Къде да срещна млада и свободна жена.
Здравейте. Пише ви мъж на 32. Проблемът ми не е, че не срещам жени, че не правя секс или че дори не мога да имам връзка. Проблемът е, че не мога да срещна млада жена, с която да изградим съвместно бъдеще. Като студент и по-късно имах 3 по-дълги връзки с мои връстнички. От 4 години вече нямам сериозна приятелка. По-странното е, че започнах да ставам притегателен център за по-големи от мен жени, някои даже доста по-големи. Говорим за разлика между 10 и 20 години. Бях може би на 29, когато започнах връзка с жена на 37. Оказа се, че ме лъже, че е разведена, а всъщност си беше семейна. Общо взето бях използван като любовник на семейна жена. Дори имах и отношения с жена на 52 г, която въпреки очевидната разлика във възрастта доста настоятелно искаше да гради сериозна връзка. Да с нея се запознахме в приложение и за двама ни беше ясно, че ще се срещнем за да правим секс. Да, млад и активен мъж съм и е нормално да ми се прави секс, особено пък, като нямам постоянна партньорка. Постоянно срещам такива жени. По-големи от мен, в огромната част от случаите разведени. Разбирам ги, нормално е да си търсят партньор, просто аз не мога да попадна на подходяща за мен жена. Под подходяща за мен визирам от 7-8 години по-млада до 2-3 по-голяма. Още един парадокс е, че аз съм супер отворен, нямам никакви притеснения, сладкодумен съм и въпреки че познавам и се запознавам с доста млади жени, сякаш не представлявам никакъв интерес за тях. И професия имам и работа имам, дом имам, бих казал, че и най- първичното и елементарно - изглеждам добре. Естествено не съм перфектен, имам си явно трески за дялане след като нещо не ми върви. Запознавайки се с по-голяма от мен жена, буквално е готова да ме изяде. Но пак искам да кажа, за да не съм разбран погрешно. Омръзнало ми е от това, просто искам жена, с която да имаме съвместен живот, с която да създадем семейство, да ни се родят 1-2-3 деца и да ги гледаме и да създадем достойни представители на обществото от тях. Да остареем заедно с нея. Не искам да бъда вече любовник, да задоволявам сексуалните нужди на недоволни от семейния живот жени, не искам да бъда младото гадже на разведени жени с деца, които са с по 10 години по-млади от мен. Имам чувството, че всяка по-млада е заета или ако е свободна търси по-скоро някой, живеещ в собствен свят на инстаграм и фейсбук, дори тази същата да е образована, интелигентна и прочие. Или пък се хващат с разни момчета без собствена воля и мнение. Тези, които са на моите години или са вече семейни с деца или има единични случаи на супер кофти характери, които не само, че не могат да имат връзка, ами и дори не могат да се разбират изобщо с хората. Не мисля, че трябва да виня някой друг освен себе си. Може би имам профила на женкар, но и така да е, защо като цяло ми е трудно да срещна млада жена, дори само за секс. Но дори и да имам този профил, той не е толкова типичен, защото както споменах съм разговорлив и отворен, но по-скоро от този тип, че обичам да си говоря с хората и не се притеснявам от нови запознанства било то с жена или от група нови хора, колеги и т.н., а не че съм като Иван Славков-Батето (Лека му пръст!) или пък като някои циркаджии, които се летвата на всяко момиче и стават за смях. Чувствам се тъпо, сякаш съм изпуснал влака, сякаш трябваше да изградя връзка, като бях доста по-млад. Ами просто не успях тогава. Така се стекоха нещата. Наистина не ми е ясно, какво се случва, защо съм в такава ситуация? Ще се радвам на вашите съвети, на вашите упреци, критики и на вашата помощ! Благодаря!

Коментари

1.   Имам сестра на 34 години. Ще си допаднете!

