). Покрай роднините ни имам и наблюдения от Петте кьошета, района на Мин. на земеделието и Дървеница.

Сега, да бъдем честни, не е като да няма разлика между тях. Разбира се, квалификация "елитно" не бих сложила за нищо в България, защото тук просто няма елит (нито като произход, нито като образование, нито като поведение). Но, определено разлики има. Добри, лоши, няма да коментирам. Факт е, обаче, че всичките ми познати от Люлин, Надежда и Дружба при първа финансова възможност се изнесоха оттам. За мен най- важното е да не се водиш по акъла на друг, а да избереш да живееш на място, където се чувстваш добре. Което е строго индивидуално. Един харесва по- нагъчкано, друг да е близо до Витоша, трети да е сред къщи, на четвърти не му пука, защото е за малко...Аз обичам кооперации, дворове, пешеходно разстояние до централните части. От нагъчкани високи блокове получавам пристъпи на клаустрофобия. Тъпо, но е истина. Е, защо да си го причинявам? Имам приятелка, която се кълне в Младост, а има още два хубави апартамента в Лозенец и в Белите брези. Две братовчедки на мъжа ми пък са собственички на голяма двуетажна къща в Бояна, в центъра, с голям двор, от едно време. Ами, едната си живее там със семейството и не иска да чуе да се мести, другата не иска да чуе да живее там и е в доста по- малък апартамент из кварталите (хем тя е с две деца, а първата с едно). Всеки със собствените си предпочитания и приоритети (особено второто)!

50.   Номер 23, Нямам нищо против анцузите. Самата аз ги нося на определени места и за определени дейности.
Не харесвам комбинацията татуировки анцуг златни ланци. Навсякъде и по всякакъв повод.

Номер 8

51.   9, авторче с хаш 308ebc8658, ти сега последно автор ли си или жена, "различна" от автора и "случайно" коментираща в темата? защо в коментар 49 пишеш в женски род, а в останалите си коментари си автор мъж? Или след желанието за готвене и пране, направо реши да смениш пола? Нека позная - сестра ти е писала от твоя комп съвсем случайно в същата тема?

52.   Някакъв пълен идиоит е написал тъпа тема и още 20 идиота се палят отдолу. На кой му пука бе

53.   13 толко си успешна, че чак имаш време и за тоя сайт.
Знаеме колко успешни са тука всички, пределно ясно ни е

54.   до автора

Мъж съм, но като чета какво си написал звучиш като абсолютен льохман.

55.   "Нас, успешните хора" е белег само на комплекси, сори ; )
Някой по-горе беше писал сходни словосъчетания в отговора си до автора. Искрено ме развесели.

Авторе, поста ти е просто белег, че един етап в развитието ти - да си строиш твои си планове, на базата на някаква зяблуда - приключва. Срещаш се със настоящето.
Заблуда може да е представата ти за успех, за "интересна жена", за съвместен живот по план - какво ли още не. Животът е просто непредвидим, културата ни в момента е в един балон - липса на производство на базисни неща, масова трудова миграция в сферата на услугите, идеиният свят... това рано или късно вещае криза, ако хората не се опомним.
Кое е опомнянето, обаче се пита във задачата. За мен - в лишаването от излишни неща в живота ми, лишаването от претенции, от заблудите на културата ни.

56.   Мрън-мрън-мрън. Това написа. Ако имаше "нюх" за бизнес нямаше да питаш по форуми къде да търсиш жена. Нямаше и да се предлагаш като домакиня. Същият пасивник си като другарчетата, които подиграваш.

1-50 от 59