Не знам какво да правя....
Здравейте,

Аз съм момче на 20 години и преди едва седмица се запознах с едно момиче, което е на 23. Запознахме се в парка, като аз бях с един мой приятел и като я видях казах на моя приятел "Искам я!". Та, тя вървеше пред нас и ние зад нея, като през цялото време се поглеждахме и накрая тя ми проговори. Говорихме и се запознахме и тя беше доста настоятелна да й дам номера си и аз й го дадох. После аз трябваше да тръгвам с моя приятел. Като се прибрах й писах и се оказа, че се харесваме и има привличане между нас. Разбрахме се да излезнем на следващия ден и да говорим и опознаем още повече като аз й казах, че искам нещо сериозно с нея. Та, на следващия ден излезнахме от 15ч до 21ч. Целунахме се няколко пъти и беше много хубаво. През цялата седмица продължихме да си пишем и по средата на седмицата ми каза, че иска нещата да ги караме по бавно. Видяхме се пак преди няколко дни у нея и за да гледаме netflix обаче и правихме секс. Беше много хубаво. Хареса ни и на двамата. Вчера ми писа, че не е била сигурна дали може да ми даде това, което искам. Че била във връзка 4 години и скъсала скоро. Все още била привързана към бившия си обаче нямала чувства към него. Не е била готова за връзка. Обаче нямала нищо против да се виждаме. Аз й казах, че не бързам за никъде и й предложих ако иска да продължим да се виждаме и да видим какво ще се случи и как ще се развият нещата. И тя каза, че разбира се искала това. И днес ще се видим отново.

Въпроса ми е: какво да правя ? Да й дам ли време и да видим как ще се развият нещата, защото ние едва се познаваме от 1 седмица, а на нея й е нужно време да се възстанови от предишната си връзка.

Да почакам ли месец или два?

Какво е вашето мнение?

Благодаря предварително

Коментари

1.   Още в началото като прочетох, че тя те е заговорила и била настоятелна за телефона ти, вече ми беше пределно ясно, че тя е искала само кекс и изобщо как ще завърши историята. Повярвай ми, никоя уважаваща себе си жена не би била настоятелна за нечий телефон.

2.   Виж, приятелю. Опитай се да не влагаш силни чувства и да нямаш очаквания. Забавлявай се и не се тормози дали щяло да стане нещо между вас.

Жените в днешно време са разпасани гюв*ндета.

Тази просто е решила да скача от клон на клон. Играе си с тебе и ти си играй с нея, докато ти позволява.

Не могла да ти даде това, от което се нуждаеш! Че тя какво друго може да ти даде по-различно от п*тката си? С тея думи просто ти казва, че те ползва като носна кърпичка, пардон - вагинална четка. Не се кахъри. Гледай наистина да не би още "бившия" ѝ да ѝ е и настоящ, че може да те потроши! От това се пази и имай 2 на ум.

Поради много малкия брой на млади жени в страната и тази поквара феминизма сега жените се гаврят ей по такъв начин с мъжете. Правят си хареми тайно от първия с кого са, паралелно с него имат второ гадже, трето чесало, четвърти пешкир и тн.

Всичко ще е до време де, но това не променя нещата сега. След около 100 години жените отново ще са по-ниски от тревата и по-меки от памука. Много кокошки ще бъдат оскубани и много дирници съдрани. Но това ще го направят поколенията след нас.

Момето просто е изпечена ур*спия. Гледай просто да не сгазиш лука. Че не знаеш кой седи зад нея. Щото ти ѝ се явяваш 2-ро, 3-то чесало все пак...

4.   Приятелю, задушил си я, това е. Още от началото си й казал, че искаш нещо сериозно, но не осъзнаваш, че това плаши повечето хора. Остави нещата да се развият от самосебе си. Ако продължиш по същия начин ще я изгубиш, повярвай ми. Ти много повече я харесваш, отколкото тя теб и тя това го усеща. Все още имаш шанс, възползвай се. Спри постоянно да й пишеш, спри постоянно да й звъниш, остави я да ДИША. Излизайте от време на време, забавлявайте се, престани да говориш за връзки, за нещо сериозно, за бракове, деца, единствената и т.н. Не я пришпорвай. Карай го по-леко, остави я да се чувства свободна, остави я да чувства, че има избор, тоест, може да е с теб, но може и да бъде сама/с друг и т.н. Нека тя реши сама за себе си.
Успех!

5.   Имах подобна случка с мъж,аз съм на 23,той на 33,излезнахме на първа среща,на втора среща нещата бяха по-дистанцирани от негова страна и на същата вечер ми каза същите думите аз не мога да ти дам това което искаш.
Искам да ти дам съвет,бягай докато е време,такива хора си играят с другите и не знаят какво искат!