2.   "Да, млад и активен мъж съм и е нормално да ми се прави секс..."
Стига с тези оправдания. Млад мъж бил и било нормално да иска да прави секс... Първо, на 32 вече не си толкова млад, а си чичак. Второ, нормално е и за младите жени, и за възрастните жени, и за възрастните мъже да искат да правят секс, но не всички си лягаме с този и онзи, защото не всички сме си намерили гениталиите на улицата. Мъжете ще измислите всякакви оправдания, за да правите секс, но когато жена го направи, я съдите, че била "к*рва". Вие сте същите.
Не искаш ВЕЧЕ да си любовник? Значи, е*а, е*а и накрая реши, че искаш жена за семейство? Аха, значи искаш от онези "скучни" жени, които цял живот се пазят, не си лягат с кой да е, които не си падат много- много по- шумни компании и то точно от тези същите "скучни" жени, които повечето мъже отбягвате като по- млади и не бихте ги погледнали втори път, а само фльорци, докато не ви писне от секс за една нощ. Спокойно, авторе, такива жени вече няма, защото вие, мъжете, ги унищожихте. Никоя такава жена не е длъжна да ви чака да си е*ете еднодневките до 30- годишна възраст, че тогава да се сетите за тях и да започнете семейство. Така било станало.... Ако жена на 32 със същата бройка напише, че "просто така стана", знаеш ли какви кофти коментари ще получи? Като моят към теб 1:1.
Много сте смешни. Същите сте като 30( )- годишните жени, които са чупили пениси и накрая питат "Къде са добрите мъже за семейство?!". Та и такива като теб са същите, само че мъжкият им еквивалент. Къде са жените за семейство? Няма ги, защото мъжете не ги цените, когато е време. Години наред тичате, угаждате и се хабите за к*рви, просто защото са лесни, дашни, просто защото си качват секси снимки във Фейсбук или просто защото носят рокли и токчета (погледни темата за роклите и токчетата в сайта) и накрая се сещате за жените с морал и принципи. Закъснял си, авторе и не само ти, ами много мъже на твоята възраст, че и по- млади. А нали се сещаш кои са най- харесваните жени и кои обират най- готиното отношение от мъжете? Да, точно жените за една нощ.

3.   Пич абсолютно в твоето положение съм имам си всичко на прима виста което УЖ искат жените висок,образован с обноски с визия, строен с коса иии ПЪЛНА ГРЕДА като теб, невидим съм за жените. Това което аз започвам да си мисля е, че тия курви са комплексирани и искат някой дебел смотльо зада изпъкват те! Сори но това ми е заключението след като се мъкнат със всякакви нищожества и жалки подобия на мъжки пол.Просто искат да изпъкват те и съвсем не е истина, че на хубавите мъже ни е лесно точно обратното комплексират се и ни избягват.Това за дъртите е вярно те нямат задръжки и имат голямо самочувствие и мен само те ме отразяват и ми връзват, просто нямат задръжки.

4.   Номер 1 веднага дава решение, което е уважително. Аз ще съм ви кум.

- Кифлориземител

5.   Няма достатъчно млади жени. Затова.

6.   Толкова ли си грозен, че на 29 си бил с баба на 37? Толкова ли нямаш вкус или с младите нямаш никакви шансове? Другия път търси 57 годишни. Аман от психично болни геронтофили

7.   На въпроса къде, няма отговор, освен навсякъде. Място за твоя таргет жени няма, както и за всеки друг таргет. Продължавай да си активен, да общуваш с хората, но всичко е и въпрос на късмет. Тия по-големите ги отрежи, няма какво да си губиш времето, чудя им се нахалството...Явно вече понятия като морал и срам са нещо като археологически разкопки. Ако ти хареса някоя жена твоя тип, може и в градския транспорт да се запознаеш, да питаш нещо и посбе да й поискаш телефона. От 10 опита, поне един ще е успешен.

8.   Ако ти самият не искаш по-дърти от теб и нямаш влечение към тях, те няма как да те накарат насила да ги онождаш. Като не им обръщаш внимание и ги режеш директно няма да ти се завират, колкото и да са нахални. Ясно, че те са по-лесни и дашни и не толкова взискателни като младите и хубави жени. Промени таргет групата и се насочи САМО към младите.

9.   Номер 2, не знам на каква база си вадиш подобни генерални заключения. Че има доста такива случаи е ясно, но далеч не са всички в тази категория. Не съм автора, но съм в сходно на неговото положение. И не, не съм тичал по лесни жени и не съм търсил секс, като изключим едно-единствено залитане. Преди това обаче до 28 години си търсех, а и все още търся точно такава "скучна жена". Само дето едната "скучна жена" се оказа не толкова "скучна". Просто обичала да се прибира от дискотека през вечер с различен. Това го разбрах впоследствие, разбира се. Иначе се правеше, че е от мега "скучните". А, да не забравя и че много обичаше паричките. След нея срещнах още една "скучна". Ама и тя уж "скучна" пък се оказа, че си пада само по чалга тип момчета. Да не говорим, че познавам и още една, с която не съм имал отношения. Нея просто се опитваха да ми я пласират в определен период, колкото и тъпо да звучи. Тя пък беше от възможно "най-скучните". Аз обаче нали вече си имах опит с такива "скучни" и бях внимателен. Е, после след доста време се оказа, че бях прав. Момичето просто много обичало да смята, а междувременно и не било чак толкова "скучно". Та, толкова по темата със "скучните" момичета.

