Ямр при аутизъм
Имали смисъл да се прави ЯМР при дете с аутизъм и ако някой е правил какво показаха резултатите?

Коментари

1.   Има смисъл естествено. Тия коли пред клиниките да не ги подаряват. Най-добре по един ЯМР сека седмица. Тъй де, пълно е с хора, излекували се от аутизъм благодарение на ЯМР.

2.   ЯМР на какво? И каква е целта? Какво очакваш да се види там?

3.   Защо толкова подигравателно подхождате номер 1?
Това е сериозно състояние, не сте имали такова детенце и не знаете дай боже да не ви де случва.

4.   Номер 1, добре схванахме какво искаш да кажеш, но наистина ли това е начина? Не те е пречукал живота качествено, сигурна съм, иначе щеше да си далеч по-сдържан.

5.   Чувала съм, че при аутизъм помага барокамера. Имаше репортаж за едно семейство, при което бащата сам беше направил барокамера за сина си и в последствие наистина са наблюдавали подобрение. Може да потърсите в Гугъл. Другото, за което се сещам е пропускливи черва, объркан имунитет. Всичко в организма е свързано. Диета без глутен и млечни, тъй като са възпалителни храни. Също попълване на дефицити в организма на витамини и минерали. А към останалите, най-вече номер 1, искам да кажа, че когато човек е изправен пред такъв проблем, особено за детето си! би направил всичко, света ще обърне, за да разбере причината и да му помогне. ЯМР предполагам е с диагностична цел, да се отхвърлят чисто физически видими увреждания. Не е далече от акъла.

6.   А бе той и да е по-сдържан, това не променя нещата. Но за сметка на това е абсолютно прав! Аутизмът се получава в следствие на натрупване на тежки метали в ЦНС. Тези тежки метали има много малък кръг от възможности да се намират там.
1)Майката да е натровила детето. От което следва, че самата тя е натровена.
2) Доказано от ваксини. А ваксините не се правят от друг освен биг фарма. А пласьорите на ваксини са същите тези, за които спомена номер 1!!!

Така че животът не те е "пречукал", пречукали са те БЕЛИТЕ ПРЕСТИЛКИ, защото в 19 век аутизъм няма. Но виж в 20 и 21 век е друго! Така че имате проблем с фармацевтичната и хранителната мафии и с пласьорите на дребно!

7.   6, айде да не пишеш антиваксърски простотии, има конкретен въпрос

8.   Имам съседи с 4 годишно аутистче. Мега долни и нагли мърши са. Детето реве с пълно гърло 24/7. Няма спане, почивка, учене и покой от него. Не мога да си обясня, как не ги е срам да живеят в апартамент, знаейки, че са кошмарът на входа. Ни срам, ни съвест.

Не искам да обидя никого, разбирам, че никой не си избира болни деца, ама другите не сме длъжни и ние насила да се разболяваме заради чужди психично болни. Има си правила и закони за всички. Аман от мърши по апартаментите.

9.   Номер 6, 5 съм и напълно те подкрепям за написаното. Което ме подсеща - изследване за тежки метали живак и алуминий. Мисля, че коса се взимаше за изследването. Който не си е патил от ваксини, той не знае и отхвърля каквото и да се каже по въпроса. Не са "простотии", никак не са. За жалост аз го разбрах по гадния начин, с личен опит.