Съвет от мъжете
Запознахме се с едно момче на работното ми място, където идва често. Нашият общ познат, който и на двама ни е много близък категорично ни е забранил да имаме нещо общо, дори да си говорим, полади лични мнения зя него. Така и ставаше, общи приказки и никога в ситуация да сме насаме.
Един ден обаче някой реши да направи така да се чуе слух, че имаме нещо (което не е вярно) и това за малко стигна до приятелката му (с която много рядко сме го виждали), съответно и до нашия познат. Със момчето имахме разговора, че нещата ще се променят и повече няма и да говорим пред хората, за да не се стига до нови панаири и излишни моменти на обясняване и доказване. Едно от много важните му доводи беше тя и колко държи на нея.
До тук всичко добре, обаче след тези събития той зачести някак си идванията. Там където работя карам повече нощни смени и той едната вечер остана до края на смяната ни, при което с колегите решихме да го закараме до тях. По пътя поиска да се кача да говорим, което и се и случи, но за всякакви неща, не и за драмата която стана, дори и аз да исках да водим тази тема. Окей, разбрахме се да си остане между нас това мое гостуване.
На следващата седмица се повтори почти същото, с разликата че аз свърших по-рано работа и той поиска да остана и съответно отново да говорим в тях.
Държи се адски объркващо, задава лични въпроси, споделя неща, които със сигурност общите ни познати не трябва да знаят и рискува като ми ги казва. При последният ни разговор дори спомена, че иска да ме предпази от някои неща и ми е защитавал в ситуации зад гърба ми , които не знам че са се случвали. Споделя къде е бил, кога е пристигнал, защо нещо не е направил или направил.
При такива обстоятелства и чести лични разговори, аз започвам да развивам симпатии съм него, но не знам как да подходя след думите : “имам си приятелка и държа на нея”. Имайки предвид, че щом си има и щом съм била нещо като проблем (дори без вина) за връзката им, трябваше да си остане така - да сме си като непознати. Да не ме вика у тях , да не си споделяме, да не рискува да ни виждат публично заедно и прочие. Не сме се целували или друго! Пред факта , че има “жена” не бих го и позволила. Но и аз като жена ми започва да се разхлопва сърчицето.
Как да процедирам и според мъжката част тук, тези действия как да ги тълкувам.
Благодаря предварително за отговорите!

Коментари

1.   Какво си станала като изповедничка на коцкар? Ще ти споделя, ще ти досажда, ще те товари емоционално и защо? Има си приятелка, да си споделя с нея. На нея да дава отчети.
Ти ще си кратка забежка, нищо повече. Резервичка и душеприказник. Ако те кефи ролята, още му слушай глупостите.

2.   Примамва те да спи с теб и после да те зареже. Не ходи у тях сама! Не му се обяснявай, просто спри комуникацията с него. Той те примамва за секс, а ти му се хващаш. Зарежи го. Намери си нормален , свободен мъж, който не играе двойни игри, а е само с теб.

3.   Иска да те използва за любовница, какво не ти е ясно ? Подобни лекета под път и над път. Подминавай.

М36г

4.   Отваря "втори фронт" и ако му се подредят картите ще "гръмне" та женското ти сърчице да изпадне в мечти и копнежи. Няма друга основна причина да се прави на силно загрижен спрямо теб. Когато остава е единствено заради теб и твоето внимание. Като има приятелка защо не е с нея в късна доба и да "решава нейните проблеми"!?