10.   До 2-Вие жените на 32 не сте чичаци,а баби

11.   Влизам в положението на автора, не е казал нищо обидно за никого и си е негово право да ебе/търси, каквото сметне за добре, но коментарът на номер 2, макар и адски груб, е абсолютна истина. Не мисля, че се отнася изцяло за пусналия темата, но и по мои наблюдения, това е масовият случай и при двата пола, като предимно при мъжете.
Иначе аз съм сама жена на тия години, но съм непривлекателна и затворена, затова не мисля, че имам някакъв шанс. По мои наблюдения, ако някой е добра партия наистина, няма да е сам или поне ще има много кандидати. Ако дълго време не можеш да си намериш партньор, нещо в теб не е наред - визуално, нравствено, поведение, силно завишени критерии и т.н. При хубавото се редят на опашка... де що съм видяла симпатичен мъж с нормално поведение, винаги е имало много желаещи от всякакво естество, включително и нормални жени, не само плява. Толкова трудности изпитват само неадекватните и/или грозните.

12.   3, естествено, както винаги, проблемът е в жените. Значи, ако си грозен и дебел, не те харесват жените, защото си грозен и дебел. Ако си хубав и поддържан, пак не те харесват, защото се комплексират от теб и отиват при грозните и дебелите, които също не харесват, защото са грозни и дебели, ама май по ги харесвани от хубавите и поддържани мъже, че да изпъкват жените пред тях. Мъжка логика...
Така, ще го кажа като жена: жените търсим мъже, които са по- интелигентни от нас, които са водещи и като цяло по- можещи от нас. Това ни е в природата. Не е задължително такъв мъж да има скъпа кола, луксозен апартамент, да е богат и пр. Такива мъже си личат. Та, или ти и авторът сте се насочили към грешната група жени, КАКТО ВИНАГИ (мъжете сте специалисти в това отношение), или има нещо сбъркано във вас двамата и никоя нормална жена не ви иска, заради това, или и двете. А да потърсите причините в себе си, е знак за зрялост, която може би на вас двамата, а и на много други мъже ви липсва. Според вас, вината винаги е в жените, а мъжете сте едва ли не безгрешни. На крива ракета космосът й е крив.
В коментар 2 съм обяснила и други неща, но ще обобщя. Първо, мъжете търсите качествени жени винаги на грешното място. То не са дискотеки, пиянски компании и не знам си какво още, а и да отидете на някое по- нормално място, пак ще изнамерите някаква издънка. От 10 жени, 9 от които са качествени и 1, която не става, повечето ще отидете при тази, която за нищо не става. В природата ви е да ходите по к*рви и да "поправяте" повредени жени с цел такава да ви благодари, че сте я "спасили" от лошият път и да ви боготвори цял живот. Способни сте да откриете некачествена жена по- добре, отколкото обучено куче наркотици и хвърляте цялото си същност във връзка с такава и накрая нищо не остава от вас. Ами, качествена жена не иска останките от к*рволяците.
Второ, за вас, мъжете, дрешките на една жена са по- важни, а качествата й са на доста по- заден план. Следователно, отивате при разни нагласени кифляци (не казвам поддържани, а нагласени, това са две различни неща), а после се чудите кой ви с** в гащите. Ами, вие самите.
Трето: н**бахте си к*рвите и сега искате свестни. Ами, освен че е късно и малкото свестни жени са иззети от свестни мъже, добрите жени за връзка ги унищожихте вие, мъжете през годините. Как ли? Поглени точки едно и две по- горе в коментара ми. Искате до 30- 40- годишна възраст да се въргаляте с всякакви еднодневки, да ги преследвате и накрая, когато ви писнат, да се появи някое свястно домакинче специално за вас. Ами, не става така, мъже. Много късно се сещате за тези жени. До към 30- 40- годишна възраст ги отбягвате, даже понякога ги подигравате, а сега ги искате. Стойте си сами и си сърбайте надробеното. Заслужавате си го.

13.   В София и Пловдив, само там има свободни жени. В другите градове, се задомиха и така. Аз си писах миналата година с една от Пловдив, на 27 беше, хубава и умна ми се стори. Говорехме си за секс, имам чувството че беше навита да се видим и да се позабавляваме. Това обаче не се случи, щото аз живея в Русе, разстоянието си казва думата.

