Мое обръщение към жените
Мили и красиви момичета, искам от сърцето ми да ме чуете и наистина да осъзнаете думите ми! Разбира се, дали поне една ще ме послуша е само ваш избор и вие си имате глава на раменете, но:

Спрете да се нападате една друга заради мъже и да си отмъщавате заради тях, спрете да се карате и да се хващате за косите! Спрете да пропилявате живота си заради някой мъж и да се притеснявате с коя е. ТЕ НЕ ВИ ЗАСЛУЖАВАТ!

Ще ви кажа най- важните причини защо.

Ако не сте забелязали, мъжете напоследък масово много от тях обиждат и принизяват момичетата непрекъснато. Те се събират заедно и често ни обсъждат колко сме глупави и прости, как ставаме само за секс, как след 30 вече не ставаме и колко им е хубаво да въртят по две три момичета, как след известно време бързо им омръзваме.

НЕ всички мъже са такива, но повечето, заради които жените се сдърпват и карат, са с ТОВА мислене!

Моля ви, преди да се борите за един мъж МНОГО ДОБРЕ проверете какво говори за вас и как ви кара да се чувствате!

Ако някога ви е обиждал за килограми или възраст, ако ви е крещял, то със сигурност има мисленето, което горе обясних.
За съжаление, много мъже толкова са намразили самите себе си, че за да запълнят тази празнина и болка не им остава нещо друго освен да си го изкарват на жените.
Eдин такъв мъж не заслужава да има майка на неговите деца, нито домакиня, нито любовница.

ДЕЦАТА ИСКАТ БАЩА, КОЙТО ОБИЧА И СЕ ГРИЖИ ЗА МАЙКА ИМ, КАКТО И ОБРАТНОТО! Ако детето е свидетел на НАСИЛИЕ и обиди от страна на мъжа или майката, това оставя трайни белези и рани в съзнанието му!

Добрият баща ще обича и уважава тази, която е дала живот на детето му! Ако един мъж ви тормози, повярвайте ми, нещо в мисленето му не е наред и вие заслужавате много повече!

Не обръщайте внимание и на обидите от мъжете в този сайт! Те са тези, за които говоря! Пожелавам ви да сте обичани и закриляни!

Коментари

1.   "Те се събират заедно и често ни обсъждат колко сме глупави и прости, как ставаме само за секс, как след 30 вече не ставаме..."

А ти някакво потвърждение за обратното имаш ли?

Иначе ми хареса апела ти. Има доста мъже с лошо поведение.

2.   Ти да не си минал/а под дъгата?!

3.   С две ръце съм ЗА написаното горе! Що са мазохистка трябва да си, че само и само да не останеш сама да се хванеш с някой, който се държи с теб като с боклук?! Впрочем това важи и за двата пола. Не разбирам и мъжете, които с години търпят жените им публично да ги унижават, да им крещят и т.н.
Хора, колко е един живот 60, 70, с повече късмет 80 години, е струва ли си половината от тях да си на успокоителни и да внимаваш за всяка твоя дума, за да не би партньорът ти да реагира лошо и да следват скандали, че понякога и физическа агресия?

4.   1 - "А ти някакво потвърждение за обратното имаш ли?" Хахаха! Иронично, съгласен си с поста, но искаш някоя жена да ти доказва, да ти потвърди по някакъв начин, че жените "стават" не само за секс и след 30 не са "бита карта". Тоест, ти също си като тези мъже с лошо отношение и лош манталитет - женомразец! Откъде накъде някоя жена ти дължи пък на теб да ти потвърждава и доказва нещо?! Докажи ТИ, че ставаш за нещо изобщо! Не е приятно да има такова отношение към теб, нали!?

5.   Ключовото изречение на авторката на темата е точно това:

"НЕ всички мъже са такива, но повечето, заради които жените се сдърпват и карат, са с ТОВА мислене!"

Жени, замислете се ЗАРАДИ КОИ ТИПОВЕ МЪЖЕ СЕ СДЪРПВАТЕ И КАРАТЕ и тогава сами ще си отговорите на въпроса, защо личният ви избор ви прави мечешка услуга!

- Кифлоприземител

6.   Така е. В България масово мъжете не са научени да уважават жените. В цивилизованите страни не е така.

7.   Е, аз като се държах добре с нея, грижих се за нея , показвах и доказвах, че я обичам - какво получих ? Едни големи рога с един, който ако нощем го видят децата ще получат напикавания. Трябва ли да обяснявам още?
Така, че авторке запази словоблудство си за себе си, защото аз ако седна да напиша какви ги вършите твоят пасквил ще бледнее...

8.   Много сол тука....много! Колкото и да намира корен в истината есенцията на това, което казваш, от километри си личи колко си кисела и каква злоба носиш. А не може ли правилното послание без киселината и отровата? Мъжемразка проповядва срещу женомразтвото. Пародия...