Излизане с баскетболист ?
Здравейте на всички
Наскоро се запознах с мъж на 33 години в Tinder. Живея в чужбина. Той е бивш баскетболист, в момента е треньор. Висок е 211 см. Аз съм 160 см. Той иска да излезем на кафе, но аз се притеснявам, че няма да ме хареса и ще изглеждам смешно до него. Започнах много да го харесвам. Иска ми се да излезем, но много ме е страх да не се разочаровам..
Хубава жена съм на 27 години с руса коса и поддържана, но разликата в ръста ни е много голяма.. дали има смисъл да опитам? Как да го впечетля на първа среща?

Коментари

1.   Ако той е наясно че си метър и шейсет, и на теб разликата е ръста не ти е проблем, излезте. Самото излизане нищо не означава. Не е казано, че ще се жените. Така ще видиш как се чувствате в компанията на другия.
Аз съм 157 и съм излизала с 196 см. Не е много естествено ама ако само това ти е проблема, нямаш грижи.

2.   Познавах едно много високо момче около 2,10 метра, всичките му приятелки преди бяха слабички около 1,60, даже имаше една 150 сигурно, той си ги харесваше. Сега е женен за една доста по- едра и висока жена, може би 1,75 или повече, но мисля, че тя си го е избрала такъв висок, а на него не му пука колко е дълга жената

3.   Ако е негър друго трябва да те притеснява а не че е толкова висок.

4.   Да , той е наясно че съм 160 см . Казах му , той твърди, че това не е проблем за него и търси сериозна връзка .

ОТ АВТОРКАТА

5.   Аз съм жена 1, 75 и въобще не ми пука да излизам с ниски мъже. Ако мъжът ме е грабнал, хич не ми пука, че е по-нисък, а ти си тръгнала да се вайкаш. Има ли любов няма пробпеми, пък и в кревата височината не е проблем. Спокойно си излез на среща и не си изпускай щастието заради такива глупости.