М23

14.   Ди 6 - Баба на 37? На колко си? На 11?

15.   2 е права за всичко!

16.   И аз съм в това положение.
От стотици заговорени жени 25-35 годишни нераждали, не успях да създам емоционална връзка с никоя от тях.

Имам известни наблюдения обаче - наистина трябва да си поне Дейвид Бекъм, че да привлечеш дългосрочен интерес към себе си от днешните нераждали жени.
Просто за секс ще ги излъжеш, но те искат лъскав живот за да има снимки за Фейсбук. И след 1-2 подомашному събирания те зарязва.
Те си живеят в Инстаграм, Тик Ток, лъскавото.

Да имаш жилище, някой друг имот и доход от 5-10 000лв вече не стига.
Трябва да си актьор.
Вече не стига да си добър мъж с професия.

17.   По-младите (< 35) българки нямат особен интерес към българските мъже... Във всяка бивша соц страна се наблюдава, че жените търсят да се спасяват чрез брак с чужденец. Това са нормални процеси, границите са отворени, както много млади мъже си търсят работа навън, така и жените гледат да се спасят както могат. Тези които са останали са или с големи претенции и очакват принца от приказките (въобразявайки си съответно, че са принцеси). Обикновено те сами няма как да разберат що за мъж трябва да е това, та всички се накупчват на малцина "избранници" които са ги нарочили за "невероятна партия" и падат драми и изневери... Или са наобратно - супер неорентирани, манталитет на 15-годишни, водят се с пропаднали типове, та и те си създават драмите, нямат време за нормална връзка. Бих казал - някакво средно положение няма или е голяма рядкост. Намираме се в ситуация на социален разпад, смея да твърдя ниво по-долу и от циганите. Защото циганитена колкото и елементарно ниво са, повече се стремят да го запазят. Те няма да изчезнат, но ние - най-вероятно да.

18.   3 може само ти да се имаш за вървежен , като видях веднага как ги наричаш , ми надушват те , че не ставаш .

19.   От автора:
Номер 3, може би си прав за това, че доста момичета се хващат с не особено мъжествени индивиди без собствено мнение. Има доста хитри жени, които са големи психолози и лесно преценяват. Ти може да си точен, сам да си се оправил в живота, да си отворен. Доста хитри момичета си дават сметка, че ако имат връзка с теб е много възможно да не успеят да ти сложат ярема и да се стигне до скандали или раздели. Докато като попаднат на някой младеж без мнение им е от ясно по-ясно, че той ще се вкопчи в тях като удавник за сламка и е готов буквално да е роб. Честно казано не знам в такива семейства каква емоция има и изобщо има ли някакво щастие. Разбира се, не всички жени стигат до такова плачевно положение. Все пак е нужен мъж на място, който да води семейството и да има на чие рамо да се облегне жената, а не льольо, който ще чака родителите на жена му да му намерят работа.
До номер 5
И аз често съм се замислял по този въпрос. Сякаш наистина няма достатъчно млади жени. Ходейки по улицата, като цяло виждам доста повече мъже в млада възраст. Отделно, че и хората станаха големи темерути и спряха да излизат. Навън можеш да видиш основно ученици и хора на средна възраст. Визирам София.

20.   Леле номер 6, защо на 37 наричаш жената баба? Човекът е казал, че предпочита по-млада жена или 2 години по-възрастна най-много. Аз съм на 33 и направо не можах да повярвам че след 4 години ще съм баба! Ще взимам ли пенсия или само ще имам внуци? Питам за да съм подготвена?

21.   Приятелю, с моя 44 годишен житейски опит ще ти кажа едно - роди ме, мамо, с късмет, пък ме хвърли на смет... Това е истината. Не е важно какъв си, какъв си въобразяваш че си или ти казват че си, важно е да си на подходящото място в подходящото време - в реалния или дори във виртаулния свят, а това си е чист КЪСМЕТ! Мога да ти дам много примери в тази насока, но няма смисъл да те убеждавам в това, в което аз лично съм се убедил за всичките тези години. Мога да ти пожелая просто да се отключи пустия ти късмет и да постигнеш щастието, което търсиш, успех!

22.   21 те мутрагените само на късмет го карат да ти кажем! Но имат кинти, изкарани по втория начин, в количества, в които ти няма да видиш за целия си живот, коли, които ти ще гледаш само докато те задминават, жени, за които само ще си мечтаеш - и за бройката, и за красотата.

24.   Номер 2, обичам те

25.   Ами всеяден си, за това не ти се получава с млада и сериозна жена. Няма и да ти се случи. Ще трябва да се примириш с подобна, всеядна...

