Как да създам сериозна връзка с него
Запознах се с момче, което много ми хареса. Тревожа се, че много бързо започнаха да се развиват нещата. Още на 3тата среща искаше да правим секс. Аз му отказах, защото искам да го опозная. Искам нещо сериозно да се случи между нас, а не да ме зареже след като му пусна.
Моля за съвети..

Коментари

1.   Никак. Сериозни работи не се получават така. Той не иска да те опознава, да знае какъв човек си, интересува се само какво тяло имаш и какво ще получи от него.
Търси си друг.

3.   Не ви разбирам днешните свалки. На 3-та среща ти предложил секс! Този нормален ли е? Как така ше предлагаш секс?
Те дори и животните не правят така, ами има опознаване, флирт и тн.

4.   Мале 3та среща и не си му пуснала още е как ще се влюби момчето? Няма шанс... И аз да съм няма да си губя времето с празни приказки само.

5.   не му пускай от първия път, започни със свирки и така по малко

6.   Ти може да искаш сериозна връзка, но той не.

7.   Напротив, не е сериозно да му пуснеш след 300 дни, това не е сериозно развитие. При нормалните хора се случва за броени дни. Майка ми и баща ми, а и други мъже и жени от 50-60-70 и 80те набори ;) са се почвали първите дни. Иначе се случва следното: Мъжете чакат няколко месеца и почват да обмислят варианти за компаньонки или изневяра, винаги се стига до това. Дори и сега имам приятел с две години връзка, който смята, че ще търси услуга та на компаньонка, защото му е много консервативна връзката. Даже му казвах много пъти да приключи с тоя фарс, дори ми се искаше да пиша на момичето да се маха от живота му. Той ми е приятел и не намирам за редно да се връзва с камък на шията цял живот. Бягайте надалеч от жени, които бавят нещата повече от месец. Момци, светка червена лампичка за проблеми, гледайте я. ;)

8.   Да бе, сигурно пък всеки мъж зарязва след секс! Това е някакъв стереотип и жените се филмират. По-добре да знаете дали си пасвате в секса още началото, после ще се чудите какво сте правили толкова време заедно. Двойките с лош секс са начало на тъжна картина, която не трябва да се дорисува нататък.. Недопустимо е да се създават и деца в такъв случай. Тъжната истина е, че ти не си привлечена от него.

9.   Абе има си хора, които не са по връзките. Аз например. Харесвам си свободата и не искам да се обвързвам, затова се запознавам с жените, за да спя с тях. Така ми харесва, така живея, втръснало ми е от скандали и ограничения. За толкова години връзки и простотии само съм страдал, а и като виждам как и другите хора страдат още повече ме отблъсква този начин на живот.. Онзи ден един мой комшия се самоуби заради любов.. В този живот бих се обвързал с една жена, само ако видя, че наистина сме родени един за друг, че сме съвместими. Докато това стане, ще си живея по този начин. Абсолютно безсмислено е да се занимавате с връзки, в които още от началото си личи, че нямате сходства.

11.   три дена е много за мен дори да я чакам.Аз съм бил човек който знае какво иска и нямам време за губене.Затова вече близо имам най щастливата връзка и секса ни беше на първата вечер от както се познахме,невиждам нищо лошо в това а напротив така може да прецените дали сте един за друг.Сега мрънкаш че иска секс а след две години ще пишеш по форумите ама той неме желае или незнае какво иска или както повечето ама на него нему става..

12.   Трябвало е да му врътнеш свирка и сега щеше да е твой
а не да пишеш тук