Как да разбера дали ме харесва един мъж..?
Знам, че тази тема е много клише, но ситуацията е следната. Излизах с един мъж всичко си беше добре, разбирахме се, имахме си общи теми. Винаги когато сме се виждали сме си спели заедно. Интересуваше се от хобитата ми. Винаги сутрин ми правеше кафе, караше ме на работа, слагаше ми шапката си ако излилзаме и е студено, правеше ми подаръци(и не говоря за скъпи неща, а неща от сорта на да си харесам някой ръчно направен сувенир в стаята му или някоя негова дреха). Прегръщал ме е пред колегите си, не ме е криел от семейството си. Показваше, че ме ревнува. Абе общо взето си мислех че всичко си е супер, но после изведнъж просто спря да ми говори и това е.
Та въпроса ми е към мъжете, Вие така ли се държите с жена само за бройката или наистина харесвате жена ако се държите така? И ако сте я харесвали поради каква причина бихте спрели да комуникирате с нея?

Коментари

1.   1. Има си друга.
2. Зает е с решаването на някакъв проблем, с който не иска да те товари.
3. Отвратила си го с нещо (карали ли сте се?) и просто не му се занимава с теб повече и не иска да прави излишни сцени.
4. Умрял е / в болница.

Питай директно. Не нас. Него.

2.   Вероятно се е появила друга жена в живота му. Защо просто не го попиташ директно? Не мисля, че има нещо странно или срамно да повдигнеш въпроса, големи хора сте все пак. Ако е честен човек, ще ти каже истината. Ако реши да замаже положението с някоя лъжа, ще си проличи. Но поне ще си опитала да разбереш и това би било нормално от гледна точка на човешките взаимоотношения.

3.   Жена съм, ама явно и други е имал. Или си му омръзнала. По-скоро се е появила по-натокана. И понеже е страхливец, няма да ти каже.
Това, че някой те гушка и се фука с теб нищо не значи. Просто трябва да покаже някоя за пред хората. Как те е представял? С името ти просто, или като негова приятелка? Запознанството с родителите не значи нищо пак. Някои мъже го правят, за да имитират сериозност, за заблуда. Тъпичко е да си запознаваш родителите с всяка, с която спиш, ама хора всякакви.
Отношенията ви чисто сексуални ли са били? Нямало ли е разходки, пътувания? Нещо различно от леглото?Познаваш ли приятелите му? Разчитали ли сте един на друг за нещо? Помагали ли сте си?
Че този и хич не се е харчил за теб. Не е задължително , ама малко обидно е да ти подарява свои дрехи, пък и негови си дрънкулки. Някакси не си представям да съм с някой и да му пробутвам мои неща, къде стари, къде нови. Особено, ако искам наистина да го зарадвам. Едно е да купи нещо подобно, друго е да ти даде нещо, сядало примерно 5 години у тях. Това е мъж все пак, и то бая стиснат. Защото не му е пукало за теб. Не става въпрос да харчи стотици левове, ама да ти даде своя дреха не ми се връзва с романтика и нормално отношение към жена. Или сувенир,за който може да не е броил пари за него . Вещ, която няма да му липсва. Цветя някога подарявал ли ти е?
Харесвал те е поне дотолкова, че да спи с теб. Не бъркай възбудата с огромна любов. Нещо е съмнително в отношението му.

4.   Така се държат предимно тази малка част от мъжете, по които си падат голяма част от жените.
Едно от основните мъжки качества е постоянството в действията и отговорността да държиш на дадената дума и да не се отмяташ от нея. Затова тя с основание се нарича "мъжка дума". Ненадеждните мъже, неспособни да осигурят сигурност, менящи изведнъж поведението си без причина и на които не може да се разчита, са известни със словосъчетанието "мъжки путки", тъй като се държат безотговорно като този тип жени.

- Кифлоприземител

5.   Номер 4 е най-късия коментар на кп, който съм виждал. Чак е необичайно да видя къс коментар и от "Кифлоприземител". Някак е сюрреалистично.

6.   Номер 5, вероятно не си чел 20-30% от мненията ми, които са още по-кратки. Като имаш път към Пловдив, обади се да те черпя на пицария или в Сладоледената къща", защото донесе усмивка на лицето ми с това си изказване. :)

- Кифлоприземител

7.   Може би се е изплашил, че нещата между вас се развиват твърде бързо според неговата преценка (бързо се е привързал към теб) и е дошъл следващият етап на обвързване (да заживеете заедно, да правите планове за бъдещето и т.н.), а той се страхува от това. Присъединявам се към съвета на № 1 и № 2 да го попиташ директно. Не е срамно, нито унизително. Имаш право на обяснение.

9.   Ми Кифльо дай телефон. И аз искам да ме черпиш.
Еднъ женъ.

10.   Попитах го,но не ми отговаря в интернет.Не ми вдига телефона щ,а като ме види рязко сменя посоката.Но за сметка на това ми харесва неща в нета или ми презвънява ейтака от време на време и постоянно пише някаква тъпотия на най-добрата ми приятелка.Към н1 никога не сме се карали за нищо.

11.   Едва ли, някой от тук може да каже каква е причината.
Съветът ми е да спреш да му се чудиш, както и да страдаш по него.

12.   Миличка, този явно е някакъв пълен нещастник и сам не знае какво иска. Подобни резки маневри в мъжкото поведение говорят за дълбоки комплекси и неувереност, която рефлектира върху отношението му към хората около него, най-вече жените. Повярвай, вината не е в теб, не се измъчвай с подобни мисли. Вината е в неговото откачено отношение.
Горе главата и си намери някой по-добър, от чиито настроения няма да ти зависи вътрешният мир! Успех!