26.   До номер 3/12. Авторът съм. Нападаш ме, без да си разбрала добре темата ми. Не съм търсил леки момичета по дискотеки, купони и т.н. Както виждаш съм споменал че имах 3 сравнително дълги връзки, но нещата не се получиха. На дискотека съм ходил 1-2 пъти на 2-3 месеца. Не понасям нито кифлите, нито безцелното висене по нощите и т.н.

27.   17, търсим си чужденци (поне аз преди) не заради някакво си спасяване, а защото българските мъже просто не ставате като хора. Стига сте се успокоявали, че "лошите българки" търсим чужденци, заради някакви си парички, пък вие едва ли не сте най- прекрасните мъже на света. Никой не бяга от хубавото, а парички търсят вашите любими кифлички, не ние, нормалните жени. А нормалните жени ги прогонихте вие, българските мъже. Сами сте си виновни за положението. Как ли? Обяснила съм в коментар 2 и 12.

9, и ти като автора - падаш си по б*клуци и после жените ти виновни. Сами сте си виновни, милички. Казваш, че си падаш по "скучни жени", но очевидно не е така, а наистина "скучните" и праволинейни жени ни прогонихте с тъпото си отношение към нас. А съм "скучна и странна" жена която не обича дискотечки, цигарки и алкохолчета, безразборни сексове. Уви, цял живот на МЕН ми обясняват какъв боклук съм, как нямало да си намеря мъж, даже български мъже са ми казвали, че никога не биха ме погледнали втори път, редовно на МЕН ми се обясняваше как АЗ съм к*рва, как АЗ съм боклук, колко съм странна и пр., от малка търпя подигравки, защото съм по- затворена, сега понякога търпя подигравки, защото се опитвам да живея здравословно и това е класифицирано за "странно" от връстниците ми, а аз не искам на 35 да съм старуха с картата на софийското метро на лицето ми под формата на бръчки, отпусната като дроб, с вехти зъби и бели дробове на въглен. Не е гаранция какво може да ти се случи, но човек има едно тяло и трябва да се грижи за него, че след 40 почват болежки и болести. Но за българските мъже да си праволинейна жена с някакъв морал и принципи, която се грижи за себе си НАИСТИНА, е ненормално и означава да си попаднала лека жена. А споменах ли в предните си коментари, че за българските мъже женска поддържа означава грим, маникюр, боядисване и изправяне/ къдрене на коса??? Даже в сайта са ми обяснявали високоинтелигентни български мъже, че съм "неподдържана", защото нося малко грим, не се боядисвам, а ползвам къна и не си издевателствам над косата с боички и високи температури. А да спомена ли и онази тема за роклите и токчетата и всеобщото мъжко мнение у нас, че жена без грим, рокли и токчета е половин жена? Вас дори качествата на една жена не ви интересуват. Схващанията ви за жените са плоски като самите вас: има грим и носи токчета и рокли - добра жена за семейство, почти не носи грим и не носи рокли и токчета - б*клук. После защо жените са кифли и к*рви? Защото не гледате качествата на една жена, а те нямат общо с това дали носи рокля и с това дали носи прашки, дали си слага фалшиви мигли и пр.
9, хайде, ако обичаш, не слагай кифлясалите си пръдли в категория "скучни жени" при такива като мен. Като са скучни, си ги взимай и не реви по форумите. И нека позная: тези "скучни" жени са прекалявали с грима, "случайно" са си изкарвали половината ц*ци навън, фръцкали са се с разни клинчета, ама пак така "случайно", а също "случайно" са си качвали по- провокативни снимки във Фейсбук пак с половината балкон навън, леко надупени, с разни чупки.... абе, при такъв тип жени всичко е "случайно", но нормално. Живот във Фейсбук и Инстаграм. Познах ли?

2 и 12

28.   22, мисля, че въобще не си разбрал какво съм написал, но прощавай, то явно не е за теб:) Мислиш ли, че е добър късмет да имаш много пари, с които да си купуваш женско внимание? Ако това наистина е представата ти за щастие, ами искрено съжалявам, не съм имал това предвид:) Красиви бройки, секс, пари, скъпи коли, ами добре, момче, пожелавам ти да имаш такъв късмет, да видим дали ще пребориш самотата и ще бъдеш щастлив с него! От 21

29.   Казваш, че като студент си имал 3 сериозни връзки. Защо три пъти си подритна късмета, а сега ревеш че нямало млади свободни жени?